Skocz do zawartości
cwir

[Online] Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie koniec kłótni. Z czasem widzę coraz więcej osób. Jeśli ktoś miałby chęć na potyczkę ligową jestem codziennie na community (zazwyczaj ok 22, jeśli ktoś będzie chętny w innych godzinach proszę o wiadomość na priv).

Tak swoją drogą to termin wyznaczyliśmy na wtorki i czwartki od 18 :thumbsup:

Postarajmy się aby ta liga szła sprawniej. Proponuję aby każdy zapisany do ligi stworzonej przez ~parasite napisał w tym wątku że do niej należy, wtedy będzie można wysyłać wiadomości na priv [nick z PS on-line] (po wypowiedzi ~iak doszedłem do wniosku że tak będzie lepiej bo nick na forum może być inny niż PS Network).

Mój nick ID -> Adix_x

Pozdr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zanim coś napiszesz chwilke pomyśl, nie widze nigdzie że nick tu i tam musi być identyczny więc jest duża szansa że możesz kogoś przeoczyć, btw dziś akurat udało mi sie złoić Ci 2x (_|_) więc jednak byłem ;)

czekam na rewanże ;)

pozdro.

Stary jasnowidzem to ja nie jestem :tongue: Nie będzie usuwania z ligi osób na podstawie nicków z tego forum, a na podstawie aktywności w lidze, na tą chwilę widzę osoby które praktycznie są w niej od początku a żadnego meczu nie rozegrały. Wczoraj np.: na peesie były zalogowane osoby, które zapisały się do ligi ale w samej lidze się nie pokazały pomimo iż wysłałem do nich priv. jakoś tego nie rozumiem. Albo kcem albo mam to w du....To nie jest żadna złośliwość wobec tych osób ale chęć pogrania ( nawet przegrywania w końcu trening czyni mistrza :rolleyes: ), a z takim podejściem to sobie możemy.....

Z drugiej strony coś taki nerwowy, czy ktoś wymienił Cię w grupie osób do usunięcia :tongue: Liga ma iść naprzód,a przy lebrach jest to niemożliwe, a mam wielką ochotę w drugim sezonie odwdzięczyć Ci się za te sromotne porażki :tongue: Usunięty z ligi uważam zawsze może wrócić i jeżeli będzie aktywny to będzie grał.

Czekam w niedzielę na posty od Was tutaj, kogo należy usunąć. Decyzja będzie demokratyczna, bo nie chcę wyjść na jakiegoś despotę :rofl:

Ja pojawię się dziś myślę około 19.00. Dokładnie myślę, że po czwartku do niedzieli każdy tu zajrzy i nich potwierdzi chęć dalszego uczestnictwa w lidze..... a najlepiej jakby to potwierdził rozegranymi meczami.

pozdro

Panowie koniec kłótni. Z czasem widzę coraz więcej osób. Jeśli ktoś miałby chęć na potyczkę ligową jestem codziennie na community (zazwyczaj ok 22, jeśli ktoś będzie chętny w innych godzinach proszę o wiadomość na priv).

Tak swoją drogą to termin wyznaczyliśmy na wtorki i czwartki od 18 :thumbsup:

Postarajmy się aby ta liga szła sprawniej. Proponuję aby każdy zapisany do ligi stworzonej przez ~parasite napisał w tym wątku że do niej należy, wtedy będzie można wysyłać wiadomości na priv [nick z PS on-line] (po wypowiedzi ~iak doszedłem do wniosku że tak będzie lepiej bo nick na forum może być inny niż PS Network).

Mój nick ID -> Adix_x

Pozdr0

Może być od 18.00...... Ja mogę akurat od 22.00, jednak jeżeli komuś nie pasuje to mogę praktycznie o każdej porze umówić się na ligę w sobotę lub niedzielę.... czekam propozycji

p.s. może troszkę nie w temacie ale czekam na przesyłkę F1 2010, jakby ktoś miał ochotę na małe ściganko....... :blink:

Edytowane przez parasite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będę na pewno, ale po meczyku Milan vs Real :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od jakiegoś czasu gram w MLO i mam pytanie do grających w ten tryb PES 2011.

Znalazłem zawodników, którzy mają dodatkową pozycję na boisku, na której mają większy overall niż na standardowo przypisanej.

Np. M'bia jest CMF - 68, a na SB po prawej stronie ma 72

Ninis jest AMF - 68, a na SS ma 71

Możecie podzielić się innymi takimi "znaleziskami"? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary jasnowidzem to ja nie jestem :tongue: Nie będzie usuwania z ligi osób na podstawie nicków z tego forum, a na podstawie aktywności w lidze, na tą chwilę widzę osoby które praktycznie są w niej od początku a żadnego meczu nie rozegrały. Wczoraj np.: na peesie były zalogowane osoby, które zapisały się do ligi ale w samej lidze się nie pokazały pomimo iż wysłałem do nich priv. jakoś tego nie rozumiem. Albo kcem albo mam to w du....To nie jest żadna złośliwość wobec tych osób ale chęć pogrania ( nawet przegrywania w końcu trening czyni mistrza :rolleyes: ), a z takim podejściem to sobie możemy.....

Z drugiej strony coś taki nerwowy, czy ktoś wymienił Cię w grupie osób do usunięcia :tongue: Liga ma iść naprzód,a przy lebrach jest to niemożliwe, a mam wielką ochotę w drugim sezonie odwdzięczyć Ci się za te sromotne porażki :tongue: Usunięty z ligi uważam zawsze może wrócić i jeżeli będzie aktywny to będzie grał.

no własnie bylem w tym gronie ale zupełnie nie z powodu braku czasu na granie lub olewanie tylko rywali nigdy nie było. skoro za coś sie biore to chce sie z tego rozliczyć. mam nadzieje ze teraz bedzie tylko lepiej.

no ja też mam nadzieje ze sez sie skończy (bo z ciągłym dodawaniem nowych graczy liga może sie nieźle powiększyć a nie będzie szansy jej skończyć bo meczy do rozegrania będzie sporoooooo), czekam na rewanż. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~lukasz200992 dawałeś ten link w temacie o PES2011, ten temat dotyczy tylko trybu on-line.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie bylem w tym gronie ale zupełnie nie z powodu braku czasu na granie lub olewanie tylko rywali nigdy nie było. skoro za coś sie biore to chce sie z tego rozliczyć. mam nadzieje ze teraz bedzie tylko lepiej.

no ja też mam nadzieje ze sez sie skończy (bo z ciągłym dodawaniem nowych graczy liga może sie nieźle powiększyć a nie będzie szansy jej skończyć bo meczy do rozegrania będzie sporoooooo), czekam na rewanż. ;)

Powiem tyle, że nikomu tu nie chcę robić na złość a jedynie zmontować ligę, gdzie będą ludzie, którzy przynajmniej dwa razy w tygodniu poświęcą ze 2 godziny na rozegranie kilku meczy, którzy będą w miarę systematycznie pojawiali się w wyznaczonych porach lub też indywidualnie będą umawiali się na mecze i będą po prostu je rozgrywali. Po to te dwa dni zostały wyznaczone aby ułatwić zabawę, jednak jak widać wielu się nimi nie przejmuje.

Potrzebni nam ludzie, którzy naprawdę chcą grać.

Wniosek z tego prosty, że niestety jeżeli dalej nie będą grali ( ci co nie grają :tongue: ) to się pożegnamy, a myślę, że znajdą się nowi i w końcu skompletujemy ekipę, która będzie grała,a po zakończeniu sezonu razem zrobimy flaszkę albo dwie :sick:

Wszyscy aktywni proszeni są licząc od najbliższej soboty o typy, które osoby są do usunięcia. Chcieliście demokracji to ją macie.

p.s. trzymamy kciuki a Realem :woot:

iak :start: wiedz, że ostro ćwiczę i następnym razem będziesz się musiał bardziej namęczyć :woot:

Edytowane przez parasite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....i tak sie męczyłem ;)

będzie jakiś limit na ilość ekip?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....i tak sie męczyłem ;)

będzie jakiś limit na ilość ekip?

z tego co wiem ( ale mogę się mylić ) to sama gra ogranicza graczy do 20, niech mnie ktoś poprawi jeżeli się mylę :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Hej szukam ludzi do trybu community on line w pesa 2011...Taka mini lige bysmy sobie zrobili:) piszcie jak cos na priva:) lub GG 6018046

PSN ID- kokosz168

Edytowane przez kokosz168

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga ligą,ale widze ze niektorzy niemoga pogodzic sie z porażką i przerywaja gre zaraz na początku drugiej połowy.A tym osobnikiem jest kolega @Adi'x,ktory za przeproszeniem w ch.u.j.a leci!:verymad::verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ~Dzony piszę do Ciebie z pracy i bardzo przepraszam jeśli Cię uraziłem ale straciłem połączenie z netem (UPC leci ostatnio w chu...a), już kilka meczy wcześniej strasznie ciął mi net a nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało.

Jeszcze raz Cię przepraszam jeśli Cię to uraziło.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga ligą,ale widze ze niektorzy niemoga pogodzic sie z porażką i przerywaja gre zaraz na początku drugiej połowy.A tym osobnikiem jest kolega @Adi'x,ktory za przeproszeniem w ch.u.j.a leci!:verymad::verymad:

Zbyt się podniecasz :tongue: Jeżeli mecz został przerwany z winy Adi'x to i tak masz 3 punkty więc nie rozumiem Twojego podniecenia. :woot:

Także spokojnie, bez obrażania się i bez wulgaryzmów bo chcemy pograć!!!!! w spokoju. Zdarzają się różne rzeczy, mam też internet z UPS i też dość często traci mi się sygnał ostatnio, choć na szczęście nie miało to jak na razie miejsca podczas meczów.

Sorki wczoraj nie dałem rady pojawić się ale jak ktoś ma ochotę w weekend pograć ligę to oczekuję na informację.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~Dzony jeśli masz chęć na rewanż to może dzisiaj? Jestem dostępny od 15-19 albo po 22. Czekam na info. Pozostałych też chętnie zapraszam na meczyk z początkującym graczem :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~Dzony jeśli masz chęć na rewanż to może dzisiaj? Jestem dostępny od 15-19 albo po 22. Czekam na info. Pozostałych też chętnie zapraszam na meczyk z początkującym graczem :thumbsup:

Będę po 15. Możemy zagrać meczyk.

Moje ID: natigagati1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest niestety jeden gracz ma gigantyczne lagi. tnie mu net ze nie idzie zupełnie nic zrobić. szkoda że przez coś takiego traci sie ptk oraz granie jest z (_|_) ...!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki gracz faktycznie... nie pamiętam nicku ale gra Argentyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki gracz faktycznie... nie pamiętam nicku ale gra Argentyną.

Czy ktoś jeszcze gra Argentyną czy to o mnie chodzi :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie tak kształtuje się tabela (stan na godzinę 13.00 dnia 05-11-2010).

tabelaf.jpg

Edytowane przez WasyldaGod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argentyną gra sporo osób. to na pewno nie Ty ~Parasite, z tobą lagów nie było :tongue:

Jak ktoś będzie chętny na mecz to prośba o wiadomość na gg (jeśli jestem to zawsze niewidoczny), bądź wiadomość na priv.

Pozdr0

Edytowane przez Adi'x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze gra Argentyną czy to o mnie chodzi :blink:

.... 'olejj24'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę dziś około 21.00 także zapraszam chętnych na potyczkę ligową :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×