Skocz do zawartości
cwir

[Online] Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano

To my mamy stworzyc tą lige a nie wiec wszyscy wybieramy musimy zebrac ekipe ktora naprawde bedzie grała hasło wysyłam wam na gg tylko nie rozdawac !! moze macie jakies propozycje dotyczace ligi ?

Apropos nowej ligi to uważam ze wyznacznikiem udziału powinna też być obecność na tym forum, a widać po postach kto i jak często się pojawia czyli kto jest na praktycznie stałym kontakcie....

Zgadzam sie jak najbardzie na forum i tak trzeba bedzie byc aktywnym bo kazdy bedzie musiał krotko opisac swoj mecz i wpisac nazwiska zawodników którzy zdobyli bramki król strzelców tez musi byc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam to wszystko co piszecie to jakbym słyszał siebie.Też zorganizowaliśmy ligę która była dostępna dla wszystkich,po paru tygodniach odseparowaliśmy tych nie grających i stworzyliśmy drugą ligę,z hasłem z osobami które rozegrały prawie wszystkie mecze w poprzedniej lidze .Stworzyliśmy regulamin(liga trwa tylko 2 tyg),no i koniec ligi jest w ten piątek i jak na razie rozegraliśmy 139 z 182 meczy jak dobrze pójdzie to możliwe ze ja skończymy w terminie.I spróbujemy zrobić następną.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede po 22 mozemy pograc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede po 22 mozemy pograc

Ja też pojawię się wieczorem :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem z gosciem olejj24' znaczy zagrałem to za duzo "napisane" naprawde nie da sie grac biegne z polka a tu nagle lag na 2 sek i on jest pod moja bramka i strzela gola nic nie moge zrobic po prostu dramat dlatego kolego musisz cos z tym zrobic bo pierwszy raz cos takiego widziałem az jestem w szoku. ja nie mowie (pisze) ze jestes słaby itd. dobrze grasz ale nic nie mozna zrobic grajac z toba bez kitu wiec jak chcesz grac w lidze musisz cos z tym zrobic bo nikt nie bedzie chciał z toba grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem z gosciem olejj24' znaczy zagrałem to za duzo "napisane" naprawde nie da sie grac biegne z polka a tu nagle lag na 2 sek i on jest pod moja bramka i strzela gola nic nie moge zrobic po prostu dramat dlatego kolego musisz cos z tym zrobic bo pierwszy raz cos takiego widziałem az jestem w szoku. ja nie mowie (pisze) ze jestes słaby itd. dobrze grasz ale nic nie mozna zrobic grajac z toba bez kitu wiec jak chcesz grac w lidze musisz cos z tym zrobic bo nikt nie bedzie chciał z toba grac

ten temat był już poruszany dawnoooo temu tu na forum :) nie idzie zupełnie grać. dziś nie mogłem sie z nim nawet połączyć by meczyk rozpocząć a co dopiero go rozegrać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten temat był już poruszany dawnoooo temu tu na forum :) nie idzie zupełnie grać. dziś nie mogłem sie z nim nawet połączyć by meczyk rozpocząć a co dopiero go rozegrać!

Wiem ze był poruszany :] i nie tak dawnoooo :] tylko chciałem sie utwierdzic wprzekonaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze był poruszany :] i nie tak dawnoooo :] tylko chciałem sie utwierdzic wprzekonaniu

Wybacz, że wczoraj nie zagraliśmy ale wpadłem w szał po sromotnych porażkach, gdzie miałem po kilkanaście strzałów w bramkę, słupków i poprzeczek wiele a gośc dwie akcje w meczu bramka i porażka i tak kilka meczy...... :verymad:

Przesiadłem się na F1 i tam mi lepiej szło :rolleyes:

Co z tą ligą ??

Edytowane przez parasite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy dziś będzie ktokolwiek bo we wtorek to raczej pustki świeciły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, że wczoraj nie zagraliśmy ale wpadłem w szał po sromotnych porażkach, gdzie miałem po kilkanaście strzałów w bramkę, słupków i poprzeczek wiele a gośc dwie akcje w meczu bramka i porażka i tak kilka meczy...... :verymad:

Przesiadłem się na F1 i tam mi lepiej szło :rolleyes:

Co z tą ligą ??

Własnie zbieram sie do F1 i zebrac sie nie moge :) a;e wszyscy chwala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie zbieram sie do F1 i zebrac sie nie moge :) a;e wszyscy chwala

Ma swoje wady,ale jak dla mnie ( do F1 2010 nie grałem na żadnych ścigałkach bo po prostu nie lubiłem tego typu gier ) jest wyśmienita i strasznie wciąga..... polecam z czystym sumieniem..... :rolleyes:

A jakie wrażenie po wyprzedzeniu naszego mistrza ( Kubicy ) podczas wyścigu - bezcenne :rofl:

Edytowane przez parasite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

parasite chyba trzeba zabrac sie za "sprzątanie" osoby ktore rozegrały po 3/4 mecze przez dwa tygodnie (a sa takie) trzeba usunąć !!! chyba ze dzisaj sie to zmieni

CO DO NOWEJ LIGI------------------------------------------

Osoby które sa w Liga gh85 to

ITISWAR

adi_x

SLIWA_PL

parasite

ghc85

Panowie jakies propozycje do to osob ? moze kogos polecicie ? I piszcie jakimi klubami każdy chce grac slabszymi czy lepszymi

parasite chyba trzeba zabrac sie za "sprzątanie" osoby ktore rozegrały po 3/4 mecze przez dwa tygodnie (a sa takie) trzeba usunąć !!! chyba ze dzisaj sie to zmieni

CO DO NOWEJ LIGI------------------------------------------

Osoby które sa w Liga gh85 to

ITISWAR

adi_x

SLIWA_PL

parasite

ghc85

Panowie jakies propozycje co do osob ? moze kogos polecicie ? I piszcie jakimi klubami każdy chce grac slabszymi czy lepszymi

Edytowane przez ghc85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetnie, dziś też tłumy na lidze, nie moge sie zdecydować z kim zagrać hm..........

Edytowane przez iak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował grać lepszymi klubami :rolleyes:. Ja wybieram Mu UTD

Nie wybieramy !!! bedzie losowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chciałbym zgłosić się do ligi. Napisz jak byś mógł o której i gdzie mam być:biggrin:

Na stronie ps3liga.pl/forum też startuje liga, ale brakuje paru osób. Ciekawostka, że za wygranie ligi jest puchar :thumbsup:!!

Edytowane przez Stefan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

parasite chyba trzeba zabrac sie za "sprzątanie" osoby ktore rozegrały po 3/4 mecze przez dwa tygodnie (a sa takie) trzeba usunąć !!! chyba ze dzisaj sie to zmieni

CO DO NOWEJ LIGI------------------------------------------

Osoby które sa w Liga gh85 to

ITISWAR

adi_x

SLIWA_PL

parasite

ghc85

Panowie jakies propozycje do to osob ? moze kogos polecicie ? I piszcie jakimi klubami każdy chce grac slabszymi czy lepszymi

Do soboty, a może jutro dam radę to wywalę wszystkie osoby, które rozegrały mniej niż 5 mieczy. :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przydałoby sie dograc lige kiedys. czy po wywaleniu mało aktywnych, wyniki z nimi sa anulowane??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przydałoby sie dograc lige kiedys. czy po wywaleniu mało aktywnych, wyniki z nimi sa anulowane??

Nie wiem jak to będzie wyglądać, wywalimy i wtedy się okaże. Najlepsze w tym wszystkim, że wiele z tych osób często widzę zalogowanych na psn i co najlepsze grają na pes 2011 i pomimo tego do ligi się nie kwapią chociaż dostają zaproszenia do meczy :verymad:

Nie wiem czy coś dzieje mi się z routerem ale ostatnio ( gdzieś od około tygodnia ) bardzo często mnie rozłącza podczas rozgrywanych meczy - macie też tak ????

Poza tym mam wrażenie od tego samego okresu czasu, że mam takie delikatne lagi, a gdy szuka przeciwnika i to nieważne czy w lidze, czy poza nią strasznie długo to trwa....... Macie coś podobnego, bo nie wiem czy to wina routera, mojego netu (UPC 5mb) czy może konami coś z serwerem popaprało. Dajcie znać bo zaczynam się ciężko zastanawiać nad nowym routerem, a nie chce wywalać kasy w błoto jeżeli okazałoby się, że to nie jest jego wina :angry:

Z innej beczki jeżeli ktoś jest chętny do ligi to zapraszam ale tylko tych, którzy będą grali bo będą musieli dużo nadrobić. Będzie kilka miejsc może jeszcze dziś wieczorem po selekcji i wywaleniu niegrających ( community: EURO2012). Chyba, że po wywaleniu nikogo nie przyjmujemy ale tu już muszą wypowiedzieć się najbardziej aktywni gracze :laugh: czekam na Wasze propozycje do wieczora i jak dam radę zaczynam działać :blink:

Edytowane przez parasite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nowych graczy to myślę, że można zaryzykować (może trafi się nawet ktoś kto szybko nadrobi zaległe mecze i będzie chciał dołączyć do Ligi ghc).

Odnośnie zespołów którymi mielibyśmy grać to jest mi to obojętne (skoro zespoły będą dobierane losowo to jest to bez różnicy, może nawet lepiej by się grało "gorszymi"). Mam tylko propozycję, ale nie wiem czy ktoś mnie poprze, mianowicie aby condition był ustawiony na "normal" (zieloną strzałkę).

Co do twojego połączenia ~parasite ostatnio zauważyłem że samo łącznie się z on-line trwa u mnie znacznie dłużej niż to miało miejsce wcześniej. W meczach nie mam lagów (jednego dnia miałem sytuacje że rozłączało mnie kilka razy).

Ostatni czasy serwery Konami nawalały więc to może być przyczyną a nie router. Sprawdź jak masz możliwość łącze przez PC.

Pozdr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nowych graczy to myślę, że można zaryzykować (może trafi się nawet ktoś kto szybko nadrobi zaległe mecze i będzie chciał dołączyć do Ligi ghc).

Odnośnie zespołów którymi mielibyśmy grać to jest mi to obojętne (skoro zespoły będą dobierane losowo to jest to bez różnicy, może nawet lepiej by się grało "gorszymi"). Mam tylko propozycję, ale nie wiem czy ktoś mnie poprze, mianowicie aby condition był ustawiony na "normal" (zieloną strzałkę).

Co do twojego połączenia ~parasite ostatnio zauważyłem że samo łącznie się z on-line trwa u mnie znacznie dłużej niż to miało miejsce wcześniej. W meczach nie mam lagów (jednego dnia miałem sytuacje że rozłączało mnie kilka razy).

Ostatni czasy serwery Konami nawalały więc to może być przyczyną a nie router. Sprawdź jak masz możliwość łącze przez PC.

Pozdr0

Na pc zdarza mi się stracić łączność z routerem, natomiast sama prędkość działania wydaje mi się taka sama jak była dotychczas. Lagi u mnie są minimalne i generalnie nie przeszkadzało by mi to , ale biorąc pod uwagę poziom jaki reperezentują moi rywale ma to ogromny wpływ na moją grę i jej skuteczność niestety.

Jeżeli chodzi o podział drużyn w lidze ghc to proponuję podzielić na zasadzie im gorsze miejsce w mojej lidze tym lepsza drużyna ;)

Wtedy ja bym miał najmocniejszą :rofl:

Pytanie co do gry bo nie mogę tego skumać: jak podczas biegu wypuszczamy sobie piłkę do przodu aby piłkarz nie miał podczas biegu jej przy samej nodze, o ile kojarzę na pes 2010 trzeba było podczas biegu szybku puścić i ponownie nacisnąć R1, ale w 2011 chyba jakoś inaczej bo mi to nie działa.

GHC: jeszcze nie sprawdzałem utworzyłeś już community, jeżeli tak to jakie dałeś hasło i kiedy ruszamy ??

Edytowane przez parasite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o podział drużyn w lidze ghc to proponuję podzielić na zasadzie im gorsze miejsce w mojej lidze tym lepsza drużyna ;)

Wtedy ja bym miał najmocniejszą :rofl:

Nie chce Cię martwić~parasite ale ja mam gorszą skuteczność niż Ty :laugh: ha ha ha

Pozdr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...kiedy to wielkie sprzątanie w lidze?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×