Skocz do zawartości
cwir

[Online] Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

co do klubów to w necie wszedzie można doszukać sie podziału na koszyki. lepsze w 1szym troche słabsze w 2gim itp itd ect. :) uzgodnić ew. który koszyk wchodzi w gre i dobierać ekipy.

Tylko teraz znaleźć chętnych do gry (nie każdy może chcieć grać słabszymi drużynami <_<)

Jakby co to ja się piszę na taką ligę :thumbsup:

Pozdr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QD zagrałem dziś pierwszy mecz on-line w PESa2011 i pech chciał, że na kilkanaście sekund przed końcem meczu (prowadziłem 1:0) straciłem połaczenie z serwerem, choć wcześniej wszystko było ok. Wszedłem nawet na stronę konami, ale wychodzi na to, że co z serwerami kombinują. Może ktoś to potwierdzić?

Możecie/mogliście grać po 12?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff. To się cieszę, że wszystko gra z moim netem.

Pytanie brzmi: jak ten mecz zostanie potraktowany? W 89 minucie prowadziłem 1:0 i byłem w natarciu (oddałem nawet strzał na bramkę), ale niestety straciłem połaczenie. Miał ktoś kiedyś podobną sytuację? W sumie ani ja, ani mój przeciwnik nie zwialiśmy, więc nikt nie powinien być ukarany, ale prowadziłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff. To się cieszę, że wszystko gra z moim netem.

Pytanie brzmi: jak ten mecz zostanie potraktowany? W 89 minucie prowadziłem 1:0 i byłem w natarciu (oddałem nawet strzał na bramkę), ale niestety straciłem połaczenie. Miał ktoś kiedyś podobną sytuację? W sumie ani ja, ani mój przeciwnik nie zwialiśmy, więc nikt nie powinien być ukarany, ale prowadziłem...

Teoretycznie przerwanie meczu jest równoznaczne z walkowerem. Proponuję pogadać z przeciwnikiem, ustalić co i jak oraz zwrócić się do ~parasite (z tego co pamiętam to on jest guru tej ligi :biggrin:)

Pozdr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze zapisać się do ligi ?

Pytanie było już zadawane. Odpowiedź na stronie 7, czwarty post od dołu.

Pozdr0

Edytowane przez Adi'x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pytam o ligę, a o zwykły mecz w sieci. ;)

Nie dam sobie ręki uciąć , ale utrata połączenia powoduje przegraną.

Pozdr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale obaj straciliśmy połaczenie, bo serwery zostały wyłączone. Co w takiej sytuacji? Remis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale obaj straciliśmy połaczenie, bo serwery zostały wyłączone. Co w takiej sytuacji? Remis?

W takiej sytuacji mecz winien zostać potraktowany jako nierozegrany. Jednak nie rozumiem Cię, wystarczy wejść w grę online i sprawdzić ranking i masz pewność :tongue:

Dziś termin rozgrywania ligi będzie ktoś ???? Bo mam głód gry :rolleyes:

Edytowane przez parasite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę za jakąś godzinkę. jakbyś miał chęć na sparing ~parasite :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę za jakąś godzinkę. jakbyś miał chęć na sparing ~parasite :biggrin:

jeżeli jeszcze będę to bardzo chętnie Ci dokopię :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieram ekipę do ligi ograniczona ilość miejsc gra klubami który wybieramy losowo na forum zrobimy oficjalne losowanie drużyn. Do ligi moga sie zapisac osoby które obecnie graja w lidze EURO 2012 ale... :) muszą mieć rozegrane min 15 spotkań zapraszam osoby które naprawde chca pograć zrobimy tabele on-line i kazy mecz bedziemy opisywali. Od górnie ustalimy terminy i kolejki kto z kim ma grac zeby nie było bałagany i aby zachowac jakąs płynność Community "Liga ghc85"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 14 meczy rozegranych w lidze, można się dołączyć...?<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też chyba 15 nie mam ale zgłaszam akces :-)

Dziś dałbym radę dotrzeć do 15 meczy ale coś z serwerem się działo niedobrego, zagrałem jeden mecz ale taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie lagi były, że cieszę się, że dostałem TYLKO 4:0.

Jak zostanę zaklasyfikowany do ligi to dajcie znać........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też chyba 15 nie mam ale zgłaszam akces :-)

Dziś dałbym radę dotrzeć do 15 meczy ale coś z serwerem się działo niedobrego, zagrałem jeden mecz ale taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie lagi były, że cieszę się, że dostałem TYLKO 4:0.

Jak zostanę zaklasyfikowany do ligi to dajcie znać........

własnie z 'olej24' kazdy z nas mial lagi jak gral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie dało się z chłopem normalnie zagrać jak i utrzymać się przy piłce..... Choć z drugiej strony podczas drugiego meczu ( poza ligą ) wywaliło mnie z serwera......

Apropos nowej ligi to uważam ze wyznacznikiem udziału powinna też być obecność na tym forum, a widać po postach kto i jak często się pojawia czyli kto jest na praktycznie stałym kontakcie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji mecz winien zostać potraktowany jako nierozegrany. Jednak nie rozumiem Cię, wystarczy wejść w grę online i sprawdzić ranking i masz pewność :tongue:

Zrobiłbym to, ale wywaliło mnie, a potem serwery były nieczynne. :P Liczyłem na odpowiedź przed ponownym połaczeniem, które zaplanowałem na dzisiaj.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieram ekipę do ligi ograniczona ilość miejsc gra klubami który wybieramy losowo na forum zrobimy oficjalne losowanie drużyn. Do ligi moga sie zapisac osoby które obecnie graja w lidze EURO 2012 ale... :) muszą mieć rozegrane min 15 spotkań zapraszam osoby które naprawde chca pograć zrobimy tabele on-line i kazy mecz bedziemy opisywali. Od górnie ustalimy terminy i kolejki kto z kim ma grac zeby nie było bałagany i aby zachowac jakąs płynność Community "Liga ghc85"

Ja się zgłaszam. Mam rozegrane 14 meczy. I przy okazji przepraszam, że nie dokończyliśmy wczorajszego meczu, ale padł mi net :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~ghc85 może po prostu podeślij na priv do chętnych nazwę Twojego community i hasło...

Pozdr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~ghc85 może po prostu podeślij na priv do chętnych nazwę Twojego community i hasło...

Pozdr0

po selekcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×