Skocz do zawartości
cwir

[Online] Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

ja będę gdzieś po 22:00 jak by co

jeżeli nie graliśmy to chętnie ci wkulam :tongue: będę na psn jeżeli nie będę grał na peesie to puść priv

Adi'x jakby nie było rywali w lidze to może jakiś rewanżyk za ostatnie mecze :tongue:

Edytowane przez parasite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~parasite będę dzisiaj w późnych godzinach wieczornych jeśli będziesz miał chęć zagrać to napisz na priv.

Pozdr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~parasite będę dzisiaj w późnych godzinach wieczornych jeśli będziesz miał chęć zagrać to napisz na priv.

Pozdr0

jeżeli dam radę odezwę się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dzis ktos chetny na ligowa potyczke??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dzis ktos chetny na ligowa potyczke??

Panowie wpiszcie w profilu swoje id psn, żeby każdy wiedział czy już grał z oferentem czy też nie będzie łatwiej :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wpiszcie w profilu swoje id psn, żeby każdy wiedział czy już grał z oferentem czy też nie będzie łatwiej :rolleyes:

My niestety juz mamy pozamiatane :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mozna sie jeszcze pdlaczyc do was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mozna sie jeszcze pdlaczyc do was?

Sprawdz czy jest miejsce :tongue:

Przypominam wtorek godz. 22.00 czekam na rywali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy rozegrają swoje mecze i rewanże to ruszy nowa kolejka i nowe zapisy. Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości, chyba że ktoś z aktualnych graczy zrezygnuje z ligi.

Pozdr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy rozegrają swoje mecze i rewanże to ruszy nowa kolejka i nowe zapisy. Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości, chyba że ktoś z aktualnych graczy zrezygnuje z ligi.

Pozdr0

można by założyć drugą ligę i traktować jako drugą ligę :tongue: jakby się zebrała właściwa ilośc chętnych i po zakończeniu sezonu ktoś spada, ktoś awansuje, jednak patrząc jak idzie obecna liga to wydaje mi się to karkołomne jeżeli nie niemożliwe :laugh:

przypominam wszystkim wtorek od 22.00 jestem gotowy do rozgrywania ligi.... ewentualnie dzisiaj ale to mało prawdopodobne że dam radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można by założyć drugą ligę i traktować jako drugą ligę :tongue: jakby się zebrała właściwa ilośc chętnych i po zakończeniu sezonu ktoś spada, ktoś awansuje, jednak patrząc jak idzie obecna liga to wydaje mi się to karkołomne jeżeli nie niemożliwe :laugh:

przypominam wszystkim wtorek od 22.00 jestem gotowy do rozgrywania ligi.... ewentualnie dzisiaj ale to mało prawdopodobne że dam radę

poprostu jak ktos moze niech zaglada w okolicach 22 moze uda sie cos zagrac.

2 liga fajna sprawa ale chyba fizycznie malo mozliwa jak sam napisales.

trzeba dograc obecna lige i wtedy sie zobaczy ile osob sie wykruszy itp. dostali szczegoly roznych innych rzeczy. Moze byc ciekawe granie na dluzszy czas. byleby tylko po porazkach ludzie sie nie obrazali na siebie tylko grali normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z dograniem ligi polega na tym, że są osoby które rzadko rozgrywają mecze i rozegranie wszystkich meczy może ciągnąć się niemiłosiernie długo.

Nie wiem czy to dobry pomysł, ale można by stworzyć druga ligę z hasłem, tylko dla tych najbardziej aktywnych członków community. Wiem że będą głosy przeciw ale z drugiej strony krew mnie zalewa jak wchodzę wieczorami prawie codziennie i nie ma z kim grać ligi (dobrze że chociaż są chętni na sparingi).

Pozdr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany piszę do tych najbardziej zaciętych:

http://futbolomania.p2a.pl/index.php

tutaj trwają zapisy do ligi, która może będzie funkcjonować lepiej, niż inne polecam pośpiech bo się niedługo rozpocznie

dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z dograniem ligi polega na tym, że są osoby które rzadko rozgrywają mecze i rozegranie wszystkich meczy może ciągnąć się niemiłosiernie długo.

Nie wiem czy to dobry pomysł, ale można by stworzyć druga ligę z hasłem, tylko dla tych najbardziej aktywnych członków community. Wiem że będą głosy przeciw ale z drugiej strony krew mnie zalewa jak wchodzę wieczorami prawie codziennie i nie ma z kim grać ligi (dobrze że chociaż są chętni na sparingi).

Pozdr0

Jestem za zrobić lige na 8 mac 10 zespołów i grac płynnie gram w kilku ligach i takiego problemu nie ma :)

Adix moze spara ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~ghc85 będę o 22 jeśli masz chęć zagrać :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~ghc85 będę o 22 jeśli masz chęć zagrać :biggrin:

Z toba zawsze ziomq

Edytowane przez ghc85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany piszę do tych najbardziej zaciętych:

http://futbolomania.p2a.pl/index.php

tutaj trwają zapisy do ligi, która może będzie funkcjonować lepiej, niż inne polecam pośpiech bo się niedługo rozpocznie

~parasite, najbardziej ubolewam nad tym, że w tej lidze dobór drużyn jest losowy <_< (albo ja źle doczytałem w regulaminie)

1. Zasady ogólne

a ) Drużyny są przydzielane uczestnikom w wyniku losowania

b ) Drużyny losowane są z puli drużyn o zbliżonych statystykach

c ) Osoba zapisana, może złożyć umotywowany wniosek o zmianę drużyny, jednak nie później niż 2 dni przed rozpoczęciem Ligi

Z tego też wnioskuję że drużyny nie mogą się powtarzać...

Może jednak zrobić ligę dla najbardziej aktywnych, np tym razem grać klubami i założyć hasło tak aby nie było problemu z ukończeniem rozgrywek?

Pozdr0

Edytowane przez Adi'x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jednak zrobić ligę dla najbardziej aktywnych, np tym razem grać klubami i założyć hasło tak aby nie było problemu z ukończeniem rozgrywek?

Pozdr0

pytanie czy kluby dowolne i powtarzające sie, czy np kluby z niższego sortu dla urozmaicenia, lub może bez powielania klubów ale wykorzystać podział na koszyki by nie było dysproporcji??

no i pytanie "kto to jest 'najbardziej aktywny' jakie kryteria o tym decydują?" :)

Edytowane przez iak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy kluby dowolne i powtarzające sie, czy np kluby z niższego sortu dla urozmaicenia, lub może bez powielania klubów ale wykorzystać podział na koszyki by nie było dysproporcji??

no i pytanie "kto to jest 'najbardziej aktywny' jakie kryteria o tym decydują?" :)

Jakie kluby to już sprawa do uzgodnienia (albo lepsze kluby i możliwość powtórzeń albo z niższej pułki bez powtórzeń - tylko wtedy trzeba by zrobić listę jakie kluby wchodzą w grę)

Co do kryteriów kto jest bardziej i mniej aktywny to można by wywnioskować z liczby rozegranych meczy (wiem że ktoś może mówić że jest często on-line, ale nikogo nie ma; panowie liga trwa już jakiś czas, mamy uzgodnione dwa terminy i do tego czasu możliwe było rozegranie większości meczy)

Jakieś inne propozycję to piszcie.

Pozdr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie kluby to już sprawa do uzgodnienia (albo lepsze kluby i możliwość powtórzeń albo z niższej pułki bez powtórzeń - tylko wtedy trzeba by zrobić listę jakie kluby wchodzą w grę)

Co do kryteriów kto jest bardziej i mniej aktywny to można by wywnioskować z liczby rozegranych meczy (wiem że ktoś może mówić że jest często on-line, ale nikogo nie ma; panowie liga trwa już jakiś czas, mamy uzgodnione dwa terminy i do tego czasu możliwe było rozegranie większości meczy)

Jakieś inne propozycję to piszcie.

Pozdr0

co do klubów to w necie wszedzie można doszukać sie podziału na koszyki. lepsze w 1szym troche słabsze w 2gim itp itd ect. :) uzgodnić ew. który koszyk wchodzi w gre i dobierać ekipy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×