Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie jeszcze, na którym lvl warto ograć DLC, aby nie było zbyt łatwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sl ok. 200 i do dziś nie pokonałem 2 x chimera :-/ (ale to jest opcjonalny boss(owie)) jedna chimera trzeba było zabić aby ruszyć dalej. Ja DLC ogrywałem na ok 150 sl i dalej było wyzwaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba sobie jaja robisz :D Mając takiego koksa chyba z gołymi pięśćmi się na te chimery rzucasz :D Mam postać na ok 70 lvl i w sumie mam zamiar się na nim już zatrzymać, robiąc dlc i kolejne ng+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze spieprzylem postac. Jest to moja pierwsza wiec pewnie cos nie teges mi wyszla :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki kto ma build ale np na 60 lvl trzeba się było pomęczyć z Artoriasem, Manusem i Kalameetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z kryształowym jaszczurem to święta prawda. Chyba nie ma gracza któremu ten głupi gad nie uciekł bo nie mógł go trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaszczurki z DkS to i tak luz w porównaniu z mendami z DkS2. Tyle że w dwójce się przynajmniej respią do skutku...

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym Dark Souls też się respią do skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, pomieszało mi się z Demon's. Tak czy siak te z DkS2 są bardziej wpieniające - zwłaszcza, że nie wystarczy już wyłączyć i włączyć gry, żeby je zrespić :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie było ta gra ma coś w sobie i zawsze chętnie do niej wraca. Jakby na PS4 mieli robić kotleta to ten tytuł od razu bym kupił  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie udało mi się danego delikwenta ustrzelić, od razu teleportowałem się piórkiem do ogniska. Wracając, jaszczurka zameldowała się ponownie w tym samym miejscu. Także nie było aż tak źle ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie udało mi się danego delikwenta ustrzelić, od razu teleportowałem się piórkiem do ogniska. Wracając, jaszczurka zameldowała się ponownie w tym samym miejscu. Także nie było aż tak źle ;) .

Piórkiem? Piórko było w drugiej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nawiązałem do postu Numinexa i chodziło mi o jaszczurki z dwójki, które go bardziej wpieniały. W międzyczasie twój post wskoczył i tak wyszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpieniały, bo było ciężej ubić ;). Takie przynajmniej odniosłem wrażenie, a i sporo osób na nie psioczyło, o ile pamiętam. Oczywiście z piórkiem było już gładko, ale przez 3/4 gry trzeba było zaiwaniać z buta, jeśli się uparło, a nie chciało marnować Homeward Bones. Ale to tyle słowem małego offtopu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nice. A mnie wciąż bawią te couby odnoszące się do trudności DS ;) Mogę to oglądać seriami hehe

 

http://coub.com/view/hd5l

 

http://coub.com/praise.the.sun

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls uznane za najlepszą grę minionej generacji, według magazynu EDGE.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiś łatwy sposób na pokonanie tego Kalameeta? ;-) nie mogę sobie poradzić z bestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiś łatwy sposób na pokonanie tego Kalameeta? ;-) nie mogę sobie poradzić z bestia.

Przyzwij kogoś do pomocy. Podejrzewam, że ludzie jeszcze grają. Grałem tankiem i udało mi się ten ogon uciąć, ale nie powiem wiele prób było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie, sam smok nie jest jakoś szczególnie silny, ale odcięcie ogona było już wyzwaniem, dooki nie znalazło się metody.. Udało się po wielu próbach. Gdy wzbija się w górę i szarżuje w naszą stronę, trzeba odskoczyć na bok i szybko znaleźć się przy jego tyłku, wtedy będzie chciał zadać cios ogonem i na parę sekund walnie nim o glebe i to jest ten czas ;P Chyba jedyny sposób na to, żeby łatwo odciąc mu ten ogon:) Mi właśnie sporo czasu zajeło zanim udało mi się zapoznać z zachowaniem bestii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×