Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

No faktycznie, sam smok nie jest jakoś szczególnie silny, ale odcięcie ogona było już wyzwaniem, dooki nie znalazło się metody.. Udało się po wielu próbach. Gdy wzbija się w górę i szarżuje w naszą stronę, trzeba odskoczyć na bok i szybko znaleźć się przy jego tyłku, wtedy będzie chciał zadać cios ogonem i na parę sekund walnie nim o glebe i to jest ten czas ;P Chyba jedyny sposób na to, żeby łatwo odciąc mu ten ogon:) Mi właśnie sporo czasu zajeło zanim udało mi się zapoznać z zachowaniem bestii ;)

 

Swego czasu sporo pomagałem innym w walce z Kalameet'em. Kilka razu ucieliśmy ogon - wpadał zawsze przyzywającemu. Kiedy sam zacząłem starać się go uciąć - okazało się, że nie jest tak łatwo. Sporo czasu to zajęło, ale w końcu wpadł. Ale i tak go nie używam hehe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólniee to właśnie zakupiłem dark souls i niedlugo mi przyjdzie więc powiedzcie nadal mozna liczyć na pomoc ludzi czy już prawie nikt w to nie gra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólniee to właśnie zakupiłem dark souls i niedlugo mi przyjdzie więc powiedzcie nadal mozna liczyć na pomoc ludzi czy już prawie nikt w to nie gra ?

Grają...grają. Cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólniee to właśnie zakupiłem dark souls i niedlugo mi przyjdzie więc powiedzcie nadal mozna liczyć na pomoc ludzi czy już prawie nikt w to nie gra ?

 

Zawsze jak nie będziesz też czegoś wiedział, to wpadaj tu śmiało. Służymy pomocą :]

 

P.S. Korzystając z okazji. Co prawda Dark Souls ukończyłem dawno, i bardziej rozglądam się już za Dark Souls2, ale mam jedno pytanie. Czy jak wskoczę do NG+, to pojawią się w świecie nowe przedmioty? W sensie, nowe miecze, uzbrojenie itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, będzie dokładnie ten sam loot. Po ponownym pokonaniu bossów, będziesz mógł za to wykuć unikalne bronie z ich dusz, których nie miałeś wcześniej - np. z duszy Sifa możesz mieć trzy fanty (dlatego potrzeba ng++ aby uzyskać wszystko), a jeżeli w ng dostałeś duszę Smougha, to teraz możesz pokusić się o tę Ornsteina, dzięki czemu możesz dostać inny sprzęt.

 

Edit: Jeżeli nie masz, to pokuś się o dodatek. Wiem, że masz słabego neta, dlatego rozważ sprzedać podstawki i zakup edycji Prepare to Die za niewielkie pieniądze. Dostaniesz kilka godzin rozrywki, nowych bossów, miejscówki, no i upragniony loot.

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak nie będziesz też czegoś wiedział, to wpadaj tu śmiało. Służymy pomocą :]

 

No to pewnie będę tutaj często :biggrin:

 

Udało mi się pokonac czarnego rycerza (w koońcuu..) I halabarda dropła za 1 razem :biggrin: Panowie mam problem  :biggrin: bo byłem w depths i tam mnie takie coś rzuciło na mnie klątwe i teraz pisze że musze isć do jakiegoś uzdrowiciela czy coś do new londo aale ja nawet nwm gdzie mam isc ani nic pomoże ktoś ? I kupilem ring of sacrifice żeby ta klatwe ściągnąć pisało że trzeba założyć umrzeć i po sprawie założyłem umarłem i nic tylko moja postac nagle nie umie rolli robić :ohmy: O co chodzi ?

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Szybkie pytanie - czy jeżeli na początku nie wybrałem jako prezentu Master Key, to zbieranie wszystkich broni, czarów, cudów czy "klanów" stoi dla mnie otworem? Czy może jest on wymagany do jakiegoś przedmiotu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szybkie pytanie - czy jeżeli na początku nie wybrałem jako prezentu Master Key, to zbieranie wszystkich broni, czarów, cudów czy "klanów" stoi dla mnie otworem? Czy może jest on wymagany do jakiegoś przedmiotu?

Nie jest. Tak czy siak jesteś w stanie wejść wszędzie tylko musisz zdobywać klucze, które jakoś specjalnie ukryte nie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A master key można przecież też kupić.

Faktycznie. Sprzedawca jest najpierw w Depths. Dommenhal of Zena czy jakoś tak się to piszę. Potem jest w Firelink Shrine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Help needed. Szukałem info, ale nie znalazłem. Przystąpiłem do chaos convenantu i ofiarowałem lasce 30 humanity - na 100% mam rank +2, jednak mimo to nie dostałem chaos storma. Na wiki i w necie można znaleźć info, że czasami mimo rank +2 skrót do lost izalith nie działa i trzeba zabić dowolnego bossa, żeby to odblokować. Nie ma niestety nic o tym, czy chaos storm wtedy wpadnie. Czy trzeba opuścić convenant (rank+1), ubić bossa i jak przystąpię ponownie na +2, to piromancja wpadnie. Ktoś pamięta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pierwsze spotkanie z Kalameetem za mną. Dopiero jak mi z 5 flasków zostało, to zrozumiałem, że ogon najszybciej dorwę, jak mu będę pod dupą siedział, ehh... Czas na rundę drugą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy tak na Ciebie naciera lub włącza tą swoją dziwną moc z tym świecącym oczkiem czy co to tam jest to masz jakieś 2-3s by się do niego dostać i zadać cios.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, przez pierwsze dwadzieścia minut tylko wokół niego krążyłem ucząc się jego ruchów - nawet jednego ciosu w niego wtedy nie wpakowałem. Wiem też, że jak się wzbije w powietrze, to mam później ułamek sekundy, żeby dopaść do ogona. Jednak to nadal dla mnie za mało, więc na moje oko najwięcej cisów w dupsko zainkasował właśnie, kiedy siedziałem mu pod zadem (choć i od tego w sumie padłem :) ). Swoją drogą to zaciukać go nie jest trudno, bo z pół paska "przypadkiem" mu zbiłem, ale najpierw muszę dorwać ten ogon. Guardian, Artorias i Manus padli w sumie za 2-3 razem, więc i tu nie odpuszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie przymierza Blade of the Darkmoon. Czy jeśli zabiłem Dark Sun Gwyndolin'a, to mogę z powrotem wrócić do przymierza? Ubieram Darkmoon Seance Ring, ale pomiędzy tymi "świeczkami" w świątyni Anor Lando nie mam żadnej interakcji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie przymierza Blade of the Darkmoon. Czy jeśli zabiłem Dark Sun Gwyndolin'a, to mogę z powrotem wrócić do przymierza? Ubieram Darkmoon Seance Ring, ale pomiędzy tymi "świeczkami" w świątyni Anor Lando nie mam żadnej interakcji. 

Hehe jak miałoby działać to przymierze skoro zabiłeś swojego "szefa"? Ponownie do Darkmoon covenantu będziesz mógł dołączyć w kolejnym NG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalameet vs kovacs 3:0 póki co   :P u mnie skubany też nie wali ogonem po tej swojej powietrznej szarszy. Aż na uspokojenie musiałem gada ubić dwa razy jako fantom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak minie Cię szarżując to wtedy szybko biegnij do jego tyłka, wtedy walnie ogonem o glebę. Jak zrobism to na późno lub będziesz za daleko to ogona nie ruszy ;-)

Edytowane przez eMeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widocznie kwestia sekund i ustawienia. Bo jak mnie mija, to stojąc do mnie tyłem ogonem nie rusza. Nie mam też przeważnie szans zdążyć wtedy do niego dopaść, bo natychmiast się odwraca przodem do mnie. Zostaje mi ustawić się na tyle daleko od niego przed szarżą, żeby po uniku znalazł się obok mnie.

 

Są też ze dwie sekundy, gdy staje na chwilę i odstawia tę swoją telekinezę, ale przeważnie jak chcę go obejść, to mnie to ustrojstwo łapie.

 

Edyta: Dobra, nawet dwa guardiany już padły, ale kalameet nadal nie wali ogonem, jak jestem obok niego. Jak się zeźlę, to wezwę kogoś do pomocy. Są tu jeszcze jacyś ludzie dobrej woli na mniej więcej 80 lvl?

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie Souvenir of Reprisal. Potrzebuję kilka, żeby podnieść rangę w przymierzu Blade of the Darkmoon. Farmię w Painted World of Ariamis na tych ptako-ludziach i od kilku godzin nie poleciał ani jeden item. Niefart, czy przedmiot dropi będąc np. w przymierzu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał item discovery na poziomie 410 (max), to w końcu zaczną wpadać. Przymierze nie ma tutaj nic do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie Souvenir of Reprisal. Potrzebuję kilka, żeby podnieść rangę w przymierzu Blade of the Darkmoon. Farmię w Painted World of Ariamis na tych ptako-ludziach i od kilku godzin nie poleciał ani jeden item. Niefart, czy przedmiot dropi będąc np. w przymierzu?

Załóż pierścień zwiększający Item Discovery i w ciągu 2h wypadnie ponad 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowo, największy ruch w undead parish na niskich levelach. Trochę ludzi było też przy Artoriasie i Kalameecie, ale bez szału - może na wyższych levelach tłoczniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja okazjonalnie wkładałemna łeb crown of dusk, ale ta daje chyba tylko boost do zaklęć i pyro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×