Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Po szybkiej konsultacji uderzylismy z pitim po f1 i mozemy powiedziec, ze jestesmy oficjalnie gotowi do scigania :D

Dzieki wielkie Banzai za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej zazdroszcze wam panowie!!! a jak z tym bugiem? 

 

Edytowane przez cichy85c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy chłopaki :thumbsup: Zdawajcie relacje jak się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bede mogl cos powiedziec pozniej narazie nie mam dostepu do sprzetu na ktorym moglbym wyswietlic obraz z playaczka. Jak obadam to opisze wrazenia, sprawdze tez czy sa te bugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chlopaki dawajcie znac jak wyglada to na ps3 wszystko :) Bo po dzisiejszej grze na pc jestem bardziej sceptycznie niz pozytywnie nastawiony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Aż mi się buźka uśmiechnęła :) jak zobaczyłem to zdjęcie F1 2010 w konsolce :) Cieszę się, że wam się udało zdobyć dzisiaj grę. Piszcie chłopaki co i jak, a szczególnie jak model jazdy bo wszystko inne jest na pewno OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że premiera polskiej wersji jest opóźniona, więc mam taką prośbę do ludzi z Wrocka - gdybyście w piątek gdzieś widzieli grę w wersji ang. w sklepie to dajcie znać.

Hej,

GEKON - nie będzie wersji eng na PS3 tylko na XBOX'a

KONSOLKI.PL - być może w piątek będzie

Edytowane przez ajvven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora na pierwsze wrazenia. Ogolnie simem to ta gra nie jest. Pojezdzilem dzis troche na sakhir i zrobilem dobrze ponad 60 kolek na PC, wiec teraz jak usiadlem i pojechalem wyscig udalo mi sie z 23 miejsa startowego przebic na 5 na mecie  :biggrin: Do samej jazdy trzeba sie przyzwyczaic, nie obejdzie sie tez bez zapoznania z torem, chociarz jak juz sie pojezdzi troche to i tak na wszystkich torach mozna niezle czasy krecic. Ciekawi mnie jak bedzie wygladac cala stawka przy wyscigu na 100%, ale to jutro obadam i dam znac. Co do buga z pit stopem, to chyba nie wystepuje, nie moge na 100% powiedziec ze nie ale jak zjechalem to tuz za mna senna zjechal i normalnie mnie wypuscil lizakowy mniej wiecej po 4 sekundach, przed senna.  Zadnych lagow odnosnie kierownicy itp. nie zauwazylem. Jak macie jakies pytania to smialo zadawajcie, postaram sie obadac wszystko i dac znac. 

Tyle narazie jak cos mi sie przypomni to dopisze  :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sorry, zapomnialem napisac  :tongue: ten najwyzszy mozliwy wszystko wylaczone. W bahrajnie w drugim sektorze duzo sie zyskuje wzgledem AI w tej nowej sekcji tam w ogole nie maja  tempa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
udalo mi sie z 23 miejsa startowego przebic na 5 na mecie

Na jakim poziomie grasz? Bo raczej na trybie Legend byś się tak nie przebił, przynajmniej tak mi się wydaje, opieram się na opiniach innych ludzi oraz samych twórców.

No i na jakich ustawieniach grasz? Wszystko na off? Czy jednak masz włączone jakieś wspomagacze?

I ludzie...proszę...ta gra nigdy nie miała być simem...nikt nigdy tak nie powiedział...to tak jakby od DIRT'a oczekiwać symulacji godnej WRC, co jest nierealne.

Codemasters to nie jest marka od robienia stricte symulatorów...chcecie prawdziwy sim to idzicie sobie pograć w tego rfactora i dajcie spokój ludziom, którzy chcą sobie normalnie pograć.

Niektórzy myślą, że jak będą narzekali na tytuł, który nie jest symulatorem, to będą fajni i w ogóle...ehh

Nie mam tutaj na myśli nikogo z forum, także nie toczyć mi tu piany z pyska...mówię na podstawie innych tekstów.

Po prostu drażnią mnie niektóre opinie na temat świetnych gier jakimi są chociażby F1 2010 czy inne produkty CM.

Jak komuś się nie podoba to nikt nie zmusza do grania...

Trochę się uniosłem, ale za to co CM zrobiło z F1 i za współprace z ludźmi należy im się korona wg mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie juz pisalem, ale powtorze  :tongue: Na najwyzszym poziomie, ze wszystkim wylaczonym. Pierwsze GP w tym 7 sezonowym za sterami lotusa. Tylko tak jak mowie, kwestia poznania toru bo o spina to raczej ciezko jest, trzeba naprawde na wysoka tarke najechac i pocisnac ostro gaz zeby sie obrucic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze tak samo jak w DIRT2, bodajze 270 stopni. Niestety gra nie daje oporu na kierze jak sie kreci powyzej promienia skretu kol dlatego ciezko mi powiedziec ile dokladnie tych stopni tam jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w DIRT2 było właśnie więcej chyba niż 270, ale nie pamiętam.

Chodzi mi tylko o to czy trzeba zdejmować ręce z kierownicy przy nawrotach, czy bez problemu można to robić trzymając obie łapy na łopatkach do zmiany biegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak z FF? Jest w miare ok, czuc co sie dzieje z bolidem?

2. Sa jakies opoznienia wzgledem kiery a faktycznym zachowaniem bolidu (skrecanie, biegi)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No w DIRT2 było właśnie więcej chyba niż 270, ale nie pamiętam.<br>Chodzi mi tylko o to czy trzeba zdejmować ręce z kierownicy przy nawrotach, czy bez problemu można to robić trzymając obie łapy na łopatkach do zmiany biegów.

Z tym nie ma problemu wiec pewnie te 270 jest.

1. Jak z FF? Jest w miare ok, czuc co sie dzieje z bolidem?

2. Sa jakies opoznienia wzgledem kiery a faktycznym zachowaniem bolidu (skrecanie, biegi)?

1. FF calkiem fajnie dziala, czuc nierownosci w drodze, na tarke jak najedziesz to tez fajnie dziala.

2. Opoznien nie ma wcale, zarowno kierownica jak i biegi dzialaja prawidlowo.

Ide sprawdzic jak wyglada gra na padzie i czy da rade jakos jechac   :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie gra powoli irytować ... Tzn Tor w Malezji mnie irytuje tak,że najlepiej rozbiłbym się na ścianie -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziekowal:)

Czyli kiera kalibruje sie do 540* lock-to-lock (w zasadzie tak jak w realu). Jak pisaliscie 270* to juz sie przestraszylem, ze bedzie 135* po kazdej ze stron, a to juz bylby przypal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojezdzilem dzis troche na sakhir i zrobilem dobrze ponad 60 kolek na PC, wiec teraz jak usiadlem i pojechalem wyscig udalo mi sie z 23 miejsa startowego przebic na 5 na mecie

Po 60 kolkach takie osiagniecie na najwyzszym poziomie? Ja rozumiem, ze to nie sim, ale dlaczego nie mogli urtudnic rozgrywki chociaz tym, zeby na najwyzszym poziomie kierowcy krecili czasy ciezkie do zblizenia sie? Strasznie mnie to rozczarowalo, bo na jutro juz mialem plan zeby poleciec do sklepu i kupic swoja kopie, ale chyba jednak poczekam... Chcialbym sie przekonac czy takie osiagniecia w tej grze to normalka, czy moze KOWI po prostu jest bardzo dobrym kierowca? (tzn jedno nie wyklucza drugiego, ale wiadomo o co chodzi :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jeśli ktoś troche cisnął F2007 w GT5 Prologue (tak jak ja) i sie przyzwyczaił to grając F1 2010 może być troche poirytowany zachowaniem bolidu. Ale myśle, że to jest kwestia przyzwyczajenia i każdy z nas to ogra... Od symulacji niedługo wyjdzie nam Gran Turismo, a tutaj każdy fan F1 sie odnajdzie i granie online bedzie nam sprawiało dużo radości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bagley a co cię tak irytuje??? Za trudny tor czy co? Jak model jazdy? Podobny choć trochę do tego z F1 Champ Edit???

Edytowane przez idziko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przysłowiowy szlag trafia jak jeżdże po nowej części toru w Bahrajnie. W ogole nie moge sie przyzwyczaić do tej sekcji, jest bardzo wyboista. Aż mi sie grać odechciało :P Ale włączyłem sobie Australie i od razu chęci wróciły. Jeździ sie swietnie :) Cisne time trial ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×