Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Po 60 kolkach takie osiagniecie na najwyzszym poziomie? Ja rozumiem, ze to nie sim, ale dlaczego nie mogli urtudnic rozgrywki chociaz tym, zeby na najwyzszym poziomie kierowcy krecili czasy ciezkie do zblizenia sie? Strasznie mnie to rozczarowalo, bo na jutro juz mialem plan zeby poleciec do sklepu i kupic swoja kopie, ale chyba jednak poczekam... Chcialbym sie przekonac czy takie osiagniecia w tej grze to normalka, czy moze KOWI po prostu jest bardzo dobrym kierowca? (tzn jedno nie wyklucza drugiego, ale wiadomo o co chodzi :) )

Jakims kocurem to nie jestem, udalo mi sie przejechac czysty wyscig bez zadnych przygod. Napewno na dluzszym dystansie bedzie ciezej o taki awans. Ja jezdzac lotusem mam problem zeby zejsc ponizej 2 minut kolko, Red bulle czy Mclareny cisna w wyscigu po 1.56 cos kolo tego. Jutro przejade minumum 50% wyscigu to cos wiecej napisze.

Zrobilem teraz pare kolek na padzie i mysle ze Kontrole trakcji i abs trzeba bedzie pozostawic do wyboru podczas naszel ligi, tam samo ze skrzynia biegow. Inaczej bardzo latwo na nawrotach o spina. I powiem tak jak sie ktos nad kiera zastanawia to radze jak najszybciej jechac kupic, fun z jazdy na kierownicy jest u mnie tak duzy ze nie zaluje zadnej zlotowki wydanej na DFGT.   :biggrin:

EDIT:

Ja sie do tej sekcji gdzies po 20 kolkach dopiero przyzwyczailem   :tongue:

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... czyli z tego co czytam to jednak nie jest tak łatwo i trzeba się obcykać z jazdą bolidem. To mnie cieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bagley a co cię tak irytuje??? Za trudny tor czy co? Jak model jazdy? Podobny choć trochę do tego z F1 Champ Edit???

Jego konfiguracja, gorszego toru w życiu nie widziałem ... Czekam na playa, bo niestety na moich klawiszowych przyciskach przy padzie, gdy chce opóźnić hamowanie ląduje w piachu, mam nadzieje,że na ps3 działa stopniowe hamowanie, coś a'la analogowy sprint w fifie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee to widzę jutro z rana kierunek Jana Pawła

szkoda, że od 10.00 dopiero otwierają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie analogowe przyciski działały w F1 champ edition. Tam naprawdę trzeba było dość mocno przyciskać. Mam nadzieję, że w F1 2010 też tak będzie bo ja niestety będę grał wyłącznie na padzie.

Edytowane przez idziko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze kurcze kurcze, wracam po spotkaniu z panną a tu takie newsy! połowa ligi już gra! tylko nie ja...  dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak w piątek dostanę swoją kopię (o ile do mnie dotrze) to chyba na forum przez weekend się nie pojawię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie troche za czule jest gaz jak sie na padzie gra. Mogliby troszeczke przesunac moment pelnego otwarcia przepustnicy bo tak mniej wiecej jak sie przekracza 3/4 wcisniecia to juz jest na full otwarta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla Warszawiaków - Electronicdreams mają już angielską wersję gry.

wiadomo ile kopii maja u siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie już skręca jak czytam że wy już gracie w F1 :shok:,jutro pojeżdżę po kilku sklepach w krk to napiszę jaka sytuacja :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ile kopii maja u siebie?

Na allegro wystawili 30 szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze jak electronic dreams sciagneli taka partie gier to i ultimie sie uda bym w piatek ja mial w domku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może i ja podzielę się pierwszymi wrażeniami z gry co prawda testowałem ją na xbox-ie bo mój egzemplarz na ps3 jeszcze do mnie nie dotarł.

I tak:

Przejechałem koło 20 okrążeń toru w Bahrianie na padzie przy wyłączonych wszystkich pomocach oprócz skrzyni biegów (automat), tryb gry time trial:

Może zacznę od tego co mnie rozczarowało : praca hamulców na 20 okrążeń tylko kilka razy zdarzyło mi się zablokować koła chociaż starałem się maksymalnie opóźniać hamowanie, co dziwne przy maksymalnym wciśnięciu hamulca koła blokowały się w ostatniej fazie hamowania przy minimalnej już prędkości :( , mimo wyłączonych pomocy i użycia pada z 3-4 razy na dwadzieścia okrążeń udało mi się zaliczyć spina choć też próbowałem w zakrętach otwierać przepustnicę na maksa, ponadto dochodzi kwestia pracy skrzyni biegów na niskich przełożeniach komputer wrzuca biegi (automat) jak moja żona gdy uczyłem ją jeździć - i do tego straszny dźwięk jaki wydobywa się z głośników :( brrr...., plusy to na pewno grafika, plus efekty pogodowe, no i oczywiście zbieranie brudu na opony w przypadku wyjazdu poza tor (sprawdziłem działa),

Podsumowując ogólnie gra wydaję się być arcadówką w stylu Grida (czego można było się spodziewać i tu nie powinno być rozczarowania), fajna grafika otoczka, kilka mankamentów ale chyba nie znalazł się jeszcze taki co by wszystkim dogodził. Ja ze swojej strony czekam na egz. do PS 3 podpinam kółko i na pewno szybko tego tytułu na półkę nie odstawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym blokowaniem kół to też dziwna historia. Mi sie to zdarza w zasadzie za każdym razem na mocniejszym dohamowaniu. Fakt faktem, że dzieje się to juz na samym końcu drogi hamowania. Jeśli chodzi o animacje tego zjawiska, to jest ono w zasadzie niezauważalne (nie wydobywa sie żaden dym, ani nie robią się tzw. flatspot'y). Podczas zblokowania tych kół bolid po prostu sunie do przodu jak sanki na śniegu, ale jak tylko pusci sie hamulec to od razu odzyskuje się idealną trakcję. Własnie do tego nie moge sie najbardziej przyzwyczaić i ścinam często zakręty. Może to też jest kwestia ustawień docisku, balansu hamulców i rozłożenia masy...

No nic, jutro czeka mnie kolejne testowanie, może coś poradzimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś wiedział gdzie można nabyć grę jeśli chodzi o LUBLIN to proszę o miejsce.

W MM na sto procent nie, tam polską wersję zamówili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Jacko, dajcie znać gdzie można dostać grę przed weekendem w Lublinie lub w Puławach! Z góry dziękuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie mam jeszcze gierki, więc posiłkuję się informacjami z tego i codemasters'owego forum.

Dzisiaj trafiłem na opis kilku błędów (o tutaj), które trochę mnie zmartwiły.

Z najpoważniejszych to:

1) brak wyraźnej różnicy w oponach podczas dużej ulewy - innymi słowy, po zupełnie mokrym torze da się jechać na slickach. Nie twierdzą tam, że tak szybko jak na intermediate'ach lub wet'ach, ale da się. W rzeczywistości byłoby to zupełnie niemożliwe. Taka możliwość, jechania na slickach przy dużym deszczu, stawia pod znakiem zapytania całą zmienność warunków pogodowych, czyż nie? Próbowaliście tego? Jakie wrażenia?

2) dublowanie i niebieskie flagi. Ponoć komputerowi przeciwnicy przy dystansach 50%+, kiedy dochodzi do dublowania, całkowicie zlewają niebieskie flagi. Za to sędziowie dają im kary przejazdu przez pit-lane. Po trzecim razie jednak dostają dyskwalifikację i zwykle wyścigi 50%+ kończą się tym, że 3-4 bolidy są dyskwalifikowane (właśnie za nieprzestrzeganie niebieskich flag). Gdzie tu realizm?

Co o tym sądzicie?

Co jeszcze zabugowane w grze odkryliście?

I jeszcze jedna sprawa. Ktoś już poruszył wątek patch'owania. Czy są jakieś realne przesłanki co do tego, że ewentualne patche wypuszczone przez Codemasters mogą być dedykowane pod angielską wersję gry? Ktoś może kontaktował się w tej sprawie np. z dystrybutorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) brak wyraźnej różnicy w oponach podczas dużej ulewy - innymi słowy, po zupełnie mokrym torze da się jechać na slickach. Nie twierdzą tam, że tak szybko jak na intermediate'ach lub wet'ach, ale da się. W rzeczywistości byłoby to zupełnie niemożliwe. Taka możliwość, jechania na slickach przy dużym deszczu, stawia pod znakiem zapytania całą zmienność warunków pogodowych, czyż nie? Próbowaliście tego? Jakie wrażenia?

A ile okrążeń jechałeś ? Ja jechałem Malezję 40% dystansu, mogłem przy deszczu na slickach przejechać góra 3-4 okrążenia, a później to niestety spin za spinem .. Także to działa, tylko musi nieźle napadać na tor ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy orientujecie się gdzie można dziś dostać grę we Wrocławiu. Z góry dzięki za info i do zobaczenia na torach :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie :) faktycznie w Dreams coś tam jest ta gra, ale mało sztuk zostało bo jakaś Pani przed mną kupiła po 5 z X360 i PS

Sprzedawca narzekał, ze polska wersja jest słaba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał świeżą informację o wysyłce z ULTIMY to porszę dać znać. Może jednak wyslą dzisiaj wersję angielską....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja leje w gacie!!! czekam na listowego... dzis to musi byc u mnie. mialo byc wczoraj... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sir Siekier

a gdzie zamawiałeś grę? Bo ja też wczoraj miałem dostać swoją kopię a dowiedziałem się, że wysyłają dzisiaj i w piątek mogę się spodziewać. Zamawiałem w allgame.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla Łodzi: Sklep Game Over dopiero dzisiaj po 14-tej będzie miał pojęcie kiedy i ile sztuk będą mieli...

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×