Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Bagley to może coś więcej opowiesz o grze. Uchyl rąbka tajemnicy dla kolegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idziko A co chcesz wiedzieć? ustawienia mam sterowanie Sterring help yes Braking no Dynamic line only corners

co do samej rozgrywki jest naprawdę na wysokim poziomie, karierę rozpoczynam w Virgin, jak na level Pro to dość łatwo wbiłem do Q2 ... Zaś wyścig i tak zakończyłem na ostatnim miejscu ze względu na to, że zapomniałem w opcjach zmienić ustawienia opon.. Co dziwne wyścig wygrał Karun w HRT :o!.. Wywiady są interesujące, dziennikarze pytają o wszystko.. Kasków niestety jest za mało (takie moje zdanie) Inżynier jak w realu pogania Cie albo karze trzymać tempo i czekać na błędy. Odpaliłem Spa na full deszczu wrażenie niesamowite, na kilku zakrętach hamowałem o 100 metrów za szybko bo nic nie było widać, później zarzucę skrini .. Co lepsze.. Gra ruszyła na full z 8xMSAA przy 1920x1080 z karta Radeon HD4850 1GB 2 GB Ramu i C2D E4600 ...

http://yfrog.com/g4skrinajx

2 skriny z porannej sesji

Edytowane przez Bagley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko :) Bardziej chodzi mi o model jazdy, to chyba najważniejsze. Resztę widzieliśmy na filmikach :) Dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bagley, a jak z opóźnieniami kierownicy względem tej wirtualnej (jeśli oczywiście grasz na kierze)? Są duże lagi? To mnie najbardziej interesuje. Bo jak ma mi bolid skręcić po sekundzie to ja się wypisuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zadam byc moze durnawe pytanie. Dlaczego w Waszych ligach startuje po 12 osob skoro grid w real F1 ma 24? Jakies ograniczenia sieciowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednocześnie na torze może ścigać sie tylko 12 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bagley, a jak z opóźnieniami kierownicy względem tej wirtualnej (jeśli oczywiście grasz na kierze)? Są duże lagi? To mnie najbardziej interesuje. Bo jak ma mi bolid skręcić po sekundzie to ja się wypisuje.

Ja gram na padzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze musze czekac do przyszlego tygodnia sprawdzilem czy gra pojdzie na moim juz troche podstarzalym sprzecie i o dziwo ruszyla ;) Powiem tak po pol godziny szybkiego obeznania sie. Otoczka f1 jest naprawde swietna czuc klimat i to jest wypas. Niestety odpalilem gre bez wszystkich pomocy i niezbyt pozytywnie jednak. Bolidu nie da sie obrocic chyba poza momentem ruszania z miejsca :/ Podsterownosc nawet fajnie sie czuje, ale nadsterownosci tutaj nie zdazylem stwierdzic, moze uda mi sie jeszcze dzisiaj sprawdzic na dfgt i wtedy wyraze ostateczne zdanie... Ale powiem szczerze ze wyscigu nie odpalalem, wiec moze cala sila tkwi w tym ;) No coz... W najgorszym wypadku bedzie to tymczasowy tytul do premiery gt5 :)

Edit:

Aha, i ja grajac na klawiaturze nie odczulem opoznien, a przynajmniej nie zadnych przeszkadzajacych w rozgrywce.

Edytowane przez BoryZPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bagley, a jak z opóźnieniami kierownicy względem tej wirtualnej (jeśli oczywiście grasz na kierze)? Są duże lagi? To mnie najbardziej interesuje. Bo jak ma mi bolid skręcić po sekundzie to ja się wypisuje.

Na DFGT zero opoznien, przynajmniej takich odczuwalnych. Zapewne to tylko opoznienia w wyswietlaniu. Co do samej jazdy to jest miodnie. Z wszystkim wspomagaczami wylaczonymi nie jest jakos za ciezko, co i tak nie ustrzeglo mnie przed kilkoma spinami w wyscigu. Zastanawia mnie jedno HRT w tej grze musi byc naprawde kozackie skoro Senna podczas wyscigu krecil lepsze czasy od Alonso  :shok: Jak zjechalem na pitstop to w ogole na stanowisko mnie nie wpuscili, tylko stalem jak glupi za chlopakami z ekipy i nic nie moglem zrobic, tak jakby tam byl drugi bolid. Mam jednak nadzieje ze nie bedzie tego w wesji na ps3. Trzeba tylko czekac na kuriera bo samo gierczenie online szykuje sie naprawde zacnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak że to ma być temat offtopic'owy to może znajdą sie chętni do kilku wspólnych okrążen w NFS Shift dzis po południu? Ot tak żeby umilić sobie oczekiwanie na premiere f1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko stalem jak glupi za chlopakami z ekipy i nic nie moglem zrobic,

I to jest właśnie ten bug, o którym była mowa. Wszyscy zjeżdżają w tym samym momencie i jest lipton.

Jeden z CM powiedział, żeby zjeżdżać okrążenie później niż mówi inżynier...ale chyba nie myślał, że to sprawę załatwi.

Na to powinien wyjść patch, i chyba wyjdzie bo coś było o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOWI, a jak z opoznieniami przy zmianie biegow? Sporo minie od wcisniecia paddlesa do rzeczywistej zmiany biegu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziś byłem w MediaMarkt w centrum handlowym M1 w Poznaniu . Pytam gościa od gier kiedy będzie dostępna F1 2010 . On tak chwile myśli , coś tam klika na swoim komputerze i mówi ze w piątek będzie .. ! O opóźnieniu nic nie wie .. Mam nadzieję że się nie myli i już w piątek zasiądę przed sterami :D .

Edytowane przez Radius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na to bym nie liczył.. skoro dystrybutor przesuwa premierę to po prostu, za przeproszeniem kołek nie wie o czym mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie ten bug, o którym była mowa. Wszyscy zjeżdżają w tym samym momencie i jest lipton.

Jeden z CM powiedział, żeby zjeżdżać okrążenie później niż mówi inżynier...ale chyba nie myślał, że to sprawę załatwi.

Na to powinien wyjść patch, i chyba wyjdzie bo coś było o tym.

Wlasnie chodzi o to ze ja jako ostatni zjechalem, nikogo w boksach nie bylo, mozliwe ze za wczesnie zahamowalem ale zeby potem juz nic nie moc zrobic to porazka. Tak w ogole to nie wiem dlaczego inzynier wymyslil sobie pit po 18 kolkach, jak opony jeszcze wytrzymaly kolejne 20  :tongue:

KOWI, a jak z opoznieniami przy zmianie biegow? Sporo minie od wcisniecia paddlesa do rzeczywistej zmiany biegu?

Zadnych opoznien nie zauwazylem, zarowno przy skrecaniu jak i przy zmianie biegow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie ten bug, o którym była mowa. Wszyscy zjeżdżają w tym samym momencie i jest lipton.

Jeden z CM powiedział, żeby zjeżdżać okrążenie później niż mówi inżynier...ale chyba nie myślał, że to sprawę załatwi.

Na to powinien wyjść patch, i chyba wyjdzie bo coś było o tym.

Mam nadzieję, że patch wyjdzie razem z wersją angielską (zakładając, że ta nie jest przesunięta) jak nie to będę wbijał trafoea w oczekiwaniu na patcha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby duet allgame + kurier nas nie zawiedli i w piątek grańsko !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby duet allgame + kurier nas nie zawiedli i w piątek grańsko !!

zamówiłeś polską czy angielską wersję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla Warszawiaków - Electronicdreams mają już angielską wersję gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla Warszawiaków - Electronicdreams mają już angielską wersję gry.

AAAAAAAA :scare: zapieprzam tam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSS pokazały się wszystkie Dev Diary. Już sobie je pobrałem. Tylko Dev4 jest bez dźwięku. Nie wiem co tam namieszali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pitian już gra w f1 2010 na ps3 ",zazdroszcze mu" -5 punktów na starcie za falstart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Ci Banzai za to info :)

PS. Macie tu coś na osłode:

62814585.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez pitian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że premiera polskiej wersji jest opóźniona, więc mam taką prośbę do ludzi z Wrocka - gdybyście w piątek gdzieś widzieli grę w wersji ang. w sklepie to dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×