Skocz do zawartości
andryush

Problemy Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie dotyczące logowania.

Jakiś czas temu (trzy, cztery dni temu) na forum były jakieś problemy. Dokładnie, to zmiany wyglądu, rozmiaru forum, brak kilku opcji wyglądu etc.

Od tego czasu cały czas muszę się logować. Nawet nie muszę zamykać przeglądarki, wystarczy, że dłużej poczytam forum, chcę coś pisać

i znowu trzeba się logować. Bardzo mnie to irytuje, ponieważ nie miewam takich problemów na innych stronach, forach itp.

Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam problem z pewnym linkiem. Chcialem dodac do tematu taki oto link

link

Nie moge tego zrobic z powodu wstawienia emotikony w srodku adresu strony. Jest jakis sposob zeby ten link dzialal w obecnej postaci?

Edytowane przez arab
faktycznie, nie da się, ale i sam link dziwny :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój odnośnik

Probowalem i jest to samo. Nie rozpoznaje tego jako adres przez ta emotke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam tak jak xenomorph z tym logowaniem, a także mam problem z mobilną wersją forum. Kiedy chcę wejść w jakiś dział to jest tylko białe tło. Sprawdzałem na iOS i na Androidzie i jest tak samo :(

Edytowane przez maciek1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak jak xenomorph z tym logowaniem, a także mam problem z mobilną wersją forum. Kiedy chcę wejść w jakiś dział to jest tylko białe tło. Sprawdzałem na iOS i na Androidzie i jest tak samo :(

Mam tak samo z wersją mobilną na Androidzie, polecam ściągnąć Opere mini z Android market, wszystko działa jak należy, coś jest nie tak z przeglądarką Googla. smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

WITAM,

forum nie pamięta hasła mam je zapamiętane i odhaczone mam zapamiętaj hasło i dalej to samo.

Pozdro

Edit:

Pomoże ktoś?

Edytowane przez 4motion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym się zapytać gdzie lub do kogo napisać aby skasować konto na tym forum i wszystkie z nim związane dane ?

pozdrawiam

Regulamin Forum:

3a. Użytkownik ma prawo wnieść o zablokowanie konta. Nie ma technicznej możliwości usunięcia wszystkich postów danego użytkownika jak również konta użytkownika, bez wpływu na spójność treści zawartych na forum, jak również ze względu na ryzyko uszkodzenia bazy danych forum. Wszelkie prośby tego typu zostaną rozpatrzone negatywnie.

Odrzucę jednak wszystkie twoje posty (sztuk 6), a konto zostanie zablokowane. Dziękujemy za pobyt. Szerokiej drogi :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Mam pytanie dotyczące logowania.

Jakiś czas temu (trzy, cztery dni temu) na forum były jakieś problemy. Dokładnie, to zmiany wyglądu, rozmiaru forum, brak kilku opcji wyglądu etc.

Od tego czasu cały czas muszę się logować. Nawet nie muszę zamykać przeglądarki, wystarczy, że dłużej poczytam forum, chcę coś pisać

i znowu trzeba się logować. Bardzo mnie to irytuje, ponieważ nie miewam takich problemów na innych stronach, forach itp.

Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam B)

od paru dni mam dokładnie tak samo, wydaje mi się, że wygląd forum przeszedł jakieś zmiany kosmetyczne i od tego momentu przy każdym włączeniu przeglądarki muszę się od nowa logować pomimo zaznaczonej opcji "zapamiętaj mnie". Na dodatek, jak już się zaloguję i chcę wysłać jakąś wiadomość to po jej napisaniu muszę znów się zalogować, odświeżyć okno przeglądarki i dopiero mogę wysłać wiadomość. Mam najnowszą wersję Firefoxa i tylko na tym forum zaistniał taki problem.

edit: jednak spoko, już doczytałem, gra gitara :thumbsup:

Edytowane przez bobby_bobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie miałem zamiar zapytać o to logowanie i widzę, że nie jestem sam. Używam Google Chrome, ale sprawdzałem także na Namoroka. Mimo używania opcji zapamiętaj mnie na tym komputerze, muszę się logować za każdym razem od nowa. Jest to szczególnie uciążliwe dlatego, że zawsze używałem opcji "Wyświetl nową zawartość", a teraz po zalogowaniu pokazuje mi zawsze "Brak nowej zawartości". Jeśli ktoś wie co z tym zrobić to proszę o pomoc confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy można tu o to pytać, ale wiadomo kiedy sklep wyśle preordery L.A. Noire?

Nie mozna - nie obslugujemy sklepu - adres kontaktowy do sklepu jest na stronie:

http://www.ps3sklep.pl/regulamin,3.html

a także formularz kontaktowy na stronie:

http://www.ps3sklep.pl/kontakt,1.html

Też właśnie miałem zamiar zapytać o to logowanie i widzę, że nie jestem sam. Używam Google Chrome, ale sprawdzałem także na Namoroka. Mimo używania opcji zapamiętaj mnie na tym komputerze, muszę się logować za każdym razem od nowa. Jest to szczególnie uciążliwe dlatego, że zawsze używałem opcji "Wyświetl nową zawartość", a teraz po zalogowaniu pokazuje mi zawsze "Brak nowej zawartości". Jeśli ktoś wie co z tym zrobić to proszę o pomoc confused.gif

Wylogujcie się, wyczyście ciasteczka (opcja w przeglądarce - tylko dla domeny ps3site.pl - wszystkie) po wylogowaniu, zrestartujcie przeglądarkę. Bedzie działać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób żeby używając przeglądarki w ps3 działał button od spoilera? Kliknięcie w Show nie otwiera spoilera i trzeba wchodzić w odpowiedz i czytać w oknie odpowiedzi. Może coś w ustawieniach forum zaradzi czy pozostaje hejtować sony za lipną przeglądarkę tudzież kupić laptopa żeby se kliknąć w Show?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylogujcie się, wyczyście ciasteczka (opcja w przeglądarce - tylko dla domeny ps3site.pl - wszystkie) po wylogowaniu, zrestartujcie przeglądarkę. Bedzie działać.

Zrobiłem jak napisałeś i na razie wszystko działa jak należy. Dzięki! thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób żeby używając przeglądarki w ps3 działał button od spoilera? Kliknięcie w Show nie otwiera spoilera i trzeba wchodzić w odpowiedz i czytać w oknie odpowiedzi. Może coś w ustawieniach forum zaradzi czy pozostaje hejtować sony za lipną przeglądarkę tudzież kupić laptopa żeby se kliknąć w Show?

Hejtuj SONY za przeglądarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Mam male pytanko. Czy istnieje mozliwosc zmiany nazwy loginu w profilu na ps3 site forum? Jesli tak to gdzie moge to zmienic, bo w ustawieniach nigdzie tego nie moge znalezc?

Edytowane przez buli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się. grzecznie się zachowuj, pomagaj innym użytkownikom, raportuj niewłaściwe posty, a ostrzeżenia znikną (ktoś je usunie)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylkod tego zalezy usuniecie ostrzezen? ja juz mam te jedno ostrzezenie bardzo dlugo.. dopiero co zapisalem sie na forum(data rejestracji i otrzymania ostrzezenia) i zamiast odpowiedziec zalozylem niechcacy nowy temat :( no i powracam z pytaniem czy moge jakos zmienic swoj login przy postach?

Edytowane przez buli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz nie masz warna.

wszystko zalezy od widzimisię moderatora

zmiana nicku - pisz do admina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziekuje :) juz pisze do admina :)

Edytowane przez buli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta stronę może działać normalnie?

Obecnie RSS nie działa

i często forum się wysypuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmn, chyba serwer coś nawala, bo wyskakuje czasem "404 error" albo jak chciałem otworzyć newsa o DA2 , to nic sie nie działo hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest ,ale nie mogę otworzyć ps3site.pl wyskakuje Błąd kodowania zawartości Otwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ używa nieprawidłowych lub nieobsługiwanych metod kompresji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest ,ale nie mogę otworzyć ps3site.pl wyskakuje Błąd kodowania zawartości Otwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ używa nieprawidłowych lub nieobsługiwanych metod kompresji.

Cytat z portalu www.ps3site.pl , dnia 28.05.2011 :

Jak widać, awarie dotykają nie tylko Sony i ich PlayStation Network oraz PlayStation Store, ale i PS3Site. Może w tym konkretnym przypadku nie mamy do czynienia z atakiem hakerskim, ale wraz z dniem wczorajszym PS3Site przeżyło poważną awarię bazy danych, efektem czego zostaliśmy zmuszeni do zaoferowania Wam od dziś starego systemu komentarzy, które jednak również możecie wrzucać pod nasze newsy oraz publikacje jako Czytelnicy niezalogowani. Możliwe, że wrócimy do starego systemu (tego z plusikami i minusikami), możliwe, że zaoferujemy Wam zmodyfikowaną wersję aktualnego systemu komentarzy na PS3Site, wszystko rozegra się w najbliższych dniach, po rozpoznaniu z jak poważną awarią mieliśmy do czynienia i czy można ponownie całość zsynchronizować. Będziemy na bieżąco informować Was o przebiegu wydarzeń. Jednocześnie chcieliśmy podziękować wszystkim Czytelnikom PS3Site za momentalny odzew na wczorajsze problemy z działaniem strony, dzięki temu wiemy, że tworzymy ową witrynę dla Was, tak jak założyliśmy, a nie dla samych siebie. Serdecznie zachęcamy do czytania PS3Site, opiniowania i komentowania! Oczywiście w granicach dobrego smaku i rozsądku. Jeżeli zauważylibyście jakiekolwiek problemy z komentarzami lub ich działaniem, dodawaniem, bardzo prosimy opisywać je pod tym wpisem. Jeżeli nie byłoby to możliwe, walcie na dział kontakt znajdujący się w prawym-górnym rogu strony. Pozostajemy w kontakcie...

jeszcze raz dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie,

Redakcja PS3Site.pl

... może dlatego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×