Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam z kolei troszke inne pytanie, bo juz nie ogarniam... Jak to w koncu z tymi serwerami na multi ? Jedni pisza, ze od jutra mozna grac, drudzy, ze nic z tego i od 27 ? Jak odpalą w USA to przeciez widzilismy w wyszkuiwarce serwerów, że można łączyć sie z róznymi krajami, a więc jak to w koncu jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mega minus z mojej strony...

mi odpisali w zeszłym, tygodniu ze "Dokładamy wszelkich starań aby gra zamówiona przez Klienta w pre-orderze maksymalnie w dniu premiery znalazła się pod adresem wskazanym w formularzu dostawy."

No to chyba dobrze Ci napisali ? premiera jest 27 a więc nad czym jest rozpacz ? "Dokładamy wszelkich starań aby gra zamówiona przez Klienta w pre-orderze maksymalnie w dniu premiery znalazła się pod adresem wskazanym w formularzu dostawy."

Ja mam z kolei troszke inne pytanie, bo juz nie ogarniam... Jak to w koncu z tymi serwerami na multi ? Jedni pisza, ze od jutra mozna grac, drudzy, ze nic z tego i od 27 ? Jak odpalą w USA to przeciez widzilismy w wyszkuiwarce serwerów, że można łączyć sie z róznymi krajami, a więc jak to w koncu jest ?

Ograniczenia regionalne. - czyt. wpuścić na serwer ip z USA a z poza blokować.

Edytowane przez INKOGNITO
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś odpowiedź na to pytanie dotyczące odrzutowców ? Rakiety same startują czy się je odpala recznie ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum, to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. Używając opcji szukaj, jak również wujka google nie udało mi się uzyskać odpowiedzi, może wpisuję złe słowa kluczowe. Bez bicia przyznam się, że nie czytałem również wszystkich 283 stron. Chciałbym zapytać czy w BF3 na konsoli PS3 będzie możliwość dawania komunikatów/komend ? Chodzi mi o np "potrzebna amunicja", "potrzebny medyk"; "widzę wroga" itp ? Jakoś tego podczas bety nie widziałem, a bardzo ciekawi mnie fakt, pod który przycisk można by "upchnąć" tę opcję.

Pozdrawiam, rejczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebna amunicja", "potrzebny medyk"; "widzę wroga" itp ? Jakoś tego podczas bety nie widziałem, a bardzo ciekawi mnie fakt, pod który przycisk można by "upchnąć" tę opcję.

Selektem naciskasz na medyka(assalta)- prosisz o apteke

selekt na wroga spotujesz wroga

select na suporta prosisz o ammo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem przed chwilą gameplay z polskiej wersji na PC.Mogę potwierdzić,że Można grać z Oryginalnym Dubbingiem i polskimi napisami.Była to wersja PC,ale myślę,że na konsolach ta opcja również będzie.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Selektem naciskasz na medyka(assalta)- prosisz o apteke

selekt na wroga spotujesz wroga

select na suporta prosisz o ammo

dzięki, nie rozkminiłem tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestańcie offtop z tym, komu i kiedy coś wysłali. spuszczacie się nad tym jakby nie wiadomo co to było,

mi wysłali 5 minut temu, ale będę grał... chyba zapomne jak wyglada swiatlo dzienne .. .

ja już z domu nie wychodze co by mi listonosz awizo nie zostawił...

Edytowane przez kakaroto-songo
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestańcie offtop z tym, komu i kiedy coś wysłali. spuszczacie się nad tym jakby nie wiadomo co to było,

mi wysłali 5 minut temu, ale będę grał... chyba zapomne jak wyglada swiatlo dzienne .. .

ja już z domu nie wychodze co by mi listonosz awizo nie zostawił...

Przecież to nie offtop, pytanie dotyczy gry Battlefield 3 więc nie wiem o co chodzi, poza tym nie spuszczam się tylko pytam grzecznie, Pan moderator chyba sam ma ciśnienie, po to jest forum chyba żeby na nim pisać co nie.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestańcie offtop z tym, komu i kiedy coś wysłali. spuszczacie się nad tym jakby nie wiadomo co to było,

mi wysłali 5 minut temu, ale będę grał... chyba zapomne jak wyglada swiatlo dzienne .. .

ja już z domu nie wychodze co by mi listonosz awizo nie zostawił...

No a o czym obecnie mamy pisać ? Info, infem, premiera jutro to co mamy wklejać linki z wywiadów może? Te "spuszczanie" dotyczy BF'a, a jest to forum poświecony Bfowi, więc nie wiem o co sie plujesz.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie offtop, pytanie dotyczy gry Battlefield 3 więc nie wiem o co chodzi, poza tym nie spuszczam się tylko pytam grzecznie, Pan moderator chyba sam ma ciśnienie, po to jest forum chyba żeby na nim pisać co nie.

Taaa tylko jest spokojnie 2 strony nabite że komuś wysyłają. A "pan moderator" (hahahaha) woli CoD'a, wnioskuję to z jego sygnatury.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Znany

chyba nie ogarniasz o co kaman. wiec nie wiem czy jest sens ci tlumasz, ale zaryzykuje.

ludzie chcacy poczytac o grze bf3 maja w dupie czy zostala ona tobie wyslana o 12:36 i ze kurier dowiezie ją do ciebie skuterem snieznym. napisz mi co ta dyskusja ma wspolnego z gra? co wnosi? chyba tylko to ze sie podniecacie tym, ze kurier puka juz do waszych drzwi...

@ up

++++

ps. w żadnego cod'a nie gralem jeszcze. mw3 bedzie pierwszym w ktorego zagram, wiec nie wiem po czym wnioskujesz ze lubie ta gre?

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a czy ktoś powiedział, że nie lubię CoD'a ? Sam go kupię, ale jak wyjdzie trylogia w jednym pudełku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie człowiek wraca z zajęć chce coś przeczytać konkretnego a tu znowu musiałem się przekopać przez 6 stron postów typu MI JUŻ WYSŁALI

Tyle z tego dobrego że przynajmniej się doczytałem o gramy na tvgry.pl i Dell zachwycał się polską wersją może nie będzie tak źle

Najlepiej zamknąć temat do jutra bo jak dalej będzie otwarty tak dalej ludzie będą śmiecić A MI JUŻ WYSŁALI A MI JUŻ WYSŁALI :ok:

Edytowane przez afrikan
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat nie zostanie zamkniety bo zawsze ktos moze napisac cos ciekawego dotyczące gry (jak w poscie wyżej zostało przytoczone)

temat bedzie za to pod większym nadzorem :thumbsup:

@

niepotrzebne i powtarzajace sie posty beda usuwane

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś się nudzi to na tvgry.pl jest singiel (co prawda z PC) z komentarzem. Ogólnie rzecz biorąc; tak w skrócie to gościu zachwyca się grafiką i uważa BF3 za najładniejszego fpsa jaki na razie powstał, natomiast sam singiel na 5-6h, z normalną, "nierobiącą szału" fabułą, bez specjalnego ach och.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze, że Dell narzekał na IQ botów. Ok - gra do multi, ale kurde jakieś minimum jest wymagane jeśli już robią singla.

E: W takim razie co Oni robili przez ten czas produkcji? IQ lipne, krótka kampania, Karkand nie gotowy...mam nadzieję że za to multi będzie miodne.

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.komputers...cy-dolarow.aspx

Niektórych to rozczaruje bo mówili, że kupią.

650 tysięcy dolarów i to jest zhackowany kinect :/ Każde trafienie odwzorowane :D

EDIT: jak sobie zmienic ten napis Hero Member na coś innego? Bo wiem że inni zmieniają :turned:

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E: W takim razie co Oni robili przez ten czas produkcji? IQ lipne, krótka kampania, Karkand nie gotowy...mam nadzieję że za to multi będzie miodne.

optymalizowali żeby Ci płynnie na PS3 chodziło

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.komputers...cy-dolarow.aspx

Niektórych to rozczaruje bo mówili, że kupią.

650 tysięcy dolarów i to jest zhackowany kinect :/ Każde trafienie odwzorowane :D

EDIT: jak sobie zmienic ten napis Hero Member na coś innego? Bo wiem że inni zmieniają :turned:

Sprawdzilem u siebie na cyfrowym polsacie i nie ma. Jutro leci ten program ale sa ta stare odcinki.

Ciekawy komentarz ktos napisal - Ciekawe jak sie pilotuje pojazdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ich nie pilotuje... i tak będę Was denerwował z niebios :D

Jutro popoludniu już dojdzie... single... i tak kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×