Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to mix MoH'a i BC2. Czyli dobrze. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie patrzeć battlefield 3 to kontynuacja 2 więc może będzxie miała coś z ''dwójki'' (oby nie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie patrzeć battlefield 3 to kontynuacja 2 więc może będzxie miała coś z ''dwójki'' (oby nie).

pewnie wszystko cobylo w 2 i wiecej :) dlatego ma nr.3 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cenie glownie serie za dobry system strzelania, swietne poczucie feelingu broni. Tego samego oczekuje od bf3, a na razie bronie (dzwiek, animacja etc.) prezentowaly sie na gameplayach jakos dretwo, powiedzialbym, wrecz "MAG-owo":tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po gameplayach Bf3 bliżej do BC2, chociaż widać, że to będzie mix gier DICE.

Mam bardzo podobne wrazenie, troszke szkoda, liczylem na calkowita kontynuacje/rozwiniecie mechaniki jaka zapoczatkowala czesc 2 tej "prawowitej" serii a nie satyrycznej odskoczni w postaci BC. Mimo wszystko miks prezentuje sie nader zajebiscie :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nigdy nie grałam w Battlefielda (ani w 1 ani w 2) i chętnie zobaczę z czym to się je. Powiem szczerze, że byłabym trochę rozczarowana gdyby okazało się, że B3 jest klonem BC2 z innymi mapami, bo oczekuję trochę innych wrażeń. (Chociaż uważam, że BC2 jest super grą to od kontynuacji tej serii będzie BC3 i niech tak zostanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)przypominajam sobie niewiarygodnie cisnienie jakie panowalo podczas oczekiwania na Killzone 2. Sngiel bardzo dobry, lecz multi zawiodlo na calej lini...

Tak zawiodlo, ze az grana bylo w to liga, w ktorej bralo udzial wiele polskich klanow. Reczywiscie niewypal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na filmikach widać że to jest prawie to samo co bc2, tylko mapki się fajnie zmieniają, że raz jest otwarte pole, a potem wchodzi się do metra np, mnie się to bardzo podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczcie wszyscy te bezsensowene spory i klotnie. Najpierw zamkneli kantyne bo sie minusiki nie podobaly a teraz tutaj zaczynacie kolejny syf? Tak bardzo lubieci smieci to sie zatrudnijcie w odpowieniej firmie bo niedlugo zniknie caly dzial

Edytowane przez NFL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczcie wszyscy te bezsensowene spory i klotnie. Najpierw zamkneli kantyne bo sie minusiki nie podobaly a teraz tutaj zaczynacie kolejny syf? Tak bardzo lubieci smieci to sie zatrudnijcie w odpowieniej firmie bo niedlugo zniknie caly dzial

Nic dodać nić ująć. Poproszę od tej chwili o powrót do tematu. Posty nie na temat będę kasował.

A dwóm "panom", których "wypowiedzi" z obrzydzeniem usunąłem pomachajcie chorągiewką na do widzenia.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo podobne wrazenie, troszke szkoda, liczylem na calkowita kontynuacje/rozwiniecie mechaniki jaka zapoczatkowala czesc 2 tej "prawowitej" serii a nie satyrycznej odskoczni w postaci BC. Mimo wszystko miks prezentuje sie nader zajebiscie :D.

Mi osobiście bardziej się podobała satyryczna odskocznia BC bo była bardziej dymaniczna niz BF2,ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie. Ciekawi mnie jak mniejsze beda mapy konsolowe BF3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, podczas grania będziesz szukał różnic, zamiast tłuc ściany i wrogów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście bardziej się podobała satyryczna odskocznia BC bo była bardziej dymaniczna niz BF2,ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie. Ciekawi mnie jak mniejsze beda mapy konsolowe BF3

Mam nadzieje ze mapy beda takiej samej wielkosci lub podobnej jak w BC2. Harvest day jest stanowczo za duzy na tak mala liczbe osob i pojazdow a co dopiero mapy z b3 dla 64 graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harvest jest jeszcze do przełknięcia, na Conquest`cie flagi są dość blisko siebie, a na Rush`u rozmiar planszy daje możliwość fajnego zachodzenia obrońców. Trzeba mieć oczy we d...e.

Prawdziwym sadyzmem jest Heavy Metal - tym bardziej jak ze 4 lata śmigłem , kolejna czwórka kampi jako Krzaki, i zostają cztery osoby do przejmowania flag. LOL.

Ja właśnie w związku z rozwiązaniami rozmiarowo-ilościowymi na konsole spodziewam się prędzej czegoś w stylu Bad Company Dwa i trzy czwarte. Czyli mechanika i rozwiązania z Batelfielda, a rozmiary map i ilość graczy z BC2.

Ponieważ jednak ani nie grałem w PeCetowy pierwowzór - obie części BFa, ani tez nie miałem styczności z pre alfą - za co nie uważam oglądanie filmików na Yt - to jakiekolwiek wypowiadanie sie w 'kwestii formalnej' zostawię do bety.

Malkontenci oczywiście jak zawsze znajda pole do popisu gdyż będzie "za dużo BC w BF`ie" lub na odwrót :D

Poczekamy, po testujemy, zobaczymy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na którego dokładnie planowana jest beta dla nas? Są w ogóle konkretne daty? Przy okazji dodam je do pierwszego postu, co by wszyscy mieli na widoku bez szukania B).

Edytowane przez DaraS
offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to bf 3 strasznie tajemniczy jest, niedługo do premiery i prawie nic nie wiadomo. Ale to dobrze:D Będzie niespodzianka, oby miła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to bf 3 strasznie tajemniczy jest, niedługo do premiery i prawie nic nie wiadomo. Ale to dobrze:D Będzie niespodzianka, oby miła.

Tajemniczy hehe ? A to dobre :laugh:! Gdyby silili się na tajemniczość to byśmy nie widzieli setek filmików na youtubie z właśnie BF3! W ogóle ciężko utrzymać w sekrecie rzeczy związane z strzelaniną nastawioną multi, bo wcześniej czy później i tak muszę być jej testy, zamknięte lub otwarte jednak i w tych i tych zawsze ktoś wymięknie i da jakieś materiały do sieci :tongue:. Poza tym tak go reklamują, że bardziej tajemnicze jest słowo teamwork dla niektórych osób w BC2 niż rzeczy związane z BF3.

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy hehe ? A to dobre :laugh:! Gdyby silili się na tajemniczość to byśmy nie widzieli setek filmików na youtubie z właśnie BF3! W ogóle ciężko utrzymać w sekrecie rzeczy związane z strzelaniną nastawioną multi, bo wcześniej czy później i tak muszę być jej testy, zamknięte lub otwarte jednak i w tych i tych zawsze ktoś wymięknie i da jakieś materiały do sieci :tongue:.

Filmiki to tylko reklama (setki filmików pokazuje ten sam fragment gry), nie znamy map, jaki będzie arsenał, jakie będą misje i ile ich będzie. Sam gameplay widać ale nie wiadomo czy będzie możliwość kampienia na respie i funkcja leżenia totalnie nie zepsuje gry (leżenie snajperów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no racje to ty masz . Zreszta BF3 moim zdaniem bd tak samo fajne jak COD . Kupie obie czesci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmiki to tylko reklama (setki filmików pokazuje ten sam fragment gry), nie znamy map, jaki będzie arsenał, jakie będą misje i ile ich będzie. Sam gameplay widać ale nie wiadomo czy będzie możliwość kampienia na respie i funkcja leżenia totalnie nie zepsuje gry (leżenie snajperów).

Hmm, oglądałem tylko parę filmików z youtuba, bo wolę sam odkrywać lub ze znajomkami, jednak były tam filmiki poświęcone pojazdom, zniszczeniom, arsenałowi, animacją, prezentacji całej mapki itd. Oczywiście to nie jest końcowa postać tych wszystkich rzeczy, bo do premiery jeszcze trochę, jednak jakiś wgląd jest. Znamy już 5 map.

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no racje to ty masz . Zreszta BF3 moim zdaniem bd tak samo fajne jak COD . Kupie obie czesci

Tak samo fajne jak COD? W tym gównie nawet ściany nie rozwalisz, grafika to już masakra :/ COD'a nie wolno porównywać do króla FPS-ów. Nie jestem fanbojem Bf'a ale taka jest obiektywna ocena.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Predators dobrze mówi trochę , CoD bliżej do HR - tj. tej filmowości...

Ale na CoDzie się wychowałem... sentyment pozostał do tej niegdyś boskiej serii

Po prostu CoD pokaże Ci kolejny fajny film w stylu transformers , znów uratujesz amerykę wykorzystując jakiś tam prototyp broni , będziesz czuł się wielki.... a tu pic na wodę . Miliony innych osób robią to samo.

Jestem ciekawy bardzo wyglądu heli i samolotów stojących w bazie.

Bo przy moich początkach w BC2 stałem i podziwiałem jak taki heli wygląda ( od ostatnich pojazdów w CoD:UO doszło całkiem dużo szczegółów ;D ).

Jak myślicie , co lepiej będzie wymiatać ?? Hel czy samolocik?

Heli zapewne lepszy będzie do obrony krytycznych miejsc , i ich odbijania.

A samolot....? Do rozwalania nadciągających posiłków , innych samolotów i.... heli ;>? Mówię to w oparciu o mapki z tego darmowego BF. Dzięki temu mniej więcej wiem na czym BF polega (po BC jak mówicie to co innego...)

I po cichu liczę że narzędzia do likwidacji obiektów latających... nie będą takie łatwe.... Chce sobie człowiek polatać... pouczyć się.. (ciekawe jakie akrobacje da się wyczyniać tym samolocikiem - bo jednak heli w BC2 jest troszkę ograniczony... i czasami ciężko go podnieść w górę przy spadku unikowym :/ )

Edytowane przez Eragon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

I po cichu liczę że narzędzia do likwidacji obiektów latających... nie będą takie łatwe.... Chce sobie człowiek polatać... pouczyć się.. (ciekawe jakie akrobacje da się wyczyniać tym samolocikiem - bo jednak heli w BC2 jest troszkę ograniczony... i czasami ciężko go podnieść w górę przy spadku unikowym :/ )

Jak dla mnie sterowanie jest ok, jednak jest mocno uproszczone i ograniczone, nie da się wykonać wielu manewrów, bo po prostu model jazdy Ci nie pozwala, a to moim zdaniem minus. Sterowanie nie powinno być ograniczane , bo potem wychodzi, że lata się cegłą, a nie helikopterem, który jest jedną z bardziej zręcznych i mobilnych maszyn pola bitwy. A to o czym wspomniałeś przy manewrze to się nazywa imitacja bezwładności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy hehe ? A to dobre :laugh:! Gdyby silili się na tajemniczość to byśmy nie widzieli setek filmików na youtubie z właśnie BF3! W ogóle ciężko utrzymać w sekrecie rzeczy związane z strzelaniną nastawioną multi, bo wcześniej czy później i tak muszę być jej testy, zamknięte lub otwarte jednak i w tych i tych zawsze ktoś wymięknie i da jakieś materiały do sieci :tongue:. Poza tym tak go reklamują, że bardziej tajemnicze jest słowo teamwork dla niektórych osób w BC2 niż rzeczy związane z BF3.

Chodzilo pewnie koledze o Battlefield 3 na PS3. Z konsoli to my widzielismy tak naprawde "gowno". DICE troi sie, i dwoi aby beta kolosalnie nie odstawala od PC wersji. Dadza najprawdopodobniej mala mape Operation Metro. Tam konsola poradzi sobie w porownaniu do blaszaka. Przestrzenie male, i destrukcja paktycznie ograniczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×