Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że okroją te mapy, bo nie wyobrażam sobie gry w 24 osoby, na mapie przeznaczonej dla 64 osób ;/ Aczkolwiek jest niedosyt... Z drugiej strony, ile trzeba zapłacić za kompa, który uciągnie BF3 na full... Pod tym aspektem, cieszę się, że mam PS3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony, ile trzeba zapłacić za kompa, który uciągnie BF3 na full... Pod tym aspektem, cieszę się, że mam PS3 ;)

Jak ja widzę takie teksty to już mnie skręca... Trzeba zapłacić cenę konsoli za czasów premiery ehh. Co do BF3 to najbardziej interesuje mnie to czy zrobią mapy gdzie będzie można pograć nocą z noktowizorami albo latarkami :D - to by było coś!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Tobie kaman? Mój komp jest stary i trzeba by kupić nowego, a po co skro jest PS3 i to sporo tańsza. Co do grania w nocy (w grze oczywiście), to jest genialny pomysł ale jeśli miało by to tak wyglądać, jak w MoH, to podziękuję... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o marudzenie większości osób (nie myślę tylko o Tobie tylko ostatnio dużo osób tak robi), że caly nowy komp do BF3 to jakaś kosmiczna cena (liczę tylko komputer bez monitora/tv) - ale to nie ten temat :). Jeśli chodzi o nocne mapki to mogło by być coś w stylu mapki Nelson Bay z BC2 (o ile się nie mylę) ewentualnie trochę ciemniej. Patrząc jak się gra na mapce metro to mogli by zrobić ze masz momenty ciemniejsze, a np. potem wychodzisz gdzieś gdzie masz włączone jakieś lampy czy coś w tym stylu :). Nie wiem jak jest w MoH bo nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo fajne jak COD? W tym gównie nawet ściany nie rozwalisz, grafika to już masakra :/ COD'a nie wolno porównywać do króla FPS-ów. Nie jestem fanbojem Bf'a ale taka jest obiektywna ocena.

KROL JEST TYLKO JEDEN !! CS !

czolganie bylo w innych bf i snajperzy tezbyli !!!

samolot bedzie sie latac jak w innych czesciach i heli tez .Samolot ma inne zadanie niz heli ! Wiedze ze wieszkosc ludzi z tego forum nie gralo w inne bf poza bc2 lub bc ;/ wiec przestancie pisac " P******leni snajperzy beda teraz sie czolgac " bo sie czolgali juz dawno temu :unsure:

zeby kompa miec do bf3 nie wydasz wiecej niz 1200zl bez monita .300na grale .300na plyte glowna i 2 3 gb ramu styknie .O co wam chodzi !? mapy oczywisce ze zmiejsza ale nie dla samolotow

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pccentre.pl/n...ipunku/id=24130

Było? Ciekawe jak będą wyglądały niktóre giwery które były w bc 2 :D I jeśli dobrze zrozumiałem to nożyk będzie tak jak C4 (osobny gadżet). Oj psują panowie tą broń.

Edytowane przez PredatorsPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie trochę tak jak w CSie. Chcesz zabić z noża? Musisz zmienić na niego broń. Ponad to masz dwie możliwości - lekkie i szybkie uderzenie, albo mocne i trochę wolniejsze.<br>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sie nie moge doczekac B3 ;) Ale po premierze B3 na poczatku 2012 roku wychodzi nastepna ciekawa strzelanka ;) Zwie sie Counter Strike ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny odcinek z cyklu Mythbusters:

Lipa, ze defibrylatorem nie mozna zabic... A LAV (pojazd przypomianjacy Bradley'a) to amfibia? Wyglada to tak jakby plywal, ale ten zbiornik wodny nie jest przeciez zbyt gleboki.

Widzialem gameplay z G3- "brzmi" zupelnie inaczej niz w BFBC2. Zreszta wiele broni ma zupelnie innny odglos, niz w BFBc2. Fajnie brzmi RPG, slychac dokladnie gazy wylotowe przy odpalaniu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w innych bf'ach nie było tyle perfidnych kamperów.

tak.bo nie bylo globalnych statystyk

a ten palnik to zjabioza u mechanika :D myslalem to do cos innego na poczatku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A LAV (pojazd przypomianjacy Bradley'a) to amfibia? Wyglada to tak jakby plywal, ale ten zbiornik wodny nie jest przeciez zbyt gleboki.

Może dlatego, że w rzeczywistości pojazdy rzędu LAV mają właściwości amfibijne?

W BF2 LAV-ami można było przepłynąć spory kawałek morza żeby dostać się do lotniskowca USA :)

Edytowane przez Bas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby polski Skot nie pływał :D W rzeczywistości większość transporterów wojskowych to amfibie. Raz pływałem Skotem po jeziorze , doznania zaj******. Spróbujcie kiedyś, na piknikach militarnych można sobie taką przyjemność zafundować.

Edytowane przez PredatorsPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki czy EA pokaże na GamesCom jakiś gameplay z wersji konsolowej?Nie wiem jak wy,ale zamówiłem Pre-Ordera Ps 3 i jestem spokojny o to,że to będzie produkt bardzo wysokiej jakości i będzie odbiegał od wersji Pc nie znacznie pod względem graficznym jak i gameplaya.Moja cierpliwość powoli się konczy bo jeśli mają olewać tak konsolę to niech wydadzą tylko wersję na komputerki...

Edytowane przez RossoNero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości... Chłopaczki z DICE robią wszystko co mogą, by wersja na PS3 wyglądała bardzo podobnie do tej z PC. Nie chcą, na razie, upubliczniać gameplay'ów, ponieważ zostałyby zapewne anulowane preordery, a tego się najbardziej obawiają. Ja czekam i ufam DICE, choć trzeba to powiedzieć głośno. Zrobili sobie jaja z tymi 48h wcześniej do bety... Kotick się może schować ;/ Miejmy nadzieję, że pracują ostro nad wersją konsolową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie o nic nie martwie ;) B3 napewno bedzie miala swoj klimat tylko obawa moze byc jedna : Uzaleznienie bedzie 100% wieksze niz przy BC2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj to niedobrze... Szkoła się zacznie i jak tu potem się skupić na lekcji, gdy tylko jedno w głowie... BF3 mam na myśli ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ;) Nie no ale realnie patrzyć na sprawę, to tak 3h max dziennie. I tak pewnie nie dam rady tyle, bo jak o 18 wbiję na PSN, to przed 20 będę musiała spadać. Brat (niestety) też pogrywa na PSN, a zamówić sobie jakiś dzień, to ciężko... Zwłaszcza, że przy BF3, to by było codziennie ;D

Edytowane przez CarolinePL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez BC2 wzialem dziekanke bo brakowalo czasu na granie :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa "desperacja" ;) ;) ;) Szkoda, że od sql LEGALNEGO urlopu wziąć się nie da ;/ No ale nie odbiegajmy od tematu ;)

Edytowane przez CarolinePL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,ze beta mnie ominie bo akurat wtedy wyjezdzam za granice i pierwszych kilka tygodni po premierze strace,ale mam jeszcze sporo latek na granie. Ciekawy jestem jak to bedzie z tym czolganiem. Pewnie stanie sie ono ulubiona taktyka unikania kul w CQC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie dostępna beta dla tych ludzi którzy nie maja Moha w edycji Tier 1 ??

2 dni później niż ci co mają :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×