Skocz do zawartości
ONE

Patche

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo coś na temat płatoności za DLC? Czy będzie można za to zapłacić Visą Electron?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno, jak zresztą za wszystko na PSN.

Cena za wszystko to ok 12 $ więc u nas pewnie koło 40-50zł.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

— Poprawiono błąd, na skutek którego w wybranych środowiskach sieciowych nie można było połączyć się z serwerem.

Mnie najbardziej interesuje to, gdyż mam dość błędu 717 związanego z brakiem kompatybilności sieciowej z gospodarzem, czy coś takiego.

Liczę, że to naprawili. Korci mnie żeby już wszystko na własnej skórze wysprawdzać ale niestety muszę czekać do wieczora. Mam nadzieję, że patch mi się już ściągnął i zainstalował by wieczorem już tylko odpalić, a moje łącze domowe lubi płatać figle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak im coś nie wyszło z zapisywaniem i wznowieniem gry w wyścigach wytrzymałościowych.dziś włączyłem wyścig 9 godzinny.Pograłem godzinę i zapisałem i wyszedłem z gry.Gdy wznowiłem grę wczytał się wyścig zaczął mój samochód wariować sam jechał i cały czas walił o bandę i nie mógł wykręcić co jest nie możliwe bo to na drodze jest i tak 3 minuty i to samo wszyscy mnie wyprzedzili.Lipa dobrze że nie grałem dłużej:Czy wy tez tak macie ktoś juz testował u siebie wznowienie wyścigu.

Edytowane przez piter23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie save'ów w wyścigach wytrzymałościowych: Jak w ogóle zapisuję się podczas wyścigu? Myślałem że samo się zapisze po opuszczeniu wyścigu, ale tak nie jest. Wie ktoś jak to zapisać?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie save'ów w wyścigach wytrzymałościowych: Jak w ogóle zapisuję się podczas wyścigu? Myślałem że samo się zapisze po opuszczeniu wyścigu, ale tak nie jest. Wie ktoś jak to zapisać?

Pozdrawiam.

musisz wjechać do pitu i tam zapisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz wjechać do pitu i tam zapisać

Ok dzięki, wszystko ładnie działa :thumbsup: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, wszystko ładnie działa :thumbsup: .

a wznawiałeś wyścig bo u mnie po wznowieniu jest lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wam też patcha ściągał jak krew z nosa? (pozostało 505min o_0`)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie osób grających na g25/g27.

Podobno spec 2.0 wprowadza wreszcie obsługę tych kierownic. Czy mógłby się ktoś wypowiedziec jak teraz wygląda gra na tych kierownicach i czy poprawili wreszcie obsluge sprzegla ?

Pozdrawiam,

ucantstop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wznawiałeś wyścig bo u mnie po wznowieniu jest lipa.

Tak, wznawiałem i wszystko było ok, samochód wyjechał z pit-stopa i bez problemów pojechałem dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedno jeszcze, kiedy kolejne dlc.. Skoro teraz jest racing car pack, to co dalej? Rally car pack? Boring car pack z kolejna amfibia i elektrohybrydo mydelniczkami? Znajac cale polyphony za szybko sie nie dowiemy o przyszlosci...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wam też patcha ściągał jak krew z nosa? (pozostało 505min o_0`)

Ja sciągałem chwile po 16 i pobrało w około 15min scare.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wam też patcha ściągał jak krew z nosa? (pozostało 505min o_0`)

U mnie ok. 6 min sie sciagalo. Prawdopodobnie masz slabe lacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie osób grających na g25/g27.

Podobno spec 2.0 wprowadza wreszcie obsługę tych kierownic. Czy mógłby się ktoś wypowiedziec jak teraz wygląda gra na tych kierownicach i czy poprawili wreszcie obsluge sprzegla ?

Pozdrawiam,

ucantstop

Mozesz w koncu przypisac rozne funkcje klawiszom na kierownicy np. zmiane ustwienia TCS czy ABS'u w trakcie jazdy. Z tym sprzeglem to niebardzo wiem o co chodzi. Tez wydaje mi sie, ze troche inaczej samochod reaguje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz w konsoli network settings i jak Ci sie laczy z netem. Jak masz wireless to przestaw na wired connection. Jezeli natomiast masz wired connection to Ci nie pomoge zbytnio. U mnie to pomoglo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko wraca do normy gdy wejde do folderu pobierania zatrzymam a nastepnie wznowie to wszystko wraca do normy ale z patchem tak nie zrobie.... tez sprawdzalem wszystko wyszlo mi ok nat 2 predkosc troche gorsza niz na speed test.... resetowalem modem router wpinalem kabel do innego gniazda... no nic pocierpie troch...

juz sie "samo" naprawiło i sciąga normalnie... dzieki za checi w pomocy +

Edytowane przez dApo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla plusowiczów cena całego bundla DLC niższa przez miesiąc.

The ‘Complete Pack‘ bundle is priced at €11.99, but there is also a special PlayStation Plus Bundle Price for one month (from 18th October) of only €8.99.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem o to pytać czy działa ta kierownica!! Dzieki za info Marques!! Ale jestem szczęśliwy !! :D

Jutro ( a w zasadzie już dziś) mam wolne, więc pobudka wczas rano i wielki powrót do Gran Turismo!!

No i DLC teraz to oczywiście kupuje :D

PS: Sorki Marques, dałem ci za ten post niechcący reputacje minus. Z tej radości źle mi się klikło a nie idzie tego poprawić :D

Edytowane przez Milanos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×