Skocz do zawartości
ONE

Patche

Rekomendowane odpowiedzi

No to ładnie schrzanili sprawę i sami sobie wykopali dołek... Szkoda, bo taka możliwość powinna być dostępna a tak to faktycznie szanse na zgrywanie replayów są prawie zerowe.

Można też czymś takim, ale rewelacji nie ma

http://allegro.pl/video-audio-grabber-easycap-visual-studio-gr1-i1450749001.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chwaląc się byłem dzisiaj na prologu który odbywał się na ergo arenie w Gdańsku , czyli wyścigi wewnątrz hali, masakra i polecam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chwaląc się byłem dzisiaj na prologu który odbywał się na ergo arenie w Gdańsku , czyli wyścigi wewnątrz hali, masakra i polecam :-)

Jakie wyścigi? Nic o tym nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co to jest prolog?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic ten patch wypasionego nie dodal.Wiekszosc z tego bylo w GT4 i prolog.Niektorw nowosci jak PO sa watpliwe a zbicie KM o 50% powoduje anomalie niemozliwe w realu.Teraz Focusem ST mozna objechac Ferrari LOL :biggrin::biggrin::laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem , że pogram sobie w karierze b_spec :/

a nie z innymi znajomymi online :/

osobiście uważam ten dodatek za niepotrzebny ( remote play dla gry online ).

a jeśli już to mogli by dorzuć 320x240 okienko z podglądem wyścigu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ale narzekacie. Dostajecie za darmo content za który inni pewnie już dawno wyłudziliby od was kasę a dla was jest jeszcze źle.. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PD będzie musiało takim badziewiem wydłużać grę, bo spierdzieli te GT jak cholera... Kiedyś robili pełen produkt na PS2 i nie było chyba aktualizacji, żeby naprawić tamto i sramto. Musieli się po prostu przyłożyć. Gra starczała na pół roku i chciało się do niej wracać, a teraz? Mnie w ogóle nie ciągnie do tej gry. Czasami mam tylko ochotę pojeździć 5-6 okr. po Nurbie Cliówką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ochotę grać w gt5, mi się podoba , fajnie ze dają patche i poprawiają , akurat nie spodobało mi się rozwiązanie remote play :)

A Ty JackXP , że od razu narzekam ... fakt ale tylko troszeczkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sk316fx

No widzisz. Ja kupiłem GT5 na początku Grudnia i do teraz odpalam grę niemal codziennie i nie nudze się przy tym. To o czymś świadczy. ;) A ta darmowa zawartość to tylko plus.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

sk316fx pewnie już za stary jesteś :)

Edytowane przez Milanos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nikt nie pisze, że doszły dwa nowe tory? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nikt nie pisze, że doszły dwa nowe tory? :P

Jakie? Te tworzone w edytorze tras czy jakieś zupełnie inne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eifel i góra aso czy coś takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez macie wrazenie ze po tym patchu wrocil screen tearing?? Przed chwila przejechalem wszystkie sezonowki i to byla jakas masakra, co zakret to obraz sie rwal, a wlaczenie wycieraczek to juz w ogole jeden wielki artefakt na ekranie :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dla mnie patch świetny, bo w końcu internet mi działa w GT :) Generalnie w tym patchu zmienili bardzo dużo rzeczy. Oby tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez macie wrazenie ze po tym patchu wrocil screen tearing?? Przed chwila przejechalem wszystkie sezonowki i to byla jakas masakra, co zakret to obraz sie rwal, a wlaczenie wycieraczek to juz w ogole jeden wielki artefakt na ekranie :confused:

Wycieraczki mi sie zesrały już przy patchu 1.04, przynajmniej na takiego mi zaktualizowało po pierwszym podłączniu konsoli do neta jakoś pod koniec stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie skopali grę online możliwością dodania balastu oraz ograniczeniem mocy. Przecież teraz to już w ogóle nie trzeba kombinować, żeby wybrać auto z jak najbardziej odpowiednimi parametrami. W byle jakim aucie teraz każdy sobie może ustawić maks dostępną moc oraz minimalną dopuszczalną wagę. Dochodzi do tego, że w niektórych pokojach można wziąć RedBulla, zmniejszyć sztucznie moc, dodać trochę wagi i pozamiatane. Dużo lepiej było wcześniej i na pewno bardziej realistycznie, gdy każdy kombinował z ustawieniami tuningu i miał auta o zbliżonej mocy, ale jednak rożnej bo przecież nigdy nie ma tak, że każde nawet takie samo auto ma w danym wyścigu dokładnie taką samą moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czuję największa poprawę w szybkości działania menu itp. teraz to można "latać" po tuningu, zakupach i najlepsze jak dla mnie jest oznaczenie aut które już posiadamy bo przecież przy około 400 sztukach(gzie tam 1000heh) już ciężko pamiętać czy to mam a tego nie, wielki +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wedlug mnie to dobre rozwiazanie. czesto samochod sie dociera i ma za duzo mocy i latwym sposobem mozna ta moc zmniejszyc. tak samo z masa. brakuje nam 5 kg to sobie mase zwiekszamy. po co sobie zycie utrudniac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wedlug mnie to dobre rozwiazanie. czesto samochod sie dociera i ma za duzo mocy i latwym sposobem mozna ta moc zmniejszyc. tak samo z masa. brakuje nam 5 kg to sobie mase zwiekszamy. po co sobie zycie utrudniac?

No tak ale mogli dać przedział np. 50kg i max zdjęcie mocy na 15proc a nie na 50proc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale mogli dać przedział np. 50kg i max zdjęcie mocy na 15proc a nie na 50proc

Też jestem tego zdania, dociążenie np max. 10%, moc np. max. 20%. Jednak te dwa elementy mają trochę większe znaczenie niż tylko dopasowanie auta do ograniczeń wyścigu.

Można w aucie FR zredukować najpierw masę, później dodać obciążenie i przesunąć je w kierunku tylnej osi zmieniając rozkład masy samochodu. Tak samo wygląda ogranicznik mocy, też trzeba trochę pogłówkować, czy np lepiej wyłączyć turbiny, czy zastosować ogranicznik lub może jedno i drugie. Przy ograniczaniu mocy trzeba pamiętać o drugim parametrze jakim jest moment obrotowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się cały patch podoba , super opcja jest , że można zwiększyć czułość kontrolera , dałem 3 i teraz jeżdżę sobie po ostrzejszych zakrętach tylko delikatnie kręcąc kierownicą , rewelacja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana oleju to 5% + dotarcie tez okolo 5% + 2 % zapasu =12% regulacji ogranicznika.Tak powinno byc a jest teraz bubel totalny.

WANTED

Kazunori Yamauchi

Death or alive

Reward-satisfaction.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×