Skocz do zawartości
Patricko

Handel Wymienny

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taki Time trial w tym okresowym zestawieniu wyscigow gdzie ludzie robili czasy. Autko ktore jest najlepsze do tego to Honda integra '04 z RM. Takie autko wlasnie mam do oddania bo mowiac szczerze za duzo czasu poswiecilem na meczenie sie z tymi czasami a i tak tylko pozcyja w polowie 200-tki wiec dramat.

Jesli zatem ktos chce to autko to zapraszam, oczywiscie jesli akurat masz cos tez fajnego na wymiane to moge sie wymienic... ogolnie chodzi jednak o to aby ktos mi wytlumaczyl ten caly proces prezentowania sobie autek:D pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę wziąć, właśnie będę robił wyścigi sezonowe to się przyda. Napisz co cię interesuje to zobaczę czy mam.

Edytowane przez pieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś pożyczyć autko na zawody sezonowe? Zrobiłem tylko pierwszy wyścig, ten z Cooperem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kup nastepne? Serio.. przeciez za nie tyle kasy ze jeszcze ci masa zostanie. Na nowym koncie po kupieniu wszystkich i zrobieniu 9 z 10 zawodow (kupowalem tez nascara!) zostalo kolo 4 milionow. Nie ma tam potrzebnych drogich wozow w sumie.

Sorry jak hamsko zabrzmialo ale taka w zasadzie prawda. Pieniadze jakie tam sie dostaje sa dosc duze. Spokojnie starcza na kupno, tuning i jeszcze masa zostaje.

Edytowane przez lavertan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamienię taki lekki angielski samochodzik. Coś koło 400kg wagi. Taki rurowiec. Mam dwa wiec jeden mi nie potrzebny. Oddam za coś fajnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Bull X2010 Vettel na wymiankę za coś fajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Bull X2010 Vettel na wymiankę za coś fajnego.

NASCAR?

Formula Gran Turismo?

mały angielski samochodzik?

Masz dwa, że sprzedajesz jednego czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferrari F40

mazda 110S

ruf ctr2 '96

golf 1 gti

Lancer Evo GSR '92

Lancia Stratos '73

BUICK SPECIAL

Audi quattro '82

Formula gran turismo

Enzo

Punto '00

Nikt nie chce sie powymieniać :biggrin: ? części aut nie da się sprzedać(np.Enzo a mam 3), mogę się wymienić na jakieś auta z salonu których nie mam itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nową Pagani Zondę, chętnie wymienię na coś fajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NASCAR?

Formula Gran Turismo?

mały angielski samochodzik?

Masz dwa, że sprzedajesz jednego czy jak?

Wysłałem Ci PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebowałbym jakieś dobre autko na Puchar Zabytkowych Samochodów wyścigowych w klasie eksperckiej. Najlepiej żeby to był japoniec ale innym autkiem nie pogardzę.

Psn id : traxer 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienię Dodga Vipera za coś fajnego, zrobiony na 970 koni, odchudzony, maksymalne przeróbki, propozycję dawać na gg: 6699243 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed wymianami z PSN pysiek1996 po wysłaniu auta brak kontaktu :whistling:

Widząc w nicku 1996 zastanowiłbym się z 5 razy zanim zacząłbym jakąkolwiek dyskusję o wymianie z tym osobnikiem. A wczoraj się tak zastanawiałem czytając ten temat, czy trafi się jakiś kretyn co weźmie auto i nic w zamian nie da. Widać, nigdzie nie brakuje oszustów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek123 następne auto moge dac dopiero o 1.00 aa jutro mam prace i wczesnij musze isc spac. Dam ci jutro koło 12.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widząc w nicku 1996 zastanowiłbym się z 5 razy zanim zacząłbym jakąkolwiek dyskusję o wymianie z tym osobnikiem. A wczoraj się tak zastanawiałem czytając ten temat, czy trafi się jakiś kretyn co weźmie auto i nic w zamian nie da. Widać, nigdzie nie brakuje oszustów.

Ja na tym duzo nie straciłem bo nie wymieniam sie autem które mam 1, zresztą 1 raz miałem taka sytuacje. Nie przejmuje sie tym nawet ale on już jest spalony pod tym kontem :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed wymianami z PSN pysiek1996 po wysłaniu auta brak kontaktu :whistling:

Przez przypadek przy ogladaniu youtube w poszukiwaniu szybkiego sposobu na kase w GT5 moim oczom ukazal sie nick "Pysiek1337". Odrazu wiedzialem, ze to on.

Tu masz link do jednego z jego video, w ktorego opisie znajduje sie jego nick na Steamie, Skype, Mail i GG ;)

Dowodem na to, ze to on jest jego adres mailowy. Wystarczy spojrzec.

Edytowane przez timetoshake
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek przy ogladaniu youtube w poszukiwaniu szybkiego sposobu na kase w GT5 moim oczom ukazal sie nick "Pysiek1337". Odrazu wiedzialem, ze to on.

Tu masz link do jednego z jego video, w ktorego opisie znajduje sie jego nick na Steamie, Skype, Mail i GG ;)

Dowodem na to, ze to on jest jego adres mailowy. Wystarczy spojrzec.

Dzieki, juz mam parę pomysłów :thumbsup: W nagrodę możesz wybrać sobie auto ode mnie. Napisz na PW co byś chciał.

Edytowane przez Bartek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nietypową propozycję wymiany. Otóż zamienię Jaga XJ13 na... Jaga XJ13. :whistling:

Już wyjaśniam, o co chodzi. Oddam Samochód z serii Chrome Line w zamian za zwykły, taki z salonu, rocznikiem '66 w nazwie. Mój egzemplarz jest elegancko zdłubany, wsadziłem do niego wszystko, co się dało i wyjąłem też wszystko, co się dało (w sensie ulżenia). Dało to grubo powyżej 700 KM przy masie 950 kg (nie wiem, jak jest w fabrycznym). Fura jest w eleganckim stanie, niebita, niski przebieg, silnik po remoncie, buda też. Jak się znajdzie chętny, to jeszcze oleum wymienię i elegancko wylaluję bryczkę. :yes:

Jeździ się tym pięknie, jedna z moich ulubionych fur w grze. W grę wchodzi również tymczasowa zamiana.

Jeżeli komuś moja propozycja wydaje się dziwna, to na życzenie mogę przedstawić swój zamysł. Zapraszam na PW.

Edytowane przez Majosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ruf ctr2 '96

golf 1 gti

Audi quattro '82

Nikt nie chce sie powymieniać :biggrin: ? części aut nie da się sprzedać(np.Enzo a mam 3), mogę się wymienić na jakieś auta z salonu których nie mam itp.

ja chce tylko nie wiem co mogę Ci zaproponować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddam komus dodge ram (dwoch nie potrzebuje), idealny samochod do wyscigu pickupow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddam komus dodge ram (dwoch nie potrzebuje), idealny samochod do wyscigu pickupow

Mi by sie przydał

Mój PSNID to Barto98765

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×