Skocz do zawartości
Ozi_PL

Gran Turismo 5 - Błędy

Rekomendowane odpowiedzi

Wkladasz pena. Idziesz do savea na konsoli. Kopiuj i pokazujesz bodajze gdzie (choc mozliwe ze samo automatycznie na podlaczone urzadzenie USB kopiuje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu GT5 i łatki 608MB wczoraj chyba pierwszy raz próbowałem obejrzeć "salony samochodowe". Po wybraniu tej opcji w panelu jest lista marek samochodów. Wybór jakiej kowiek skutkuje nowym ekranem w którym ładowanie trwa 15-20 min (dłużej nie wytrzymałem). ... w efekcie tego nie mogę wejść w ogóle do salonów. Przeszukałem ten temat, google i widzę że nikt nie miał takiego problemu. Edytuję temat napisany powyżej bo sprawdziłem jeszcze kilka rzeczy - doinstalowałem pliki główne w opcjach GT5, sprawdziłem, dalej nie działa, potem odinstalowałem wszystkie pliki GT5 (z tego samego menu) i spróbowałem ponownie i znów to samo. Wygląda to tak, że wchodzę w salony samochodowe jest ok ale wybranie marki skutkuje kursorem zegara (że niby ładuje coś), brakuje migającej ikony "instalacja", napęd czyta przez 2-3 sekundy i potem jest cisza i nie pracuje w ogóle.

Proszę pomóżcie bo własnie chciałem kupować G25 głównie dla tej gry a tu się okazuje że może będzie się trzeba wstrzymać :(

PS. jakby ktoś miał podobny problem to znalazłem rozwiązanie - grę uszkadza łatka 1.05. Nie należy jej instalować i gra działa. Po zainstalowaniu 600 megowej łatki 1.05 u mnie wiesza się w salonach samochodowych.

Edytowane przez IaceQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dokładnie to samo

Ktoś ogarnął te serwery? Od wczoraj przy włączaniu wisi pare minut na logo gt5 po chwili wyskakuje, że nie można nawiązać połączenia z serwerami. Restartowałem router, ustawiałem od nowa połączenie w ps3 i dalej lipa. Do wczoraj wszystko śmigało, aż miło, a tu taki psikus na święta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze witam wszystkich na forum :)

Do dzisiaj także miałem problem z połączeniem się z serwerami i wpisywanie ręcznie DNS też nie pomagało, jednak w końcu udało mi się odnaleźć sposób aby się z nimi połączyć. W konsoli ustawiłem sieć na niestandardową, potem wszystkie ustawienia ustawiałem na automatyczne oprócz DNS- zamiast wpisać ręcznie moje właściwe DNSy, wpisałem jako pierwszy 4.2.2.2, a jako drugi 4.2.2.1 i mimo, że wywalił mi błąd sieci, konsola się zalogowała oraz GT5 udało się w końcu połączyć z serwerem. Nie wiem czy u wszystkich z tym problemem to zadziała, ale chciałem się podzielić moim odkryciem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IaceQ ja też mam łatkę 1.05 608 MB, gry nie instalowałem na dysku i wszystko w salonach samochodowych śmiga itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale najgorsze ze jak teraz wpisalem kod do 5 aut z seii CHROME to juz nie moge pobrac - widac kod jednorazowy :( Pozdrawiam

Możesz. Wystarczy, że będąc w PSS znajdziesz przycisk Downloads List. Jest to lista Twoich wszystkich pobrań. Musisz znaleźć tam paczkę z samochodami i kliknąć "Download".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczyłem, jak ogień bucha w moim countachu 25th nie z rur wydechowych tylko gdzies obok...... to mnie zatkało :/ w opisach poszczególnych fur też bywają karygodne błędy (ale to raczej wina tłumaczenia na polski)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

174388af80da3a0cmed.jpg

Jednym wielkim błędem jest system zniszczen w tym gran turismo ;]

Tutaj zdjecie tego samochodu z innej perspektywy:

5cc6d81e03a6dc37med.jpg

Te samochody chyba sa w całości z gumy zrobione (co tlumaczylo by żałosny dzwiek uderzen) :) Co ciekawe auta podobnie deforumja się w... GTA IV ;]

Kolejnym blędem jest zawieszanie sie gry, kiedy korzystamy z wlasnej muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpaliłem wyścig wytrzymałościowy 90okr. na Lagunie w trybie b-spec i oto co zobaczyłem gdy przełączyłem na widok z kokpitu:

http://www.youtube.com/watch?v=s2KV_pPsBng

zwróćcie uwagę jak kierowca trzyma kierownicę i jak jest ona ustawiona ;o

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po patchu nastapily dwa bugi:

Loading w salonie samochodowym trwa nieskonczonosc

Nie ma zadnych aut do wyboru w trybie Arcade :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radze dobrze sobie zapamiętać menu pit stopowe gdyż 2 razy przy wjeździe do pitu na lagunie w endurance zniknęło to menu i musiałem na pamięć ustawiać ilość paliwa i opony :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja na ręcznym zarzucałem , odbijałem się bokiem od ściany (wiem, mało sportowe i realistyczne) i czekałem aż ruszy, dopiero wtedy wybierałem ustawienia w menu pit stopu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie po update 1.05 gra nie może się połączyć z netem (przed patchem wszystko śmigało) ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

An error occurred during the download. Download failed

sciagalem patcha co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

An error occurred during the download. Download failed

sciagalem patcha co jest?

jeszcze raz ściągnij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś przeleciałem po skosie przez wjazd do PIT'a na Daytonie, konsola przejęła sterowanie ale rozpędem wyleciałem po trawie i tak dalej na tor. No i konsola dokończyła mi wyścig, były jeszcze 3 okrążenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym strasznie denerwującym błędem są dla mnie niewidzialne ścianie na torze Top Gear :verymad: Ja rozumiem, że chodzi o robienie idealnych czasów i za wyjazd na trawę powinno się od razu powiesić głową w dół. Problem w tym, że te niewidzialne ściany są za blisko toru to po pierwsze po drugie na owym torze nie ma żadnych pachołków xD Przydałoby się, żeby to jakoś zmienili i tor nie był tak radykalnie ograniczony bo psuje to zabawę.

Kolejna sprawa to zauważyłem w suzuki "kapuczino" ze jak włączymy wycieraczki to jeden model jest dalej przytwierdzony do szyby a drugi model działa jak wycieraczki i komicznie to wygląda xD (sami sprawdźcie) czyżby do modeli z prologa dokleili wycieraczki a tych które były wmontowane na stałe nie usunęli ??

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm..... przecież na torze Top Gear są pachołki, ale te ograniczniki zwiedzania trawy są faktycznie za blisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma problem ze ściągnięciem tego patcha . Gdzieś na 10 % wyskakuje mi błąd 80710723. Co robić pomocy.

Mam jeszcze pytanie czy moge tego patcha ściągnąć na kompa a potem na pendrive i do PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×