Skocz do zawartości
Ozi_PL

Gran Turismo 5 - Błędy

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie zadać 2 pytanie: czemu w wyścigach A-Spec każdy wyścig jest ze startu lotnego, a w B-Spec zazwyczaj ruszają z miejsca? Zaznaczam że na razie gram Begginer Series.
Od patcha 1.07 wszystkie wyścigi w A-Spec zaczynają się (nie wiedzieć po cholerę) ze startu lotnego, wcześniej (przed tym patchem) w prawie wszystkich wyścigach start był "z miejsca".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie to chyba zacząć czas umawiać się na takie wyścigi:

Bug dzięki, któremu w kilkanaście minut przejedziemy... 200 okrążeń i skasujemy za to (w zależności od liczby graczy i miejsca) nawet 3 miliony Cr i pół miliona exp'a. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=Dsmg2Z-GGsU

mam nadzieje ze zlikwiduja wam konta. To jest jak zaraza wchodze w online i przegladam pokoje i oczywiscie 70% to samo CHEAT

Mam to gdzies ze ktos nabija sobie kase w taki sposob no i naj smieszniejsza zecz ze wszyscy slabi gracze z listy frind.. z ostatnich pozycji maja teraz lvl38,40 a tak naprawde nawet niemaja licencji S.

Najgorsze w tym wszystkim jest to ze okazalo sie ze praktycznie niema z kim pojezdzic i to jest smutne.

Kaz.. napisal na twitter ze Cheaters sa jak wampiry i sporo w tym odpowiedniej analogi.

Nie zarazajcie tym innych.

Z drugiej strony podejzewam ze Kaz.. nie bedzie swobodnie patrzyl jak niszczycie jego prace i przyjdzie czas ze co niektorzy beda tego zalowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza błędami ortograficznymi rażącymi w oczy (żeby nie było-nie naśmiewam się) dobrze napisałeś :thumbsup:...cheaters jak zombie. Ale nie ubolewaj nad tym, że ktoś nabija sobie tak lvl..jego problem..jak taka forma rozrywki w gt go bawi to ma problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza błędami ortograficznymi rażącymi w oczy (żeby nie było-nie naśmiewam się) dobrze napisałeś :thumbsup:...cheaters jak zombie. Ale nie ubolewaj nad tym, że ktoś nabija sobie tak lvl..jego problem..jak taka forma rozrywki w gt go bawi to ma problem...

Nie ubolewam po prostu miałem nadzieje ze w GT5 są ludzie którzy cieszą się jazda i z tego czerpią frajdę.

Teraz tak naprawdę jest bardzo mały wybór.

Wiele traci ta gra prze to co sie dzieje w ostatnim czasie. Kiedyś tego nie było i nie kumam dlaczego teraz tak jest z większością gier.

Wszystko jest dobrze i pięknie do puki ktoś nie wynajdzie jakieś dziury a wtedy gra szybko ginie.

Za błędy przepraszam to u mnie nagminna sprawa:)

Edytowane przez Szchat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było by też czegoś takiego jakby było więcej wyścigów, mam połowe 28 lvla, i już prawie nie mam gdzie nabić Expa, są tylko wyścigi dla tych aut Super GT albo tych starych co mają masę taką jak moc, na które mnie nie stać. Jedyna nadzieja to czekać za sezonowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się znudziło już to, pojeździłem ze 4 razy, taka nowość w świecie gt5 i nie widzę sensu tak jeździć w kółko, wolę się normalnie pościgać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wyścigach online można nadgonić ładnie expa. Oczywiście jak gra się w zgranej grupie, jakiejś lidze i kilka dobrych okrążeń..ja też w a-spec nie mam co robić więc tylko granie online mnie ratuje więc może za rok dobije do 40lvl :D...ale czy mam się tym przejmować...pogoń za platyną?? kiedyś gracze mieli chęć przejść 100% gry dla samej frajdy..ja nie mówie, że trofiki są złe bo one dają dodatkową motywację w zrobieniu trudnego zadania, ale po co ten pośpiech..przejdzie się na 100% to super..nie? to trudno

Edytowane przez maks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ulepszałem rufa do dzisiejszego wyścigu i wsio ulepszenia mi zniknęły O_o Nic ze sklepu tuningowego się nie ostało, jedynie olej zmieniony i auto umyte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ulepszałem rufa do dzisiejszego wyścigu i wsio ulepszenia mi zniknęły O_o Nic ze sklepu tuningowego się nie ostało, jedynie olej zmieniony i auto umyte...

przechodziłem to kilka razy :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, panowie... nie mam dźwięku na kamerze z zegarów. :confused: Jest jakby przesunięty o parę metrów za samochodem, tj. ledwo słychać dopiero na 6000rpm :/ Na innych kamerach jest lepiej, ale też wydaję mi się, że coś ciszej w porównaniu do np. pisku opon. Spotkał się ktoś z tym? Jakieś rozwiązanie? :rolleyes:

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może coś w opcjach dźwięku w PS3 lub w samym GT5 masz przestawione? W innych grach jest ok? Może kabel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - ustawienia dźwięku, nie wiem dlaczego, ale po update przestawiło się na 7.1 :pardon:

Uff... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawili patchem jeden glich to już "zdolni inaczej" ludzie wymyślili następny sposób na łatwą kasę:

Patch 1.09 pewnie za dwa dni będzie :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co kogo to boli,fajnie ze ludzie odkrywaja takie rzeczy,a jeszcze kasa i exp przy tak skompym systemie plac w gt5 to swietnie ze sa takie sposoby.Chetnie sie ustawie na nabijanie kaski reb bullami,od dawna marzy mi sie Cytryna GT za 5,300 000 cr.Popieprzeni to sa ludzie z PD,zeby kupic trzy bolidy F1 trzeba prawie 30 baniek o klasykach nie wspomne.Co oni mysla ze bede 10 lat gral by 100% gry zrobic i wszystkie trofki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gawron, a Ty myślisz, że mnie interesują jakieś trofea? xD Mnie denerwuje szukanie dziury w całym, bo póki co nic z tego nie ma, samochody nadal takie z dupy i cienie też, ogólnie wszystko takie z dupy ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok ,mnie tez nie obchodza trofki ale kazdy samochod chce miec.Jak nie wierzysz sprawdz moj profil,malo sie rozni od tego co mialem 3,4tygodnie od premiery jesli chodzi o procent przejscia gry,b-speca nie tykam i co prawda mam juz 24 level bo mi kierowcy online nabili i chcialem nawet zaczac jezdzic b-spec bo myslalem ze bede mogl puszczac wyscig w wyzszych klasach ok 20lvl ale nie moge bo jest napisane ze mam za malo kierowcow a mam ich 5, skad wziac 6-ego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No musisz nabić większy lvl b-spec xD Ja mam 6 kierowców a od dłuższego czasu b-speca nie ruszyłem xD Ale troszkę szkoda zostawiać konsolę 24h z płytką w środku, żeby się nie okazało, że laser będzie leciał w kulki, bo ktoś sobie wymyślił nabijanie kasy na wytrzymałościowych...

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce przejsc tylko kilka wyscigow miedzy innymi ten co wygram GT by cytryna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co kogo to boli,fajnie ze ludzie odkrywaja takie rzeczy,a jeszcze kasa i exp przy tak skompym systemie plac w gt5 to swietnie ze sa takie sposoby.Chetnie sie ustawie na nabijanie kaski reb bullami,od dawna marzy mi sie Cytryna GT za 5,300 000 cr.Popieprzeni to sa ludzie z PD,zeby kupic trzy bolidy F1 trzeba prawie 30 baniek o klasykach nie wspomne.Co oni mysla ze bede 10 lat gral by 100% gry zrobic i wszystkie trofki?

Dokładnie... Mam teraz 21 lvl i nie kupując w ogóle aut (używam do wszystkich wyścigów auta z poprzedniego konta) uzbierałem 1mln 350 tys... a jeździłem także sezonowe bo więcej płacą i szybciej lvl szło na starcie nabić tak więc tragedia jest z kasą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gt tv w debiut Ferrari 458 Italia jest literówka "podczas wystawy samochodowej we frankfurice..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak była zmiana czasu to przesunąłem godzinę w ustawieniach konsoli i teraz po uruchomieniu GT5 wyskakuję "Godzina i data są ustawione nieprawidłowo". Wie ktoś może jak to poprawić, żeby nie było tego ostrzeżenia. W menu gry nie mogę tego znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilo wszystko do normy:))

Edytowane przez Szchat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to moze nie o takie bledy chodzilo ale musze szybko dostac wiadomosc bo zanisolem do kumpla konsole aby sciagnelo mi patch do gt5 1.10 po sciagnieciu juz u siebie w domu zainstalowalem gre na dysku przed aktualizacja zainstalowalem glowne skladniki gry w opcjach i troche gralem i gra dosyc szybko "dokonczyla" instalacje kiedy widze ikonke GT5 po jakims czasie wyskakuje taki komunkiat : Za malo wolnego miejsca na dysku twardym. Potrzebujesz przynajmniej 32mb, wyjdz z gry i zwolinj troche miejsca 0x00000001 [203]

z gory dzieki za odp. ( oczywiscie usunalem duzo plikow, resetowalem i przywrocilem ustawienia domyslne konsoli) reszta gier filmow dziala bez zarzutu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×