Skocz do zawartości
Ozi_PL

Gran Turismo 5 - Błędy

Rekomendowane odpowiedzi

niech ktos mu wysle swoją furę , on przejedzie wyścig i odeśle i poźniej wysyłający niech sprawdzi czy ta fura faktycznie nie skręca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktos mu wysle swoją furę , on przejedzie wyścig i odeśle i poźniej wysyłający niech sprawdzi czy ta fura faktycznie nie skręca

Co druga osoba udostępnia na swoim Profilu jakiś samochód, więc zawsze kolega może wejść i pożyczyć - no chyba, że znajomych nie ma. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale udostępnianie ( do tej pory ) polegało tylko na oglądaniu samochodów znajomych , a po patchu podobno można nimi jeździć , sprawdzał ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale udostępnianie ( do tej pory ) polegało tylko na oglądaniu samochodów znajomych , a po patchu podobno można nimi jeździć , sprawdzał ktoś ?

Tak można jeździć wszystkie wyścigi za wyjątkiem rozgrywek online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przed chwilą poprosiłem kumpla aby zrobił dla mnie test i....

wygląda na to że ma to samo. Wy w takim razie pewnie też macie to samo.

Czyli to ja narobiłem niepotrzebnego szumu. Auto rzeczywiście gorzej się prowadzi ale tak widocznie powinno być.

Na początku chciałem się dowiedzieć czy to normalne, ale z czasem zrobiła się niepotrzebna afera :confused:

Także przepraszam serdecznie, bijąc się w pierś:sweat:

Btw: Czyli Mardok i Gawron mieliście rację, to moja głowa "podprogowo" nadmuchała problem ;)

Edytowane przez Greyfox1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Ty jesteś jakiś za bardzo wyczulony, brałeś coś? xDD :) :) Fura nie prowadzi się gorzej, prowadzi się moim zdaniem tak samo, no ale jak już po problemie to siadaj za kierę i graj xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd wymyśliłem że coś jest nie tak ( z 2 tygodnie temu) nie chciało mi się zaglądać do gt. Możliwe że wtedy byłem "przemęczony" co mogło zmienić odbiór gry. Pewnie też upływ czasu nieco podkolorował problem.

Na szczęście już otrzeźwiałem a wątek jest zamknięty

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehhe no dobre,dobre.Dla mnie nawet lepiej sie auto prowadzi jak deko zmieknie bo nie jestem nagle zaskoczony ze zmienila sie zwartosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał dziś problem z graniem on-line?? ja byłem zalogowany, ale GT nie chciało mnie dołączyć do rozgrywek sieciowych. W dodatku strasznie wolno się ładowało. Miał ktoś podobne problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał dziś problem z graniem on-line?? ja byłem zalogowany, ale GT nie chciało mnie dołączyć do rozgrywek sieciowych. W dodatku strasznie wolno się ładowało. Miał ktoś podobne problemy?

Mialem to samo, serwery padly chyba. Wrocilo do normy pozno w nocy ale wydaje mi sie ze exp i kasa Bobow z wyscigow zdalnych poszedl sie je..c.

BTW w takiej sytuacji GT5 u mnie startuje chyba z 30 minut :o pomaga odciecie calkowite od neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam następujący problem:

konsola jest połączoną z netem, uruchomiłem gt5, konsola podała info o aktualizacji 1.07, pobrało ją, zainstalowało. Gra się uruchomiła ... i dupa w krzakach, nie łączy się z serwerem pojawia się błąd id. 1: 531

przejście z menu do menu trwa całe wieki, praktycznie nie da się grać. Czy jest na to jakiś sposób?

pozdrawiam

MJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj włączyć i wyłączyć połączenie internetowe w PS3 (XMB) może da radę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj włączyć i wyłączyć połączenie internetowe w PS3 (XMB) może da radę ;)

wyłączyłem połączenie, następnie je włączyłem, puściłem test (wszystko ok), postawiłem połączenie sieciowe na nowo ( znowu zapuściłem test ). Uruchomiłem grę, bez rezultatu. ten sam kod błędu.

trochę mnie to zaczyna wkurzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dziwną rzecz w niektórych autach np.

Nissan Pennzoil Nismo GT-R '99

[P] Honda Raybrig NSX '06

[P] Nissan Xanavi Nismo Z '06

Mercedes-Benz CLK Touring Car '00

i wiele innych samochodów. Po wejściu do ustawień > układ napędowy i wybraniu zwyczajnego układu LSD, można go regulować, jednak gra nie zapisuje tego i po wyjściu do ustawień innych parametrów zmienia ustawienie na konfigurowalny LSD. Przed ostatnim patch'em nie było takich cyrków. Obecnie nie mogę włączyć w wielu autach zwykłego LSD.

Dodatkowo do Pennzoil Nismo już trzeci raz kupuję turbiny bo po jakimś czasie znikają. O co tu kaman? Czy to tylko u mnie jest jakiś błąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj włączyć i wyłączyć połączenie internetowe w PS3 (XMB) może da radę ;)

kurcze, nie działa, ciągle ten sam błąd, nie pomaga wyłączenie, włączenie połączenia internetowego, jego ponowne zestawienie ( po kablu) uruchomienie gry z odłączonym kablem, wyjście z gry i jej ponowne uruchomienie z kablem.

Dodam, że do ps network sama konsola loguje sie normalnie, mogę przeglądać sklep, korzystać z innych usług, itepe. Płyta z grą jest nieuszkodzona. Powoli kończą mi się pomysły. Czy można fizycznie odinstalować grę ( zachowując uprzednio savey)? Może ponowna instalacja od zera by coś pomogła....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze, nie działa, ciągle ten sam błąd, nie pomaga wyłączenie, włączenie połączenia internetowego, jego ponowne zestawienie ( po kablu) uruchomienie gry z odłączonym kablem, wyjście z gry i jej ponowne uruchomienie z kablem.

Dodam, że do ps network sama konsola loguje sie normalnie, mogę przeglądać sklep, korzystać z innych usług, itepe. Płyta z grą jest nieuszkodzona. Powoli kończą mi się pomysły. Czy można fizycznie odinstalować grę ( zachowując uprzednio savey)? Może ponowna instalacja od zera by coś pomogła....

Grę można odinstalować/instalować od nowa. Co do save'ów to można je skopiować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę można odinstalować/instalować od nowa. Co do save'ów to można je skopiować.

może wyraziłem sie nieprecyzyjnie - czy odinstalowanie gry spowoduje usunięcie wszystkich plików, czy może jakies śmieci zostają na hdd i prawdziwa "czysta" instalka jest możliwa dopiero po hard resecie całej konsoli?

forumowy kolega polecał mi właśnie hard reset, ale z tego co zdążyłem sie zorientować, sama procedura może zająć kilka godzin, i będzie mi ciężko wykroić tyle czasu na konfigurację.

no nic najpierw chyba spróbuję odinstalowac grę z xmb a jak nie zadziała - to czeka mnie hard reset. Jeszcze jedno pytanie czy jest może gdzieś lista błędów przy połączniu z serwerem, bo chciałbym zidentyfikować kod "mojego" komunikatu

Edytowane przez Marcinj1975

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanie czy jest może gdzieś lista błędów przy połączniu z serwerem, bo chciałbym zidentyfikować kod "mojego" komunikatu

http://www.ps3site.pl/forum/topic/14880-kody-bledow/

http://community.eu.playstation.com/t5/Techniczne-Doradztwo/Kody-b%C5%82%C4%99d%C3%B3w-wyja%C5%9Bnienie/td-p/6863842

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo do Pennzoil Nismo już trzeci raz kupuję turbiny bo po jakimś czasie znikają. O co tu kaman? Czy to tylko u mnie jest jakiś błąd?

Ja już przez to nie raz przechodziłem, ale nie tylkoz turbinami...robiłem tuning za grubo ponad 100tys cr.=>wychodze ze sklepu z częściami=>ustawiam wyścig i tu zonk..auto golas. Odrazu mówie, że potwierdzałem montaż(nie było części w "przedmiotach" bo w sklepie ładnie rosła moc itp. Pewnie już z 1mln straciłem przez takie coś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie to chyba zacząć czas umawiać się na takie wyścigi:

Bug dzięki, któremu w kilkanaście minut przejedziemy... 200 okrążeń i skasujemy za to (w zależności od liczby graczy i miejsca) nawet 3 miliony Cr i pół miliona exp'a. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=Dsmg2Z-GGsU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazek to zobaczy to za łeb się złapie i jutro będziemy mieli patcha...załatają tą bande, a 2 dni później ludzie bądą szukać i tak w innych miejscach, którędy zjechać pod most.

masakrycznie to wygląda :/

Edytowane przez maks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do 4 nad ranem siedzieliśmy i oklepywaliśmy ten sposób xD Jednak czasami trudno wyczaić ten punkt g, dzisiaj próbowałem sam i po 10 minutach dałem sobie spokój xD Może znajda się chętni na darmową kasę i exp? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale żaden z tych kodów nie odpowiada temu, który wyświetla się u mnie.

id 1:531

poszperałem na googlu i znalazłem rozwiązanie, banalnie proste. Musiałem wpisać z ręki adresy dns w oprogramowaniu routera ( ja wybrałem adresy google 8.8.8.8 i 8.8.4.4)

dodam, że wcześniej próbowałem deinstalacji gry i jej ponownej instalacji i nic nie pomagało.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, nie wiem czy to błąd gry ?

Otóż gram od niedawna, włączyłem sobie wyzwanie Top Gear to pierwsze z busami VW. Pisze tam że za pierwsze miejsce jest chyba 14.500 Cr a ja za wygraną dostałem 31.000 Cr :D Tak jest czy coś nie tak. A może coś zrobiłem dodatkowego ? Gra jest w wersji 1.07 zaczynałem grę od tej wersji, w wyścigach jest normalnie ile pisze tyle dają.

Pozwolę sobie zadać 2 pytanie: czemu w wyścigach A-Spec każdy wyścig jest ze startu lotnego, a w B-Spec zazwyczaj ruszają z miejsca? Zaznaczam że na razie gram Begginer Series.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o 1 pytanie to poprostu Cr się sumują za 1, 2 i 3 miejsce. Zajmujesz 3 to dostajesz za 3 miejsce kase, grasz drugi raz i zdobywasz złoto to dostajesz teraz za srebro plus złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×