Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Gra świetna; moim zdaniem to najlepsza i najciekawsza część. Zróżnicowane lokacje, ciekawa i wciągająca historia. In minus - może to, że nawet na poziomie miażdzącym jest bardzo łatwa? Nie zauważyłem jakiś wielkich problemów czy "buggów" - nawet to celowanie, które tak wielu doskwiera, mi w zasadzie nie sprawia trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie gdy gram z kumplem na podzielonym ekranie w co op to polowe ekranu zaslania jakies logo z multika jakies pedalskie serduszko i u mnie i u niego wiecie moze jak to wylaczyc ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie gdy gram z kumplem na podzielonym ekranie w co op to polowe ekranu zaslania jakies logo z multika jakies pedalskie serduszko i u mnie i u niego wiecie moze jak to wylaczyc ??

to serduszko to emblemat, wystarczy go zmienić w profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo z tymi skarbami to nie takie hop siup ... na szczęście dwa szkielety już są i po jednym skarbie brakuje do dwóch kolejnych i pączkowego :D

Ech, a ja przez cały tydzień nie zdobyłem nic, kompletne zero. Ten system ma naprawdę chore błędy. Osobne skarby mają wyrzucać bossowie na Easy/Normal a osobne na Hard/Crushing, właśnie te co potrzeba, a tu kupa, skarby z niższych poziomów trudności nadal wypadają na wyższych. Już wolę nic nie dostać niż to samo setny raz i to do tego coś czego nie powinno tam być...

mam takie pytanie gdy gram z kumplem na podzielonym ekranie w co op to polowe ekranu zaslania jakies logo z multika jakies pedalskie serduszko i u mnie i u niego wiecie moze jak to wylaczyc ??

Jeżeli chodzi o serduszko, to sobie stwórz w profilu emblemat, wtedy zamiast serduszka będzie to co sam stworzysz. Ale wyłączyć się nie da i musi zostać ze względów wydajnościowych, inaczej konsola by nie wyrobiła by wyświetlić dwa obrazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA wczoraj przeszedłem U3 i czuje niedosyt bardzo szybko mi to poszło. Grałem na wymagającym i jakoś nie miałem większych problemów z ukończeniem gry. Jeżeli chodzi o mulit nie pamiętam w jaką inną grę takie baty dostałem. U2 moim zdaniem było dużo ciekawsze i bardziej wymagające. Dziś dostanę Pierwszą część i będę mógł ocenić która najlepsza z serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś namiary, żeby kupić kod z edycji specjalnej ? Ten w którym dostajemy :

  • Skórka i broń do trybu multiplayer - Drake w stroju z Londynu & AK47 w modelu pirackim
  • Dodatkowy gest w multiplayerze 'uniesienie ręki w górę'
  • 'Mnożnik kasy' - szybsze zarabianie kasy w trybie multiplayer
  • Ekskluzywne elementy stroju - pozwalają zmodyfikować postać w trybie multiplayer
Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś namiary, żeby kupić kod z edycji specjalnej ? Ten w którym dostajemy :

  • Skórka i broń do trybu multiplayer - Drake w stroju z Londynu & AK47 w modelu pirackim
  • Dodatkowy gest w multiplayerze 'uniesienie ręki w górę'
  • 'Mnożnik kasy' - szybsze zarabianie kasy w trybie multiplayer
  • Ekskluzywne elementy stroju - pozwalają zmodyfikować postać w trybie multiplayer

Do dupy są te dodatki Jedyne co jest fajnego w edycji specjalnej to opakowanie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam dodatki do dupy. Może są wszystkie warte z 5 zł. Mnożnik kasy to ściema, dodatkowy gest WTF.

Strój Drake-a nawet ok, a AK 47 pirackie przydaje się tylko na początku gdy nie odblokujemy lepszych pukawek.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszustwo Drake'a to dobra gra. Jednak za krótka i chyba Among Thieves było zdecydowanie lepsze... Dodatkowo gra nie przeplata elementów strzelania ze spokojnym rozwiązywaniem zagadek. Połowa gry spokojnie i tylko wspinaczka, potem od cmentarzyska statków tylko strzelanie... Trochę to lipne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem swoją kopie :-) zasiadam do tej niezwykłej przygody i potem coś napisze ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff ;) Dzisiaj postanowiłem przejść ostatnie 3 chaptery na hardzie, bo za pierwszym razem dostawałem szału przy ciężarówkach i się udało. xD Jak zagrałem za drugim razem gdzieś około po 2 tygodniach, to się przekonałem dopiero, jaka piękna jest ta gra. Fabuła lepsza była w U2, ale grafika, animacje, dubbing, multi wymiata w U3 ;D Za crushing na razie się nie zabieram, bo mogę nie wytrzymać nerwowo xD Może U1 przejde na crushingu. Porównując, U2 jest trudniejsze od U3, najłatwiejsze jest U1. Ostatni chapter w U2 z Lazarewiczem na hardzie stał się dla mnie przeszkodą nie do przebrnięcia ;D Dziękuję za całą serię! Uncharted i GoW miażdżą system! ;D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jak dokładnie można zdobyć medal "Zaświaty"? potrzebuje go do ulepszenia dopalacza, ale kiedy zabije kogoś po śmierci granatem, w walce wręcz lub bronią to medal nie wpada :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jak dokładnie można zdobyć medal "Zaświaty"? potrzebuje go do ulepszenia dopalacza, ale kiedy zabije kogoś po śmierci granatem, w walce wręcz lub bronią to medal nie wpada :/

Przykładowo rzucisz granat i zanim wybuchnie ktoś cię zastrzeli. Wpada medal zaświaty, mi w dwójce sporo tego leciało więc niema problemu raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wczoraj bawiłem troszku w sieci w U3 i znowu dostałem łomot. Chyba pierw miażdżącym ogarnę a potem się za Multi zabiorę. U2 było dużo trudniejsze aż czasem miałem ochotę wywalić konsole przez okno, a U3 na wymagającym przeszedłem bez większej spinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie crushing w U3 nie jest bardzo upierdliwy, ale ma swoje "miejscówki" i moim skromnym zdaniem są takie 4 miejsca:

- pierwsza lokacja na wrakowisku,

- sala balowa na statku,

- ciężarówki w burzy piaskowej,

- walka z "ognistymi demonami" w przedostatnim rozdziale.

Oczywiście to moje subiektywne odczucia i dla każdego co innego będzie problemem i może się okazać, że w zupełnie innym miejscu crushing da po tyłku ;) Ale tak naprawdę na każdy zgryz w grze jest jakiś sposób i cały ambaras w tym, aby go znaleźć ;) Jeśli ktoś będzie miał problem z crushingiem, pisać, bo jestem świeżo po i dużo pamiętam ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zapewne najwięcej problemu sprawi zebranie brakujących 40 skarbów. reszta to pikuś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczardo

U mnie zapewne najwięcej problemu sprawi zebranie brakujących 40 skarbów. reszta to pikuś :)

Nie powinno sprawić ci to problemów bo zawsze masz youtube ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już platynka :biggrin: Bardzo łatwa chyba najlatwiejsza ze wszystkich czesci tytulu :sleep:

Edytowane przez Antekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już platynka :biggrin: Bardzo łatwa chyba najlatwiejsza ze wszystkich czesci tytulu :sleep:

Mam to samo odczucie - "miażdzący" to łatwizna - wyzwaniem byłby wtedy gdyby np. trzeba byłoby przejść każdy chapter bez checkpoint`ów.:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo odczucie - "miażdzący" to łatwizna - wyzwaniem byłby wtedy gdyby np. trzeba byłoby przejść każdy chapter bez checkpoint`ów.:biggrin:

taa i w drugim pokoju-ja tak grałem,nasłuchiwałem tylko odgłosów i miażdżący przeszedłem bez jednego faila...

poprzednie części może trudniejsze ale na crushing ginąłeś w U3 tyle razy że sam nie zliczysz także się nie ośmieszaj i nie pisz że łatwizna bo łatwe nie jest

powiedziałbym umiarkowanie trudne

wiele osób ma problem na hardzie więc nie przesadzaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ładnie, piękne. Tylko coś mi nie pasuje ze strzelaniem. W poprzednich częściach jakoś "lepiej" mi się usuwało przeciwników. Teraz czasami mam problemy żeby ich trafić... może muszę inaczej do tego podejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba najlepsza czesc .... jedynie do czego mozna sie przyczepic to najezdzanie na przeciwnikow celownikiem bylo trudne tak jakby pad nas nie sluchal :) no i chyba troche za duzo strzelania ...tzn na poczatku pomyslalem "co oni wszyscy sie tak czepiaja ze niby ciagle strzelalmy ze za duzo tego...?" ale od pewnego rozdzialu praktycznie tylko strzelamy...za to minus :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ładnie, piękne. Tylko coś mi nie pasuje ze strzelaniem. W poprzednich częściach jakoś "lepiej" mi się usuwało przeciwników. Teraz czasami mam problemy żeby ich trafić... może muszę inaczej do tego podejść?

celowanie jest spieprzone w tej części. łatka troszeczke pomógła jednak i tak jest do dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czegoś tu nie rozumiem. Jeśli dobrze pamiętam, to przy okazji Uncharted 2 podniósł się krzyk, że celowanie jest debilnie uproszczone, bo celownik lokuje się po chamsku na łbach przeciwników. I większość miała pretensje, że to gra dla debili i że ND uproszcza co się da. Teraz z kolei nie podoba się, że trzeba troszkę się przyłożyć, aby headshota uzyskać, heh. Wg. mnie celowanie jest ok i trzeba się przyzwyczaić po prostu.

Ps. Taka uwaga dla niewtajemniczonych: jak się gra na poziomie "bardzo łatwy", to celowanie jest uproszczone i muszka samoczynnie lokuje się na wrogach. Więc proponuję niezadowolonym na tym poziomie szaleć ;)

Moim skromnym zdaniem U3 jest najlepsze z całej serii. Pozdrawiam :D

Edytowane przez remimar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×