Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Predzej Pep przejmie La Roja niz bedzie trenerem Realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , za drewniani są do tiki-taki :P

Odważne stwierdzenie biorąc pod uwagę środek James, Isco, Modric, Kroos :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewni lepsza pomoc niz w Barcelonie niestety:-(

Chodzi mi głownie o Isco i Jamesa, Isco to IMO z młodych hiszpańskich graczy gość z najlepsza techniką, a James tez mu nie ustępuje - pokazali we wtorkowym meczu, ze Real umie klepac jak trzeba :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Isco mogl grac e Barcelonie ale Rosell myslal ze Xavi i Iniesta bede w wielkiej formie przez cala kariere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern odrobi to spokojnie, panowie oni 2 gole mogą strzelić Realowi a Porto? będzie ciut łatwiej.

Gdyby było 2-0 to może i faktycznie bym skreślił monachijczykow, ale wynik 3-1 nie jest dla nich taki straszny.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, PSG też ma duże szanse  ;)

A tak na serio to Bayern może faktycznie odrobić stratę, ale szejkowie to powinni pomyśleć o jakimś trenerze dla peesże na przyszły sezon. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak miałoby się stać, to jestem na tak, niech wygra Porto. To nie jest zły trener, ale niech sobie idzie gdzie indziej :)

Gdy przychodził do Bayernu to miałem ogromną nadzieję, że dostosuje taktykę pod zespół, że będzie ciągnął to co stworzył Jupp i Van Gaal.

A ten zaczął ze swoją tiki-sraką i na początku mu to szło dobrze, bo zespół był w szczytowej formie i niszczył wszystko na swojej drodze.

Dopiero po przedwczesnym wygraniu majstra Niemiec, siły opadły, forma gdzieś zniknęła i drużyna zaczęła regularnie zbierać baty od wszystkich, na czele z wpadką z Realem w półfinale.

Teraz powtarza się mniej więcej to samo, tyle że od początku Bayern jakoś nie powalał formą, a do tego ciągłe kontuzje zawodników.

 

Pep out i Klopp in, byłby niezły przewrót, ale Klopp by ich tam poustawiał i jakby Bayern znów zaczął grać mega ofensywanie, to myślę że wróciliby do formy.

Plotki jeszcze mówią o Joachimie Loewie, ale ile w tym prawdy to pewnie nawet on sam nie wie.

Bo to zgroza, żeby zawodnicy pokroju Goetze czy Mullera nie mogli nic zrobić podczas meczy, bo trener po prostu tak kieruje grę, że nie mogą się wykazać.

A wystarczyło obejrzeć Mistrzostwa Świata i zobaczyć jak chłopaki grały pod wodzą innego trenera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern odrobi to spokojnie, panowie oni 2 gole mogą strzelić Realowi a Porto? będzie ciut łatwiej.

Gdyby było 2-0 to może i faktycznie bym skreślił monachijczykow, ale wynik 3-1 nie jest dla nich taki straszny.

Strzeli Porto i będą musieli strzelić trzy do dogrywki.

Borussia (ta druga) pokazała że na Alianz Arenie można wygrać i wierzę że Porto się to uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porto to nie Real czy Barca.

Ich dobry mecz zszedł się z kompromitującą postawą obrońców + ogólnie słabym dniem Bayernu.

Każdy team ma czasem taki fatalny mecz i nie wierzę aby Porto było by wstanie przejść Bayern który za tydzień wyjdzie taki jak ma być i jest ich wstanie przewieść 4-0

Porto to fantastyczna drużyna, ale Bayern jak gra swoje to potwór.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy we wtorek około 22:30.

Real też miał zniszczyć Schalke u siebie, a dostał od Niemców 4 bramki i prawie odpadł.

I tak mają szczęście Monachijczycy że sędzia nie myślał bo powinni od 3 minuty grać w 10 i w rewanżu bez Neuera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak FCBM odpadnie z Porto to będzie kompromitacja i głowa Gardioli pewno poleci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z Luiza się cała Europa śmieje, a ja się cały czas zastanawiam jak on tak szybko wrócił. Pewnie go łożyskami leczyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mierny grajek po prostu. Zoze się na nim poznał i zrobił niezłego dila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puchacz to taki plejer ze raz mu wychodzil mecz i gral jak najlepszy obronca swiata a pozniej w nastepnym jak popapraniec. Jego forma jest strasznie nieregularna... ale i tak jest spoko, puchacze zawsze sa spoko.

btw. obrona dante - luiz :biggrin: obaj w szczytowej formie, ze 10 latek by ich zjechal.

Ribery, Robben, Benatia juz trenuja, Baja sie zepnie i to wygraja.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mierny grajek po prostu. Zoze się na nim poznał i zrobił niezłego dila.

"Szejki" zrobiły mega deal. Prawie jak Roman na Torresie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mierny grajek po prostu. Zoze się na nim poznał i zrobił niezłego dila.

Bzdury pleciesz aż głowa mała, Luiz wirtuozem nie jest ale jest dobrym obrońca i graczem który zostawia serce na boisku, był kontuzjowany i miał pauzować 4 tyg, po bodaj 12 dniach wszedł na mecz z Barcelona z przymusu - Silva doznał kontuzji.

Każdy obrońca popełnia błędy, ale jako sympatyk Barcy dobrze to wiesz :-)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, to tylko moje zdanie. Serce to się zostawia w 2 drugiej lidze na tym poziomie trzeba mieć umiejętności, opanowanie i tym podobne, którego mu coraz częściej brakuje (wczoraj/MŚ)

Ja tam się nie znam, ale Mou już tak, a sympatykiem Barcy na pewno nie jestem, bardzo mi daleko do tego ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedł po 10 dniach.

Co do obrony Barcy to wczoraj podobno Dudek w TVP gadał że w tym sezonie Barcelona traci dużo bramek i to w dodatku po stałych fragmentach (widać jak się zna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, to tylko moje zdanie. Serce to się zostawia w 2 drugiej lidze na tym poziomie trzeba mieć umiejętności, opanowanie i tym podobne, którego mu coraz częściej brakuje (wczoraj/MŚ)

Ja tam się nie znam, ale Mou już tak, a sympatykiem Barcy na pewno nie jestem, bardzo mi daleko do tego ;)

No moim zdaniem to wieeeelu tego serca brakuje nie tylko w 2 lidze :p zawsze jest taki najazd na kogoś po takich błędach i wyzywanie od najgorszych, smiechy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to co najwyżej średni obrońca i tyle. Przy takim swoim ziomku Thiago Silvie wygląda co najmniej klasę niżej.

Ale tak jak wspomniałem to moje zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to co najwyżej średni obrońca i tyle. Przy takim swoim ziomku Thiago Silvie wygląda co najmniej klasę niżej.

Ale tak jak wspomniałem to moje zdanie ;)

No raczej, bo Thiago Silva jest w towarzystwie panów jak Ramos czy inni TOPowi obrońcy, ale nazywanie Luiza miernym woła o pomstę do nieba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11041102_1393536414019904_54120820715884

 

Zaraz czas na Seville, ale do oglądania lepszy chyba będzie mecz Wolfsburga z Napoli.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×