Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tu przed meczem było obwieszczane, ze Bayern odpadnie - na szczęście zachowalem zdrowy rozsądek i wiedziałem, ze trzeba się bać szwabow, nie mylilem się.

W sumie też mnie dziwiły przewidywania niektórych co do tego meczu... Przekreślać Bayern po dwóch bramkach straty? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu tylko parę osób wierzy w Bayern Nie takie straty odrabiali, ale zawsze jest to "ale" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu przed meczem było obwieszczane, ze Bayern odpadnie - na szczęście zachowalem zdrowy rozsądek i wiedziałem, ze trzeba się bać szwabow, nie mylilem się.

 

Ja pisałem akurat, że spokojnie wygrają w Monachium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że celują w siódemeczkę :P Niemcy lubią tą liczbę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz każdy mądry i wiedział przed meczem ze będzie 5:0 do przerwy ;)

Porto się pewnie obudzi ale juz po ptokach, strzela honorową i pojado do dom.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu tylko parę osób wierzy w Bayern Nie takie straty odrabiali, ale zawsze jest to "ale" :)

Bo to jest tylko piłka nozna. Niby aż 2 gole, ale czasami pod górkę. Ja zawsze wspominam 4:1 Milanu z Deportivo, a potem w Galicji był gwałt i ACM przeżyli szok. To był come back ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No końcówka meczu lekko nerwowa, bo Porto miało chwile przebłysku, ale szybko się uspokoiło.

Teraz czekamy na pary półfinałowe i jedyne na co liczę, to że bez względu na przeciwnika, zagrają tak jak dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe.i gdzie są teraz Ci ludzie którzy widzieli Porto już w półfinale ;)

 

sexuz6o8.png

Pewnie w tym samym miejscu gdzie ci którzy prorokowali że Bayern łyknie Porto już w pierwszym meczu. :)

Mówiłem to rok temu i powtórzę teraz, już od ćwierćfinał ów poziom jest taki że ciężko o łatwe diagnozy. Wystarczy słabsza koncentracja, głupia kartka czy nieprzemyslana interwencja i można sobie pozamiatać wydawałoby się prostą sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w drugiej połowie nieco wolniejsza gra Barcy, ale sytuacje były.

Czas na 7 półfinał w ciągu 8 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieli farta, że Martinez strzelił obok słupka, bo końcówka byłaby bardzo nerwowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale było to co mówiłem. Klepanie i wpadła brama i chwila, że robiło się gorąco. No, ale piękny mecz i oby forma się utrzymała, bo na półfinał już wymówki nie ma żadnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w tym samym miejscu gdzie ci którzy prorokowali że Bayern łyknie Porto już w pierwszym meczu. :)

Mówiłem to rok temu i powtórzę teraz, już od ćwierćfinał ów poziom jest taki że ciężko o łatwe diagnozy. Wystarczy słabsza koncentracja, głupia kartka czy nieprzemyslana interwencja i można sobie pozamiatać wydawałoby się prostą sprawę.

 

Ale co niektórzy  wróżyli  awans po pierwszym meczu  Porto :laugh:

Nie wytrzymali chłopaki presji.Bo co by nie mówić bez Robery w składzie było ciężko.Mam nadzieje że na półfinał wrócą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spodziewałem się gwałtu na Alianz i tak też sie stało choć po sytuacji Martineza zrobiło się ciekawie, Messi to potrzebuje odpoczynku ale po co, niech sobie poczłapie :wallbash:.

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Barca - Bayern w polfinale i Real - Juve:-) Takiego analnego gwaltu chyba nikt sie tutaj sie spodziewal:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już nie ma słabych drużyn.Na kogo by się nie trafiło trzeba w 100 % byś w formie,a nawet to nieraz nie pomaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale widziałbym w tej edycji LM mecz Barca - Real. Uważam, że Real wygra dzisiaj, i w sumie na to liczę, z wyżej wymienionego powodu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestancie Real dalej przepychac bo będzie taki sam klops jak z odpadnięciem Bayernu, Real gra bez Modricia i Marcelo co w zależności od decyzji trenera i formy zamienników może mieć kluczowe znaczenie w tym meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestancie Real dalej przepychac bo będzie taki sam klops jak z odpadnięciem Bayernu, Real gra bez Modricia i Marcelo co w zależności od decyzji trenera i formy zamienników może mieć kluczowe znaczenie w tym meczu.

 

Dokładnie,jeszcze mecz się nie rozpoczął,a  już wynik znają.Może jakiś dokładny wynik ? U buka są ciekawe kursy....  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,jeszcze mecz się nie rozpoczął,a już wynik znają.Może jakiś dokładny wynik ? U buka są ciekawe kursy.... ;)

Ja już wczoraj stawiałem że Bayern wygra i będzie ponad 2,5 bramki. Szybko siadło. :o

No to według mnie będzie

Barca : Juve

Atletico : Bayern

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wczoraj stawiałem że Bayern wygra i będzie ponad 2,5 bramki. Szybko siadło. :o

No to według mnie będzie

Barca : Juve

Atletico : Bayern

Over 4.5 po pierwszej połowie hehe pewnie był niezły kursik :-)

Żeby nie było, wierze w wygrana ale podchodze do tego meczu z głową ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zależy jak to będzie wyglądać, ale jak Atletico strzeli pierwsze to postawią autobus i będzie po meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestancie Real dalej przepychac bo będzie taki sam klops jak z odpadnięciem Bayernu, Real gra bez Modricia i Marcelo co w zależności od decyzji trenera i formy zamienników może mieć kluczowe znaczenie w tym meczu.

 Coentrao raczej nie zawodzi w ważnych meczach, no chyba że złapie czerwoną kartkę albo kontuzję  ;) Większy problem będzie z Illarą jeżeli zagra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terez takie nasze przedmeczowe gdybania. Ale wystarczy że Atl natrze się za mocno w szatni jakimiś afrodyzjakami, będzie za ambitnie od początku, ktoś z Raelu uda cwaną gapę w polu karnym i będzie autobus w drugą stronę :)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Król wapna zawiódł w ostatnim meczu ligowym z 11 metrów - także nie ciekawie :-)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×