Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, być może klubowi uda się odwołać, bo jeśli faktycznie najważniejszym zarzutem jest rzekomy rasizm, to jest to zarzut bzdurny i nie mający za bardzo pokrycia w faktach. A z drugiej strony właściciele Legii już tyle razy pokazali, że można polskie kluby traktować jak najniższą kategorię, że UEFA raczej nie traktuje ich poważnie i kary, nieważne czy za zachowania prawdziwe czy wymyślone, i tak będzie rozdawać.

 

Może to kontrowersyjne, ale osobiście się nawet cieszę z takiego rozwoju sprawy, chociaż wolałbym, żeby przynajmniej część stadionu była otwarta. Być może niektórzy otrzeźwieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne owoce sojuszu Leśnodorko-kibolskiego.

 

Wątpię w jakiekolwiek otrzeźwienie już tyle było kar i zero refleksji np na temat odpalania rac.

Jakby nie można zrobić oprawy bez łamania prawa

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Race to UEFA ma w dupie, Borussia tez na Łazienkowskiej odpalała race i jakoś nikt nie robi z tego afery. Ot, parę rac to parę tysięcy euro wracających do kasy UEFA i tyle. Co więcej akurat w kwestii rac to odkąd Leśnodorski przejął klub to jest ich coraz mniej i odpalane są w sposób bardziej zorganizowany (czyli np. nie lecą na murawę, zazwyczaj też dobierane są tak, żeby dymem nie przerywać meczu). W kwestiach rasizmu, antysemityzmu itp. tez generalnie jest zupełnie inaczej, a kary nie są pokłosiem negatywnych opinii samej UEFY (która zazwyczaj żadnych uwag nie ma), tylko Nigdy Więcej, FARE i innych wynalazków, które dopatrują się SSmańskich symboli na flagach (zaakceptowanych wcześniej przez delegata UEFA) albo dosłuchują się w okrzykach antysemityzmu tam, gdzie go nie ma (jak na meczu z BVB). Swoją drogą nawet gdyby faktycznie trybuny  krzyczały "Jude" to nie wiem, w którym miejscu jest to rasistowskie, ale myślenia ze strony zarządu Legii czy UEFY, nie mówiąc już o FARE, się nie spodziewam). Jedyny słuszny zarzut to oczywiście "atak" na sektor gości, ale sam klub tutaj raczej nie ma sobie wiele do zarzucenia - ochrona zareagowała chyba całkiem nieźle, do niczego poważnego nie doszło, a sprawcy cały czas są podobno karani, chociaż czy nie jest to tylko na pokaz to ciężko powiedzieć.

 

A powodów do otrzeźwienia szukałbym całkiem gdzie indziej, ale żeby tutaj coś zmienić to trzeba chcieć i działać sprawnie i po cichu, a po nastawionych na media (tradycyjne i społecznościowe) włodarzach klubu cudów się nie spodziewam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, fryz napisał:

Race to UEFA ma w dupie, Borussia tez na Łazienkowskiej odpalała race i jakoś nikt nie robi z tego afery. Ot, parę rac to parę tysięcy euro wracających do kasy UEFA i tyle. Co więcej akurat w kwestii rac to odkąd Leśnodorski przejął klub to jest ich coraz mniej i odpalane są w sposób bardziej zorganizowany (czyli np. nie lecą na murawę, zazwyczaj też dobierane są tak, żeby dymem nie przerywać meczu). W kwestiach rasizmu, antysemityzmu itp. tez generalnie jest zupełnie inaczej, a kary nie są pokłosiem negatywnych opinii samej UEFY (która zazwyczaj żadnych uwag nie ma), tylko Nigdy Więcej, FARE i innych wynalazków, które dopatrują się SSmańskich symboli na flagach (zaakceptowanych wcześniej przez delegata UEFA) albo dosłuchują się w okrzykach antysemityzmu tam, gdzie go nie ma (jak na meczu z BVB). Swoją drogą nawet gdyby faktycznie trybuny  krzyczały "Jude" to nie wiem, w którym miejscu jest to rasistowskie, ale myślenia ze strony zarządu Legii czy UEFY, nie mówiąc już o FARE, się nie spodziewam). Jedyny słuszny zarzut to oczywiście "atak" na sektor gości, ale sam klub tutaj raczej nie ma sobie wiele do zarzucenia - ochrona zareagowała chyba całkiem nieźle, do niczego poważnego nie doszło, a sprawcy cały czas są podobno karani, chociaż czy nie jest to tylko na pokaz to ciężko powiedzieć.

 

A powodów do otrzeźwienia szukałbym całkiem gdzie indziej, ale żeby tutaj coś zmienić to trzeba chcieć i działać sprawnie i po cichu, a po nastawionych na media (tradycyjne i społecznościowe) włodarzach klubu cudów się nie spodziewam.

"do niczego poważnego nie doszło"

A czy to ma znaczenie czy kogoś zabili, uderzyli czy nawet wyrwali gaz ochronie? Liczy się sam fakt debilnych zachowań. 

Powodów do otrzeźwienia jest co któryś mecz, gdzie piłkarze rozgrywają swój a na trybunach "kibole" swój. Póki nie zastosuje się jakichś okrutnych sankcji to dalej normalni kibice będą cierpieć, a barachło się dobrze bawić. Trzeba by było tak im dopieprzyć, żeby podczas 90 minut ani jednemu nie zachciało się nawet opuszczać własnego krzesełka...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak tam Pany, kto będzie na meczu Legia-Real ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zuba1899 napisał:

"do niczego poważnego nie doszło"

A czy to ma znaczenie czy kogoś zabili, uderzyli czy nawet wyrwali gaz ochronie? Liczy się sam fakt debilnych zachowań. 

 

 

Oczywiście, że ma i to ogromne. 

 

Cytuj

Powodów do otrzeźwienia jest co któryś mecz, gdzie piłkarze rozgrywają swój a na trybunach "kibole" swój. Póki nie zastosuje się jakichś okrutnych sankcji to dalej normalni kibice będą cierpieć, a barachło się dobrze bawić. Trzeba by było tak im dopieprzyć, żeby podczas 90 minut ani jednemu nie zachciało się nawet opuszczać własnego krzesełka...

 

Czy ja wiem, ja co prawda już dłuższy czas temu z różnych powodów bardzo mocno się zdystansowałem do tego wszystkiego co dzieje się na trybunach, ale nawet zwykłe statystyki, policyjne, ekstraklasy czy klubowe wyraźnie wskazują, że liczba incydentów (na pewno na Legii, ale wydaje mi się, że w całej Polsce) jest znacznie niższa niż kilka lat temu. Karać tak, ale tylko winnych i nie bez znajomości środowiska i sytuacji. No i karać winnych faktycznie, a nie tych, którzy się akurat nawinęli, bo, o zgrozo, powiedzieli na stadionie "Żyd" albo stali na schodach. No i karać uczciwie, zamknięcie stadionu to najbardziej żenujący dla karającego sposób rozwiązania sprawy, nawet jeśli, jak już wspominałem, specjalnie mnie to nie martwi.

 

Teraz, piachu00 napisał:

To jak tam Pany, kto będzie na meczu Legia-Real ? 

 

na pewno nie Ty ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, jako kibic chciałbym bronić Legii jako ogółu. Ale kurde się nie da. Fryz,  można gdybać że kary za mocne i nie trafione, że u innych też kolorowo nie jest. Niestety jednak trzeba pamiętać że Legia jest na dywaniku jeszcze za czasów wyjazdu bodajże do Wilna. Czasami było spokojniej, ale non-stop kibole dawali się we znaki, a to bójki,  a to demolka miasta na wyjeździe,  a to złośliwe oprawy w stronę uefy. Trzeba sobie powiedzieć uczciwie, takie numery nie przechodzą bez echa. Chcemy grać w elicie, wyciągamy rękę po kasę ? To przestrzegajmy reguł. 

Boguś wreszcie dostał klapsa, może ogarnie że nie można chcieć jeździć Lexusami, a kumplować się z menelami. Rozumiem że bardzo zależy mu na oprawie i dopingu, niestety, pewne kręgi nigdy nie zrozumieją co to cywilizowany świat. Dasz palec, upierdzielą łapę przy łokciu. Koleś musi zrozumieć że jako poważny człowiek musi uważać z kim się brata. To element na którym nie można budować układów,  nie zrozumiał tego Leśny, nie rozumie także tego opcja rządząca,  która niedługo też dostanie klapsa, bo środowiska kibolsko-narodowe chodzą swoimi ścieżkami i mają w dupie nakazy.

Edytowane przez okoni
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, fryz napisał:

Race to UEFA ma w dupie, Borussia tez na Łazienkowskiej odpalała race i jakoś nikt nie robi z tego afery. Ot, parę rac to parę tysięcy euro wracających do kasy UEFA i tyle. Co więcej akurat w kwestii rac to odkąd Leśnodorski przejął klub to jest ich coraz mniej i odpalane są w sposób bardziej zorganizowany (czyli np. nie lecą na murawę, zazwyczaj też dobierane są tak, żeby dymem nie przerywać meczu). W kwestiach rasizmu, antysemityzmu itp. tez generalnie jest zupełnie inaczej, a kary nie są pokłosiem negatywnych opinii samej UEFY (która zazwyczaj żadnych uwag nie ma), tylko Nigdy Więcej, FARE i innych wynalazków, które dopatrują się SSmańskich symboli na flagach (zaakceptowanych wcześniej przez delegata UEFA) albo dosłuchują się w okrzykach antysemityzmu tam, gdzie go nie ma (jak na meczu z BVB). Swoją drogą nawet gdyby faktycznie trybuny  krzyczały "Jude" to nie wiem, w którym miejscu jest to rasistowskie, ale myślenia ze strony zarządu Legii czy UEFY, nie mówiąc już o FARE, się nie spodziewam). Jedyny słuszny zarzut to oczywiście "atak" na sektor gości, ale sam klub tutaj raczej nie ma sobie wiele do zarzucenia - ochrona zareagowała chyba całkiem nieźle, do niczego poważnego nie doszło, a sprawcy cały czas są podobno karani, chociaż czy nie jest to tylko na pokaz to ciężko powiedzieć.

 

A powodów do otrzeźwienia szukałbym całkiem gdzie indziej, ale żeby tutaj coś zmienić to trzeba chcieć i działać sprawnie i po cichu, a po nastawionych na media (tradycyjne i społecznościowe) włodarzach klubu cudów się nie spodziewam.

 

fryz ja rozumiem, że doping musi być. Nie można wyrzucić wszelkiej maści kiboli bo ktoś na te Łęczne i Termaliki musi chodzić a piknikujący widzowie mogą nie być zainteresowani takimi spotkaniami. Ale przecież ten cały doping to też jest zorganizowana sprawa. Przecież to też nie wygląda tak, że skrzykuje się paru chłopaków z szalikami, którzy się umawiają, że będziemy stać tyłem i  krzyczeć. Są jacyś przywódcy, jakies struktury itp. I naprawdę oni nie mogą jakoś zdyscyplinować swoich szeregów, żeby kilku idiotów w skarpetkach na głowie nie zepsuło wszystkim kibicom piłkarskiego święta? 

Mi jest właśnie żal tych prawdziwych kibiców, którzy od przysłowiowego łebka chodzą na stadion, oglądają te katorgi od których krwawią oczy, a teraz gdy nastał czas, że ich klub w końcu po 20 latach  dostał się do piłkarskiej elity to przez grupkę idiotów mecz będą musieli obejrzeć w telewizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, okoni napisał:

Hm, jako kibic chciałbym bronić Legii jako ogółu. Ale kurde się nie da. Fryz,  można gdybać że kary za mocne i nie trafione, że u innych też kolorowo nie jest. Niestety jednak trzeba pamiętać że Legia jest na dywaniku jeszcze za czasów wyjazdu bodajże do Wilna. Czasami było spokojniej, ale non-stop kibole dawali się we znaki, a to bójki,  a to demolka miasta na wyjeździe,  a to złośliwe oprawy w stronę uefy. Wrzeba sobie powiedzieć uczciwie, takie numery nie przechodzą bez echa. Chcemy grać w elicie, wyciągamy rękę po kasę ? To przestrzegajmy reguł. 

 

Ale ja nie mam zamiaru negować idiotycznych zachowań ani bronić gościa psikającego gazem w ochroniarza. Nie kupuję za to tego, że Legia ma być traktowana inaczej niż takie Napoli czy Borussia, bo Wilno albo złe literki na fladze. Zasady mają być równe dla wszystkich, koniec. A nie są.

 

Cytuj

Boguś wreszcie dostał klapsa, może ogarnie że nie można chcieć jeździć Lexusami, a kumplować się z menelami. Rozumiem że bardzo zależy mu na oprawie i dopingu, niestety, pewne kręgi nigdy nie zrozumieją co to cywilizowany świat. Dasz palec, upierdzielą łapę przy łokciu. Koleś musi zrozumieć że jako poważny człowiek musi uważać z kim brata. To element na którym nie można budować układów,  nie zrozumiał tego Leśny, nie rozumie także tego opcja rządząca,  która niedługo też dostanie klapsa, bo środowiska kibolsko-narodowe chodzą swoimi ścieżkami i mają w dupie nakazy.

 

O opcji rządzącej się nie wypowiadam, bo polityka mnie mierzi, ale co do Bougsława to masz sporo racji, ale myślę, że mimo wszystko wiesz jak wygląda obecnie kibicowska sytuacja na Legii. Tematu tutaj chyba nie ma co ciągnąć, jakby co to PW. :)

 

22 minut temu, sLk napisał:

 

fryz ja rozumiem, że doping musi być. Nie można wyrzucić wszelkiej maści kiboli bo ktoś na te Łęczne i Termaliki musi chodzić a piknikujący widzowie mogą nie być zainteresowani takimi spotkaniami. Ale przecież ten cały doping to też jest zorganizowana sprawa. Przecież to też nie wygląda tak, że skrzykuje się paru chłopaków z szalikami, którzy się umawiają, że będziemy stać tyłem i  krzyczeć. Są jacyś przywódcy, jakies struktury itp. I naprawdę oni nie mogą jakoś zdyscyplinować swoich szeregów, żeby kilku idiotów w skarpetkach na głowie nie zepsuło wszystkim kibicom piłkarskiego święta? 

 

 

Nie wiem, pisz do przywódców i struktur. :) Ja tak jak pisałem, od długiego czasu jestem bardzo na dystans także ze względu na to, że "za moich czasów było lepiej", pod wieloma względami i o ile kiedyś każdy mecz na Legii to było święto, a i na innych stadionach bywałem obecnie nawet na Łazienkowskiej pojawiam się sporadycznie. Zaznaczę tylko, że warto jednak nie wrzucać wszystkich (także w znaczeniu "wszystkich kibiców z trybuny północnej na Legii") do jednego worka, bo to tak jakby powiedzieć, ze wszyscy Polacy to złodzieje.

 

PS. Dodam jeszcze, że zamykanie stadionu nigdy nie jest dobrą karą, a świadczy tylko o nieudolności, bezradności, głupocie i ew. arogancji karających.

 

Ed: choć tak jak wspominałem akurat w tym wypadku mnie to nie martwi i to mimo tego, że bilet na Real mam. ;)

Edytowane przez fryz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknięcie stadionu to oczywiście kara dla kibiców i zawodników. Jest totalnie niesprawiedliwa, ale wiem czemu jest stosowana. Właśnie po to aby obudzili się włodarze klubu, bo nic ich nie boli jak brak kasy z tytułu biletów i reklam. Anglia to jedyny i jak pokazuje życie, słuszny kierunek prostowania tej sytuacji. Oczywiście wiem że dymów na Legii nie da się porównać z sytuacją w Angii, ale jeszcze raz powtórzę,  uefa ma z Legią problem od czasów Wilna, ile to już się ciągnie,  10-12 lat?

Te uefoskie pijawki mają dobrą pamięć i niczego nie przepuszczą, jak ktoś im za skórę zajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglia to najgorszy kierunek w jakim można iść, ja tam wolę jednak Niemcy pod tym względem - ich przykład pokazuje, że na stadionie jest miejsce dla każdego i jakoś nikt nie robił afery jak kibice Borussii po mistrzostwie wbiegli na murawę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Legia zacznie przynosić takie zyski jak Bayern, to takie kary zaczną nas omijać :1_grinning:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Poziom sportowy

- Akcja z Bereszyńskim

- Kary finansowe

- Zamknięty stadion...

Bydło na tle Europy.

Obora Ł3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mam tak samoooo jakkkkk tyyyyy!!!Ligę Mistrzów w TVVVVVV:2_grimacing:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kary są zbyt łagodne , bo co im zrobią ? 

Zamkną im stadion na jeden mecz i każą zapłacić tygodniowke przeciętnego kopacza z Premier League ?

 

Kary powinny być w wysokości minimum 10% rocznego budżetu klubu , a stadiony powinny być zamykane przynajmniej na 2/3 miesiące i to we wszystkich możliwych rozgrywkach .

Im wyższe kary tym większa szansa że będą skuteczne ,bo takie kary jak obecnie to jest śmiech na sali .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że wg. jednego z pracowników klubu zarzuty o rasizm/dyskryminację jednak oddalono - a więc przepraszam UEFĘ, jednak tym razem nie będzie kary za coś, co się nie wydarzyło.

 

Co ciekawe Borussia dostała 15 tysięcy euro kary za race i rzucanie przedmiotami, tego: https://www.youtube.com/watch?v=LE7NbeCY23E już pewnie pan delegat nie widział. Nie, wcale nie ma dla UEFY równych i równiejszych. ;)

 

A my dalej szukajmy czarownic u nas i patrzmy ślepo na ten wspaniały, niezrównany Zachód, na którym wszyscy są kryształowo uczciwi, a problemy nie istnieją.

 

A stadion na Real i tak pewnie otworzą, skoro rasizm się (cóż za niespodzianka) nie potwierdził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, fryz napisał:

Warto dodać, że wg. jednego z pracowników klubu zarzuty o rasizm/dyskryminację jednak oddalono - a więc przepraszam UEFĘ, jednak tym razem nie będzie kary za coś, co się nie wydarzyło.

 

Co ciekawe Borussia dostała 15 tysięcy euro kary za race i rzucanie przedmiotami, tego: https://www.youtube.com/watch?v=LE7NbeCY23E już pewnie pan delegat nie widział. Nie, wcale nie ma dla UEFY równych i równiejszych. ;)

 

A my dalej szukajmy czarownic u nas i patrzmy ślepo na ten wspaniały, niezrównany Zachód, na którym wszyscy są kryształowo uczciwi, a problemy nie istnieją.

 

A stadion na Real i tak pewnie otworzą, skoro rasizm się (cóż za niespodzianka) nie potwierdził.

Ty się może lepiej nie kompromituj.

Ja nie wiem jak ktoś w ogóle może mieć taki pogląd na tą sytuację .

Wymień mi jeden klub który w XXI wieku w europejskich pucharach zrobił większy burdel niż Legia .

Każdy kolejny start Legii to zawsze kończy się przynajmniej  raz w dokładnie taki sam sposób , to nie jest przypadek.

 

Równi i równiejsi ?? Legia dostała karę za RECYDYWE , a taka Barcelona to co chwilę obrywa za durne flagi Katalonii na stadionie ....To jest twoim zdaniem to samo ? 

Czy kibice Legii już naprawdę widzą wszędzie spisek i konspiracje , bo oni nigdy nic złego nie zrobili , a zła UEFA ich karze za niewinność ??!!

Bądźmy poważni .

 

Wiesz ci powinien zrobić teraz prezes Legii ?? Dokładnie to co w 2003 zrobił Laporta z Boixos Nois , czyli wypierd... najbardziej radykalne grupy kibicowskie ze stadionu dożywotnio .

Owszem Barca zapłaciła za to cenę w postaci praktycznie braku większego dopingu , na stadionie same pikniki , ale wreszcie można tam pójść na stadion z rodziną bez obaw ze się za chwilę od kogoś dostanie w zęby.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Elliot778 napisał:

Ty się może lepiej nie kompromituj.

Ja nie wiem jak ktoś w ogóle może mieć taki pogląd na tą sytuację .

 

Widzisz, takie właśnie jest życie, są ludzie co mają inne poglądy na pewne sprawy, co ciekawe, czasem nawet te poglądy poparte są praktyką i jakąś tam znajomością tematu.

 

Ale z tekstami typu "Ty się może lepiej nie kompromituj." polemizować mi się nie chce, z rzeczami, które wysnuwasz z mojej wypowiedzi tylko na skutek własnej wyobraźni, bo na pewno nie tego co pisałem, też.

 

Miłego wieczoru i miłego oglądania meczów na Camp Nou.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elliot, wparujesz tu raz na tydzień,  namiotasz, namachasz łapkami. Stary, wysil się i przyjmij co czasem Fryz ma do powiedzenia, tylko nie wyrywkowo , a z większej ilości postów które spłodził. Nie ma na tym forum kibica Legii, który uważa że zachowanie kibiców było okej i bidna Legia jest poszkodowana, wszyscy zgodnie twierdzimy że kara się przyda, może ktoś  (prezes)się obudzi?

Debatujemy o wysokości i sensowności kar( włącz sobie teraz program  FokusTV, leci właśnie Prawdziwa historia piłkarskich mistrzostw świata, jak na dłoni pokazują jak dyma się maluczkich, przepychając wielkich i przymykając oko na ich przekręty). 

Imo, kara jest adekwatna i można fajnie się pospierać,  ale mam wrażenie czytając często twoje posty że jesteś typem kibica który jak Legia przegra , to jest beznadziejna bo przegrała, a jak wygra, to jest beznadziejna bo wygrała. 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na jakim wy świecie żyjecie ? codziennie mali dostają w dupę za byle gówno, a wielkim się w pas kłaniają. Czy to piłka czy życie codziennie, kolejka w sklepie, byle co. Mały i biedny jest nikim - tak było, jest i będzie do końca świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

04:03 - "jude Borussia".

Film już w UEFA.

Wieś tańczy i śpiewa.

Zamknąć ten chlew, a BL niech nadal cwaniacką mordą promuje Warszawe.

Co za patologia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś widoczny kompleks Warszawy a tym bardziej Legii. Żyleta krzyczała jute ale nie wszyscy to ogarneli. Co to ma być jakiś filmik jednego kolesia co se pod nosem krzyczy jako rasizm.

Wyłącz tvn i zajmij się swoim kurnikiem.

Film już w UEFA haha. Dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że jest Legia - jak widać nadaje sens życia nie tylko jej kibicom. :1_grinning: No i fajnie, że UEFA ma takich dobrych informatorów, jak widać FARE bzdur o dyskryminacji nie przepchnęło, to może forumowiczom się uda. :1_grinning:

12 minut temu, Siudak83 napisał:

Żyleta krzyczała jute ale nie wszyscy to ogarneli.

 

Gwoli ścisłości: to było "nutte".

 

Od razu dodam, uprzedzając teksty o poziomie, że i Borussia skandowała "Legia k...a". Ot, taka specyfika stadionów piłkarskich, od Lizbony po Moskwę, czy ktoś to lubi czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za błąd ale poziom irytacji szybko rośnie jak czytam takie posty. Sam byłem na meczu oczywiście na żylecie i w pierwszej chwili też wydawało mi się że słyszę jude . Ostatecznie to był kiepski pomysł i powiem że trzeba było krzyczeć jak zawsze po polsku jazda z kurwa mi.

Teraz co będziemy krzyczeć po arabsku jak jakaś ekipa przyjedzie. Dla mnie to był debilny pomysł który odbił się czkawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×