Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

22 minut temu, toreso napisał:

 

Chyba żartujesz :Gmoch:

 

 

Bilans bramkowy w ostatnich meczach kadry mają podobny, także statystycznie nie było różnicy :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystycznie to Boruc jest ostatnio naszym najlepszym bramkarzem bo nie stracił żadnej bramki 10 ostatnich meczach :auij5j:

Nie no, też byłem zwolennikiem Teo w kadrze, ale na tle takiego przeciwnika jakim wczoraj byli Armeny był blady jak mąka.

Zobaczymy jak będzie dalej, ale jestem pewny że jeszcze nie raz za Milikiem zatęsknimy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszą 3 punkty i tyle.Kto pamięta mecz ze Szkotami w Glasgow i bramkę Lewego w 93 minucie? Wtedy prowadziliśmy i Szkoci wyprowadzili na 2-1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,  i to jest paradoks, gość dostaje szansę od losu, gra w klubie dobrze, kontuzje łapie jego kolega i konkurent z kadry, zaczyna w pierwszym składzie z niezbyt mocnym przeciwnikiem i do tego pół meczu grającego w osłabieniu. No i gra totalnie słabo, do tego nie strzela główki której nie można było nie strzelić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, neuro napisał:

Mnie cieszą 3 punkty i tyle.Kto pamięta mecz ze Szkotami w Glasgow i bramkę Lewego w 93 minucie? Wtedy prowadziliśmy i Szkoci wyprowadzili na 2-1.

 

Mnie też cieszą trzy punkty, przede wszystkim ale chyba tylko to.

 

Nie porównywałbym wczorajszego meczu do tego wtedy ze Szkotami, przeciwnik innej klasy mimo wszystko, tam przegrywaliśmy, graliśmy chyba nawet w osłabieniu po czerwonej kartce, a jednak udało się zremisować. Tam była niesamowita walka i zaangażowanie, która wczoraj pokazali, ale raczej Armeńcy.

 

Wczorajszy mecz był po każdym względem słaby w naszym wykonaniu, na pewno najgorszy za Nawałki.

Ogólnie coś niedobrego dzieje się z kadrą, dużo tracimy, przez trzy mecze gramy bardzo schematyczni, strata punktów z Kazachami, Z Danią bądźmy szczerzy - tam mógł paść każdy wynik, nawet przy 3:0 w żaden sposób nie kontrolowaliśmy przebiegu spotkania.

 

Wczoraj prezent od "Wszechmogącego", ale w końcu on też kiedyś obejrzy inny ciekawy mecz.

 

Zawsze staram się bronić kadry, bo zdecydowanie mamy jeden z lepszych okresów w Piłce od niepamiętnych czasów, ale te trzy mecze to raczej fura szczęścia, błędów, i w miarę dobrze to wygląda w tabeli.

Jednak ta grupa jest sakramencko ciężka i praktycznie 5/6 zespołów może spokojnie awansować z pierwszego miejsca.

Będzie jeszcze ciężej, zobaczymy za miesiąc czy cos Kazachstan i Armenia nas nauczyły.

 

 

 

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać jak dużo daje kadrze Krycha w formie. On zaszczepia zadziorność u reszty. Teraz to on jest człapak, a to się przerzuca na resztę. Niby mamy kilka niezależnych ogniw, ale jak się jedno zawiesi z formą to widać to po grze całego zespołu. 

Na szczęście jest Lewy, wypracował 200% normy.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam powtórke Arg - Par,to co grali Argentyńczycy to jest piłkarski kryminał. On sa jeszcze bardziej uzależnieni od Leo niz Barca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, okoni napisał:

Widać jak dużo daje kadrze Krycha w formie. On zaszczepia zadziorność u reszty. Teraz to on jest człapak, a to się przerzuca na resztę. Niby mamy kilka niezależnych ogniw, ale jak się jedno zawiesi z formą to widać to po grze całego zespołu. 

Na szczęście jest Lewy, wypracował 200% normy.

 

No Krycha to mózg drugiej linii, a teraz jak snuje się po boisku bez formy to cała drużyna kuleje. Coś mu Paryż nie służy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno władze Legii rozzłoszczone faktem, że najważniejszy od 20 lat mecz klubu obejrzy na żywo 70 osób, zapowiedziały, że będą zaciekle tropić panów w skarpetkach na głowach. A kiedy już zostaną wytropieni będą na nich nałożone dwuletnie zakazy stadionowe. Dwuletnie..... :blink:   

Mogli nałożyć na nich zakaz stadionowy obowiązujący wyłącznie 02.11.2016 :21ozlae:  Poważnie to jest ta surowa kara? Ci ludzie powinni dostać dożywotni zakaz stadionowy. Gdyby faktycznie komukolwiek zależało na oczyszczeniu stadionów z takiego elementu to po takim jednym wybryku Ci ludzie już by nie zobaczyli na żywo murawy na Łazienkowskiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam dziejsze wydanie PS ,jest dobry artykuł o kadrze i co misie wprawiają na zgrupowaniach. Widać niektórym ładnie sie w głowach poyebalo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem go wklejać :)

 

Niezła akcja, szczerze mówiąc to jestem w sporym szoku jak czytam o tym że jeden kadrowicz tak zachlał że udał kontuzję i poszedł na masaż. Takie rzeczy były normą pewnie ze 20 lat temu, ale teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wczoraj o tym było głośno na Twiterze. Robert sie wkur.. na poziom gry ,chłopak tyra na boisku ,laduje bramy a część kolegów wali w uja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szło dobrze na Euro to nikogo to nie interesowało, a teraz czytam że jednak, Arłamów to, Arłamów tamto.

Trochę brak konsekwencji również dziennikarzom. Jak znowu będzie dobrze to temat przycichnie rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, toreso napisał:

Jak szło dobrze na Euro to nikogo to nie interesowało, a teraz czytam że jednak, Arłamów to, Arłamów tamto.

Trochę brak konsekwencji również dziennikarzom. Jak znowu będzie dobrze to temat przycichnie rozumiem?

 

A co w tym dziwnego? Wszak zwycięzców się nie sądzi. Jak będą dobrze grać i wygrywać to niech sobie chleją, nikt im nie zakaże skoro bronią ich wyniki. Ale jak męczą się ze 112 drużyna rankingu, która dodatkowo gra w 10 to znaczy, że trochę jednak im te drinki szkodzą. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się obrażą na pismaków i przestaną w ogóle grać :Gmoch:

Nie tędy droga moim zdaniem

 

 

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sLk napisał:

Podobno władze Legii rozzłoszczone faktem, że najważniejszy od 20 lat mecz klubu obejrzy na żywo 70 osób, zapowiedziały, że będą zaciekle tropić panów w skarpetkach na głowach. A kiedy już zostaną wytropieni będą na nich nałożone dwuletnie zakazy stadionowe. Dwuletnie..... :blink:   

 

Zgodnie z polskim prawem zakaz klubowy nie może być dłuższy niż 2 lata od dnia jego wydania - tak mówi ustawa.

Czym więc konkretnie jesteś zdziwiony?

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskim prawem :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Sithman napisał:

Zgodnie z polskim prawem zakaz klubowy nie może być dłuższy niż 2 lata od dnia jego wydania - tak mówi ustawa.

Czym więc konkretnie jesteś zdziwiony?

 Nie wiedziałem. W takim razie tak jak pisze @okoni jestem zdziwiony polskim prawem. Dwuletni zakaz stadionowy jest całkowicie z du.. Za narażenie klubu na takie straty to chłop powinien do końca życia oglądać Legie na canal + :smile:  Ale jest to oczywiście moje zdanie i jestem w pełni świadomy, że są ludzie wg których wystarczy pogrozić palcem i jakoś to będzie,  no bo przecież ten człowiek psiknął dziadkowi gazem po oczach broniąc klubu, więc teraz klub powinien chronić jego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zakazem to nie do końca tak: to klub może nałożyć maksymalnie dwuletni zakaz, organy państwowe mają dużo większe możliwości karania (nasza ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych jest jedną z bardziej restrykcyjnych na świecie), ale, że jak w wielu innych kwestiach, państwo jest zwyczajnie nieudolne to w praktyce winni nie są karani zbyt poważnie, za to zamyka się stadiony.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tekst po to żeby zdobyć klikalność i nic więcej. Przecież w tym tekście nic nie ma, "niektórzy rezerwowi" "lewy wziął witaminy i poszedł spać" a skąd ten pismak wie, że akurat witaminy? Wypominanie, że ktoś coś zrobił i akurat tylko rezerwowi ale którzy? Zabrakło jaj do tego? Za Leo po Ukrainie nikt się z nikim nie szczypał tylko o tym pisali łącznie z nazwiskami. Francuscy paparazzi złapali ich na wyjściu i nic, no straszne nie ma co.

Daremny tekst.

Wiadomo, że Nawałka w składzie nie bardzo lubi coś zmieniać. Jeżeli takie wybryki miały miejsce i Nawałka wie o tym to ten rezerwowy może juz zapomnieć o czym kolwiek.

A i jeszcze te wyciąganie Arłamowa to już w ogóle cios poniżej pasa.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skąd to masz?

Zobacz mój RT i obserwuj autora. Gościu ma dużo takich smaczków ze stołecznej piłki. Dość dużo osób mu się spowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×