Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Laptok napisał:

 

Podobno bardzo urokliwe miejsce :)

 

Podobnie jak Kraków :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieslychane, lepsi Niemcy przegrywaja niezasluzenie 2:0.


Uwielbiam ogladac te ich smutne twarze, miod na moja dusze.

My mamy nasz maly sukces, krojcoki jada do domu.
To byl naprawde owocny turniej.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, Niemcy mieli dzisiaj strasznego pecha. Szkoda :38_worried:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehh, Niemcy mieli dzisiaj strasznego pecha. Szkoda :38_worried:

Ty tak na poważnie?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, a co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, okoni napisał:

Koniec świata,  w finale Euro 2016 , najwięcej reprezentantów będzie miała Afryka. :2_grimacing:

 

Mój ojciec to przewidział w '94 po mundialu w USA. Mówił, że wg niego za pare lat drużyny z Afryki zaczną odgrywać znaczącą rolę w futbolu.... chyba nie do końca o to mu chodziło .... :wink:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Hajto mistrz , komentarz taki jak by wszystkie swoje pieniądze na Niemców postawił i teraz z wyrzutami do całego świata  wyskakuje:4_joy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, a co?

Nic.My również mieliśmy pecha z Portugalią

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mieli pecha, tylko Francja miała bramkowego sędziego ;)

 

W spotkaniu tych dwóch drużyn ciężko o zdecydowane kibicowanie. Jedni chcieli podbić świat, a drudzy nas zdradzili. Moim zdaniem wybór jest jasny, no ale co kto lubi ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Francji i całe szczęście że to oni awansowali. Teraz niech w finale tak samo zagrają i będzie dobrze.

 

Griezmann na początku EURO grał słabo, ale ostatnio dużo lepiej i będzie król strzelców. Umtiti też ich ładnie czyścił, a to dopiero jego drugi mecz w kadrze. Dobry wybór Barcy że go kupili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, neuro napisał:

Nic.My również mieliśmy pecha z Portugaliąemoji41.png

Większego niż Niemcy z Francją :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, neuro napisał:

Nic.My również mieliśmy pecha z Portugaliąemoji41.png

 

Mieli pecha. Nie dość że grali bez 2 podstawowych zawodników to jeszcze Szwajni oddał karnego, Boateng dostał kontuzje i nie wykorzystali żadnej 100% sytuacji. No nic, w finale trzeba być za Portugalią :)

Edytowane przez redo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kill napisał:

Nie mieli pecha, tylko Francja miała bramkowego sędziego ;)

 

W spotkaniu tych dwóch drużyn ciężko o zdecydowane kibicowanie. Jedni chcieli podbić świat, a drudzy nas zdradzili. Moim zdaniem wybór jest jasny, no ale co kto lubi ;)

Jeden głos rozsądku.

Bo o ile rozumiem radość z porażki Niemców, tak już nie pojmuję podniecania się afro muzułmanami.

No, ale tak jak napisałeś - co kto lubi.

 

Dla mnie szkoda, że w ogóle ktoś musiał wygrać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez tutaj nikt normalny nie trzymal za Niemcami. A Francji gratuluje wykonania dobrej roboty i tyle, nic wiecej od nich nie chce i chcialem zeby zrobili tylko czarna robote.

A finalu nie obejrze, bo mnie to nie interesuje, i tak powiem!

To tylko pilka pozatym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, toreso napisał:

 

Ale przeciez tutaj nikt normalny nie trzymal za Niemcami. A Francji gratuluje wykonania dobrej roboty i tyle, nic wiecej od nich nie chce i chcialem zeby zrobili tylko czarna robote.

 

A finalu nie obejrze, bo mnie to nie interesuje, i tak powiem!

To tylko pilka pozatym ;)

 

A to teraz są normalni i nienormalni kibice? I co z tego, że kibicowałem Niemcom. Francja kojarzy mi się z pedalstwem, wstrętnym jedzeniem, żołnierzami, którzy pierwsi uciekają z pola bitwy i szpetnymi kobietami bez cycków. Nienawidzę tego narodu, zaraz za Angolami jest to najbardziej nieprzyjemna nacja w Europie.

#nienormalny

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglbym tutaj przytoczyc kilka postow tych wlasnie Niemcow czy kim tam oni sa, kibicami Niemcow nie wiem, w ktorych jechali na nasza kadre jeszcze przed turniejem i w trakcie mowili ze dobrze sie stanie jak Niemcy nas rozjada w grupie.

A gdy juz cos osiagnelismy umniejszali nasz maly sukces.<.>

Tak, dla mnie to jest nie normalne.

I mozesz/mozecie sobie myslec o tym co chcecie, uj mnie to obchodzi.

Niemcy i Francja to jeden huj, najlepiej to zacznijmy wreszcie patrzec na siebie bo mamy powody, a nie wiecznie podniecac sie innymi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

A to teraz są normalni i nienormalni kibice? I co z tego, że kibicowałem Niemcom. Francja kojarzy mi się z pedalstwem, wstrętnym jedzeniem, żołnierzami, którzy pierwsi uciekają z pola bitwy i szpetnymi kobietami bez cycków. Nienawidzę tego narodu, zaraz za Angolami jest to najbardziej nieprzyjemna nacja w Europie.

#nienormalny

Tutaj jest paru mędrców, których najpierw musisz zapytać komu można, a komu nie można kibicować, bo myślą że tylko oni są tymi "najnormalniejszymi", a co za tym idzie, będą mówić kto jest głupi, a kto nie na podstawie tego komu kibicujesz. Taki mamy klimat :)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kazdy sie zna na pilce, mamy wysoko wykwalifikowanych ekspertow, temat trzyma poziom, z drobnymi wyjatkami.

Cieszta sie lepiej bo bez tego tematu i jego dyskutantow to forum nie isnieje.

#takaprawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jak w takim kraju jak Niemcy nie mogą znaleźć ani jednego przyzwoitego głodnego gry napastnika :) Za to Griezmann mi przypomina takiego grajka z młodości Jeana Pierre Papin , jestem więcej niż pewien że ta jego cieszynka będzie w nowej Fifie  . Od odpadnięcia Polski turniej oglądam przyznam tak na pół gwizdka ale finał oczywiście obejrzę .... 

.... Natomiast k... jak to możliwe ze mistrzostwa jeszcze trwają a jedna z naszych drużyn juz odpada z rozgrywek pucharowych lol jeszcze przemyśle ten zakup canal + na ten sezon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, sew napisał:

 Stronniczość Hajty jest całkiem zabawna tak abstrahując od meczu.

To jest jakis pajac a nie komentator

Nie wnikam kim jest bo w sumie mam to gdzies ale sie tego sluchac nie da. 2 dni temu we dwoch komentowali mecz i Hajto caly czas najezdzal na teksty pierwszego komentatora a nawet potrafil sie obrazic i milczec jak sie z nim nie zgadzal... dramat. Zadumany w sobie kolek.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hajto jest fanbojem bundesligi , spędził tam kawał życia w Schalke zna sporo osób prywatnie chodzący omnibus szwabskiej piłki . Kto ogląda na bieżąco ten wie ze potafi zarzucać jakimiś nazwiskami sprzed lat jak np.dyrektor techniczny z 95 lub trener bramkarzy z 99 , ten typ tak ma . Meczu nie oglądałem całego ale daleko nie trzeba szukać włącznie z klasykiem :) Fanbojów hiszpańskiej piłki też jest jest kilku w polskiej tv btw :) 

 

 

 

1 godzinę temu, SkibaPL napisał:

To jest jakis pajac a nie komentator

Nie wnikam kim jest 

 

 

nie żebym bronił , ale imo raczej "przemytnik szlugów" wzbudza moją sympatie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hajto to zawsze byl zakapior i chociaz nigdy za nim nie przepadałem to wole jego niz filozofującego znawcę Kowalczyka, ktory chwalił sie tym, ze na zgrupowaniach kadry skakał przez okno do sklepu po wodke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Kill, jakbyś swoje sympatie i antypatie rozdzielał według klucza patrzenia na społeczeństwo to bluzgałbyś naszych od samych eliminacji. Nikt tak bardzo nie jest pokłócony jak nasze społeczeństwo,  mohery kontra kodowcy,  nikt siebie nie słucha tylko chce pozbyç się drugiej strony ;)

A w finale komu będziesz kibicował,  pachnącej Pani czy Afryce? :)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje indywidualne kryteria. Po co tworzyć podziały na normalnych i normalniejszych?

A Finał to jakiś koszmar. Będę oglądał jednym okiem, drugim zapewne grając Arenę w Hearthstone czy cuś.... XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemców nie lubię, Francuzów też. Za kogo będę trzymał kciuki w finale chyba wiadome. Jak Ceer siedem zdobędzie puchar z reprezentacja to odskoczy od Messiego w trofeach i dostanie złota piłkę.

 

Ale wątpię aby wielokolorowi to przegrali 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×