Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Portugalia to nie ceer siedem,  to cały team, piłka to sport drużynowy, zapomniałeś ;)

Ale jakby po puchar sięgnęła ekipa która w grupie żadnego zwycięstwa nie zaliczyła,  to by była mega beka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale zawsze argumentem jest, że nic nie wygrał z reprezentacja - no to ma szansę wygrać, obawiam się tylko, że po porażce pójdzie śladami Messiego i rzuci grę w kadrze %)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież lajkonik już wrócił do kadry.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mu jednak życzę zaszcxytnego drugiego miejsca, to i tak dużo w porównaniu z tym co grali.

 

Co do finału, jest jeszcze jedna, trzecia opcja. Finał mogą wygrać zamachowcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I komu tu kibicować podczas finału?

W trakcie grania hymnów oglądamy przejście dla pieszych...

Bez względu na wynik wygrają uchodźcy.

Będę biernym widzem. Mecz bez emocji.

Na szczęście niebawem rusza najlepsza liga świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał żeby wygrała Portugalia.

Powtórzę się - będziemy mogli mówić, że odpadliśmy z mistrzami nie przegrywając meczu :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie głupie i wyznając zasadę że patrzymy tylko na siebie, podoba mi się.

Ale meczu i tak nie obejrzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bym wolał, zeby wygrała Portugalia. Zawsze lepiej odpaść ze zdobywcami trofeum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kibicuję drużynie która będzie miała więcej białych w składzie,  yyyyy, nie ma takich? :1_grinning:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, toreso napisał:

Przecież lajkonik już wrócił do kadry.

 

Komediodramat w wykonaniu Ljonela Messiego

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Kibicuję Francji w finale, nie uznaję podziałów bo tam Afryka czy CR7 to panna i "pedau". Jestem za Francuzami i tyle. Pisanie o nienawiści do któregoś z tych narodów co gdzieś wcześniej się przewinęło, to jak na moje uszy za gruba sprawa. Nienawiść ? Straszne słowo, nienawidzić to można pedofili, zwyrodnialców ale naród całościowo ? Dla mnie dziwna sprawa. Ale co kto lubi, każdy ma swoje poglądy.

 

 Messi dostał wyrok że albo wraca do repry albo pucha :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz nasuwa się pytanie czy kraj powinni reprezentować ludzie, którzy posiadają wyrok w zawiasach? :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Argentyńczyków Messi jest Bogiem i cała ta afera jest zrobiona przez jego przeciwników. Zwykły obywatel gdyby zrobił takie przekręty to by siedział długie lata. Było wiadome że on nie odsiedzi nawet minuty w więzieniu. A szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to przeciez nie tylko o niego chodzilo. Spora grupa pilkarzy, dzialaczy, trenerow miala zarzuty. A do kalambusza nikt nie poszedl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak bo jak już zarabiasz ciężkie miliony to po prostu zapominasz płacić podatków... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adama Johnsona zalatwili, Messiego to nikt kijem nie tknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Sithman napisał:

 Ja rozumiem, że zaraz może wpadnie Fryz i powie, że to dopiero początek, że muzułmaniec zagrał składem prawie takim samym,

jak Stasiek udowadniał w Gdańsku, że ławka Legii na uj się nadaje.

 

 

Ale że co ja? 4-1 w plecy u siebie w meczu o trofeum (nawet jeśli trofeum niewiele warte i meczu w zasadzie powinno nie być) to nigdy nie jest dobry wynik i zawsze szkoda. Sam też jestem wyjątkowo sceptycznie nastawiony do tego co się obecnie u nas dzieje i nie bardzo rozumiem, czemu akurat mnie tutaj wywołałeś, zwłaszcza, że do tej pory raczej nie wykazywałem entuzjazmu ani do Hasiego, ani do zwolnienia Czerczesowa ani do transferów. ;)

 

 

Co do wczorajszego karnego to kompletnie nie rozumiem oburzenia, nie wiem czy dało się bardziej ewidentnie zagrać ręką, przecież Schweinsteiger nawet nie próbował uderzyć tej piłki głową tylko wyciągnął rękę i bawił się w siatkarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fryz nie wywołałem Cię po złości, tylko po prostu zawsze raczej starałeś się tonować nastroje i studzić zbyt gorące głowy.

Myślałem że i tym razem tak będzie, ale widzę że sytuacja w naszym ukochanym klubie już wszystkich wkur... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosecka z nową fryzurą weszła, Panowie szukajcie pozytywów w tym bagnie %))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ps. ma nową ksywę "Pidzjotto" aahaha

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Sithman napisał:

@fryz nie wywołałem Cię po złości, tylko po prostu zawsze raczej starałeś się tonować nastroje i studzić zbyt gorące głowy.

Myślałem że i tym razem tak będzie, ale widzę że sytuacja w naszym ukochanym klubie już wszystkich wkur... 

 

No ja ogólnie jeszcze się nie załamuję, bo czasu trochę chłopcy mają, ale póki co bilans nowego sezonu jest taki, że zdążyliśmy przegrać trofeum w fatalnym stylu i po fatalnym wyniku, a perspektyw za bardzo nie widać. No ale od początku władze klubu zapowiadały, że transfery to dopiero po EURO więc kto wie. Chociaż najbardziej jednak martwi mnie nowy trener.

 

3 minuty temu, piachu00 napisał:

Kosecka z nową fryzurą weszła, Panowie szukajcie pozytywów w tym bagnie %))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ps. ma nową ksywę "Pidzjotto" aahaha

 

Widzę, że nadawanie ksywek piłkarzom to twoje nowe hobby, chociaz poprzednia jakoś się nie przyjęła. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, fryz napisał:

Widzę, że nadawanie ksywek piłkarzom to twoje nowe hobby, chociaz poprzednia jakoś się nie przyjęła. :)

Spokojnie, kiedyś nastąpi ten złoty strzał :)

 

ps. Mam nadzieje, że Jakub mnie nie znajdzie za tą zniewagę, ale pani jego nie kopłem to chiba zle nie będzie

 

 

Różaniec na szyi i taka agresja.... :38_worried:

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, piachu00 napisał:

Różaniec na szyi i taka agresja.... :38_worried:

Dziwisz się? Kumpel, kiedyś wpadł w tłum mocherów (65+) i zażartował, że jest z tvn-u... ledwo uszedł z życiem :) a co do Legii to no comment 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, piachu00 napisał:

Kosecka z nową fryzurą weszła, Panowie szukajcie pozytywów w tym bagnie %))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ps. ma nową ksywę "Pidzjotto" aahaha

Czepiasz się, a widać, że trener lubi tą jego fryzurę, bo wpuścił go na minutę.

Więc chyba tylko po to, żeby wszyscy zobaczyli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×