Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Okiwał ich ładnie.

Ale ten mecz to masakra do oglądania przez tą ciszę. Jedyne co na plus to to że można usłyszeć co piłkarze mówią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki Radowicz :1_grinning:

Co tam się odlegionilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatni raz Real roztrwonił dwubramkową przewagę w Lidze Mistrzów 14 lat temu z AEK-iem Ateny.

 

za mocne mają legioniści te "jubileusze" xD 

 

 

kurwa , cieszę się ze wybrałem ten mecz do oglądania :) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja o kurwa 3:2!:1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gurwa 7 minut :Gmoch:



Zwycięski remis też dobry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe , najlepszy mecz przy pustych trybunach jaki widziałem , te krzyki z murawy momentami jakby komuś nogę oberwało xD . Brawo Legia Warszawa , brawo trener Magiera co by nie mówili malkontenci tym razem , wynik idzie w świat a nauka nie idzie w las :)

 

Ronaldo bez bramki , dziecinada ale że strzeli on w dwumeczu choćby i farfocla byłem gotowy postawić paczkę landrynek :) 

 

pod koniec brakowało tekstu szpaka z meczu z Włochami z 97 - "jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma" :) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo obwołany królem strzelców po losowaniu... jaka ta piłka jest przewrotna :pazura: super mecz, super wynik, gratulacje dla fanów Legii.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Ile bramek w dwumeczu strzelił Radović?

-Dwie!

-A Ronaldo?

-*huj!

-Dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekki niedosyt jest :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wynik super, tym większa szkoda, że akurat w takim meczu, który przejdzie do historii polskiej piłki, zabrakło kibiców na trybunach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacun dla Zidana. Cały dzień media miały szyderę z jego słów a on się zna na footballu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacunek wielki że wyszli z 0:2 bez kibiców na trybunach.

Ale że tak mało braknie do wygranej Legii z Realem to bym się w życiu nie spodziewał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZIZU WSCIEKLY WYNIK W GLOWIE SIE NIE MIESCI

 

 

889a1c50e6d253b212eec513a866be76.jpg

 

 

:Gmoch:

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, byli do puknięcia. ;)

 

Ale nie powiem, wynik niezły, zwłaszcza, że pozwala z optymizmem patrzeć na trzecie miejsce w grupie.

 

Kiepski dziś dzień dla familii Zidane'ów, obaj nie będą tego wyjazdu wspominać najlepiej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 0:2 zwątpiłem, ale od czego są powtórki

Dziś NSPORT g. 8:00 / 17:00

Eee to mLM :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz karę :24_stuck_out_tongue: powtórka nigdy nie da tyle emocji co oglądanie na żywo. Wczoraj przy wyniku na 3:2 tarzałem się po pokoju z radości . Ten wynik był totalnym zaskoczeniem. No i trzeba sobie powiedzieć że choć Real wyszedł trochę na lajcie ,  to później zaczął się spinać ,a Legia nie pękła , grała z jajem. Pazdi dobry fajtej, było widać jak już chyba w trzeciej minucie wbił się w Ronaldo i po tym wejściu widziałem że Krycha odpuści mecz, on nie lubi takiego agresywnego i kontaktowego krycia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real zagrał 10 minut na powiedzmy swoim poziomie, ale to ich problem i w żaden sposób ich nie usprawiedliwia.

Przy daniu z siebie jeszcze tak z 20% więcej i odrobinie mocniejszej koncentracji ten mecz był do wygrania przeca :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla kibiców Legii.

Szkoda, że nie mogliście tego oglądać z trybun.

Chociaż może lepiej. Być może Real przy pełnym stadionie grałby swoją normalną piłkę.

Miłe zaskoczenie, chociaż po pierwszej minucie można było się zastanowić czy dwucyfrówka padnie.

Powodzenia w kolejnych meczach.

Mina Cristiano w drugiej połowie po kolejnych nieudanych zagraniach - bezcenna.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych pustych trybun to i Kopczyński i Nikolić stwierdzili, że być może dzięki nim grali spokojniej, co przełożyło się na wynik. Tak sobie myślę, że może w niedzielę trzeba zrobić coś, żeby nam stadion do końca sezonu zamknęli.

 

Fajny mecz, dobry wynik, spore emocje, ale ja mam nadzieję (i mocno liczę w tym względzie na Magierę i Vuko), że nam drużyna nie odpłynie za daleko i już od meczu z Cracovią (która zresztą pewnie wyjdzie podwójnie zmotywowana po tym wyniku) zacznie udowadniać, że potrafi odpowiednio podejść nie tylko do Realu, ale i rywali w Ekstraklasie, bo póki co to jest z tym mimo wszystko poważny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fryz, bedę na Craxie, jeśli bierzesz na klatę wszystkie ewentualne roszczenia i kary, to mogę wpaść na murawę w samych majtach i lutnąć sędziemu klapsa ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wpadniesz bez majtów i zrobisz to tak, żeby zamknęli nam stadion do końca sezonu to zgoda, warto będzie. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kibicami coś w tym jest. Górnik w pierwszej lidze każdy mecz w dupę i zamykali tabele. Kibicie przestali dopingować na meczach, w rezultacie w ogóle na mecz nie poszli, górnicy grali przy pustych trybunach i na 6 miejsce awansowali. Teraz co prawda znowu spadli ale coś w tym jest ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×