Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cyrki będą jak w ostatnim meczu Legia w siebie będzie grać o 3 miejsce ze Sportingiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wrzucal tutaj ktos wtorkowa akcje Ozila? porobil ich jak dzieci :24_stuck_out_tongue:
 

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aduriz dzisiaj strzelił 5 bramek w meczu z Genk. Im starszy tym lepszy :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 3 listopada 2016 o 20:05, SkibaPL napisał:

a wrzucal tutaj ktos wtorkowa akcje Ozila? porobil ich jak dzieci :24_stuck_out_tongue:
 

 

 

Ozil już wytrzymuje kondycyjnie dłużej niż do 60 minuty, brawo ... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nikt nie wrzucił konferencji?

Spoiler

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ciekawy wywiad, warto przy porannej kawie

 

http://sport.interia.pl/klub-jagiellonia-bialystok/news-michal-probierz-polak-polaka-utopi,nId,2299181#pst119018750

Btw . 

Jeszcze mi się szybki i krótki komentarz do jednego z wzorajszych meczów przypamniał:

Lechu Rucha

;)

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszek wczoraj pięknie pojechal śmierdzieli👊🍻

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dzisiaj na Eurosporcie pan Tomasz H. podzieli się z widzami zwycięskim składem Kaiserslautern w meczu z Bayernem w sezonie 97/98.

Ewentualnie pełną ławką rezerwowych Schalke w zremisowanym pucharowym meczu przeciwko BVB z sezonu 98/99 lub 99/00 - już nie pamiętam dokładnie.

Ale pan Tomek pamięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magiczny Edek wrocil :) z prawej i lewej nozki

 


Pieknie sie to oglada Conte to nie Mou ze przy 1-0 juz muruje bramke tylko trzeba zabic mecz i tak sie wlasnie dzieje.

Kolejny pogrom zgotowali :)

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzy o rozczochranym Pazdanie? :)

72091f2810f03926c029493a4689ec56.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła dzisiaj wygrywa 3:2 z Górnikiem po hat tricku Boguskiego. I jest już 10 miejsce w tabeli :good:

14900615_1107220822707374_69757164772230

 

Edytowane przez Krosek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy mecz mi przypomniał: wie ktoś jak wygląda sprawa, którą Wisła miała wytoczyć Legii w związku z transferem Cierzniaka? :1_grinning: Bo tak się niektórzy odgrażali, a tu Radek dziś wyszedł na boisko jednak w barwach Legii i nawet dał radę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierzniak dał radę i nawet dawał sygnały kolegom że broni pewnie, bez fochów. Ale muszę wrzucić jurto mecz na trzeźwo , bo cały czas mam wrażenie  że czytam co innego niż widziałem .

 

Ps. dziś udało nam się przemycić po 2x100 gr cytryny na trybuny, ochrona ssie!

 

Ukochana ma..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super meczycho w Sewilli kończy się wygraną Barcelony 2:1. Dobrze się oglądało, ale szkoda że Grześka już nie ma w Sevilli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 6.11.2016 o 17:22, Krosek napisał:

Wisła dzisiaj wygrywa 3:2 z Górnikiem po hat tricku Boguskiego. I jest już 10 miejsce w tabeli :good:

14900615_1107220822707374_69757164772230

 

Oj ten Rafał, a pomyśleć, że kilka lat temu biegał po klepisku w mojej mieścinie ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj to musiało być bardzo dobrych kilka lat temu, bo w Wiśle już trochę biega ;)

Osobiście to mi go trochę szkoda , bo chłopak miał zadatki na trochę wyższe loty, niby ocierał się o kadrę , niby jakiś klub zagraniczny o niego pytał ,  ale niestety pewnego poziomu nie przeskoczył ,  szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Panie Ronald, wyglądać a zachowywać się jak "Bejbi Gaj" to jednak duża różnica :30vm3cw:

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, okoni napisał:

Oj to musiało być bardzo dobrych kilka lat temu, bo w Wiśle już trochę biega ;)

Osobiście to mi go trochę szkoda , bo chłopak miał zadatki na trochę wyższe loty, niby ocierał się o kadrę , niby jakiś klub zagraniczny o niego pytał ,  ale niestety pewnego poziomu nie przeskoczył ,  szkoda.

Taaa akurat trafił jak trenował u nas młody Engel, później polecił go staremu i tak Rafał poszedł do Wisły :1_grinning: i nawet o kadrę się otarł.

Taki mały amerikan dzrim :1_grinning: w Polsce 

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z młodym Engelem to i ja mam opowiastkę. Kiedyś dawno temu, kiedy trenował drugą Polonię Warszawa ll, trafili do nas na Deltę w pucharze Polski. To chyba były czasy gdzie jeszcze Olisadebe w Polonii grał. Chłopcy z Polonii wyszli na mecz na luzie. No i mocno się zdziwili, bo do końcowego gwizdka było 2:2. Grał u nas w tedy taki Seban, kolo niski ale miał taką kiwkę że pół Warszawy wkrecał, warunek, musiał być trzeźwy. Po skończonym meczu , wygranym przez Polonię na karne, podbija młody Engel do Sebka i pyta czy nie chce wpaść na trening Polonii.

Resztę znam z opowiadań starszyzny, Seban stawił się na trening Polonii , był bardzo słowny, niestety w takim stanie że wypadł z taksówki. Ot, i jego kariera w okolicach pierwszej ligi spaliła na panewce. Taki polisz dream ;)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misie jutro na Eleven ,Kolumbia - Chile i Brazylia - Argentyna🍻 Piątek wolny to będzie oglądane 🍻😊

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to kogo jebiemy a kogo lubimy by dostać dużo plusów? :Gmoch:

 

A tak na poważnie 

 

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/trener_wdowczyk_rozwiazal_umowe_z_wisla_krakow/  :notsure:  Trochę szok, ale do przewidzenia 

Dodam tylko, że Leo Messi gdyby nie hormon wzrostu to by kasę pod kościołem w Buenos Aires zbierał teraz  :pazura:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz, Ty wpierdzielając w kurczakach z kfc ten sam hormon co Messi, nadal jesteś kurduplem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×