Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kante maly wariat uwielbiam goscia oby Chelsea nie byla tylko jego przystankiem do jakiegos wiekszego klubu. Gosc na boisku jest wszedzie a pracuje za 5. Wroci Zouma i bedzie to solidnie wygladac.

Ustawienie Conte robi robote pieknie to wyglada :)

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w Premier League biegają coraz szybciej... :Gmoch:

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, tyle to ja rowerem nie jeżdżę :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przeczytalem newsa z gatunku 'disturbing'...... Józef Wojciechowski, kandydat na prezesa zwiazku...... Dalej nie czytalem.  Serio??WTF???    :duda:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła ponownie remisuje z Lechem 1:1 tym razem w Pucharze Polski. Wynik przed rewanżem w Krakowie nie jest najgorszy.

 

14876460_604816116367191_288672523889551

Ciekawe czy dzisiaj w Poznaniu też płaczą, że sędzia nie widział spalonego :1_grinning:

Edytowane przez Krosek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh,  no widzisz, gdyby nie twój post to w życiu nie wiedziałbym o sytuacji. Rozumiem że padła z tego bramka , która wypaczyła wynik meczu? No ale wiadomo, tylko jedna drużyna kupuje sędziów ;)

 

Btw. 

http://m.przegladsportowy.pl/pilka-nozna,obraniak-wymiotowalem-po-wizycie-u-mariusza-lewandowskiego,artykul,731017,1,279.html

Cieniutki herbatnik z niego, wymiotować po swoiskim bimberku? Dlatego za długo w kadrze nie pograł. :siara:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że asystent z meczu Wisła - Lech również zostanie zawieszony. W końcu Legia nie jest wyjątkowo ostro traktowana, prawda?

 

Mam też nadzieję, że zawieszony zostanie sędzia Marciniak, za to, że nie widział sytuacji w której starł się Malarz z Kownackim (tak stwierdził przed komisją, która rozpatrywała skargę Lecha, który domagał sie zawieszenia Malarza na 3 mecze), a mimo to ukarał za nią piłkarzy kartkami, co jest swoistą paranoją i żenadą. Mam też nadzieję, że Marciniak już nigdy nie posędziuje meczu Legii z Lechem, bo to co odstawia w i około tych meczów to jakaś kpina, ale na to akurat nie ma szans niestety.

 

Mile widziane byłoby też zawieszenie Bońka, za durne komentarze i żenujący brak obiektywizmu, ale jego chyba nie ma kto zawiesić.

 

Nie obrażę się też, jeśli Legia postanowi wrócić do meczu finałowego PP z zeszłego sezonu i zacznie domagać się kar dla Kolejorza - do tej pory byłem zdecydowanym przeciwnikiem takich akcji i donosów, ale jak widać donoszenie i zwoływanie komisji jest zajęciem przez Lecha lubianym, więc niech mają. W końcu na pewno chodzi im o to, żeby było obiektywnie i uczciwie, a nie żeby dowalić Legii, więc chyba się nie obrażą. Przy okazji może zauważą różnice między zachowaniem Malarza, a innych piłkarzy. 

 

No i rzecz jasna ciekaw jestem komentarza Makuszewskiego po tym golu z Wisłą.

 

Kurde, pierwszy raz od wielu lat działania innego klubu niż Legia mnie ruszyły jakoś poważniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, zwróć uwagę Fryz, na statystyki odnośnie karnych. Przeciw Legii gwizdano siedem 11tek,  a przyznano jedną , to dobitnie pokazuje jak bardzo "faworyzowana" jest Legia w środowisku sędziowskim.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fryz zgadza sie, zwróć tylko uwage na jedno zdanie. O dożywotnich zakazach stadionowych. Zrobil burdę, jak go nie złapią ma szczescie, zrobi następna. Ale jak go złapią to na stadion juz nie wejdzie. A u nas? Łapią kolesi a oni następnego dnia wychodzą, a dwa tygodnie pozniej znowu sa na trybunach. No to jak my chcemy zwalczać burdy na stadionach? Chociaz i tak duzo sie juz przez ostatnie lata zmienilo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@fryz zgadza sie, zwróć tylko uwage na jedno zdanie. O dożywotnich zakazach stadionowych. Zrobil burdę, jak go nie złapią ma szczescie, zrobi następna. Ale jak go złapią to na stadion juz nie wejdzie. A u nas? Łapią kolesi a oni następnego dnia wychodzą, a dwa tygodnie pozniej znowu sa na trybunach. No to jak my chcemy zwalczać burdy na stadionach? Chociaz i tak duzo sie juz przez ostatnie lata zmienilo. 

Zależy o którym zakazie mowisz, bo w Polsce są dwa typy tego zakazu.

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, One™ napisał:

Zależy o którym zakazie mowisz, bo w Polsce są dwa typy tego zakazu.

Sent from my m2 using Tapatalk

 

Nie jestem jakims ekspertem w temacie, ale po ostatniej dyskusji w wątku poczytałem troche i dowiedziałem się, ze istnieje cos takiego jak zakaz stadionowy i klubowy. Ten pierwszy nakłada sąd i moze trwać max 6 lat. Natomiast drugi nakłada klub i obejmuje wyłącznie mecze organizowane przez danego organizatora. Nie wiem jaki jest jego maksymalny okres trwania. Jezeli dłuższy niz sądowego to dziwię się czemu kluby z niego nie korzystają bardziej intensywnie. Chociażby po takich akcjach jak podczas meczu Legia-Borussia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wam dziś do przeczytania tekst na weszlo.com "z kumplami śmiałem się, że gdybym widział to robiłoby mi się ciemno przed oczami" z cyklu "cały na biało"

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sLk

Jedno i drugie to zakaz stadionowy, klub może nałożyć zakaz maksymalnie na dwa lata, stąd też zakazy (z których Legia po Borussii korzysta intensywnie) nie są zbyt skuteczne. Zresztą, zakaz stadionowy nie jest zbyt dotkliwą karą, choćby dlatego, że jest banalny do ominięcia. No i dlatego potrzebne są działania organów państwowych, które jak wiemy jeśli są, to na pokaz i uderzają nie w tych, którzy zawinili, a w tych, których łatwo jest ukarać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fryz Marciniak to chyba formę dostosowuję do kadry bo ostatni mecz OL vs Juve też sędziował stronniczo pod Lyon. Widział karny dla Lyonu i wyrzucił Lemine co było dobrymi decyzjami, ale nie widział dwóch karnych dla Juve oraz dwóch piłkarzy z Lyonu wylecieć z boiska za brutalne faule. Nie tylko Włosi źle oceniali prace arbitra bo Francuzi zwracali uwagę na te same błędy, które popełnił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś Boniek vs Wojciechowski. Było tyle obiecanek ze strony JW że może być niespodzinaka :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i całe szczęście działacze się nie skompromitowali i Boniek spokojnie wygrywa .

 

To teraz jeszcze trzeba się pozbyć piesków Wojciechowskiego (Kucharski i Majdan ) i będzie spoko ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne cztery lata z Bońkiem, kiepska sprawa.

 

Z drugiej strony jeśli do wyboru był Wojciechowski to wiadomo, mniejsze zło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×