Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, fryz napisał:

Kolejne cztery lata z Bońkiem, kiepska sprawa.

Kiepska sprawa? Ja wiem, ze najlepiej byloby posadzic tam na fotelu prezesa Ciebie, ale za narzekanie fotela nie dają.

Przed kadencją Bońka kadra non stop sie kompromitowała, na stadionach znane i ówczesnie lubiane 'j...ć pzpn" a na stanowisku selekcjonera był np...Smuda;)

Jak jest teraz kazdy widzi, fakt zawsze komus cos nie odpowiada, i zawsze kazdego cos boli,nie jest idealnie ale badzmy powazni. Dzisiaj nie tylko nie bylo powaznego kandydata zgloszonego do wyborow, ale takze nie widać na horyzoncie zadnej osoby, ktora moglaby przejac to stanowisko i spisac sie lepiej od Bońka

Taka czysta prawda, no chyba ze ktos patrzy przez pryzmat klubu z tzw ekstraklasy, ja patrze czysto reprezentacyjnie, bo mnie najbardziej reprezentacja interesuje,a nie np wyniki Legii i bóle jej kibiców

Edytowane przez DeX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, fryz napisał:

@sLk

Jedno i drugie to zakaz stadionowy, klub może nałożyć zakaz maksymalnie na dwa lata, stąd też zakazy (z których Legia po Borussii korzysta intensywnie) nie są zbyt skuteczne. Zresztą, zakaz stadionowy nie jest zbyt dotkliwą karą, choćby dlatego, że jest banalny do ominięcia. No i dlatego potrzebne są działania organów państwowych, które jak wiemy jeśli są, to na pokaz i uderzają nie w tych, którzy zawinili, a w tych, których łatwo jest ukarać.


Łatwe do ominięcia? A jak muszę się stawiać w godzinach meczu na komisariacie to w jaki sposób go ominę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, DeX napisał:

Kiepska sprawa? Ja wiem, ze najlepiej byloby posadzic tam na fotelu prezesa Ciebie, ale za narzekanie fotela nie dają.

Przed kadencją Bońka kadra non stop sie kompromitowała, na stadionach znane i ówczesnie lubiane 'j...ć pzpn" a na stanowisku selekcjonera był np...Smuda;)

Jak jest teraz kazdy widzi, fakt zawsze komus cos nie odpowiada, i zawsze kazdego cos boli,nie jest idealnie ale badzmy powazni. Dzisiaj nie tylko nie bylo powaznego kandydata zgloszonego do wyborow, ale takze nie widać na horyzoncie zadnej osoby, ktora moglaby przejac to stanowisko i spisac sie lepiej od Bońka

Taka czysta prawda, no chyba ze ktos patrzy przez pryzmat klubu z tzw ekstraklasy, ja patrze czysto reprezentacyjnie, bo mnie najbardziej reprezentacja interesuje,a nie np wyniki Legii i bóle jej kibiców

 

Oho, widzę, że kolega lubi osobiste wycieczki i nadinterpretacje, ale niech tam, odpowiem i tak, chociaż krótko, no i w innym stylu, bo powstrzymam się od głupkowato-złośliwych komentarzy personalnych: uważam, że Boniek jest przeciętnym prezesem, bo: zupełnie olał swoje wyborcze obietnice, nie robi kompletnie nic w kierunku normalizacji dopingu na kadrze, nie robi nic w kierunku rozwoju polskiej piłki klubowej, za dużo gada i się lansuje. Na plus na pewno zatrudnienie Nawałki, który nie byl kandydatem oczywistym i chyba tyle. 

 

Ed: Choć jeszcze raz napiszę: w przypadku wyboru między Bońkiem a Wojciechowskim to wciąż ten pierwszy jest moim zdaniem jedynym możliwym wyborem.

 

6 minut temu, One™ napisał:


Łatwe do ominięcia? A jak muszę się stawiać w godzinach meczu na komisariacie to w jaki sposób go ominę?

 

Nie wiem, omijaj jak chcesz. Ja pisałem o zakazie stadionowym, a nie dozorze policyjnym, więc nie wiem czemu mnie o to pytasz.

Edytowane przez fryz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marciniak jakie dziś karne gwizdał :Gmoch:

Dobrze że Legii dziś nie sędziował bo znowu by było że go piękny Boguś przekupił, a tak to będzie jutro w gazetach że spadek formy chwilowy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie slyszalem ze Robben z Lewym sie sciskali i nie wierzylem w to :1_grinning:

Lewy 2 gole i 2 asysty Robbena
Robben 1 gol i asysta Lewego

Jakis cud normalnie

Aha i oswiadczam ze w Chelsea Diegus zmienil sie niczym Pepe :) Conte go tam troche ogarnal

Wczoraj rogala ustrzelil i powiem ze zaczyna to w koncu wygladac. Conte ustawil ich na 3 obroncow i kontry sa zabojcze dla przeciwnikow. Edek w pelnej formie wiec wracaja chlopaki na dobre tory :) Jedyne co mnie smuci to fakt ze Fabregas odejdzie bo Conte ma go totalnie w dupie.

 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściskali jak należy. Robben niby gra na swoje konto, ale z Roberto współpracuje jak trzeba i o to chodzi :smile: Ostatnio chłopakom się powinęła noga z Atletico, ale moim zdaniem dadzą radę i mocno trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry meczyk, wbrew pozorom, był w Lubinie. Piłkarze Zagłębia mogą powiedzieć,  jak dobrze że jest Brożek ;) kolo mógł w ostatnich minutach lobnąć bramkarza, który wyszedł jak pajac, ale piłka po jego strzale wyszła chyba na aut :1_grinning:

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zwalił trochę, ale dobry i punkt. Passa bez porażki dalej trwa i jest nareszcie miejsce poza strefą spadkową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak miałbym być lekko stronniczy, to Wisła zasługiwała na 3pkt, ekipa z Krakowa ostatnie 15 minut biegała jak po dropsach, widać że bardziej im zależało na zwycięstwie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudelek ? :) kogo to obchodzi kto z kim gdzie i tak dalej :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co Messi zrobił przy tej bramce to coś pięknego :)

Dwa podania i obrona rozmontowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny mecz City i zadłużona porażka. Widać brak Piqeta ,Busi całkowicie bez formy.Na plus Gomes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gomes dobrze, ale z poprzeczką zawalił. Sędzia też się nie popisał robiąc błędy w obie strony, ale to nic nowego na europejskich boiskach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 31.10.2016 o 17:27, SkibaPL napisał:

Wlasnie slyszalem ze Robben z Lewym sie sciskali i nie wierzylem w to :1_grinning:

Lewy 2 gole i 2 asysty Robbena
Robben 1 gol i asysta Lewego

Jakis cud normalnie

Aha i oswiadczam ze w Chelsea Diegus zmienil sie niczym Pepe :) Conte go tam troche ogarnal

Wczoraj rogala ustrzelil i powiem ze zaczyna to w koncu wygladac. Conte ustawil ich na 3 obroncow i kontry sa zabojcze dla przeciwnikow. Edek w pelnej formie wiec wracaja chlopaki na dobre tory :) Jedyne co mnie smuci to fakt ze Fabregas odejdzie bo Conte ma go totalnie w dupie.

 

 

 

Warto także zobaczyć bramkę Hazarda. No i właśnie, wszyscy piszą o tym co wyprawia Costa i Hazard - ok, są fantastyczni, ale to co robi Victor Moses na prawym wahadle to istny koszmar dla przeciwników. Gościu przechywca, drybluje, strzela i asystuje. Może liczby na to nie wskazują, ale w meczu ze Świętymi Nigeryjczyk dwa razy posłał istną petardę na bramkę i tylko cud uratował Świętych przed stratą kolejnej bramki. Dwa to taktyka. No Conte demoluje przeciwników tym 3-4-3 i śmiem twierdzić, że tak długo jak nikt nie znajdzie na to sposobu, tak długo Chelsea będzie dominowała. Nie zapominajmy, że po kontuzji wraca Zouma, obrońca szybszy od Cahilla, pytanie tylko w jakiej dyspozycji będzie Francuz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś to interesowało, to o 16 na Nsport można obejrzeć mecz Legia - Real w Młodzieżowej Lidze Mistrzów. Może nie będzie Ronaldo, ale za to nie powinno zabraknąć ambicji i chęci, a i poziom powinien być dużo bardziej wyrównany niż w meczu pierwszych drużyn, przynajmniej biorąc pod uwagę dotychczasowe mecze.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym meczu chłopaki pokazali się z super strony, szkoda tego samoboja :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym niestety pokazują się dużo gorzej, w pierwszej połowie mnóstwo błędów, chociaż sytuacji stworzyli sobie mniej więcej tyle co Real - szkoda, że goście obie wykorzystali i jest 0-2. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krycha wczoraj grał na pozycji stopera :) Jeżeli plotki o zainteresowaniu Interu okażą się prawdziwe odejdzie szybciej niż wygasną partnerce pierwsze benefity na zakupy w Triangle , absolutnie beznadziejny ten transfer ale to zasługa treneiro który widać nie ogarnia tylu gwiazd ( z Verattim też spięcia ) 

 

 

Ale nic to , zapinamy pasy wyciągamy ocb i .... nasłuchujemy co wśród pustych trybun będzie słychać :) liczę na gliczę w stylu " jebnij mu " i "vamos , vamos polakos " w wykonaniu Ronaldo :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przygnebiajacy widok, hymn LM, na stadionie pusto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj szybko zaczynamy strzelaninę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oł Dzidzija :) należało się już za pierwszy mecz

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×