Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że Niemcy zaorają Koreę. Tych szmaciarzy niecierpię od 2002 i ich przepychania przy brutalnej i chamskiej grze. Za to co Włochów i Hiszpanów wtedy przekręcili to sto lat w dupę. 

Jeszcze dzisiaj pokazali to samo z Meksykiem. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Mam nadzieję, że Niemcy zaorają Koreę. Tych szmaciarzy niecierpię od 2002 i ich przepychania przy brutalnej i chamskiej grze. Za to co Włochów i Hiszpanów wtedy przekręcili to sto lat w dupę. 
Jeszcze dzisiaj pokazali to samo z Meksykiem. 


A CO CI ZROBILI KOREAŃCZYCY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MARCINIAK, WODKI NIE PIJESZ DO KOSCIOLA NIE CHODZISZ, KARNEGO PRZECIWKO NIEMCOM NIE GWIZDASZ, TY W OGOLE POLAK JESTES :janusz: ?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I za to właśnie nienawidzę szwabów... choćby nie wiem w jak czarnej dupie byli to zawsze kuźwa koniec końców wcisną tą potrzebną bramkę. A później przy każdej możliwej sportowej okazji szydzą z Polski i obrażają adolfy pier... :janusz:

 

Jedyny tyci plusik to golazo Kross'a, bo bramka faktycznie ładna, ale no czemu im zawsze musi się udać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, TeraJacek napisał:

MARCINIAK, WODKI NIE PIJESZ DO KOSCIOLA NIE CHODZISZ, KARNEGO PRZECIWKO NIEMCOM NIE GWIZDASZ, TY W OGOLE POLAK JESTES :janusz: ?

Proponuję bojkot wszystkich produktów reklamowanych przez Marciniaka:janusz:

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem tutaj dyskusje o celebracji Szwajcarów, a dzisiaj FIFA otworzyła postępowanie dyscyplinarne przeciwko Shaqiriemu i Xhace za celebracje bramek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, ciekaw jest jak sformuuja akt oskarżenia i co w nim będzie ujęte.

Co za hipokryci, szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po całym tygodniu oglądania meczów, dziś rano uświadomiłem sobie, że totalnie nie czuję presji i mam wywalone na nasz dzisiejszy mecz. Bardziej interesuje mnie nowa butelka whisky, którą obiecałem sobie otworzyć wieczorkiem. Nie wiem, może to tak podświadomie, wiedząc, że uj z tego dzisiejszego meczu będzie? Bardzo chciałbym się mylić 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez te mistrzostwa wpadnę w alkoholizm od początku mistrzostw wypiłem litrowa butelkę Grantsa plus niezliczona liczba piwa.Dziś będzie ciężkie K.O ale można się napić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po całym tygodniu oglądania meczów, dziś rano uświadomiłem sobie, że totalnie nie czuję presji i mam wywalone na nasz dzisiejszy mecz. Bardziej interesuje mnie nowa butelka whisky, którą obiecałem sobie otworzyć wieczorkiem. Nie wiem, może to tak podświadomie, wiedząc, że uj z tego dzisiejszego meczu będzie? Bardzo chciałbym się mylić 
Każdy z nas wie jak będzie i każdy myśli to samo " chciałbym się mylić". Miejmy nadzieję, tylko to nam pozostało. Tyle przygotowań, obietnic itp. I co? Tylko nadzieja nam pozostała. Szkoda że nie możemy być/żyć w komforcie jeśli chodzi o naszą reprezentację. Zawsze wielki szum, co my nie możemy, czego nie potrafimy, jakich to super piłkarzy mamy itp. A życie, te piłkarskie pokazuje że rację mają np. takie Sołtysiki z TVN nazywając naszego super, hiper selekcjonera odpowiednio i dosadnie. Że huk wie jak oni się przygotowują skoro w efekcie w dupę dostajemy. I mam nadzieję na rewolucję w reprezentacji po tych MŚ. Ale to tylko nadzieja. Bo skoro rządzi tam Zibi to raczej tylko nadzieja nam pozostała. W ogóle Nadzieja to powinna być matką chrzestną naszej piłki. Takie jest moje zdanie, nikt nie musi się z tym zgadzać. I czekamy na wieczór, i mamy NADZIEJĘ. Na coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam wywalone na to. Gdy zobaczyłem zachowanie naszych piłkarzy czy też Nawałki nie wychodząc na konferencje, za to wysyłając Teodorzyga albo Bońka który gasi pożar? Normalni wkurzeni faceci wyszliby na konfe i powiedzieli, że nie wyszło, jesteśmy wkurzeni i kolejny mecz wyrwiemy sobie flaki żeby wygrać i byłoby okej. A to niestety przypomina zachowania z poprzednich wielkich imprez, chowanie głowy w piasek i brak męskich postaw. Dlatego już przestałem myśleć co jest przyczyną, a skłaniam się do opinii taty@kill że im się po prostu nie chce, bo mają za dużo.

Oczywiście obym się mylił i wiarę mam... bo wiara umiera ostatnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEDNA NOGA NA KOLUMBIE, DRUGA NA JAPONIE!

 

comment_A1qlAPXRoQPjSOqgMtctOHvvR43D1HGI

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy sremcy, kogo to obchodzi.

Dzisiaj będzie plata o plomo :janusz:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj ale oklep. Niezle zapasy przy tym drugim karnym :D

Wyczuwam w 2 polowie ostre wycinki i jakies czerwo. Kolejny Anglik dostal teraz w ryj, murzynek po drugiej stronie z zaciesnieta piescia strzelil lepe :lewy:

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ten trener Panamy zmienimy blond 2-jkę (Murillo), bo typ lepszy sabotażysta niż Milik z Senegalem xD

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że różne, karne i wolne to Angole ładnie wytrenowali.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś Kolumbia będzie tak z nami jechała tylko mniej bramek strzelą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki VARowi mamy pierwszego hattricka bez obecności gracza na boisku xD

 

W Panamie po meczu memy wjadą „Grajcie na Murillo, on jest cienki”

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam mecz Senegal - Japonia i zastanawiam się jak mogliśmy przegrać z czarnymi.Kur.. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×