Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, neuro napisał:

Jak nie.Pamiętasz mecze z ATM?

Ale wyciągniesz pojedyncze mecze? Pojedyncze mecze to mogę wyciągnąć każdemu piłkarzowi. W kadrze robi tak w każdym meczu. A na przełomie sezonu w Barcelonie ile takich akcji zliczysz? Nie przesadzajmy. Wkurwia ta jego symulka owszem, ale to już jest kabaret i koledzy i sędziowie się z tego śmieją i ja też tak robię, bo przecież nie będę sobie nerwów szarpał na symulanta ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parówa jest i tyle.Większego ściemniacza od niego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neymar najlepszy okres miał jak Messi był kontuzjowany i razem z Grubym musieli ciągnąć całą ofensywę. Wtedy najmniej pajacował.
Myślałem, że zostanie na lata, nauczy się odpowiedzialności i szacunku a nie symulowania i darcia na sędziego. Talent ma oczywisty, jak chce to kręci obrońcami jak babcia gałkami radia w poszukiwaniu głosu Tadeusza. Tylko szkoda, że jest cyrkowcem :30vm3cw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Neymar najlepszy okres miał jak Messi był kontuzjowany i razem z Grubym musieli ciągnąć całą ofensywę. Wtedy najmniej pajacował.
Myślałem, że zostanie na lata, nauczy się odpowiedzialności i szacunku a nie symulowania i darcia na sędziego. Talent ma oczywisty, jak chce to kręci obrońcami jak babcia gałkami radia w poszukiwaniu głosu Tadeusza. Tylko szkoda, że jest cyrkowcem :30vm3cw:
Ta bramka z Villareal
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, xavris napisał:

https://sportowefakty.wp.pl/ms-2018/764624/mundial-2018-fifa-ukarze-sedziego-meczu-kolumbia-anglia

Nie wypowiadam się, mecz oglądałem gdzieś od ~70-75 minuty. Ale chętnie poznam zdanie kogoś, kto widział całość.

 

Ogólnie z tego co pamiętam, to ten sędzia pozwalał na bardzo dużo piłkarzom i powiedzieć że średnio miał pod kontrolą spotkanie, to dla niego byłby komplement.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten mecz gdzie Kolumbijczycy non stop machali łapami i ze wszystkiego byli niezadowoleni? Tzw ciągła pretensja i prowokacja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde youtube to czasami w polecanych wrzuca takie kwiatki, że nie wiem za bardzo co z tym zrobić.

Ale w to kliknąłem czem prędzej 

 

 

Ninja krojący cebule gdzieś mi się skradają pod oknami firmy chyba :/ A jak go człowiek porówna z takim gejmarem to aż się słabo robi... Dostać z liścia i tylko się zaśmiać i jeszcze łapać kumpla, żeby się nie odgrywał? Trzeba mieć jaja po getry.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puyol, szacunek dla gościa. Mega kapitan, chyba najlepszy jakiego miała Barca.  Piłkarz z wielką klasą, bez porównania  z płaczkami , symulantami jak Alves czy Busquets  czy filozofami futbolu jak Xavi" wymieniliśmy 1000 podań, więc jesteśmy moralnymi zwycięzcami tego meczu"  Hernandez . Naprawdę legendarny kapitan. :banderas:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sLk napisał:

Puyol, szacunek dla gościa. Mega kapitan, chyba najlepszy jakiego miała Barca.  Piłkarz z wielką klasą, bez porównania  z płaczkami , symulantami jak Alves czy Busquets  czy filozofami futbolu jak Xavi" wymieniliśmy 1000 podań, więc jesteśmy moralnymi zwycięzcami tego meczu"  Hernandez . Naprawdę legendarny kapitan. :banderas:

Ptysiu, ale Xaviego to Ty szanuj :P Chcesz żeby Cie chłopaki z wilna dojechały?

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, xavris napisał:

Ptysiu, ale Xaviego to Ty szanuj :P

 

No chance Misiu ;)  Dopóki nie zaczął otwierać ust było ok, bo w piłkę grał świetnie,  ale wypowiedzi ma daremne. "...przegraliśmy bo trawa była za długa..."    itp. itd..... :30vm3cw:

Złotoustych było wielu, do Puyola nie ma podjazdu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sLk napisał:

 

No chance Misiu ;)  Dopóki nie zaczął otwierać ust było ok, bo w piłkę grał świetnie,  ale wypowiedzi ma daremne. "...przegraliśmy bo trawa była za długa..."    itp. itd..... :30vm3cw:

Złotoustych było wielu, do Puyola nie ma podjazdu. 

Puyol to jest chyba największy przechuj jakiego ja za mojego żywota oglądałem, nawet Pazdan wymięka przy nim :) Takich piłkarzy jak on najbardziej zawsze szanowałem i będę szanował, choćby mu upieprzyło nogę w kolanie to on jeszcze sie główką na piłkę lecącą przy ziemi rzuci, ta mu złamie nos, a on i tak tylko będzie sie cieszył, że zrobił co mógł :)

Dobra, niech Ci będzie, że Ci odpuszcze :P

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Były piłkarz FC Barcelona Carles Puyol nie został wpuszczony do studia telewizyjnego w Teheranie, by komentować mecz piłkarskich mistrzostw świata w Rosji Hiszpania - Iran z powodu... fryzury. Nadawca państwowy IRIB uznał, że długie, kręcone włosy to zbyt "dziki" wygląd. "

 

Mundial-2018-Carles-Puyol-nie-zostal-wpu

Edytowane przez SkibaPL
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek Tomaszewski to chory gość, że oni ciągle go zapraszają - chyba tylko dla oglądalności bo wiedzą, ze swoją choroba sprawi, że o studio się będzie dyskutowało :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten brak Cavaniego, hmm niedobrze.
Nie moglo tego zębatego glupka zabraknąć zamiast niego? Będzie ciężko niestety jeśli chodzi wymarzony finał.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, TeraJacek napisał:

Ten brak Cavaniego, hmm niedobrze.
Nie moglo tego zębatego glupka zabraknąć zamiast niego? Będzie ciężko niestety jeśli chodzi wymarzony finał.

 

...zębatego głupka...    You made my day  :LUL:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalita francuski już tak nie hasa jak Argentyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muslera =Karius v2.0.  :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karius 3.0, updating in progress...

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mbappe się uczy teatru od   Neymara.  :smart:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Embapę, człowiek który umarł od dotyku kciukiem. 

 

Kurwa, drugi Nejmar :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mbappe się uczy teatru od   Neymara.  :smart:
Teatr to będzie o 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej rodowity francuz  N’golo Mbappe przesadził o wyniku tego meczu:30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×