Skocz do zawartości
ONE

Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w ogóle jestem pod wrażeniem dwóch rzeczy - ZAJEBISTEGO i niesamowitego designu wyspy. Ta japońska architektura w połączeniu z otoczeniem i genialnymi efektami (burza, ulewa, drzewa targane wichurą - cudo). Rzadko się zdarza, by rzeczywisty obraz z gry tak bardzo pokrywał się z concept artami.

Druga sprawa, to świetne wyważenie pomiędzy eksploracją, a bardziej oskryptowanymi momentami. Z wielkim wyczuciem jest to zrobione, nie mam wrażenia że to kolejka górska jak w Uncharted 3, albo że jakieś fragmenty są zbyt długie, czy za krótkie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś miał problem " Ukryte trofeum"

Jak na razie mam już 90 % gry

Edytowane przez matijad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie mam jóż 90 % gry

Jak na razie mam już 90% gry

Tak na przyszłość - warto przynajmniej trochę zwracać uwagę na poprawność języka, jaki chcemy zaprezentować innym ;)

Edytowane przez pan_satyros
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Day-One patch - nic niezwykłego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale nie doczytałem się nigdzie info, że ma być taki patch.

Teraz to już standard w każdej nowej produkcji - nawet jesli nie ma o tym info...

Podobno nie ma głupich pytań :P Nowa Lara to sandbox ? :)

Taki quasi sandbox - fabuła liniowa, ale możesz wracać do wcześniejszych lokacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

batmano podobne czyli... dzis jak znajde chwile wybiore sie po tytul do ktoregos ze sklepow, zobaczymy czy jest tak dobrze jak wszyscy tu pisza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurier z Amazona przyjedzie dopiero w czwartek. Pozostaje tylko czekać cierpliwie.

Zazdroszczę wam że już ogrywacie. Jak wygląda multi? Faktycznie na modłę U2 i U3 czy dodaje coś od siebie?

O, własniwe dostałem z Amazona kod na Shanty Town Multiplayer Map

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa poboczne grobowce ktorych zwiedzanie daje jakies nagrody, co do questow to nie wiem, ledwo liznalem gre.

Czy tylko mnie przeszkadza ta trzesaca sie kamera podczas zwyklego biegu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zapowiada się lepiej niż się spodziewałem. Może jednak pokuszę się o swoją kopię, zamiast czekać, aż kumpel przejdzie... ? Ale nieeee... Multi w Uncharted mi nie podchodzi zupełnie, a jeśli tutaj ma być podobnie to jednak poczekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą gra jest rajem dla zbieraczy znajdziek - jest tego masa. Każdą można obejrzeć, a czasem Lara rzuca jakąś ciekawostką. Odlot! Na plus możliwość powrotu do poprzednich lokacji, by zebrać pominięte dokumenty albo relikty.

Mam 8% gry za sobą i zapowiada się fenomenalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezcie skonczcie ten burdel. A dla reszty ktorzy chca wiedziec za ile gdzie i czy juz jest to mam dla was zajebisty temat na takie rozmowy http://www.ps3site.p...page__st__7520.

Jak ktos juz skonczyl lub chce od razu wymaksowac przy pierwszym podejsciu to polecam http://www.gamefront...ocations-guide/

Super poradnik znajdziek :), nizej na stronie sa linki do innych znajdziek oczywiscie oraz trofeow.

Edytowane przez Bansai
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczyszczone...

Ileż może kosztować gra w dniu premiery?

Oczywiście, że max 20 zł i jeszcze zarezerwują Wam darmową sztukę PS4...

Kolejny raz i już warny lecą, a zasady warnów się zmieniły, więc lepiej uważać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak numinex, kloose na tyle mi podkrecili cisnienie ze trzeba gre dzis kupic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem z godzinkę i mogę powiedzieć tyle.Jeśli ktoś lubi serię Uncharted to polubi nową Larę,gra bardzo,badzo fajna.Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ok. 6h muszę powiedzieć, że gra urywa łeb! :)

W odróżnieniu od Uncharted, gdzie dwójkę uwielbiam ale wraz z uplywem gry męczyła narastająca rąbanka i brak jakiejkolwiek swobody, w nowym TR idealnie wyważone są elementy eksploracji i walki.

Gre jest piękna (łącznie z interfejsem), brutalna (warto ginąc przy QTE , żeby tego doświadczyć ;) ) i rozbudowana. Do tego trzyma w napięciu.

Jestem oczarowany i żaluję, że aktualnie nie mogę przesiadywać godzinami przy konsoli.

Pierwszy raz mam ochotę skonczyć gre w 100% łącznie z szukaniem pierdółek.

Edytowane przez Wookasch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem z godzinkę i mogę powiedzieć tyle.Jeśli ktoś lubi serię Uncharted to polubi nową Larę,gra bardzo,badzo fajna.Polecam.

+1

Dla mnie to lepsza wersja Uncharted. Nie tylko z powodu świetnie animowanej postaci Lary ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość dużo, ale większość wrogów możesz eliminować przy pomocy łuku i sposobem a'la Deus Ex...

Ogólnie daje to sporo frajdy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym z największych zarzutów w stronę nowego TR'a jest to że jest za łatwy...co o tym sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na normalnu, gra nie stanowi jakiegoś specjalnego wyzwania - bardziej bym powiedział, że to tryb easy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×