Skocz do zawartości
ONE

Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli już przy twarzach jesteśmy to mnie bardziej niż włosy drażni motion capture twarzy. Trochę odstaje od dzisiejszych standardów. W Uncharted czy Enslaved ten element wyglądał lepiej. Tu mamy takie trochę plastikowe maski bez emocji.

z filmików też mam takie wrażenie-zobaczę czy się potwierdzi jak sam zagram

polski jest dobry czy brać wersję angielską?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii włosów mamy oczywisty postęp w porównaniu z kucykiem z TR1. Chłopaki na pewno musieli z czegoś zrezygnować. I prawdę mówić wolę ciut biedniejsze włosy niż np. niższą rozdzielczość.

Dla przypomnienia: w TR1 Lara miała mikry kucyk bo rzekomo konsola nie była w stanie obliczyć całego warkocza. W następnych częściach nie dość że był warkocz to jeszcze podbito rozdzielczość i ogólnie ulepszono oprawę graficzną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski dubbing daje radę, zresztą jak już wielokrotnie pisano można przełączyć w opcjach na angielski. W polskich dialogach śmieszy mnie, nadużywanie imienia Lara. "Jak się czujesz Laro?", "Idz włączyć radio Laro", "Pomóż mi Laro". itp. itd. Tak jakby twórcy chcieli mnie koniecznie przekonać że nowa panna to Lara Croft. Może później to się zmieni (mam 3 godziny gry za sobą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wydać dwóch stów na kolejne prostackie Uncharted gdzie w 90% gry idziesz i strzelasz, dlatego zrezygnowałem z preordera TR. Myślę, że przydałaby się jakaś konstruktywna krytyka tego tytułu w porównaniu np. do Uncharted, Far Cry 3, czy innego Hitmana, bo do niego też porównanie tutaj padło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś pisał, głoś Lary w pl dubb jest ok, ale reszta kiepsko wypada.

Szczególnie denerwuje mnie głos Whitmana, ale to dlatego, że to chyba ten sam gościu podkłada co Fredowi ze starszych Scooby Doo ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grunt że nie ma Boberka, Szyca, Fronczewskiego i Lindy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale Boberek jest dla mnie mistrzem polskiego dubbingu.

Ja jestem po około godzince grania i jak na razie wrażenia pozytywne. Oczywiście te "lepsiejsze" włosy włączone ;P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja lubię oryginały-jedyny wyjątek to Boberek i Uncharted

z wypowiedzi wezmę chyba tańszą ang.wersję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wydać dwóch stów na kolejne prostackie Uncharted gdzie w 90% gry idziesz i strzelasz, dlatego zrezygnowałem z preordera TR. Myślę, że przydałaby się jakaś konstruktywna krytyka tego tytułu w porównaniu np. do Uncharted, Far Cry 3, czy innego Hitmana, bo do niego też porównanie tutaj padło.

W zasadzie to nie bardzo wiadomo jak się odnieść do tego czegoś co napisałeś.

Jakie gry (tematyka + gameplay) nie są dla Ciebie prostackie ?

Lego - Indiana Jones ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewno w tej grze jest mniej strzelania niż w Uncharted.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewno w tej grze jest mniej strzelania niż w Uncharted.

I o to chodzi.

Poza tym warto choć w demo zagrać a potem głupoty wypisywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to nie bardzo wiadomo jak się odnieść do tego czegoś co napisałeś.

Jakie gry (tematyka + gameplay) nie są dla Ciebie prostackie ?

Lego - Indiana Jones ?

Gameplay. Nowatorstwa po tej grze już się chyba nie spodziewam. Takie powielanie schematów z innych gier. Survival miał być i podobno też nie ma. Prawda to?

I o to chodzi.

Poza tym warto choć w demo zagrać a potem głupoty wypisywać.

Póki co nie ma dema TB na PS3.

Edytowane przez jets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniłeś już grę, że jest prostacka.

Znaczy to że wszystko wiesz na ten temat, dlaczego więc pytasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmów też nie oglądaj bo tam to dopiero są schematy. Za to znam kilka filmów których obejżenie w całości to dopiero survival pełną gebą.

W powielaniu schematów nie ma nic złego pod warunkiem że do czegoś prowadzą i mają sens. A nazywanie gier prostackimi tylko dlatego że się "idzie i szczela" obraża ludzi którzy te gry uwielbiają. Sam nienawidzę CoD ale nie wyzywam fanów tego cyklu od buraków i prostaków.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie ma dema TB na PS3.

No własnie o to mi chodzi.

Nie chcę Cię obrażać. Tylko nie wypisuj elaboratów, gdzie tak na prawdę nic o tym nie wiesz.

Zagraj, a potem przyjmę każdą Twoją krytykę tej gry - będziesz miał do tego prawo.

Póki co pisanie o grze, o której nie masz pojęcia, że jest prostacka stawia Twoją wiarygodność pod dużym znakiem zapytania.

Edytowane przez lennox
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na szybko. Nie mogę jeszcze zagrać , ale chciałem się zapytać czy gra posiada online passa bo nie znalazłem w pudełku żadnego kodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na szybko. Nie mogę jeszcze zagrać , ale chciałem się zapytać czy gra posiada online passa bo nie znalazłem w pudełku żadnego kodu.

Nie posiada.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie o to mi chodzi.

Nie chcę Cię obrażać. Tylko nie wypisuj elaboratów, gdzie tak na prawdę nic o tym nie wiesz.

Zagraj, a potem przyjmę każdą Twoją krytykę tej gry - będziesz miał do tego prawo.

Póki co pisanie o grze, o której nie masz pojęcia, że jest prostacka stawia Twoją wiarygodność pod dużym znakiem zapytania.

Źle się wyraziłem. Moją opinię kierowałem do serii Uncharted którą ograłem, a nie TR. Bardziej zależało mi na odpowiedzi, czy TR to kalka Uncharted czy też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest kalka Uncharted. W paru momentach gra rzeczywiście ma podobną reżyserię, ale to akurat wychodzi jej na dobre - 80% czasu gry to eksploracja dość sporych lokacji. Korytarzowee lokacje to jedynie przejściowe fragmenty i dość krótkie.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

54% gry za mną. Jestem wprost oczarowany. Sądze że będzie to jedna z najlepszych gier roku. Grafika wspaniała a i fabuła ciekawa i wciągająca.

Polska wersja też dobra. Karolina naprawde się postarała.

Jeszcze troche pustawo w multi ale pewnie jak już wszyscy przejdą singla i troche więcej osób kupi gre to będzie młyn na serwerach bo multi choć nie kopie po jajach to naprawdę daje rade.

Takie 9,5/10 bym wystawił ;)

POLECAM!

ps: http://www.ps3site.p...707#more-144707 może i fajnie to wygląda ale z pewnością takie rarytasy tylko na PC

Edytowane przez erwines
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol Trochę przesadzony ten efekt. Jak na reklamie jakiegoś szamponu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi grobowiec machnięty w 3 minuty :) a do trzeciego póki co się chyba nie dostane póki nie pchnę fabuły dalej, bo ewidentnie żeby się do niego dostać muszę mieć jakiś przedmiot, którego nie mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi grobowiec machnięty w 3 minuty :) a do trzeciego póki co się chyba nie dostane póki nie pchnę fabuły dalej, bo ewidentnie żeby się do niego dostać muszę mieć jakiś przedmiot, którego nie mam...

Gdzieś w połowie gry może troche dalej odblokujesz wszystkie gadżety. A pare ich jest.

Przeszedł już ktoś całą? Nie wiecie czy po zakończeniu fabuły można dowolnie poruszać się po wyspie i odkrywać katakumby itp czy są napisy końcowe i jedynei pozostaje nam gra od początku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×