Skocz do zawartości
ONE

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie tylko PSStore, ale jakaś forma GOTY ukaże się na bank - nie wiadomo jednak kiedy, bo w planach są jeszcze DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak, ktoś ograł Dragonborna na tyle, by stwierdzić czy Bethesda nie spieprzyła jeszcze bardziej gry? ;)

Możesz rozwinąć myśl ? Co znaczy spieprzyła jeszcze bardziej ? Dragonborn to wzór dodatków. ? Ilość questów, broni, zbroji, cały świat Morrowind i to wszystko daje ze 20h zabawy. Większość podstawek nie zapewnia tyle zabawy a co dopiero DLC, Dawnguard też jest świetny, jednak jego przejście zajęło mi ok.10h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja nie mam na myśli jakości samego DLC, bo w tę nie wątpię - chodzi mi o wpływ dodatku na stabilność podstawki. Z Falloutami była tragedia, dlatego pytam jak jest w wypadku Skyrim.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja nie mam na myśli jakości samego DLC, bo w tę nie wątpię - chodzi mi o wpływ dodatku na stabilność podstawki. Z Falloutami była tragedia, dlatego pytam jak jest w wypadku Skyrim.

Pograłem z godzinke może dwie i co jakiś czas gra się przycina,ale może to wina mojego save ktory po 150H waży 10 mb :P

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wydaniem DLC wyszedł patch który w teorii miał poprawić działanie gry. Wyszło jak zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do stabilności oraz poprawy działania gry, po zainstalowaniu Dragonborna nie mogę pływać. Po prostu gra się zawiesza za każdym razem jak zejdę pod wodę. Czy ktoś ma podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na problem z shaderami, ale te cyrki miały miejsce po jednym ze starszych patchy i chyba zostały już wyeliminowane. Ostatnim razem pomagało przeinstalowanie wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zachwycony, bo nie ma już spadków FPS'ów, jedynie raz przycięła mi się gra.

Co do problemu z wodą - podobnie; u mnie wszystko śmiga.

DLC zaś już na samym początku zapowiada się fantastycznie. Nie wiem czy kupiłbym za pełną cenę, ale 31 zł jak najbardziej warto wydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na problem z shaderami, ale te cyrki miały miejsce po jednym ze starszych patchy i chyba zostały już wyeliminowane. Ostatnim razem pomagało przeinstalowanie wszystkiego.

Pomogło usunięcie Patchów (Skyrim Updates), dzięki za pomoc :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok, nie wytrzymałem - odzyskałem Skyrim i skorzystałem z ostatnich chwil promocji na Dragonborn. I cóż, od początku widać że to Skyrim pełną gębą ;-) Spędziłem z dodatkiem 3h i w sumie nie ruszyłem wątku głównego. Ba, nie ruszyłem się poza Raven Rock. Klimat i muza z Morrowinda to miazga.

Pytanie dla tych, co mają to za sobą:

Questa w Apocryphie nie muszą robić od razu? Mogę wrócić tam w każdej chwili korzystając z księgi?

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by co, to Hearthfire jest już w sklepiku za niewiele ponad 9 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Hearthfire o 15 i gram do teraz. Budowanie domku nawet jak masz dużo pieniędzy jest czasochłonne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma problemy z grą, kupiłem Dragonborn i nawet nie wyszedłem ze Skyrim a mam co chwile zwiechy.

Praktycznie nie ma mowy o graniu dłużej niż 1h bez zwiechy.

Gra zawiesza się tylko podczas czekania lub przechodzenia pomiędzy lokacjami.

W tym drugim przypadku zostaje na ekranie logowania w nieskończoność.

Zanim zainstalowałem dodatek na 100h+ gra zawiesiłam się raz czy dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma problemy z grą, kupiłem Dragonborn i nawet nie wyszedłem ze Skyrim a mam co chwile zwiechy.

Praktycznie nie ma mowy o graniu dłużej niż 1h bez zwiechy.

Gra zawiesza się tylko podczas czekania lub przechodzenia pomiędzy lokacjami.

W tym drugim przypadku zostaje na ekranie logowania w nieskończoność.

Zanim zainstalowałem dodatek na 100h+ gra zawiesiłam się raz czy dwa.

To jest własnie "magia" tej gry. Pamietam jak pisałem tutaj na forum, ze gra co chwile mi sie wiesza. Przeinstalowanie i gra nowa postacia nic nie dały. Odlozylem gre na jakis czas i po kilku tyg. znow odpalilem. Od tamtej pory nie zawiesza sie w ogole. Troche przeczy to logice i nie mam pojecia co bylo przyczyna tych zawiech. Skyrim poprostu jest jak kobieta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qwa tylko skończyłem pisać post wziąłem pada w ręce i zwiecha... :)

Kupię dziś jeszcze Heartfire, jak Dragon popsuł mi grę to Heart może ją naprawi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie kwestia samego Dragona, a sporego save'a w połączeniu z DLC. Ja ze stara postacią też mam problemy, więc nawet nie odpalam DLC z tamtego sejwa - pod Dragonborna i Dawnguarda mam nową postać ze względnie lekkim savem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, że się Wam tak wejde w zdanie...

Wiadomo może czy planowana jest wersja GOTY czy coś takiego? Bo tych dodatków kilka jest, więc może się pokuszą? Fallouty zawsze miały takie edycję, to może Skyrim też dostanie?

Jak ktoś coś wie to będę wdzięczny za jakiekolwiek info.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wersja GOTY (czy podobna) to w wypadku Bethesdy raczej pewnik. Sęk w tym, że dotychczasowe dodatki do Skyrim wyszły jednak dość długo po premierze, a przed nami pewnie jeszcze jedno lub dwa rozszerzenia. Nie zdziwię się, jeśli jakieś GOTY wyjdzie więc dopiero pod koniec tego roku.

Pewności jednak nie mam, dlatego teraz inwestuję w dodatki - Dragonborn za 30zł do świetny deal. Zobaczę jak z Dawnguard.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem heartfire kupiłem ziemie w trzech miastach, zaadoptowałem dzieciaka i zostało tylko zbudowanie trzech domów.

Ile mniej więcej kosztuje zbudowanie kompletnej posiadłości, w portfelu nie mam za wiele i nie wiem czy warto w ogóle zaczynać.

Co jak co ale jak patrzę na okładkę tej gry to mi się niedobrze robi, chociaż co jakiś czas do nie wracam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem heartfire kupiłem ziemie w trzech miastach, zaadoptowałem dzieciaka i zostało tylko zbudowanie trzech domów.

Drzewo Panie, nie zapomnij o posadzeniu drzewa ^^

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

czy planowana jest wersja GOTY

Wersja GOTY jest planowana na przyszły rok. B. potwierdziła, że do Skyrima zostaną wydane 4 duże DLC. Mamy Dawnguard, Dragonborn i na grudzień zapowiedziano kolejne DLC pod roboczym tytułem Redguard. Pytanie tylko czy B. wlicza w te 4 duże DLC Hearthfire czy też nie. Jeśli tak to GOTY zapewne pojawi się w połowie przyszłego roku jeśli nie to pod koniec przyszłego roku.

Na Twoim miejscu bym nie czekał na GOTY. Gra jest genialna, mam już za sobą 150h i nie mogę się oderwać od gry. Ilość rzeczy, które można robić w tej grze jest porażająca.

Kto wie może GOTY wyjdzie już na PS4 w full hd :P

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już ile będzie kosztował "Dawnguard"? Bo zastanawiam się, czy kupić ten dodatek czy Darksiders II (bo cena jest kusząca), a dodatki do Skyrim opłaca się chyba tylko kupować w promocji :P (nie dałbym 62zł Za "Dragonborn-a"). Heartfire jak na razie do mnie nie przemawia, bo niewiele wnosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Daronborn jest jak najbardziej wart 60zł. Świetny, wzorowy dodatek.

Dawnguard będzie pewnie po tyle samo, czyli ok 30zł w przecenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki do Skyrima wnoszą znacznie więcej rozgrywki niż niejedna pełnoprawna gra. Dragonborn daje ok 30h zabawy, Dawnguard 15h a Heartfire ok. 10h, każdy z nich jest warty znacznie więcej niż Sony prosi o nie w promocji. Te dodatki na PC kosztują 80 zł, na steamie 20ojro czyli podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w Dragonbornie mam już 15h, a zrobiłem dopiero jeden quest z wątku głównego. Odkryłem też dopiero jakieś 70% lokacji, cała masa przede mną. Solstheim niby mała jest, ale dokładna eksploracja sporo zajmuje - zwłaszcza że co krok trafia się na kolejne rozbudowane miejscówki i dość długie questy.

Hearthifre na razie olewam i czekam na środową premierę Dawnguard, może wymęczę Dragona do tego czasu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×