Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

To owc to jakieś przekłamane jest :/ Biłem się dzisiaj z jakimś murzynkiem, cwaniak się zrobił na wzrost 6,8 ale to akurat nie przeszkadzało, chodziło o to ile on ciosów wytrzymał, lałem go non stop w korpus i w twarz a ten nic, ani razu nie padł :/ Zdecydowałem się, że teraz tylko tryb head to head, dziś miałem piękną walkę haye vs butterbean hehe, 10 rund skubaniec wytrzymał ale ta jego bielutka twarz zmieniła się na czerwoną :)

ale walczyłeś w owc tak??? bo ja nie wiem w co już wchodzić i w czym piąć się w rankingu (albo spadać:)) owc czy head to head???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z owc zrezygnowałem, nie mam zamiaru lać 9 rund jakiegoś murzyna po gębie i po klacie po czym dostać ;/ A w head to head zawsze haye pokaże coś fajnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem co tutaj jest takiego skomplikowanego, duzo leszczy (78,79 overala) porywa sie na mnie - 87 overala i pozniej placza ze bije ich w pierwszej rundzie - tak ich ciosy na mnie wogole nie dzialaja moge grac bez gardy z takimi, miezcie sily na zamiary a wtedy nie bedzie gadek, ze wam nie idzie :) tryb owc kozak - czekam teraz na rywali gymu i beda mecze gym vs gym :)

Frost nie jest taki mocny jak go niektorzy tu przedstawiaja, Aliego udaje mi sie ograc dziadkiem Foremanem.

Dzis zalyczylem dziesiaty lose, co ciekawsze z tym samym typem co dziewiaty i tez przez flash ko - koles ma to niezle obcykane :) ale jeszcze sie odkuje ;d pozdro

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten murzyn o którym pisałem, miał 78 umiejętności, więc na pewno powinien odczuć tyle ciosów ile na niego spadło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten murzyn o którym pisałem, miał 78 umiejętności, więc na pewno powinien odczuć tyle ciosów ile na niego spadło...

uzywaj power szotow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więcej niż połowa ciosów to były te najmocniejsze bomby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że nikt nie zna odpowiedzi co do zmiany tych puntków rozdanych w OWC, online przy swoim zawodniku? Przypomnę, kasowanie zawodnika i statystyk nie dało nic. Btw. 3 filmik z online już jest :P ->

Swoją drogą jak na to patrzę to smiać mi się chce. Zrobiłem się na podobizne, łapy zasięg nieziemski a ja walcze na blisko itd. Na szczęście już się przestawiłem, zmieniłem styl, podejście. Baaa, w Legacy już prawie top10 jestem, jeszcze troszkę. Edytowane przez InF'ernaL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ponownie

Narzekałem kilka dni temu na najnowszą na Champion ale naprawdę zrobiło się już miło , najpiękniejsze jest to ze czasami można zmienić losy całej walki , to mi sie bardzo podoba , ostatnio walczylem , leżałem trzy razy na deskach ale udało mi sie ogarnąc i na sam koniec zrobić KO mojemu rywalowi .

Tym którzy narzekają na to że biją biją i przegrywają , proponuje zmienić kategorię wagową na niższą niż heavy , tam jednak faktycznie jedna bomba może wykluczyc ciebie z dalszej walki , w sumie w wadze średniej też ale mimo wszystko tam jest jakoś inaczej , ciosy są lżejsze , chociaż są też takie które eliminują , ale tak jak napisałem tym którzy się wkurzają ze nie nie mogą zrobić zmieńcie sobie Heave na średnią , pograjcie troche , ogracie sie i wracac do heavy . Na początku jak zaczynalem mój bilans był marny , 2 wygrane 9 porażek , skasowałem zawodnika , stworzyłem typa w middle mój bilans teraźniejszy to 22 wygrane 7 porażek może nie zachwyca , ale już coś tam zaczełem pstrykać :) W Heavy mam 3:0 bo rzadko gram . Tak jak kiedyś napisał Piachu jeżeli jestes zamroczony , odbijasz , garda , odbijasz tylko nie w narożniki .

Także gram i szlifuje swoje umiejętności - stworzyłem Gym o nazwie Poland Boxing Gym jest juz kilka osób także zapraszam za 5 czy tam 4 dni wskazą inny gym do walki także moze być ciekawie :)

Pozdrawiam wszystkich fighterów !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec jak stoi sprawa z gameface'ami? Wprowadzili jakas nowosc, nowe slidery o ile w ogole sa(tak jak w MMA nie dali takiej mozliwosci), czy lepiej odwzorowuje twarze ze zdjecia niz poprzednio. etc.

pozdro.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec jak stoi sprawa z gameface'ami? Wprowadzili jakas nowosc, nowe slidery o ile w ogole sa(tak jak w MMA nie dali takiej mozliwosci), czy lepiej odwzorowuje twarze ze zdjecia niz poprzednio. etc.

pozdro.

No właśnie niestety nie za bardzo. Ja osobiście kompletnie żadnych zmian nie zauważyłem w odwzorowaniu. Jeszcze nawet dla porównannia zrobiłem sobie na stronie Face Beta(EA Sports z tym że tam jest dla FIFY bodajże) i wyszło conajmniej 2 razy lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niestety nie za bardzo. Ja osobiście kompletnie żadnych zmian nie zauważyłem w odwzorowaniu. Jeszcze nawet dla porównannia zrobiłem sobie na stronie Face Beta(EA Sports z tym że tam jest dla FIFY bodajże) i wyszło conajmniej 2 razy lepiej.

Tak Gameface na stronie dostal nowa wersje, ktora tworzy dobre twarze, ale nawet tam brakuje sliderow, a przeniesiona twarz do gry nie odzwierciedla tak dobrze tej ze strony. Ale moze w koncu cos z tym ruszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy za sparingi w gyme też się dostaje punkty exp, bo niedawno zacząłem i ciężko jest trafić na kogoś z overalem 78 a o walce z kolesiem 80 można praktycznie pomażyć. Ttłucze się go przez 8 rund a jemu wychodzi jeden strzał i jest po zawodach (jak się dożyje bo na 78 garda też pozostawia wiele do życzenia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Fajnie się pyka w FNC ale w OWC na samym początku nie jest za wesoło. Startując bez punktów xp dostaje się najczęściej oklep na "dzieńdobry" od wyżej wypoziomowanych, można trafić na równie początkujących ale żeby nie psuć swojego rekordu (stosunku walk wygranych do przegranych) przydałoby się trochę puktów XP. Ja nie jestem zwolennikiem kupowania punktów XP, bo już raz na grę wydałem. Zauważyłem że można zarobić xp sparując w gymie, jednocześnie nie psując sobie statystyk (odpowiadam przy okazji na pytanie zezeee).

Dlatego założyłem gyma:

POLISH POWER GYM

nie robię na siłe konkurencji, tylko nie udało mi się dostać do POLISH GYM bo widzę że osiągneła maximum (32 fighterów)

Zapraszam wszystkich do gyma (szczególnie nowych fighterów takich jak ja) i sobie posparujemy zarobimy xp i będziemy obijać innym mordy;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis bede usuwal graczy niemajacych zadnego zawodnika wiec zapraszam wrazie co ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis bede usuwal graczy niemajacych zadnego zawodnika wiec zapraszam wrazie co ;>

to w takim razie kto mnie usunal ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN jest modernizowane do jutra rana nikt nie wbije

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[

KmPiast

ja bym się chętnie zapisał do Twojej gym

Pozdro

Edytowane przez robinson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie modernizowane ;p wlasnie wyszedlem , pogralem troche H2H i musze stwierdzic ze jest bardziej zbalansowane od OWC, wkurwia mnie ten body spam + stamina ubywa baardzo wolno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam po raz kolejny. W porównaniu do demka pełna chodzi płynniej? Naprawili to?

Czy te pytanie naprawdę Was wszystkich przerasta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te pytanie naprawdę Was wszystkich przerasta?

tak samo chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam problemów z płynnością w demku nie miałem i teraz też nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quote name='Tom21' timestamp='1299690807' post='492803']

PSN jest modernizowane do jutra rana nikt nie wbije

Jak właśne gram wszystko cyka. Hey jak walczę z kimś o dużo lepszym rankingu to automatycznie dostaje więcej pkt ??? Mówię o trybie fight now.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak właśne gram wszystko cyka. Hey jak walczę z kimś o dużo lepszym rankingu to automatycznie dostaje więcej pkt ??? Mówię o trybie fight now.

Przekonaj się sam ale racze tak. Na pewno w OWC gdy koleś ma 85 overall a Ty 78 dla przykładu to exp dostaniesz na pewno więcej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonaj się sam ale racze tak. Na pewno w OWC gdy koleś ma 85 overall a Ty 78 dla przykładu to exp dostaniesz na pewno więcej.

Grasz, może w fight now? bo bym pocwiczyl z kims lepszym, nierankigową 1 walkę. Gram Allym lub Władem.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×