Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Stworzylem zawodnika. Jrstem w swoim gym ALE jak tu kurcze zdobywac xp?wiem ze walczac z tym ze ciagle trafiam w OWC na kolesi z lepszymi statami niz moje 78. Jestem juz po 4 porazkach i poprostu rece opadaja

jeżeli chcesz zdobywać xp i nie przegrywać to walcz z takimi co mają też 78 ovr z wyższym współczynnikiem to już ciężko bo jest zbyt duża różnica, nie ma innej rady albo dokupić xp albo mieć cierpliwość i powolutku je zbierać nawet za przegraną walke coś tam dorzucają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłem se zawodnika na nowo i dzięki temu mogłem zmienić z tego potwornego counter punch na outside. Póki co jest nieźle choć mogłobyć świetnie gdyby nie ostatnia walka z jakimś idiotą który tylko spamową prawym sierpowym bo miał go rozwiniętego bardzo mocno choć overall miał taki jak ja ^^ 8-2-0(5KO).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aj dajcie spokoj z tymi flash ko - dzisiaj najgorszy dzien w mojej karierze - 2 losy przez flash ko :/

186-14-165(ko)

i tak na marginesie nie wiem w jaki sposob trzeba typa znokautowac zeby dostac odznake FASTEST WIN IN THE WORLD

doslownie wyszedlem z typem 1 strzal i go zbierali, a oznaczenie nie wpadlo ;/

UP jak spamuje Ci prawa to schodz na lewo i odrazu pakuj w niego :)

gorsi sa tacy co czekaja tylko na twoj atak i pozniej leci prawy i lewy power :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak perfekcyjnie dac mocny body punch bo nie mogę pokonac Frosta. Te mocno wychodzą przypadkiem, jak robie kontre to często walę w głowę, a nie w bebechy. Tylko te lekkie idą, a ja nie mogę przynim stac godzinami bo jeden jego cios i mnie zbierją. W ogóle ten Frost jest przegięty bo ciosy przez garde przechodzą i już jestem zamroczony. Masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP jak spamuje Ci prawa to schodz na lewo i odrazu pakuj w niego :)

gorsi sa tacy co czekaja tylko na twoj atak i pozniej leci prawy i lewy power :)

Tera to ja se mogę jak koleś już mnie pokonał -.- Dostał nokaout po czym zaczął jeszcze bardziej spamować i raz dostałem to 1/10 hp i padłem potem znowu to samo i zgon. Mówię śmiech na sali, gdzie on w takiej rozgrywce czerpie przyjemność?

No dzisiaj natrafiłem też na takiego typa typu mega defense. Tzn. Przez dobre 9 rund def def po czym w 10 gdy miałem mało staminy nokaout ale podniosłem się i ostatecznie wygrałem na punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj mialem jeszcze 2 porazki, masakra nie umiem grac na body spammerow - tyle ze nie na takich nobow ktorzy kucna i tylko bija w bebechy a takich ktorzy tylko atakuja bebech i uciekaja.

wczoraj wygralem z top3 world ciezkiego owc :) jedyna pozytywna sprawa. ja na chwile obecna 201 win 16 lose :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj mialem jeszcze 2 porazki, masakra nie umiem grac na body spammerow - tyle ze nie na takich nobow ktorzy kucna i tylko bija w bebechy a takich ktorzy tylko atakuja bebech i uciekaja.

Jak tak zaatakowac szybko na bebech i uciekac?? przydatne by to było na wyższych bokserów, nie mówie o spamowaniu cały czas, ale taktyka dobra. Ja i tak nie gram w owc tylko w fight now.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bron Cie Bóg nie walcz tak

Tylko, że mi chodzi o pojedynczy cios na wątrobe po kontrze bo macham gałką i zadaje cios w twarz zamiast na bebechy, pozatym nie mogę przejsc Frosta na 3lvl co napisałem wczesniej. Jak kucam i nawalam to on mnie nokautuje.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj mialem jeszcze 2 porazki, masakra nie umiem grac na body spammerow - tyle ze nie na takich nobow ktorzy kucna i tylko bija w bebechy a takich ktorzy tylko atakuja bebech i uciekaja.

wczoraj wygralem z top3 world ciezkiego owc :) jedyna pozytywna sprawa. ja na chwile obecna 201 win 16 lose :)

Dzyzas, piachu :o Btw. szkoda że nie ma only Poland, no ale oczywiście dla nas nie zrobili a dla tjb. Kambodży owszem ^^ Jaki Ty masz tam overall swoim zawodnikiem? Co masz wymaksowanego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzyzas, piachu :o Btw. szkoda że nie ma only Poland, no ale oczywiście dla nas nie zrobili a dla tjb. Kambodży owszem ^^ Jaki Ty masz tam overall swoim zawodnikiem? Co masz wymaksowanego?

no faktycznie szkoda, ze nie ma polski - jest jakas szansa ze wprowadza ?

moj overal to 88 a co mam wymaksowanego to tajemnica panstwowa :D

obecnie

219-16-195(ko)

world rank 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy wam rowniez czasem jakby "zawiesza sie gra" ? :) tzn muzyka gra dalej w menu, tylko stoi w miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może jak sobie kupić trenera bo nazbierałem już ok. 50 000$ i nie wiem gdzie jest ta opcja, a czytałem, że można kupować sobie lepszych trenerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy wam rowniez czasem jakby "zawiesza sie gra" ? :) tzn muzyka gra dalej w menu, tylko stoi w miejscu.

Tjaa... dość często gdy szukam gracza z podobnym Overallem podczas grania online OWC.

Tak jakbyście se nie zdawali sprawy to za różne cuda w legacy dostaje się boosty którę można używać w online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy ile juz dostalem w rylo swoim bokserem zakrawa o jakas paranoje. Gram oczywiscie swiim stworzonym bokserem w gym i owc. Ani jednej wygranej...porazek juz liczba dwucyfrowa...

Ma ktos jakies rady dla poczatkujacych? Gdzie dodawac staty? Jak robic np kilka prostych jedna reka w szybkim tepie? Sporo graczy wlasnie tqk mnie punktuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy ile juz dostalem w rylo swoim bokserem zakrawa o jakas paranoje. Gram oczywiscie swiim stworzonym bokserem w gym i owc. Ani jednej wygranej...porazek juz liczba dwucyfrowa...

Ma ktos jakies rady dla poczatkujacych? Gdzie dodawac staty? Jak robic np kilka prostych jedna reka w szybkim tepie? Sporo graczy wlasnie tqk mnie punktuje

zapisz się do mojego gymu to mogę Ci kilka porad udzielić których się nauczyłem do tej pory:)

mój gym to EVENEMENT PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tjaa... dość często gdy szukam gracza z podobnym Overallem podczas grania online OWC.

Tak jakbyście se nie zdawali sprawy to za różne cuda w legacy dostaje się boosty którę można używać w online.

Za jakie cuda dokładnie??, gdzie mogę to sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jakie cuda dokładnie??, gdzie mogę to sprawdzić?

Np. za prospect of the year w legacy mode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś czy warunki fizyczne + waga mają znaczenie jeśli chodzi o wytrzymałośc i siłę boksera. Bo mam boksera w średniej, ale on waży 147(limit półśredniej) i ma zasię 62, a ludzie pewnie robią samych kolosów.

Przypusmy, że gram z kimś kto ma taki sam overal, ale waży 160ft i mam zasięg 80, czy jest wytrzymalszy i silniejszy bo jeśli tak to chyba usunę tego boksera. Gralem sparing i nie mogłem zamroczyc przeciwnika, chociaż lokowalem sporo kontr, a sam padłem 2 razy. Ten sam overall przeciwnika + on miał lepsze warunki.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musisz wszystko da się zmienić :whistling: począwszy od parametrów fizycznych stylu walki na imieniu i nazwisku kończąc :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już zaczniesz Legacy Mode to nie możesz parametrów zmienić.

Mógłby mi ktoś odpowiedzieć czy i jak da się zmienić trenejro na lepszego i co można robić jeszcze z $? Bo narazie to tylko na obozy wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już zaczniesz Legacy Mode to nie możesz parametrów zmienić.

Mógłby mi ktoś odpowiedzieć czy i jak da się zmienić trenejro na lepszego i co można robić jeszcze z $? Bo narazie to tylko na obozy wydaje.

oczywiście że można zmienić parametry w legacy:)

Edytowane przez robinson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×