Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

macie połączenie z EA?

Dupły serwery nie mam połączenia od dobrych 30 minut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ale wy ciemni jesteście od wczoraj już trąbią że są prace konserwacyjne na psn a wy jak dzieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ale wy ciemni jesteście od wczoraj już trąbią że są prace konserwacyjne na psn a wy jak dzieci...

A czy ty wiesz ze brytyjczyczy będą ścigać Łukaszenkę ??

Po co takie głupie mądrości - omnibusie - nie każdy musi o tym wiedzieć więc nie mądrzyj się bez sensu - trąbią chyba u ciebie w chałupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie było to samo pytanie i odpowiedź.

Na głównej stronie ps3site też już o tym wczoraj pisali.

Ty leniu wolisz napisać "dupły serwery" zamiast troszku się wysilić to już twój problem.

A potem płaczecie że serwery są awaryjne i wszyscy wydawcy olewają PS3...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ty wiesz ze brytyjczyczy będą ścigać Łukaszenkę ??

Po co takie głupie mądrości - omnibusie - nie każdy musi o tym wiedzieć więc nie mądrzyj się bez sensu - trąbią chyba u ciebie w chałupie

a co ma piernik do wiatraka ?pardon.gif trąbili na wszystkich portalach, nawet na forum ktoś kilka razy pytał więc naprawdę wystarczy troszeczkę inicjatywy i czytania ze zrozumieniem. ok.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey powiedzcie jaką taktykę obrac na Coopera w w trybie Champion, to jest ta plansza co ma się rozcięcie nad okiem. Podłączam kolesia do prądu tak ze 3 razy w walce i nigdy nie mogę go skończyc. Jeszcze moje pytanie czy idzie tą walkę wygrac na pkt bo nie dałem go rady powalic i miałem game over. 5 razy próbowałem i mam dośc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wy tez nie macie intrukcji do gry w pudelku? tylko mam kod online i jakas krotka ksiazeczke o gwarancjii o padzie itp a gdzie intrukcja do gry???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wy tez nie macie intrukcji do gry w pudelku? tylko mam kod online i jakas krotka ksiazeczke o gwarancjii o padzie itp a gdzie intrukcja do gry???

Ja też tak mam. Jakieś dwa dni temu była informacja na stronce, że EA przestaje wydawać instrukcje niestety down.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nawet kodu nie mialem. EA mi odpisalo, zebym odpalil sobie free trial, ktory ponoc nie jest ograniczony czasowo.... zobaczymy. Jak jednak mi "zgasnie" to bede znowu dzwonil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno konkretne pytanie. Czy w multi gra zwalnia jak to miało miejsce w demie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno konkretne pytanie. Czy w multi gra zwalnia jak to miało miejsce w demie??

Gra nie zwalnia - w demie też mi nie zwalniała .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne...grając w multi gra często mi przeskakiwała lub zwalniała...neta mam 2 mb, wszystkie gry mi szaleją w multi:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne...grając w multi gra często mi przeskakiwała lub zwalniała...neta mam 2 mb, wszystkie gry mi szaleją w multi:(

Więc akcje z łączem . FN chodzi bez zarzutów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy da się w trybie Legacy tak jak w 4 zmienić kategorię wagową??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po jakim czasie można liczyć na propozycję zmiany, w FNR4 było to zazwyczaj po wygraniu pierwszego pasa tu mam już 3 i nadal cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy na wyższym poziomie sparingi są trudniejsze czy tylko walki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taki myk:

Mam na PS3 dwa konta - głowne na US i drugie na PL. Na koncie Us nie mogłem wpisać kodu online pass - wyrzucało mnie po wybraniu reedem. Wpisałem na drugim koncie, pobrał się i jest ok.

Natomiast gdy przełączę się na konto główne - cały czas pyta o online pass. Podobną sytuację miałem w Fifie11 - ale tam online pass działa na obu kontach.

Co może być grane? Bo już nieźle się wkurw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taki myk:

Mam na PS3 dwa konta - głowne na US i drugie na PL. Na koncie Us nie mogłem wpisać kodu online pass - wyrzucało mnie po wybraniu reedem. Wpisałem na drugim koncie, pobrał się i jest ok.

Natomiast gdy przełączę się na konto główne - cały czas pyta o online pass. Podobną sytuację miałem w Fifie11 - ale tam online pass działa na obu kontach.

Co może być grane? Bo już nieźle się wkurw...

dawaj bo mamy do zagrania walke o pas gymu ;p wiec ogarniaj to i gogo ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o... a ja nic nie wiedzialem ze jakeis walki o pas są. A chetnie bym wyszedl na awanture, mimo ze overall tylko 79 (statsy 5-1) ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawaj bo mamy do zagrania walke o pas gymu ;p wiec ogarniaj to i gogo ;d

Bardzo k.. chętnie, tylko nie mam jak. Na koncie us wchodzę normalnie do gry bez zapytania o kod, wybieram online, gym lub fight i lipa - standardowe okienko z wpisaniem, kupieniem lub "nie teraz". Po wybraniu jakiejkolwiek opcji wyrzuca mnie do menu.

Natomiast na koncie PL wszystko bangla.

Wyczytałem na www ea, że online pass jest przypisany do konsoli i do wszystkich kont na niej. Chyba wykonam parę telefonów :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to graj z PL ?:P

Lookne wieczorem. Jak nic się nie zmieni to dodawajcie:Szopan2

Ale chyba będę musiał stworzyć nowego fightera. Aż mi się nie chce.

W Ultimie próbowali mnie zbyć mówiąc, żebym się skontaktował z EA w ramach gwarancji. A ja powiedziałem ,że dzwonię do nich w ramach rękojmi i muszą się tym zająć. Zobaczymy co zrobią. Najwyżej będę chciał drugą grę na wymianę i tyle.

Czytałem na zagr. forach - bardzo dużo ludzi ma taki sam problem - Ci którzy kontaktowali się z EA nie otrzymali odpowiedzi - więc podejrzewam, że jest jakiś błąd w samym systemie "online pass check". A elektronicy nabrali wody w usta :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stworzylem zawodnika. Jrstem w swoim gym ALE jak tu kurcze zdobywac xp?wiem ze walczac z tym ze ciagle trafiam w OWC na kolesi z lepszymi statami niz moje 78. Jestem juz po 4 porazkach i poprostu rece opadaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×