Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już zaczniesz Legacy Mode to nie możesz parametrów zmienić.

Mógłby mi ktoś odpowiedzieć czy i jak da się zmienić trenejro na lepszego i co można robić jeszcze z $? Bo narazie to tylko na obozy wydaje.

Nie da się. Ja sam mam już 1mln $.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poryty ten Legacy Mode...

Po co mi 400.000$ za walke jak nic nie mogę sobie za nie zrobić...

Poza tym przeskok pomiędzy poziomem AMATEUR, a PRO jest delikatnie mówiąc "znaczny".

Na Amatorze leje każdego w 1 rundzie ale nie przynosi mi to zbyt dużej satysfakcji, a jak walczę na Pro to wtedy modle się, żeby dotrzymać do końca walki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przecież po to jest różnica poziomów i MUSI być trudniej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem na czym to polega...

Chce tylko uzmysłowić wszystkim, ze przeskok z poziomu najniższego na jeden wyżej jest jak dla mnie kolosalny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam, pograłbym w grę for fun, tak żeby się nie męczyć za bardzo. Niestety na amatorze walki są za trudne, na pro wygrywam ale wolałbym to robić mneijszym nakładem sił, w końcu nie każdy kupuje grę aby być w niej mistrzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja od początku grałem na PRO ;) Baaa, nawet dzisiaj jakieś cuda mi wyskoczył po zdobyciu dwóch pasów w middle że mam najwięcej pasów z friends bodajże w legacy mode i w ogóle cudawianki ;)

Cholera jasna :verymad: Dzisiaj to już w ogóle dojechali. Rozegrałem OWC i 3 razy koleś na deskach leżał przy czym rozłączył się przy 3 i pisze mi że tymczasowo nie może podsumować tam ile exp itd. Patrze po meczu a tutaj dodało mi lose :| Że niby ja się z nim rozłączyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy boosty z legacy sa przypisane do tego zawodnika czy moge je dodac do innego z online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie trofeum Mr.Reliable. Może mi ktoś wytłumaczyć o co w nim chodzi? Z góry dzięki za odpowiedź

A tak w ogóle czy ktoś może pochwalić się platyną w tej grze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich graczy:) Mam problem odnośnie gry online world championship. Stworzyłem zawodnika ale nie zabardzo wiem jak go ustawić. Waga jest midllewieight nie wiem czy ma być duży czy mały. Wszystkie walki jak do tąd przegrywam, overal mam 80, trafiam na gości co mnie dosłownie jednym ciosem i mam KO. Czy nie umię grać? czy jestem taki cianki? mam stoczonych 5 walk i wszystkie loss by KO. Proszę o pomoc jak mam ustawić sobie zawodnika, może jakieś zdjęcie? Dzięki i pozdro dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy boosty z legacy sa przypisane do tego zawodnika czy moge je dodac do innego z online?

Możesz i tu i tu dać tak jak ja ;) Dałem w legacy i w online dla mojego middle boksera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich graczy:) Mam problem odnośnie gry online world championship. Stworzyłem zawodnika ale nie zabardzo wiem jak go ustawić. Waga jest midllewieight nie wiem czy ma być duży czy mały. Wszystkie walki jak do tąd przegrywam, overal mam 80, trafiam na gości co mnie dosłownie jednym ciosem i mam KO. Czy nie umię grać? czy jestem taki cianki? mam stoczonych 5 walk i wszystkie loss by KO. Proszę o pomoc jak mam ustawić sobie zawodnika, może jakieś zdjęcie? Dzięki i pozdro dla wszystkich.

walcz z zawodnikami do 80 overala...

na chwile obecna; 284-21-253ko

world rank - 5

ogolnie ostatnimi czasy flash ko mi sprzyja, typa top 1 utrafilem w pierwszej rundzie :) ale przypomina mi sie ze dostalem flasha od jakiegos no name z poza pierwszego tysiaca i do tego -80 pkt z rankingu - tak sie wkurw... , tym bardziej ze gosc lezal w pierwszej rundzie i drugiej a ja w trzeciej dostalem zdjecie :D

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu00 mam do Ciebie pytanko, czy jak wygram z kimś kto ma pas to czy on wtedy przechodzi na mnie???

wagi ciezkiej pas napewno, ale nie licz na niego gosc ktory go ma Viper00 gra jak typowa lama, szkoda, ze jak go polozylem w 1 rundzie to nie mial jeszcze pasa :)

te regionalne to mysle ze napewno nie przechodza - poprostu najlepszy gracz z danego regionu.

zalosne jest to, ze za wygrane walki dostaje srednio 4-12 pkt - za walki z 100setka - 10 ranku od 15-30 a za porazke z jakims jurneymanem przez farciarski flash ko -70 - 80 pkt , krew mnie zalewa jak musze odrabiac 70 pk, a wcale nie jest trudno dostac jakis glupi flash bo dzieci za dolary pokupywaly sobie xp bosty oraz bosty do statystyk ( co srednio daje im 90,91 overala) i na 10 000 cepow wrescie ktorys w ktorejs z koleji walce wejdzie tak ze bedzie flash...

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wagi ciezkiej pas napewno, ale nie licz na niego gosc ktory go ma Viper00 gra jak typowa lama, szkoda, ze jak go polozylem w 1 rundzie to nie mial jeszcze pasa :)

te regionalne to mysle ze napewno nie przechodza - poprostu najlepszy gracz z danego regionu.

zalosne jest to, ze za wygrane walki dostaje srednio 4-12 pkt - za walki z 100setka - 10 ranku od 15-30 a za porazke z jakims jurneymanem przez farciarski flash ko -70 - 80 pkt , krew mnie zalewa jak musze odrabiac 70 pk, a wcale nie jest trudno dostac jakis glupi flash bo dzieci za dolary pokupywaly sobie xp bosty oraz bosty do statystyk ( co srednio daje im 90,91 overala) i na 10 000 cepow wrescie ktorys w ktorejs z koleji walce wejdzie tak ze bedzie flash...

no dokładnie tak jest jak napisałeś, za porażkę zbyt dużo punktów odejmują, ja mam to szczęście że jeszcze od 20 do 40 pkt dostaje za wygraną ale jak przegram to 60 na minusie, a tak ogólnie już mówiąc to sprawdzałem na ktrórym miejscu jesteś w Europie ale nie mogłem Cie znaleźć, no nic dzięki pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no ogolnie to wczoraj o godzinie 22 bylem 5 na swiecie, wiec mysle ze dalej niz 6 nie jestem bo pozniej juz te odleglosci pkt byly dosyc duze, akurat z finem walczylem o te 5 miejsce a nad nami kanadyjczyk i amerykanie, wiec w europie powinienem byc 1-2, ale czasami nie wiem dlaczego nie ma mnie w niektorych rankingach. wiec jak chcesz sledzic moje poczynania to proponuje world rank :) pozdro

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no ogolnie to wczoraj o godzinie 22 bylem 5 na swiecie, wiec mysle ze dalej niz 6 nie jestem bo pozniej juz te odleglosci pkt byly dosyc duze, akurat z finem walczylem o te 5 miejsce a nad nami kanadyjczyk i amerykanie, wiec w europie powinienem byc 1-2, ale czasami nie wiem dlaczego nie ma mnie w niektorych rankingach. wiec jak chcesz sledzic moje poczynania to proponuje world rank :) pozdro

Co do ov to sam spotkałem kilku z 90 91 których nie było w 1 setce. Coraz więcej sie takich spotyka, ja ze swoim 81 nawet nie mam co podchodzić bo raczej rundy nie przetrwam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nie moge pisac postow z roboty bog wie dlaczego. ci co wykupili expa i bosty to w 99,9% free win dla graczy co troche ogarniaja + maja boksera ogarnietego, ale wiadomo flash ko wpadnac moze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej kamerze ustawiacie powtórki bo mi coś ciulowo wychodzą. Bo chcę zrobic ustawiam kamerę, a jak odpalam gotowe video to kamera lata na boki i gówno widac.

Dzisiaj zobaczyłem na ps3site najlepsze 5 KO i się uśmiałem sam robiłem lepsze dechy przeciwnikom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tam panowie wam idzie ?:)

no idzie nieźle wreszcie kogoś konkretnego powaliłem z czołówki:) chciałbym piachu00 wreszcie na Ciebie trafić ale nie jest łatwo:) w ogóle ciężko na kogoś z czołówki trafić bo po drodze wyszukuje mi tych najsłabszych a oni nie za bardzo chcą ze mną walczyć, ja już na nic się nie patrze i na kogo trafie z tym walcze nawet jak to będzie Viper00 przegram to przegram trudno:) tak ogólnie to jestem na etapie tworzenia zawodnika którym będzie mi się grało z przyjemnością :) pozdro dla wszystkikch

Edytowane przez robinson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Viper to lamer - atakuje na korpus jednym prostym i ucieka - trafic go wtedy jest bardzo ciezko, potrafi tak 10 i 12 rund, mialem wielkie szczescie, ze power prawym prostym poslalem go odrazu do szatni.

Ja z dniem dzisiejszym koncze "hardkorowe" granie na ranking - poniewaz szkoda zycia, musial bym grac caly czas, a po robocie pod koniec tygodnia jestem juz dosyc zmeczony + mam pare innych obowiazkow niz tylko granie, przykladowo wczoraj o 22 bylem 5 na swiecie - wracam z roboty, patrze juz 8 - amerykance przez noc rozgrywaja po 20-30 walk, to jest bez sensu, tym bardziej, ze jestem juz za stary na takie giercowanie i ujadanie sie z dziecmi ktorych pelno :) Nie mowie, ze wogole koncze gre ale juz napewno nie bedzie mnie w pierwszej setce, czasami cos pogram i dzis zaczelem H2H ktore jest bardziej zbalansowane i gra naprawde sprawia przyjemnosc, a nie spinka zeby nie trafic na lamera, a jak sie na niego trafi ze go wrescie jakos powalic, naprawde tych co atakuja na korpus prostym i uciekaja jest wielu, przykladowo walczylem z jednym i przez cala walke - 10 rund uderzyl mnie 1200 razy - i to byl najlepszy lamer z jakim gralem, praktycznie nie istnialem w tej walce, byl 3 na swiecie ale i mial najdluzszy win streak okolo 120 - ale niewiedziec czemu usunol boksera. Stamina w trybie OWC przy udezaniu ciosow na korpus + ucieczce praktycznie nie schodzi wiec masakra, i przytocze jeszcze tutaj goscia ktory dal prawdopodobnie max statystyk w prawy i lewy prosty na korpus kucal i naparzal na zmiane - po pewnym czasie nasz bokser nie moze uniesc gardy ani wyprowadzic ciosu - moze tylko chodzic - taka zywa tarcza :) Kolejnym przejawem lamerstwa sa tz, cepiarze ktorych mozna deko do Tysona porownac - ale zauwazylem ze moj bokser jest podatny na rozciecia tak bardzo, ze czasami w 2 rundzie z takimi graczami mial juz pasek damage prawie, ze caly zapelniony, ta walka w nastepnych rundach to byla ucieczka z mojej strony, co z tego ze robilem countery jak koles mial betonowa szczene i wrescie tak mnie porozcinal ze w 7 rundzie koniec.

Swoja droga Tyson to jest mega swamer - dzisiaj Frosta polozylem w 2 rundy... hehe

Robinson sluchaj moze i nie zagramy ranka na OWC ale jakies H2H w roznych wagach mozemy przeciez spokojnie pograc - zapros mnie do znajomych i jutro po robocie, po 16 jak bedziesz mozemy pograc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dalej problem z online pass. Muszę grać na drugim koncie. Najgorsze jest to,że nie ma na razie rozwiązania problemu. Ultima moją reklamację przekazała do EA.

Może ma ktoś dwa konta PL i US i odpowie mi, czy może grać na koncie US? U mnie ciągle wyskakuje zapytanie o kod. Założyłem dla picu konto na UK i na nim mogłem grać normalnie.

Ewentualnie jakby się komuś chciało - to niech założy konto na Stany i sprawdzi jak u niego wygląda kwestia online. Byłbym wdzięczny :thumbsup:

Ja gram tylko H2H. Próbowałem OWC ale lipa - jak trafi się na zboostowanego typa to gra przestaje mieć sens.

Póki co zapraszam wszystkich z którymi grałem do dodawania mojego alter ego - Szopan2. Chętnie pogram na poziomie :thumbsup:

Pozdro!!!

Do Piachu00:

Czekam na zakontraktowanie z Tobą rewanżu za Erica :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha dobrze ze mi przypomniales walke Erik "hanburgier" Esz z Krysem "kfc" Arejola :D

byla ostra jatka o ostatni zestaw w KFC, Erik zjadl zestaw z calym lokalem a obydwaj piesciarze zapowiedzieli juz walke pod MCdonaldsem ;D

Szopan napisz jak bedziesz gotowy hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha dobrze ze mi przypomniales walke Erik "hanburgier" Esz z Krysem "kfc" Arejola :D

byla ostra jatka o ostatni zestaw w KFC, Erik zjadl zestaw z calym lokalem a obydwaj piesciarze zapowiedzieli juz walke pod MCdonaldsem ;D

Szopan napisz jak bedziesz gotowy hehe

Spoko ,spoko. Mało nie udławiłem Erica. Mój Chris przeszedł na dietę. Nawet sam wielki MC nie jest w stanie spowodować u niego niestrawności i wzdęcia.

Dzisiaj oglądam Ligę Mistrzów. Będę albo po meczu, albo jutro. Jak coś , to się odezwę online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×