Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawie to napisałeś ale nie jest tak klarownie jak myślisz wyskakuje mi redeem i inne opcje wszystko cofa mnie do menu glownego;/

Ooo... mamy drugiego poszkodowanego przez EA :thumbsup: Pierwszy to ja...

Na jaki kraj masz założone konto? Jeśli na US to zapomnij o graniu online. Pozostaje tylko reklamacja. Spróbuj jeszcze wpisać kod w PStore (prawy górny róg - masz opcję redeem code). Jeśli to nie pomoże i wyskoczy,że kod jest nieprawidłowy lub stracił ważność to czeka Cię telefono-mailowanie do EA.

Jeśli tak się stanie napisz do mnie na PW - dam Ci nr do EA i parę wskazówek i sam sobie załatwisz. Moja reklamacja jest w trakcie - prawdopodobnie dostanę nowy online pass. EA nie chwaląc się nikomu, wprowadziła po cichu regionalizację kodów online i dupa. Powołałem się u nich na brak stosownej informacji na pudełku :whistling:

Macie lagi online? U mnie w 70% są masakryczne - aż nie chce się grać. Chociaż i tak ostatnio tylko baty dostaję...:teehee:

Edytowane przez Szopan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k...a chyba przestane grać w OWC i przerzuce sie na H2H, to jest jakaś masakra wygrywasz 10 walk z których kilka jest naprawdę ciężkich aż tu nagle przy jedenastej dostajesz flasza od jakiegoś leszcza i wszystkie punkty przepadają i wracasz znowu do tego samego miejsca w rankingu:( rozumiem że przegrywasz z kimś dobrym i odbierają kilka punktów, ja bym tak chciał ale k...a nawet nie możesz z kimś takim zagrać bo najpierw wyszukuje ci zawodników najsłabszych i po kilku minutach szukania nie masz już cierpliwości na połączenie z kimś konkretnym i wybierasz jakiegoś leszcza który ma podobny ovr (90) i co??? za wygraną 15 no może 20pkt za przegraną wieeelki minus 60pkt i odrabiaj to przez kolejne 1,5-2h gdzie sens gdzie logika???

Edytowane przez robinson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k...a chyba przestane grać w OWC i przerzuce sie na H2H, to jest jakaś masakra wygrywasz 10 walk z których kilka jest naprawdę ciężkich aż tu nagle przy jedenastej dostajesz flasza od jakiegoś leszcza i wszystkie punkty przepadają i wracasz znowu do tego samego miejsca w rankingu:( rozumiem że przegrywasz z kimś dobrym i odbierają kilka punktów, ja bym tak chciał ale k...a nawet nie możesz z kimś takim zagrać bo najpierw wyszukuje ci zawodników najsłabszych i po kilku minutach szukania nie masz już cierpliwości na połączenie z kimś konkretnym i wybierasz jakiegoś leszcza który ma podobny ovr (90) i co??? za wygraną 15 no może 20pkt za przegraną wieeelki minus 60pkt i odrabiaj to przez kolejne 1,5-2h gdzie sens gdzie logika???

Dlatego właśnie dałem sobie spokój z OWC. Dostałem 2x flasha, raz przegrałem na punkty i raz zagrałem z kolesiem który miał ov 91 a ja 79 i gong w drugiej rundzie zakończył moje marzenia :thumbsup:

Dla mnie tylko H2H w tym momencie się liczy. No i został mi Frost w Champion mode. Jakoś nie mam na razie jadu by go podejść. Spróbowałem 3-4 razy, ale scenariusz ten sam- jeden strzał jeden zabity. Snajper się kłania :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie dałem sobie spokój z OWC. Dostałem 2x flasha, raz przegrałem na punkty i raz zagrałem z kolesiem który miał ov 91 a ja 79 i gong w drugiej rundzie zakończył moje marzenia :thumbsup:

Dla mnie tylko H2H w tym momencie się liczy. No i został mi Frost w Champion mode. Jakoś nie mam na razie jadu by go podejść. Spróbowałem 3-4 razy, ale scenariusz ten sam- jeden strzał jeden zabity. Snajper się kłania :whistling:

nie no wiesz ja mówie o 110-28 99KO, także bardzo mi szkoda w sumie niezłego wyniku w OWC ale powoli brakuje mi cierpliwości, gdybym miał zaczynać od ov 79 to tez dałbym sobie spokoj. jeżeli chodzi o Frosta to to też miałem z nim mały problem ale wystarczy uciekać przez pierwsze 2 rundy żeby byc jak najmniej na deskach (bardzo ważne), pozniej od 3 rundy musisz go trafic chyba z 90 razy na korpus (juz nie pamietam) wystarczy podlatywac do niego kilka szybkich na korpus i uciekac a jak to zrobisz to juz jest tylko formalnosc i mozesz sie nim cieszyc online (ale wielu graczy rezygnuje kiedy chcesz nim grac:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no wiesz ja mówie o 110-28 99KO, także bardzo mi szkoda w sumie niezłego wyniku w OWC ale powoli brakuje mi cierpliwości, gdybym miał zaczynać od ov 79 to tez dałbym sobie spokoj. jeżeli chodzi o Frosta to to też miałem z nim mały problem ale wystarczy uciekać przez pierwsze 2 rundy żeby byc jak najmniej na deskach (bardzo ważne), pozniej od 3 rundy musisz go trafic chyba z 90 razy na korpus (juz nie pamietam) wystarczy podlatywac do niego kilka szybkich na korpus i uciekac a jak to zrobisz to juz jest tylko formalnosc i mozesz sie nim cieszyc online (ale wielu graczy rezygnuje kiedy chcesz nim grac:))

Jestem już po etapie uciekania 2 rundy. Wtedy jest save. Musze go obić na korpus x75. Ale na razie mi się nie chce. Kilka razy się nadziałem i dechy :turned:

Ja na razie mam wielkiego niesmaka do FNC przez online pass. Rzuciłem się na grę jak kierowca tira na bułgarkę, a tu najbliższy sklep z ogumieniem 5 km stąd :whistling: Nie chce mi się grać na 2gim koncie - trofea i sprawy ambicjonalne...

Ale poczekam, co EA zrobi z moją reklamacją. Zagram na poważnie OWC, jak będę mógł grać na moim głównym koncie. Na razie traktuję wszystko jako trening i tyle. Wkurzają mnie tylko lagi online. Zadaję serię a ostatnie dwa ciosy po pauzie,a przeciwnik już jest w drugim końcu ringu. Podobnie łapię się na kontry. Trochę lipa. A łącze mam 7 mega,więc powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładuje mnie to raczej tak

Co poeta miał na myśli?

Jeśli piszesz jakieś posty, to staraj się kolego albo dokładnie opisać swój problem albo udzielać precyzyjnych odpowiedzi. Nikt nie będzie się domyślał, o co Tobie chodzi. To nie GG :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Czy da się wgrać swoją muzyke aby wykorzystać ją do tworzenia zawodnika? Chodzi mi o to że przy wgranym numerze zawodnik będzie wchodził do ringu podczas walki. Jak się da to powiedzcie jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Czy da się wgrać swoją muzyke aby wykorzystać ją do tworzenia zawodnika? Chodzi mi o to że przy wgranym numerze zawodnik będzie wchodził do ringu podczas walki. Jak się da to powiedzcie jak :)

No właśnie chyba się nie da bo sam próbowałem, i patrzałem. Mam jakieś tam mp3 utwory na dysku na ps3 i próbowałem w FN Champion ale nie udało się. Jestem tam niby opcja Playlist ale też nie wiem co i jak : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15, 20 pkt za walke na OWC to naprawde duzo, dostawalem znacznie mniej-przewaznie 2-8 pkt za walke, za przegrana -60-70. Nie gralem na OWC tydzien (mimo to jestem w pierwszej 15) i czuje sie bardzo dobrze, jesli zagram to z czystej przyjemnosci a nie zeby sie piac w ranku, Tobie Robinson zycze przyjemnosci z gry, a nie nerwow przez OWC bo juz za stare my chlopy na cos takiego :) popelnilem blad chcac byc najlepszym na swiecie i zapewne bylo by to mozliwe gdybym mial cale dnie na granie - bo nie do konca liczy sie tu skill, raczej ilosc czasu na gre jest wazniejsza. Pare razy odrabialem 70 pkt po przegranej przez flash ko wiec wiem jak to boli, ale prosze was nie dajmy sie zwariowac :) Robinson lepiej bys pogral ze mna H2H zamiast spinek na OWC :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ta gra jest nieziemsko nie fair :/ Grałem se OWC, koleś strasznie mocno sfarmiony był bo miało 50 walk rozegranych choć overall miał tak jaki ja. No nic, stwierdziłem z góry że przegrana. No i już w pierwsze rundzie mnie powalił, okej spoko... Starałem się jak to ja, trzymać dystans i walić kiedy będzie okazja... Prowadziłem punktami co się okazało po 3 rundzie i w 4 koleś zaliczył nokaout ode mnię ale wiadomo, raz upadł to wstał. Po czym od razu wywalił mi co? FLASH KO. No to się nie dzieję :/ Koleś overall taki ja, walk 4 razy więcej ode mnie bo aktualnie mam koło 17, i jeszcze na takim farcie wygrał z kolesiem który mógł go pokonać z postacią kilkukrotnie gorszą ale nie....bo z dupy flash ko musiał wejść ;x

Btw.

po zmianie stylu. Walczę, staram się dystansowo... Edytowane przez InF'ernaL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15, 20 pkt za walke na OWC to naprawde duzo, dostawalem znacznie mniej-przewaznie 2-8 pkt za walke, za przegrana -60-70. Nie gralem na OWC tydzien (mimo to jestem w pierwszej 15) i czuje sie bardzo dobrze, jesli zagram to z czystej przyjemnosci a nie zeby sie piac w ranku, Tobie Robinson zycze przyjemnosci z gry, a nie nerwow przez OWC bo juz za stare my chlopy na cos takiego :) popelnilem blad chcac byc najlepszym na swiecie i zapewne bylo by to mozliwe gdybym mial cale dnie na granie - bo nie do konca liczy sie tu skill, raczej ilosc czasu na gre jest wazniejsza. Pare razy odrabialem 70 pkt po przegranej przez flash ko wiec wiem jak to boli, ale prosze was nie dajmy sie zwariowac :) Robinson lepiej bys pogral ze mna H2H zamiast spinek na OWC :) pozdro

:) oj za stare my chłopy za stare (chociaż 26 na karku to nie tak dużo) właśnie chodzi o to że jeszcze OWC przynosi mi przyjemność ale podejrzewam że tak ze 2 zdjęcia jak mi ktoś zrobi to zrezygnuje i bede pykał H2H. inna sprawa jest taka popatrzcie sie na gościa beamteam nr 4 na świecie jaki on ma AOL ....... marne 2 i z takim nie zagrasz bo sie boi kogoś z deczko lepszym ovr no cóż OWC to temat rzeka i jeżeli chce się myśleć o jakimkolwiek pasie to trzeba przyjąć warunki EA.

Zauważyłem jednak ostatnio, że body spamerzy nie robią mi absolutnie żadnej krzywdy i prędzej czy później dostają pamiątkowe zdjęcie:) oczywiście po serii ciosów mój zawodnik przez chwile nie może się ruszyć ale przeciwnik też nic mi nie może zrobić bo nie ma siły po serii ciosów, no nie wiem to moje odczucie ale może EA coś zrobiła w tym kierunku albo ja troszkę lepiej umiem się przed nimi pronić:)

Piachu co ty gadasz??? jeszcze nigdy większej spinki nie miałem niż ta kiedy grałem z Tobą:):):)

A taki Kliczko np. umie wygrać walkę bez ciosu a chłopaczyna leży na dekach i kwiczy to się dopiero nazywa skill:):):)

pozdrówki dla Wszystkich szczęśliwych posiadaczy FNC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no moze lekka spinka jest, ale bez konsekwencji punktowych :)) a co do wczorajszej walki Vitka to niezla sprawa - akurat mialem dylemat co ogladac, ksw czy boks i po 3 minutach moje watpliwosci zostaly rozwiane bo walka sie zakonczyla %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i EA się spisało.

Dostałem drugi klucz online pass. Sprawdzimy wieczorem, czy działa :thumbsup:

Jeśli tak, to wracam z pełną parą na zawodowe ringi :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wysłać zapytanie o dodanie do gym???????chce sie po poprostu dolaczyc do gym

nieaktualne

Edytowane przez jawny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dupa.

Nie działa mi nowy online pass :confused:

Jednak EA coś nieźle napier...liło.

Może w końcu ktoś sprawdzić u siebie, czy zadziała na koncie Us? 5 minut roboty - satysfakcja z pomocy bliźniemu bezcenna :thumbsup:

Kto się nudzi dzisiaj?:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak się robi zejście z linii ciosu takie ładne ?:) Z dnia na dzień widzę poprawę w boksowaniu, lecz przydałoby się tego nauczyć, czasem wychodzi, ale nie wiem za dobrze jak to zrobić :)

Szopan:

Co do lagów, ja ich kompletnie nie mam, mam Neostradę 1 Mb i jest pięknie :)

Edytowane przez Bamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak się robi zejście z linii ciosu takie ładne ?:) Z dnia na dzień widzę poprawę w boksowaniu, lecz przydałoby się tego nauczyć, czasem wychodzi, ale nie wiem za dobrze jak to zrobić :)

Szopan:

Co do lagów, ja ich kompletnie nie mam, mam Neostradę 1 Mb i jest pięknie :)

Zejście robisz L1 + kierunek z ciosem przeciwnika. Czyli nie schodzisz pod cios bo sie nadziejesz,tylko np. w lewo a potem prawo do wyjścia z uniku i kontra. Ja teorię mam niezłą, gorzej w praktyce. Właśnie przegrałem z typem w 10 rundzie przez KO (ja Manny on Robinson). Kontrowałem go i atakowałem całe 9 rund, patrze na wyniki a on prowadził chyba 7 pkt - to się rzuciłem na całość i oiom :tongue: Nie było wyboru. Dziwnie to punktują czasami, tym bardziej że koleś od 7ej tylko uciekał. No ale cóż... Piękno tej dyscypliny :thumbsup: Na pocieszenie gra poszła do ESPN classic.

Możesz Bamek założyć konto na USA i sprawdzić czy pójdzie Ci gra online? Jakoś nie mogę się k...wa nikogo doprosić:whistling:

Edytowane przez Szopan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam interesuje mnie jedno czy w tej grze mogę wziać 2 move w łape i w taki sposób grac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zejście robisz L1 + kierunek z ciosem przeciwnika. Czyli nie schodzisz pod cios bo sie nadziejesz,tylko np. w lewo a potem prawo do wyjścia z uniku i kontra. Ja teorię mam niezłą, gorzej w praktyce. Właśnie przegrałem z typem w 10 rundzie przez KO (ja Manny on Robinson). Kontrowałem go i atakowałem całe 9 rund, patrze na wyniki a on prowadził chyba 7 pkt - to się rzuciłem na całość i oiom :tongue: Nie było wyboru. Dziwnie to punktują czasami, tym bardziej że koleś od 7ej tylko uciekał. No ale cóż... Piękno tej dyscypliny :thumbsup: Na pocieszenie gra poszła do ESPN classic.

Możesz Bamek założyć konto na USA i sprawdzić czy pójdzie Ci gra online? Jakoś nie mogę się k...wa nikogo doprosić:whistling:

pisalem wczoraj do Ciebie, ale nie odpisywales - chcialem cos zagrac, chcesz to Ci sprawdze bo mam konto na USA, pisz wrazie co na pleju.

Witam interesuje mnie jedno czy w tej grze mogę wziać 2 move w łape i w taki sposób grac ?

FNC nie ma obsługi mova

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisalem wczoraj do Ciebie, ale nie odpisywales - chcialem cos zagrac, chcesz to Ci sprawdze bo mam konto na USA, pisz wrazie co na pleju.

Albo nic nie dostałem od Ciebie, albo przeoczyłem. Looknij czy będziesz mógł grać online na koncie US. Będę dzisiaj wieczorem, więc możemy powalczyć. Ostatnio zacząłem walczyć w niższych wagach i jest ciekawie. Możemy popróbować.

Przed chwilą dostałem kolejny online pass od EA. Zobaczymy. Do 3 razy sztuka :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo nic nie dostałem od Ciebie, albo przeoczyłem. Looknij czy będziesz mógł grać online na koncie US. Będę dzisiaj wieczorem, więc możemy powalczyć. Ostatnio zacząłem walczyć w niższych wagach i jest ciekawie. Możemy popróbować.

Przed chwilą dostałem kolejny online pass od EA. Zobaczymy. Do 3 razy sztuka :biggrin:

dziwne akcje z tym kodem. Ja dostałem po tygodniu oczekiwania i od razu wzsystko działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×