Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem duży błąd w grze, przy tworzeniu zawodniku i ustalaniu parametrów cuts, swelling po zapisaniu danego zawodnika ustawienia same skaczą do 99 dzięki czemu walcząc z bokserami stworzonymi w edycji nie ma szans na zwycięstwo TKO z powodu obrażeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do Szopana: A Mannym do grasz online H2H? bo u mnie online dostępne są 3 kategorie wagowe i akurat te w których akurat Pacmana nie uświadczysz... No chyba że o czymś nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do Szopana: A Mannym do grasz online H2H? bo u mnie online dostępne są 3 kategorie wagowe i akurat te w których akurat Pacmana nie uświadczysz... No chyba że o czymś nie wiem...

Manny jest w Middleweight. Też go szukałem - i znalazłem metodą eliminacji :)

Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w legacy mode potrzebuje takie cos:

win 1 fight(s) in a higher weight class

jak walczyc w wyzszej kategori wagowej w opcji edycji zawodnika nie mam tego dostepnego ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w legacy mode potrzebuje takie cos:

win 1 fight(s) in a higher weight class

jak walczyc w wyzszej kategori wagowej w opcji edycji zawodnika nie mam tego dostepnego ???

Przeszukaj skrzynkę z wiadomościami tam dostajesz propozycję przejścia wagę w górę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dupa.

Nie działa mi nowy online pass :confused:

Jednak EA coś nieźle napier...liło.

Może w końcu ktoś sprawdzić u siebie, czy zadziała na koncie Us? 5 minut roboty - satysfakcja z pomocy bliźniemu bezcenna :thumbsup:

Kto się nudzi dzisiaj?:whistling:

Drogi SZOPANIE u mnie też nie działa na US koncie ponad to na ulotce z kodem online jest napisane, że ów kod działa tylko na terenie europy więc to może być główną przyczyną. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi SZOPANIE u mnie też nie działa na US koncie ponad to na ulotce z kodem online jest napisane, że ów kod działa tylko na terenie europy więc to może być główną przyczyną. Pozdrawiam

Dear Angel,

Mam już 2 kody w wersji US i nadal żaden nie działa. Jednym słowem kaszanka...Coś jest nieźle skopane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dear Angel,

Mam już 2 kody w wersji US i nadal żaden nie działa. Jednym słowem kaszanka...Coś jest nieźle skopane.

W takim razie współczuje confused.gif mam nadzieję, że w końcu dasz radę się z tym uporać. Powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem gre w media za 169 zł, gra jest świetna i dla mnie lepsza od UFC undisputed . Jest to pierwszy fight night w jakiego gralem bo nie bylem przekonany  do sterowania ale widze ze obawy były nie potrzebne. Fajnie ze nie jest to gra sezonowa jak fifa itp i nie wychodzi co roku z kosmetycznymi zmianami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem ze swoim zawodnikiem jego staty to 87 i jak uzupełnię mu jeden kwadracik skila to wskakuje 88 i wyskakuje informacja ze nie może bo jego levels available jest za duży 221/220. Czy można to jakoś powiększyć aby dalej dodawać skila i podwyższać overall???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem ze swoim zawodnikiem jego staty to 87 i jak uzupełnię mu jeden kwadracik skila to wskakuje 88 i wyskakuje informacja ze nie może bo jego levels available jest za duży 221/220. Czy można to jakoś powiększyć aby dalej dodawać skila i podwyższać overall???

Nawiąże jeszcze raz do swojego pytania co zrobić aby poprawić jeszcze overall??? Proszę o pomoc

Chodzimi o world championship online ja mam 87 a oni po 90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiąże jeszcze raz do swojego pytania co zrobić aby poprawić jeszcze overall??? Proszę o pomoc

Chodzimi o world championship online ja mam 87 a oni po 90

bo już wykorzystałeś wszystkie kwadraciki:) żeby mieć ovr większy naciśnij R1 i przeskoczysz do reszty rzeczy które możesz zmienić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak np. mam slaba lewa reke to juz jej nie podciagne...??? czy moze jak boxer level sie zwiekszy to levels available tez pojdzie w gore? to jaki moze byc najwiekszy overal u boksera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, a jakie macie statystyki walk w H2H ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak np. mam slaba lewa reke to juz jej nie podciagne...??? czy moze jak boxer level sie zwiekszy to levels available tez pojdzie w gore? to jaki moze byc najwiekszy overal u boksera?

no to już nie da rady jeżeli wykorzystałeś wszystko, mój zawodnik jest na 44 levelu i nic mi nie doszło, najwyższy ovr to 91 jaki widziałem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to już nie da rady jeżeli wykorzystałeś wszystko, mój zawodnik jest na 44 levelu i nic mi nie doszło, najwyższy ovr to 91 jaki widziałem:)

Thx za odpowiedz a czy jak zrobi nowego zawodnika to statystyki tego starego zostana czy beda wyzerowane??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx za odpowiedz a czy jak zrobi nowego zawodnika to statystyki tego starego zostana czy beda wyzerowane??

wszystko od początku ale boosty zostają

Edytowane przez robinson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie innego rodzaju, czy uzywana gre FNC da sie sprzedac ? tzn jak usune dane gry z ps3 to kod na nowo sie uaktywni do gry online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po stworzeniu nowego boksera albo po ściągnięciu z serwerów ea da się go trwale usunąć aby nie był wyświetlany przy wyborze bokserów w opcji Fight Now??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po stworzeniu nowego boksera albo po ściągnięciu z serwerów ea da się go trwale usunąć aby nie był wyświetlany przy wyborze bokserów w opcji Fight Now??

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak

A gdzie?? Bo szukam i nie mogę znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie wyszedł patch, powiem Wam że grałem 3 walki w OWC z pierwszą setką na świecie ( wszystkie wygrane:)) i wg mnie naprawdę czuć różnicę w boksowaniu, przede wszystkim nie padł żaden flasz co mnie bardzo cieszy, walki są bardziej sprawiedliwe i nie jest już tak łatwo kogoś powalić na deski, teraz jak się zada cios a przeciwnik zrobi unik głową to ręka wali w powietrze, fajnie gra wyszukuje zawodników czyli zaczyna od gości z takim samym levelem, nie wiem ale mnie się to wszystko bardzo podoba chociaż grałem dopiero 3 walki po zmianach, jeżeli ktoś ma inne zdanie albo zauważy jeszcze jakieś inne zmiany to piszcie.<br>Aha i uważajcie na swojego boxera bo mój nie miał żadnych boostów dodanych po ściągnięciu aktualizacji, dopiero zauważyłem po pierwszej walce:)<br><br>

Edytowane przez robinson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×