Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Viper to lamer - atakuje na korpus jednym prostym i ucieka - trafic go wtedy jest bardzo ciezko, potrafi tak 10 i 12 rund, mialem wielkie szczescie, ze power prawym prostym poslalem go odrazu do szatni.

Ja z dniem dzisiejszym koncze "hardkorowe" granie na ranking - poniewaz szkoda zycia, musial bym grac caly czas, a po robocie pod koniec tygodnia jestem juz dosyc zmeczony + mam pare innych obowiazkow niz tylko granie, przykladowo wczoraj o 22 bylem 5 na swiecie - wracam z roboty, patrze juz 8 - amerykance przez noc rozgrywaja po 20-30 walk, to jest bez sensu, tym bardziej, ze jestem juz za stary na takie giercowanie i ujadanie sie z dziecmi ktorych pelno :) Nie mowie, ze wogole koncze gre ale juz napewno nie bedzie mnie w pierwszej setce, czasami cos pogram i dzis zaczelem H2H ktore jest bardziej zbalansowane i gra naprawde sprawia przyjemnosc, a nie spinka zeby nie trafic na lamera, a jak sie na niego trafi ze go wrescie jakos powalic, naprawde tych co atakuja na korpus prostym i uciekaja jest wielu, przykladowo walczylem z jednym i przez cala walke - 10 rund uderzyl mnie 1200 razy - i to byl najlepszy lamer z jakim gralem, praktycznie nie istnialem w tej walce, byl 3 na swiecie ale i mial najdluzszy win streak okolo 120 - ale niewiedziec czemu usunol boksera. Stamina w trybie OWC przy udezaniu ciosow na korpus + ucieczce praktycznie nie schodzi wiec masakra, i przytocze jeszcze tutaj goscia ktory dal prawdopodobnie max statystyk w prawy i lewy prosty na korpus kucal i naparzal na zmiane - po pewnym czasie nasz bokser nie moze uniesc gardy ani wyprowadzic ciosu - moze tylko chodzic - taka zywa tarcza :) Kolejnym przejawem lamerstwa sa tz, cepiarze ktorych mozna deko do Tysona porownac - ale zauwazylem ze moj bokser jest podatny na rozciecia tak bardzo, ze czasami w 2 rundzie z takimi graczami mial juz pasek damage prawie, ze caly zapelniony, ta walka w nastepnych rundach to byla ucieczka z mojej strony, co z tego ze robilem countery jak koles mial betonowa szczene i wrescie tak mnie porozcinal ze w 7 rundzie koniec.

Swoja droga Tyson to jest mega swamer - dzisiaj Frosta polozylem w 2 rundy... hehe

Robinson sluchaj moze i nie zagramy ranka na OWC ale jakies H2H w roznych wagach mozemy przeciez spokojnie pograc - zapros mnie do znajomych i jutro po robocie, po 16 jak bedziesz mozemy pograc

no i po raz kolejny nie mam nic do dodania, dokładnie tak jest jak napisałeś:) do Vipera więc nawet nie startuje bo nie mam szans, tzn. praktycznie wszystkie walki z takimi lamerami mam przegrane na punkty i nic z tym nie moge zrobić a już napewno nie będę grał tak jak oni bo to odebrało by mi całą przyjemność z walki. jeszcze pogram kilka dni na OWC to może przynajmniej do pierwszej setki zawitam (ciężko bedzie:))

jeżeli chodzi o H2H to nie ma sprawy ale dopiero po godz. 21 praktycznie każdego dnia (jak dzieci pójdą spać:)) i tylko w Heavy bo w innych nigdy nie grałem. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam troche ten temat - 400 walk OWC, wiec mialem okazje zagrac chyba z kazdym typem przeciwnika.

Viper na H2H jest nikim (popatrz na jego staty) bo jego taktyka przestaje tam byc tak skuteczna, bo niby kim tak bedzie robil ? Władem albo Vitem ? ktorzy po 2 rundachczegos takiego sa wolni jak zolw ?:) OWC faworyzuje lamerów, nie mowie, ze nie idzie z nimi wygrac - ale trzeba byc naprawde dobrym, albo miec szczescie.

Robinson dzis wysle Ci zaproszenie jak wroce z roboty i zagramy jak bedziesz tam mial czas :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeżeli jest ktoś chętny to z przyjemnością pogram wieczorkami psn id: aniolekPL( dodawać) .Niedawno kupiłem grę wiec dopiero się uczę ok.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam troche ten temat - 400 walk OWC, wiec mialem okazje zagrac chyba z kazdym typem przeciwnika.

Viper na H2H jest nikim (popatrz na jego staty) bo jego taktyka przestaje tam byc tak skuteczna, bo niby kim tak bedzie robil ? Władem albo Vitem ? ktorzy po 2 rundachczegos takiego sa wolni jak zolw ?:) OWC faworyzuje lamerów, nie mowie, ze nie idzie z nimi wygrac - ale trzeba byc naprawde dobrym, albo miec szczescie.

Robinson dzis wysle Ci zaproszenie jak wroce z roboty i zagramy jak bedziesz tam mial czas :)

zaproszenie zaakceptuje wieczorem także jak tylko będziesz dostępny to pykniemy sobie jakąś dobrą walkę, wiesz ja w H2H też nie mam żadnych wielkich osiągnięć, póki grałem Frostem to szło ładnie ale nie sztuka jest nim grać i wygrywać także później kilka walk przegrałem innymi zawodnikami i przesiadłem się na OWC ale z przyjemnością z Tobą zagram. Wnerwiony jestem na siebie bo dzisiaj grałem z Włochem dibagio czy jakoś tam i 3 razy przypadkowo go w jaja trafiłem a szło mi bardzo dobrze także coś musze zmienić ze swoim zawodnikiem i nie wiem co żeby to się nie zdarzało a dzieje się często i oczywiście nieumyślnie, nie wiem może musze wyłączyć całkiem hak z dołu i to coś da tylko że mam go wyćwiczonego na maksa i mi szkoda a miała to być moja broń na lamerów:) pozdro

Edytowane przez robinson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robinson nie wiem czy dobrze pamiętam ale w ustawieniach zawodnika masz suwaczek fights clean - fights dirty, spróbuj ustawić na clean - powinno pomóc. Ja grę online prawie zupełnie odpuściłem. Ciężko trafić na gracza, z którym można stoczyć dobrą walkę. Pamiętam że na demku często trafiałem na obecnego lidera wagi lekkiej DJeeZy i prawdę powiedziawszy było mniej więcej po równo, chociaż z Szopanem walczyło mi się lepiej... Jeśli jest ktoś chętny na grę bez zbędnego spinania się to zapraszam, waga, zawodnik, bez różnicy...demios76 (bywam zazwyczaj wieczorkiem)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj w H2H pokazałem Kliczce co znaczy szybkość :D Walczyłem Hayem, obydwaj byliśmy 3 razy na deskach, Kliczko cała twarz czerwona, ale w 9 rundzie nie zdołał wytrzymać moich bomb :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj w H2H pokazałem Kliczce co znaczy szybkość :D Walczyłem Hayem, obydwaj byliśmy 3 razy na deskach, Kliczko cała twarz czerwona, ale w 9 rundzie nie zdołał wytrzymać moich bomb :D

ja też dziś Władka uwaliłem w 2 rundzie żelaznym Majkiem biggrin.gif ogólnie to on słaby jest i ma strasznie słabą szczękę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęką ma tak jak na prawdę, nie ma co ukrywać, że ma słabą, lecz od dawna go nikt nie trafił porządnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaproszenie zaakceptuje wieczorem także jak tylko będziesz dostępny to pykniemy sobie jakąś dobrą walkę, wiesz ja w H2H też nie mam żadnych wielkich osiągnięć, póki grałem Frostem to szło ładnie ale nie sztuka jest nim grać i wygrywać także później kilka walk przegrałem innymi zawodnikami i przesiadłem się na OWC ale z przyjemnością z Tobą zagram. Wnerwiony jestem na siebie bo dzisiaj grałem z Włochem dibagio czy jakoś tam i 3 razy przypadkowo go w jaja trafiłem a szło mi bardzo dobrze także coś musze zmienić ze swoim zawodnikiem i nie wiem co żeby to się nie zdarzało a dzieje się często i oczywiście nieumyślnie, nie wiem może musze wyłączyć całkiem hak z dołu i to coś da tylko że mam go wyćwiczonego na maksa i mi szkoda a miała to być moja broń na lamerów:) pozdro

Przegralem wlasnie z frostem wczoraj dominowalem przez 6 rund a gosc caly czas powera walil i wrescie wpadl flash ko :/ z dibagio mam 3-0 dla mnie ;D

Wczoraj nam sie nie udalo zagrac, ale dzisiaj jestem od 21-22 takze mysle, ze spokojnie cos bez spinki zagramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy warto kupić.??.

FIGHT NIGHT CHAMPION

Jest osobny od tego temat, tzn. co wybrać? i tam radzę zadawać na przyszłość pytania jak nie wiesz czy warto wybrać daną grę ale skoro już napisałaś to odpowiem po prostu że warto. Oprawa wizualna jest świetna, walczy się naprawdę przyjemnie, online jest bardzo miłe i nie rozłacza raczej, tryb fabularny jest wporządku na chwilę odpoczynku. Bierz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegralem wlasnie z frostem wczoraj dominowalem przez 6 rund a gosc caly czas powera walil i wrescie wpadl flash ko :/ z dibagio mam 3-0 dla mnie ;D

Wczoraj nam sie nie udalo zagrac, ale dzisiaj jestem od 21-22 takze mysle, ze spokojnie cos bez spinki zagramy

zobaczymy jak to bedzie bo mozliwe ze troszke pozniej bede dostepny, no ja z dibagio mam 3-0 w plecy ale 2 razy bylem blisko :) nie wiem dlaczego ale uwielbiam z gosciem walczyc tylko chyba usunal boksera bo nie ma go w pierwszej setce a byl przeciez tak wysoko. juz mnie wnerwia punktacja w tej grze, naprawde mozna sie pochlastac jak za dobra walke wygraną z dobrym przeciwnikiem dostaje 20 pkt a za przegrana z jakims leszczem -70, ostatnio dostalem 2 pkt za wygrana walke i myslalem ze plejaka przez okno wywale:)

102-25-92KO

Edytowane przez robinson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej koledzy mam pytanko w sprawie online pass jezeli ktoś jest wstanie mi pomoc piszcie z góry wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej koledzy mam pytanko w sprawie online pass jezeli ktoś jest wstanie mi pomoc piszcie z góry wielkie dzięki

a o co chodzi??? nie dostałeś czy nie wiesz gdzie wpisać???:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o co chodzi??? nie dostałeś czy nie wiesz gdzie wpisać???:)

chodzi o to ze nie iwme gdzie wpisać możesz pogadac ze mną na komunikatorze nie wiem skype gg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokować młodego Foremana? Trzeba zabulić czy trzeba spełnić jakieś warunki w grze?

Dziś pobawiłem się troszkę suwaczkiem obrażeń i przetestowałem komputerowych przeciwników Frostem, oj krwawo się zrobiło...

Ponieważ czasem junior patrzy jak tata gra, dałem z powrotem na pół (no może niezupełnie 2 "kreseczki" w lewo i jest super :smile:)

Ciekawe czy działo to również podczas gier online i jak się ma do TKO, sprawdzał ktoś może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze nie iwme gdzie wpisać możesz pogadac ze mną na komunikatorze nie wiem skype gg?

jak chcesz wejść na gre online to powinno Ci od razu wyskoczyć zapytanie o passa i go wpisujesz, wybierasz wtedy pierwszą pozycje i po kłopocie

Jak odblokować młodego Foremana? Trzeba zabulić czy trzeba spełnić jakieś warunki w grze?

Dziś pobawiłem się troszkę suwaczkiem obrażeń i przetestowałem komputerowych przeciwników Frostem, oj krwawo się zrobiło...

Ponieważ czasem junior patrzy jak tata gra, dałem z powrotem na pół (no może niezupełnie 2 "kreseczki" w lewo i jest super :smile:)

Ciekawe czy działo to również podczas gier online i jak się ma do TKO, sprawdzał ktoś może?

wejdź sobie do sklepu w gierce i tam pisze że można go kupić albo odblokować ale nie pamiętam co trzeba zrobić, jeżeli chodzi o online to nic tam nie można zmieniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje więcej info o grze fn champion i trybie online nie wiem gdzie wprowadzić online pass kurcze wkurza mnie to ze mam orginal i nie mogę tego zrobić piszcie i pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec, wkladasz plyte do napedu, czyta ja - masz do wybory opcje ONLINE - wybierasz ja, wyskakuje czy chcesz zarejestrowac swoj kod - zaznaczasz ze tak i wpisujesz, pozniej cieszysz sie gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec, wkladasz plyte do napedu, czyta ja - masz do wybory opcje ONLINE - wybierasz ja, wyskakuje czy chcesz zarejestrowac swoj kod - zaznaczasz ze tak i wpisujesz, pozniej cieszysz sie gra

ciekawie to napisałeś ale nie jest tak klarownie jak myślisz wyskakuje mi redeem i inne opcje wszystko cofa mnie do menu glownego;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hubert Sutnik: A jesteś zarejestrowany w EA?

Co do młodego Foremana może jakoś źle patrze ale w sklepie nic nie ma o jego odblokowaniu... Wyczytałem gdzieś w necie że trzeba pokonać wszystkich w Heavy. Trzasnąłem wszystkich, w dodatku każda walka przez KO, a Foremana nadal brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×