Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytania:

1.Jaki poziom ustawić aby przeboksować 9 rund(na amatorze 1 wystarcza albo ja albo on ko)bardzo łatwo dostaję bęcki jeden cios nie na gardę i gleba?

2. Jak wstawać po ko bo po pierwszym nie ma sprawy ale po drugim(w tej samej rundzie) znacznik nie zatrzymuje się na srodku?

3.Czemu nie ma powtórek(mam xboxa z dyskiem)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odp. na pytanie 1.

Ustaw poziom drugi lub trzeci.

Odp. na pytanie 2.

Po drugim nokdałnie musisz wstawać stopniowo i po woli.

Odp. na pytanie 3.

Myśle że masz coś przestawione w ustawieniach, powinieneś je sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się pół roku meczę z przejściem ostatniej walki :confused: Da się zmienić aby On tak nie atakował gwałtownie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odp. na pytanie 1.

Ustaw poziom drugi lub trzeci.

Odp. na pytanie 2.

Po drugim nokdałnie musisz wstawać stopniowo i po woli.

Odp. na pytanie 3.

Myśle że masz coś przestawione w ustawieniach, powinieneś je sprawdzić.

Tylko w którym miejscu w ustawieniach. Jak w nie wchodzę to nie widzę czegos takiego jak replay?

Proszę w miarę mozliwości o podpowiedź. W przerwie jest tylko cutmanowanie i hostessa żadnych powtórek tak samo po walce3. W NBA i UFC takie powtórki mam tutaj brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w którym miejscu w ustawieniach. Jak w nie wchodzę to nie widzę czegos takiego jak replay?

Proszę w miarę mozliwości o podpowiedź. W przerwie jest tylko cutmanowanie i hostessa żadnych powtórek tak samo po walce3. W NBA i UFC takie powtórki mam tutaj brak.

z tego co mi wiadomo to jest tak jak napisałeś, że po prostu w Fight Night Champion w przerwie między rundami jest tylko "cutmanowanie i hostessa", też tak mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to jest tak jak napisałeś, że po prostu w Fight Night Champion w przerwie między rundami jest tylko "cutmanowanie i hostessa", też tak mam...

Gdzie w takim razie powinny być te niby powtórki?

Edytowane przez tomky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracie chłopaki coś w FNC??? Ja właśnie trzeci raz kupiłem tą gre bo nie mogę chyba bez niej żyć i po kilku miesiącach nie grania fajnie było wczoraj popykać trochę, ucieszyłem się, że dużo więcej osób zaczęło grać w OWC bo jakieś pół roku temu serwery były puste ale chyba obniżka ceny gry wpłynęła korzystnie na ilość osób. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0.Gdzie w takim razie powinny być te niby powtórki?

1.Czy w FNC nie ma krwi i obrażeń opuchlizny w czasie walki?

2.Czy to się gdzies włącza, jesli nie to ta gra to jedna wielka kicha?

3.Czytałem że w online niby jest ale co mi z tego jak nie mam zamiaru płacic za konto w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Krew jest online i trybie kariery, nie ma w zwykłych walkach 1 vs 1 i 1 vs CPU

2) Nie da się nic włączyć ani ustawić

3) Więc pozostaje tryb kariery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Krew jest online i trybie kariery, nie ma w zwykłych walkach 1 vs 1 i 1 vs CPU

2) Nie da się nic włączyć ani ustawić

3) Więc pozostaje tryb kariery

Tak było od początku że nie ma skutków walki na twarzach(opuchlizna krew) czy to efekt patcha o którym chyba wcześniej pisałeś?

Swoją drogą to czemu mu to słuzyć to jakas kpina.

ps:moze i delikatne otarcia sa ale opuchlizny zero.

Edytowane przez tomky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt patcha.

Czemu to ma służyć to pytanie do EA. Może chodzi o PEGI i jakieś debilne przepisy np w Niemczech.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że krew leje się w online i właśnie dla multi ludzie kupują ten tytuł a nie dla singla który jest tylko dodatkiem, jednak krew powinna być i tu i tu, to fakt.

Swoją drogą EA ma to do siebie, że ze świetnych gierek robią padakę, tak było z FNC w wersji pudełkowej i patch zjebał wszystko a to było w poprzednim roku i od tego czasu nic nie zmienili, tak sie też stało kilka dni temu z BF3 świetna gra stała się beznadziejna. Kto tam w EA pracuje nie mam pojęcia, ale z graczami kompletnie się nie rozumieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że krew leje się w online i właśnie dla multi ludzie kupują ten tytuł a nie dla singla który jest tylko dodatkiem, jednak krew powinna być i tu i tu, to fakt.

Swoją drogą EA ma to do siebie, że ze świetnych gierek robią padakę, tak było z FNC w wersji pudełkowej i patch zjebał wszystko a to było w poprzednim roku i od tego czasu nic nie zmienili, tak sie też stało kilka dni temu z BF3 świetna gra stała się beznadziejna. Kto tam w EA pracuje nie mam pojęcia, ale z graczami kompletnie się nie rozumieją.

Wiesz chętnie bym zagrał online ale na moim dupnym xboxie musiałbym wykupić konto gold a nie mam ochoty im jeszcze płacic za ta przyjemność.

Chyba że macie jakis na to sposób?

Czy jest mozliwość w jakikolwiek sposób odinstalować tego patcha(przy starcie gry rzeczywiście sciagał jakies uaktualnienie)?

z ostatniej chwili wywaliłem tego wstrętnego patcha czyszcząc pamięc podręczną i kolesie puchną że aż miło. Teraz mogę śmaiało stwierdzić że gra jest super. Na xboxie to działa nie wiem jak na psie.

Edytowane przez tomky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem sobie, że kupie jak stanieje choć teraz nie jestem pewny tego zdania. Warto zakupić fight nighta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje wątpliwości są w pełni uzasadnione.

Pograłem trochę w singla, pograłem w multi, pograłem w karierę i mimo że jestem wielkim fanem boksu, znam wszystkich najlepszych zawodników, oglądam wszystkie walki w tv to absolutnie nic mnie do tej gry nie ciągnie. Kurzy się od dobrych kilku miesięcy.

Jak mam odpowiedzieć w kategoriach tak/nie to bardziej nie. A znając EA pewnie niedługo odetną multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem sobie, że kupie jak stanieje choć teraz nie jestem pewny tego zdania. Warto zakupić fight nighta?

Powiem tak... ile ludzi tyle opini

Faktem jest, że Fight Night Champion to obecnie najlepsza gra bokserska (chyba nawet jedyna).

Ja również tak jak Pablos jestem wielkim fanem boksu, znam wszystkich najlepszych zawodników, oglądam wszystkie walki w tv i jednak

mnie bardzo rajcuje ta gra, warto jeszcze wspomnieć, że jest opcja gry bez rękawic, gdzie po kilku rundach twarze zawodników wygladają masakrycznie (tylko dla lubiących takie widoki), fakt, że trzeba za to kilka złotych dopłacić, ale się opłaca.

Napewno odetną multi, ale uważam, że jeszcze dość długo pośmiga ta opcja gry, gdyż zazwyczaj wyłączaja serwery gier, które już doczekały sie kolejnych części danych tytułów, a jak narazie to ani widu, ani słychu o nowej grze "fight Nighta".

Ja szczerze polecam tą grę.

Jeśli podobają Ci sie filmiki z gry FNC na youtube to gra napewno Ci się spodoba i nie będziesz żałował.

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no multi jeszcze troche pociągnie, napewno bedzie do FNR5 o ile taki powstanie, póki co FNC jest chyba pierwszą i jedyną grą w której nikt nie zdobył platyny. Najbardziej w tej grze mnie wkurwia odejmowanie pkt za każdą przegraną walke, mnóstwo niedociągnięć które można łatwo naprawić ale tym jełopom z EA nic się nie chce robić i wszechobecne lagi... Pomimo tego ta gra mi się nigdy nie znudzi ale wkurwić potrafi jak żadna inna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wasze walki z kumplami też trwają max. 2 rundy?

O online nie pytam bo grywam raz na ruski miesiac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja moge tylko potwierdzic to co wczesniej koledzy napisali, mam ta gre od okolo 2-3 miesiecy i nie raz potrafila mnie zirytowac do tego stopnia ze wylaczalem ja, odkladalem na polke i wlaczalem cos innego, ale po jednym dniu wracalem dalej grac w Fight Nighta, bo zostala podrazniona moja ambicja itp. :D Nie raz juz chcialem ta gre wymienic/sprzedac...ale po chwili gdy ochlonalem stwierdzalem zawsze ze zrobil bym wielki blad pozbywajac sie tej gry :) gram w nia najwiecej ze wszystkich gier jakie mam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból, ja mam największą frajde jak kasuje zawodnika w OWC bo coś mi tam nie pasi, wygrywam 15-20 walk z rzędu, dostaje bęcki od jakiegoś spamera raz i drugi, wnerwiam się kasuje znowu i od początku to samo, gre mam od premiery, 2 raz już sprzedawałem, także ogólnie mówiąc 3 razy już kupiłem tą gre i tylko bf3 mnie tak wciągnął jak FNC ale, że bf3 został zmieniony i nie grywalny wróciłem do FNC, pewnie kolejne dziesiątki godzin zajmie mi powrót do pierwszej setki ale dam rade. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies tipy jak rozwijac swojego zawodnika? Zagralem kilkanascie walk i mialem strasznie slabe staty... no i walczylem z samymi 2 metrowymi kolosami, kiedy ja robilem goscia co mial mniej wiecej 1.80 wzrostu. Od 2 prostych padałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz ćwiczyć i to dużo. Spróbuj zagrać jako sluger, mnie on najbardziej odpowiada, do tego to co chyba najtrudniejsze trzeba wybrać styl który będzie najlepszy, przeczytaj sobie całe forum i powinno Ci ono dużo pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest w ogole mozliwosc ograc 2 glowy wyzszego zawodnika z wymaksowanym prostym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×