Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Chisora go zabije ale szczerze mówiąc mało mnie obchodzi zwycięzca. Najważniejsze, że Fonfara wygrał w pięknym stylu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie był taki pewny :) Fakt, że David się troszkę skompromitował w walce z Harissonem a potem Wladem, ale jednak obserwując jego wcześniejsze walki można rzec że Haye ma w ręce granaty, jeśli ich użyje, Chisora będzie leżał.

Dereck dobrze walczył z Witalijem, ale to może nie wystarczyć na Haye.

Co do Fonfary - klasa ;)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej panowie wczoraj gralem z jakims kolesiem mial takich zawodnikow jak SZPILKE,WACHA,GOLOTE....i paru dobrych typkow powiedzcie mi jak ich moge,zedrzec??wiem ze jest cos takiego jak DOWNLOAD boxer,wszedlem tam ale tam jest ich tysiace........i naprawde trzeba tyle czasu poswiecic zeby znalesc tego jednego np SZPILKE?? podpowie mi ktos:)?? pozdraiwam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tam opcja szukaj po nazwiskach, tylko nie pamiętam który przycisk jest od włączenia wyszukiwarki, R2 pewnie albo coś w tym stylu :) Sam mam tego pajaca Szpilkę, mam rownież Wacha i innych, nawet Najmana ! :D Co do Szpilki, to czasem go obijam brutalnie Kliczkiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tam opcja szukaj po nazwiskach, tylko nie pamiętam który przycisk jest od włączenia wyszukiwarki, R2 pewnie albo coś w tym stylu :) Sam mam tego pajaca Szpilkę, mam rownież Wacha i innych, nawet Najmana ! :biggrin: Co do Szpilki, to czasem go obijam brutalnie Kliczkiem :biggrin:

wciskalem trojkat,

w NAME wpisywalem szpilka dalem zeby wyszukalo i nic=jakis napis mi sie pojawia....a co do SZPILKI,to dobry chlop hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i dobry chłop, ale do obijania bumów z pipidowa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Chce zagrac online ale nie moge. Podlaczam internet do PS3 ale i tak nie dziala

Konto na EA sports zalozylem i podalej tam ten kod do grania online i nic

Nie wiem co dalej

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i dobry chłop, ale do obijania bumów z pipidowa :P

nieznasz sie

Siema. Chce zagrac online ale nie moge. Podlaczam internet do PS3 ale i tak nie dziala

Konto na EA sports zalozylem i podalej tam ten kod do grania online i nic

Nie wiem co dalej

Pozdro

musisz zglosic sprawe do TVN w programie w11 :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy propsują Szpile, a moim zdaniem, on nawet nie dojdzie tak daleko jak Wach, czy Sosnowski : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpilka jeszcze tak naprawde nie wygrał z nikim, oprocz kompletnych bumow (jeden z nich posadzil go nawet na deski), ewentualnie dziadkow z problemami neurologicznymi. mysle, ze trzeba wziasc sobie na wstrzymanie puki co z tym panem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, z niego NIC nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nic? Poza kliczkami nikogo szczegolnego akutalnie nie ma. Oni za pare lat pzrejda na emeryture i Szpilka bedzie mial jakeis tam szanse. Jebniecie ma, powinno wystarczyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza Kliczkami.. Haye, Chisora, Povietkin.. A co do jebnięcia Szpilki, to on wcale go nie ma, to że przewracał gości typu Saulsberry, który wypluł płuca nic nie znaczy. Dostał McCline'a i ciosy Szpilki nie robiły na nim wrażenia, a sam mu złamał szczękę. Więc nie wiem czemu wszyscy się nim tak podniecają, no może dlatego, że ma facebooka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez ogolnopolskiej podniety nie rozumiem ale go nie skreslam. To ze jednego goscia nie udalo mu sie uwalic a do najdrobniejszych nie nalezal, jezscze o niczym nie swiadczy. Nie znam boksera co by mial 100% knockoutów ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, bo chyba takiego nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytań odnośnie multi

Jak pisać do przeciwnika ? Czasem po rundzie gdy jestem w narożniku ktoś do mnie pisze i nie wiem jak mu odp.

Czy da sie jakoś ustawić żeby po każdej rundzie nie czekać tej durnej minuty ? Walcze czasem z jakimiś tłukami którzy czekają gdy tylko mogą, jak ich zawodnik wejdzie na ring po każdej rundzie etc to strasznie wkurwia...

Czy jest jakaś normalna siłownia w której moge posparować po 1 minucie na runde ? Czy sam musze sobie zrobić i czekać aż ktoś dojdzie ?

I w jakie skille warto inwestować na początku ? Dodałem już sobie na maxa prosty na twarz teraz chce dodawać chain, potem blok i reszta ciosów ale strasznie powoli idzie i dlatego szukam jakieś dobrej polskiego gym'u w którym jest uwstawiona 1 minuta nie 3 na runde bo chyba i tak dostane za spar tyle samo expa

Edytowane przez JUNIR X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez ogolnopolskiej podniety nie rozumiem ale go nie skreslam. To ze jednego goscia nie udalo mu sie uwalic a do najdrobniejszych nie nalezal, jezscze o niczym nie swiadczy. Nie znam boksera co by mial 100% knockoutów ;P

nie znasz? To zapoznaj się z tym Panem "Deontay Wilder"

won 23 (KO 23) + lost 0 (KO 0) + drawn 0 = 23

rounds boxed 39 KO% 100

nieźle co?

Zapowiada się nowy "Tyson" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, Wilder... no ale on jeszcze walczy, no i obija kelnerów :P więc nic dziwnego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solis, Chambers. Szczegolnie Eddie zrobil na mnie dobre wrazenie w walce z Adamkiem i punktacja tej walki wydaje mi sie dosyc kontrowersyjna ale przemilcze to. Drugiego Tysona nie ma nie bylo i nie bedzie nigdy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punktacja była dobra moim zdaniem, to znaczy chodzi mi o to, że Adamek wygrał, a, że zbyt wysoka to jak najbardziej tak. Solis.. o tym panu mało wiemy : P

Edytowane przez Bamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszedl gosc z 1 postem i chce robic porzadek hahahaah :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra bokserska to można i o boksie porozmawiać, a to że jakiemuś leszczowi barowemu to nie odpowiada, to niech się goni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce robić porządku i wyjebane mam na takich pseudo znaffców boksu z internetu - dlatego to napisałem, bo gra o boksie a boks to 2 różne rzeczy, a gonić to sobie możesz młodszego brata, to koniec z mojej strony wy głupie dzieci nie przyszedłem sie tu kłocić z hejterami

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×