Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Da się jakoś bronić jak jest się zamroczonym? Trzymanie gardy w 99% kończy się i tak deskami.

Ja sie cofam i trzymam garde w 50% sie udaje ale zalezy od przeciwnika i ile masz na pasku, na pewno nie mozna zadawac ciosów bo wtedy deski murowane, chyba ze na pasku juz prawie nic nie ma to strzał rozpaczy zostaje :) Ogólnie jakiegoś złotego środka nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale pytanie się na stronie ps3site o to czy musisz mieć konto gold na Xklocku czy nie chyba jest troszkę nie na miejscu. Odpowiem tak, jeżeli nie masz dostępu do neta to chyba nie przejdzie :(

Bez urazy ale pytanie się na stronie ps3site o to czy musisz mieć konto gold na Xklocku czy nie chyba jest troszkę nie na miejscu. Odpowiem tak, jeżeli nie masz dostępu do neta to chyba nie przejdzie :(

Wiesz nic nie poradzę, że PSowe forum żyje pełnią życia, to xboxowe przynajmniej w wątku fnc nie. to moze inaczej jak to jest w przypadku PS3 trzeba mieć wykupione jakieś konto czy nie aby wrzucic buxkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na iksie musisz miec golda zeby grac online

Czyli aby sciagnąć swoją"buźkę" też muszę mieć Golda?

Rozumiem ze twarz zrobiona na podstawie zdjęcia w face game creatorze da się wrzucic do gry? Na stro ea nie ma informacji ze mozna wrzucic do fnc.(chodzi mi o wrzucenie twarzy nie avatara)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego to ja nie wiem i szczerze mowiac, nie interesuje mnie to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze na pc Farma 2012 da sie posadzić 13 drzew obok siebie i rozwinąć bardziej swoją zagrodę aby więcej krów można było chodować? Pomóżcie:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem napewno, ze mozesz miec dwie kozy w malej zagrodzie, na reszte pytan niestety nie znam odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde kozy są na 135 lvl ja jestem dopiero na 15. Lipa:( dzieki Piachu za pomoc, mam nadzieje że DLC bedzie za darmo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego to ja nie wiem i szczerze mowiac, nie interesuje mnie to :)

Ale na PS3 tak to własnie działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joj kolego ale jestes nieporadny albo lubisz ludzi denerwowac. Na ps3 wrzucasz 2 zdjecia albo przez stronke E(dupa)A, później wchodzi na edycje zawodnika w gierce i wybierasz upload foto from server i skanuje te 2 zdjecia albo wybierasz w edycji kamerke robisz sobie mały konkurs piękności i buźka jak tralala. Jest jeszcze jedno rozwiazanie ... zainwestuj w PS3. Tak na poważnie i tak po 10 rundach Twoja buźka nie będzie wyglądać uroczo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joj kolego ale jestes nieporadny albo lubisz ludzi denerwowac. Na ps3 wrzucasz 2 zdjecia albo przez stronke E(dupa)A, później wchodzi na edycje zawodnika w gierce i wybierasz upload foto from server i skanuje te 2 zdjecia albo wybierasz w edycji kamerke robisz sobie mały konkurs piękności i buźka jak tralala. Jest jeszcze jedno rozwiazanie ... zainwestuj w PS3. Tak na poważnie i tak po 10 rundach Twoja buźka nie będzie wyglądać uroczo:)

Serdeczne dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza dnf? Wskaźnik przy walkach online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskaźnik mówiący jak często rozłaączasz się podczas walk online

Edytowane przez robinson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lenistwa. wole pograc gotowym gosciem w h2h. Poza tym nie wiem jak rozwijac swojego wojaka i tez za leniwy jestem, zeby szukac jakis guide'ów a co dopiero je zglebiac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt w H2H nic nie trzeba robić oprócz wyboru zawodnika, szkoda bo zabawa przednia jak wygrywasz z kim kto ma 200 wygranych i 10 porażek, a za kilka chwil ktoś z 3 wygranymi i 3 przegranymi ładuje Ci flash ko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja trochę z innej beczki ;p

Mianowicie chodzi o odnajdywanie określonych nazw gym-ów w ("Search Gyms") również tych, których nazwy podaliscie tu na stronce.

Gdy wpisuje nazwę jakiegoś gymu to po kliknięciu na Search nic nie znajduje i pyta czy znów szukać, lecz to nie ma sensu, bo i tak kończy sie to klapą... :/

Może by ktoś napisał mały poradnik jak szukać, dołączać do jakiegoś klubu, sparować i walczyć, w jakimś Gymie :]

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt w H2H nic nie trzeba robić oprócz wyboru zawodnika, szkoda bo zabawa przednia jak wygrywasz z kim kto ma 200 wygranych i 10 porażek, a za kilka chwil ktoś z 3 wygranymi i 3 przegranymi ładuje Ci flash ko :)

Zabawa przednia? Jak gralem kilka gier, to trafialem samych gosci co maja po ponad 2 metry... i rozkladali mnie 2 cepami przewaznie. W dodatku wyszukac kogos z podobnym overallem... tez kiepsko. Dlatego ja ola łem ten tryb. Nie ukryawm, ze na poczatku mialem zajawke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawa przednia? Jak gralem kilka gier, to trafialem samych gosci co maja po ponad 2 metry... i rozkladali mnie 2 cepami przewaznie. W dodatku wyszukac kogos z podobnym overallem... tez kiepsko. Dlatego ja ola łem ten tryb. Nie ukryawm, ze na poczatku mialem zajawke.

Po pierwsze, zawsze możesz sobie zrobić kolosa i nikomu nic do tego, po drugie w 90% nie decyduje wielkość a umiejętności, po trzecie, hm no niestety ale nikt nie będzie stał w miejscu i nie rozwijał swojego zawodnika bo o to tu również chodzi (boosty zawsze można wygrać w legacy aby nie płacić a XP np. sparować), po czwarte, własne intro (ja mam Adamka) i buźka (viva najpiękniejsi to ja nie jestem). Każdy jednak gra jak lubi, mnie np. w H2H wnerwiało to, że wszyscy brali Tysona albo Frosta. Pozdro

No to ja trochę z innej beczki ;p

Mianowicie chodzi o odnajdywanie określonych nazw gym-ów w ("Search Gyms") również tych, których nazwy podaliscie tu na stronce.

Gdy wpisuje nazwę jakiegoś gymu to po kliknięciu na Search nic nie znajduje i pyta czy znów szukać, lecz to nie ma sensu, bo i tak kończy sie to klapą... :/

Może by ktoś napisał mały poradnik jak szukać, dołączać do jakiegoś klubu, sparować i walczyć, w jakimś Gymie :]

Z góry dzięki

jeżeli chcesz np. znaleźć konkretny gym to wpisujesz nazwe a całą reszte zostawiasz pustą (any) wystarczy, że nie trafisz z językiem jaki sobie ktoś ustawił w gymie to już Ci nie znajdzie dlatego wszystko zostaw puste.

Jeszcze raz zapraszam wszystkich do Polish Gym

Edytowane przez robinson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale fun z grania takim 2 metrowym mułem jest znikomy (dla mnie bynajmniej). Zdecydowanie wole sobie pograc z takim tysonem niz kopiami Yao Minga; )

Nie wielkosc decyduje a umiejetnosci? Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne.... nawet nie ma co dyskutować z tym stwierdzeniem.

Co do rozwoju zawodnika ja przeciez nie mam pretensji ani nic przeciwko.. po prostu ja tego nie ogarniam i nie chce mi sie zglebiac tematu.

intro zawsze wylaczam, bo szkoda mi na nie czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nie mozesz sobie poradzic z "wielkoludami" to swiadczy tylko o braku skilla, nie ma co plakac tylko trenowac trenowac i jeszcze raz trenowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że wasze podejscie do wzrostu i zasiegu ramion jest takie samo, jak fanatyków fify do momentum... Wg nich skill > momentun.

Nie przecze, że da sie ogrywac wielkoludow, jednak od poczatku walki jestes w gorszej sytuacji. Ot, moja filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak grywalem to najlepsi na swiecie wcale nie byli wielkoludami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×