Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

jest w ogole mozliwosc ograc 2 glowy wyzszego zawodnika z wymaksowanym prostym?

tak, musisz być przy nim non-stop schowany za szczelną gardą i zadawać ciosy tak żeby przy odskoczeniu Cie nie trafił, po 4-5 rundach powinien mieć dużo mniej staminy od Ciebie, ale jeżeli bloku nie masz wymaksowanego to i tak będzie trudno, ogólnie ten prosty jest masakryczny. Ja mam taką zasadę, jak gościu ma 88 zasięgu ramion to nie wchodzę w taką walkę, często nawet jak ma niższy ovr niż ja to prosty jest na pewno wymaksowany albo będzie się cofał przez 10 rund i punktował prostymi czy jabami, na takich lamusów to nie ma bata, no bo nie dojdziesz do niego. Patch niby miał zmienić to, że jak ktoś się cofa i zadaje ciosy bez gardy, to atakujący ma taką samą sybkość by go dojść z gardą, ale jak jest każdy wie. Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że EA kompletnie zapomniało o tej grze już kilka miesięcy temu pomimo, że gra ukazała się w marcu 2011 także nie tak dawno, no cóż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak ogólnie to może byśmy jakiś Gym założyli:) fajnie by było razem posparować. jak chcecie to mogę założyć tylko podajcie nazwę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chetnie posparuje jakby co :)

no to pomyśl nad jakąś nazwą Gymu, ja gram praktycznie codziennie po 22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez codziennie praktycznie po 22, teraz tylko w swieta moze mnie nie byc poniewaz mam chrzciny corki :)

ps. w gymie moga byc tylko stworzeni gracze w edytorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja moge tylko potwierdzic to co wczesniej koledzy napisali, mam ta gre od okolo 2-3 miesiecy i nie raz potrafila mnie zirytowac do tego stopnia ze wylaczalem ja, odkladalem na polke i wlaczalem cos innego, ale po jednym dniu wracalem dalej grac w Fight Nighta, bo zostala podrazniona moja ambicja itp. :biggrin: Nie raz juz chcialem ta gre wymienic/sprzedac...ale po chwili gdy ochlonalem stwierdzalem zawsze ze zrobil bym wielki blad pozbywajac sie tej gry :) gram w nia najwiecej ze wszystkich gier jakie mam!

Mam tak samo ;p

u mnie jeszcze występuje takie coś jak rzucanie (nie za mocno) padem podczas większej irytacji z powodu przegrania z jakimś dupkiem co wali np. non stop prawym prostym lub jakims innym bodypuncherem :P!

Muszę stwierdzić, że w miarę wytrzymałe są te Pady :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w "kampani" mam walkę z castillo,i idzie dosyć ciężko, ale jak już mam go rozwalać to on mnie klinczuje i tracę całą energie, jak się przed tym obronić? Jak odepchnąć kogoś w klinczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L2 odpychasz goscia ktory klinczuje, jesli widzisz ze chce to zrobic to wciskaj odrazu L2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez codziennie praktycznie po 22, teraz tylko w swieta moze mnie nie byc poniewaz mam chrzciny corki :)

ps. w gymie moga byc tylko stworzeni gracze w edytorze?

a mnie córeczka budzi się w nocy na mleko i niestety muszę przerywać czasami walke dlatego tak bardzo psioczę na system punktowania w OWC :). Co do pytania, to tak tylko zawodnicy z edytora albo możesz sobie kogoś gotowego ściągnąć np. Gołote:)

Edytowane przez robinson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę już dawno ale jakoś mnie nie wciągnęła ale wczoraj wróciłem do niej i już cała kariera za mną :) Chętnie popykałbym przez neta i wymienił doświadczenia. Mój bilans nie za ciekawy 0:2. Założył ktoś już forumowy gym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj nick jest taki jak na forum, chetnie posparuje z kims bardziej doswiadzczonym :) moj bilans walk online tez nie jest imponujacy bo 5-6 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jakiś czas temu UFC Undisputed 3 za jakieś 150 zeta, ale grałem w to może 3 razy :P

Przeważnie pierwszą grą jaką zapodaję po włączeniu systemu to FNC i zawsze mówie, że zagram w to moze dwa razy, a potem

wrzucę coś innego, lecz ta gra tak mnie wciąga, że nie wiem kiedy, a mija kilka godzin i na inne juz nie mam czasu :]

Czy wam też podczas grania w Online World Championship czas tak szybko zapier.. że po kilku walkach gdy spojrzycie na zegarek to zastanawiacie sie jakim cudem to tak szybko minęło...? :P

Ta gra wciąga na maxa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się dołączyć dziś wieczorem, lub w poniedziałek...bowiem jutro mam chrzciny i ślub :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na slota z dlc:

Heavyweight Legends Pack (legendarni bokserzy + bare knucles mode) – 36zł

Alternate weightclass pack (obecni bokserowie w przeszłch wagach) – 4zł

?

20zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem forumowy gym. Nazwa ps3site

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to w ktorym koncu mamy byc? w tym co podal robinson czy tym pascara?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To robinsona jest chyba bardziej ogólne. Ja założyłem dla naszego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem forumowy gym. Nazwa ps3site

Próbuje znaleźć Twój gym ale jakoś nic mi nie wyskakuje w wyszukiwarce, podaj może linka będzie wszystkim łatwiej :)

Napiszę może kilka informacji dla POLISH GYM . W tej chwili gym jest otwarty dla każdego, najlepiej jeżeli wyślemy pomiędzy sobą również zaproszenia, mój PSNid to Evenement_1 także nie krępujcie się. Wszystkie pytania najlepiej pisać na forum ps3site lub przez PSN, forum gymu natomiast jest lipne i można napisać tam jedynie kilka słów. W tej chwili mój bilans po 4 dniach w OWC to 54-9 (ogólnie stoczyłem już ponad 3000 walk w OWC ale często usuwałem zawodnika) także zapraszam do sparowania, szczególnie gdy potrzeba wam szybko XP (nawet za przegraną ponad 100 pkt można zdobyć), pamiętajcie żeby sprawdzić podczas wysyłania invite na walkę czy dana osoba właśnie nie walczy aby nie tracić czasu :). Każda wygrana/przegrana w OWC kończy się dodaniem/odjęciem pkt gym i zawodnik. Chętnie podpowiem coś przy tworzeniu zawodnika ale po uprzednim sparingu aby zobaczyć jaki dana osoba preferuje styl, dla wszystkich z niskim ovr mam tylko 2 rady: albo wykupicie/wygracie boosty (kilka dodatkowych godzin w legacy mode) albo walczcie z zawodnikami o podobnym ovr. Nie pytajcie o H2H ponieważ, nie gram tam i nie mogę nic podpowiedzieć :) Ja gram na serwerach angielskich (nie kumam dlaczego rankingu dla Polski nie ma, a taki k...rwa Singapur czy Tajwan są EA powinna się wstydzić) i dzisiaj powinienem być w top 100 UK. Ogólnie piszcie, zadawajcie pytania i będzie fajny gym, nie koniecznie nastawiony na wygrywania a na dobrą zabawę :) Pozdrawiam Wszystkich!

Edytowane przez robinson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Zrobiłem face game creator swoja buźkę wrzuciłem na serwer ea dodałem do persony xboxa i niestety nie wiem czemy nie mogę załadować jej do legacy mode?

Pisze mi że nie mam dostępu do konta a ja jestem zalogowany na serwerze. Co robić. Czy mozecie napisac jak wrzucic swoją "buźkę" krok po kroku do FNC Legacymode?

Bardzo proszę o pomoc(nie mam konta xbox gold-ale to chyba nie ma znaczenia).

Czy wrzucenie buźki jest płatne?

Edytowane przez tomky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Zrobiłem face game creator swoja buźkę wrzuciłem na serwer ea dodałem do persony xboxa i niestety nie wiem czemy nie mogę załadować jej do legacy mode?

Pisze mi że nie mam dostępu do konta a ja jestem zalogowany na serwerze. Co robić. Czy mozecie napisac jak wrzucic swoją "buźkę" krok po kroku do FNC Legacymode?

Bardzo proszę o pomoc(nie mam konta xbox gold-ale to chyba nie ma znaczenia).

Czy wrzucenie buźki jest płatne?

Bez urazy ale pytanie się na stronie ps3site o to czy musisz mieć konto gold na Xklocku czy nie chyba jest troszkę nie na miejscu. Odpowiem tak, jeżeli nie masz dostępu do neta to chyba nie przejdzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde gdzie te czasy kiedy bylem top5 world hehe ta gra sporo sie zmienila i jest zupelnie inna niz wtedy kiedy ja gralem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde gdzie te czasy kiedy bylem top5 world hehe ta gra sporo sie zmienila i jest zupelnie inna niz wtedy kiedy ja gralem

no jest inaczej Piachu ale tragedii nie ma, mogę nawet powiedzieć, że jest dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś bronić jak jest się zamroczonym? Trzymanie gardy w 99% kończy się i tak deskami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×