Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

zostaly mi pare flag do zebrania jak przeskoczyc ten most na koniu bo ciągle mi sie zatrzymuje??ocb

Heh juz doszłem w zbroji kon tego mostu nie przeskoczy trzeba zwykłego:)

Edytowane przez Dabrusdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostaly mi pare flag do zebrania jak przeskoczyc ten most na koniu bo ciągle mi sie zatrzymuje??ocb

Heh juz doszłem w zbroji kon tego mostu nie przeskoczy trzeba zwykłego:)

Ja ten most przeskoczyłem używając spadochronu, za pierwszym razem. Nawet o koniu nie pomyślałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnych do pomocy/współpracy w trofkach online [Pracownik Miesiąca Abstergo-olbrzymia różnorodność i Wzór do naśladowania]

A i jeszcze pytanko. W Pracowniku Miesiąca trzeba zdobyć wszystkie premie chociaż raz. Czy można gdzieś sprawdzić które już się zaliczyło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze pytanko. W Pracowniku Miesiąca trzeba zdobyć wszystkie premie chociaż raz. Czy można gdzieś sprawdzić które już się zaliczyło ?

Temat wałkowany milion razy :X. Nie ma takiej możliwości. Najlepiej pisać sobie na bieżąco na kartce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak potrzebna ustawka - jest rzeczą nie możliwą zrobić potrójną ucieczkę - albo trafisz na kogoś tak cienkiego że możliwa jest pojedyncza ucieczka albo zaraz cię zabijają nie dając ci uciec. lol

CHĘTNYCH DO USTAWKI ZAPRASZAM JA W WEEKEND MAM CZAS - POMOGĘ W ROLE MODEL TROPHY -Ja potrzebuję tylko potrójnej ucieczki lol

STACHU-KS sorki zapomniałem nadal jestem dostępny i chętny

Edytowane przez stachu5
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanie gram już w tą gra jakiś czas zdobyłem zbroję tą co trzeba było zbierać klucze romulusa. I w związku z tymi zbrojami mam pytanie bo nie wiem jak zmienić zbroje i jak np. zakupiłem kolor zbroji biały to i tak nic się nie dzieje i cały czax jest taka sama dodam że posiadam zbroję tą smoczą i altaira

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanie gram już w tą gra jakiś czas zdobyłem zbroję tą co trzeba było zbierać klucze romulusa. I w związku z tymi zbrojami mam pytanie bo nie wiem jak zmienić zbroje i jak np. zakupiłem kolor zbroji biały to i tak nic się nie dzieje i cały czax jest taka sama dodam że posiadam zbroję tą smoczą i altaira

Jak będziesz grał to wchodzisz do menu, tam masz ekwipunek i "Outfity", wchodzisz tam i jeśli masz jakąś zbroję założoną to będzie "Unequip" na podświetlonej zbroi i po wciśnięciu X'a zdejmiesz ją i wtedy powinno być w porządku, Brotherhood ma to do siebie że musisz pozdejmować niektóre zbroje wpierw, bo tak to jest jakbyś nałożył jedną na drugą.

Edytowane przez Chmurowaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak potrzebna ustawka - jest rzeczą nie możliwą zrobić potrójną ucieczkę - albo trafisz na kogoś tak cienkiego że możliwa jest pojedyncza ucieczka albo zaraz cię zabijają nie dając ci uciec. lol

CHĘTNYCH DO USTAWKI ZAPRASZAM JA W WEEKEND MAM CZAS - POMOGĘ W ROLE MODEL TROPHY -Ja potrzebuję tylko potrójnej ucieczki lol

STACHU-KS sorki zapomniałem nadal jestem dostępny i chętny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak potrzebna ustawka - jest rzeczą nie możliwą zrobić potrójną ucieczkę - albo trafisz na kogoś tak cienkiego że możliwa jest pojedyncza ucieczka albo zaraz cię zabijają nie dając ci uciec. lol

CHĘTNYCH DO USTAWKI ZAPRASZAM JA W WEEKEND MAM CZAS - POMOGĘ W ROLE MODEL TROPHY -Ja potrzebuję tylko potrójnej ucieczki lol

STACHU-KS sorki zapomniałem nadal jestem dostępny i chętny

Witam

Mogę pomóc, sam potrzebuje wszystkie online trophy.

Gram w godzinach wieczornych.

Do role model trophy potrzeba co najmniej 4 graczy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Aby zagrać w DLC z DaVinci muszę mieć ukończoną grę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Aby zagrać w DLC z DaVinci muszę mieć ukończoną grę ?

Nie, pojawia się ikonka wspomnień z DaVincim bodajże po 4 sekwencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, pojawia się ikonka wspomnień z DaVincim bodajże po 4 sekwencji.

Czyli muszę 4 sekwencje przejśc od nowa :)

bo sobie usunąłem poprzednie dane gry :)

dzięki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli muszę 4 sekwencje przejśc od nowa :)

bo sobie usunąłem poprzednie dane gry :)

dzięki za info :)

Wczoraj kupiłem własnie to DLC na ps3 - zbierałem się i zbierałem, aż w końcu trafiło się to -25% (36-29 zł) i zamówiłem.

Długi jest ten dodatek tak ogólnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem własnie to DLC na ps3 - zbierałem się i zbierałem, aż w końcu trafiło się to -25% (36-29 zł) i zamówiłem.

Długi jest ten dodatek tak ogólnie?

Średnio. Kilka misji - głównie bieganie z punktu A do B i na koniec jedna dłuższa misja. Coś ok. 45 minut przy szybkiej i płynnej grze. Dodaje za to całkiem fajne tryby do multi i łatwe trofea :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam multi bo po swietach uderzam w ACB? (juz mam ale czeka) Sporo osob ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi fajne, ale trochę mało trybów, dlatego bo pewnym czasie się nudzi, ale w sumie to jest ok. Jak grałem ok. 2 miesiące temu to troche ludzi grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy kod znajdujący się w edycji "da vinci" ma datę ważności? Do kiedy?

Nie wydaje mi się by było coś takiego.

Myślę że kod jest aktywny tak długo jak dostępne są DLC w PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Dragon Age: Początek był kod z datą ważności (tylko teorytyczną co prawda, gdyż nawet rok po terminie udało mi się ściągnąć golema).

Do tego przeczytałem w necie, że pojawiają się te daty ważności w coraz większej ilości tytułów. A to mnie martwi... Nie chce niepotrzebnie wydawać kasy.

zięki za odp. lennox, ale czy wie ktoś na 100%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja jeszcze w kwestii DLC Da Vinci.

Przechodzę od nowa grę by mieć dostęp do zainstalowanego DLC Da Vinci.

Jestem już w 5 sekwencji a na mapie jest tylko Kopernik. Nie ma Da Vinci.

Wie Ktoś z Was kiedy się pojawia na mapie ?

Edit:

Temat opanowany :)))

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zacząłem grać w multika ACB i jestem chętny do zrobienia online trophies. PSN id to Falibor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

(Przepraszam, że nie w dziale trophy, ale tam nie znalazłem działu do Brotherhooda)

Zapewne wiele osób z Was, wie że, niektórzy mają problem z trofeami w Brotherhoodzie. Ja jestem jedną z nich.

Na początku chce zauważyć, że przeszedłem grę, wykupiłem i zrobiłem prawie wszystkie możliwe budynki i zadania. Brakuje mi trofeum z 4 sekwencji, za rozwalenie armaty oraz wykupienie 5 budynkow z antycznej dzielnicy (być moze o jakichś zapomniałem). Odrazu zaznaczam, że nie mam za bardzo czasu na ponowne przejscie np. 4 sekwencji (tzn. nie chce tracić czasu jeżeli nie mam potwierdzonej informacji, że to zadziała)

Czytałem na zagraniczych forach ze jest pare sposobów, który "niby" pomagają

Przytocze jedno z nich :

1. Deleted ACB file in Game Data Utility folder.

2. Loaded up game disc.

3. DECLINED update.

4. Let game install.

5. Went back to XMB.

6. Loaded up game again.

7. Installed update.

8. Started new story.

I teraz nasuwają mi się pytania - Czy postępując według tych instrukcji, strace zdobyte juz trofea? Czy ta metoda działa na 100% (chodzi mi czy ktoś juz tego probował)?

Z góry dzięki

Edytowane przez pytalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz nasuwają mi się pytania - Czy postępując według tych instrukcji, strace zdobyte juz trofea? Czy ta metoda działa na 100% (chodzi mi czy ktoś juz tego probował)?

Z góry dzięki

Pucharków nie stracisz bo są zapisywane na serwerach S. - jeśli raz wpadły, dokonałeś synchronizacji z psn to pucharki nigdy nie znikną (chyba, że padnąserwery Sony :whistling: )

Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

(Przepraszam, że nie w dziale trophy, ale tam nie znalazłem działu do Brotherhooda)

Zapewne wiele osób z Was, wie że, niektórzy mają problem z trofeami w Brotherhoodzie. Ja jestem jedną z nich.

Na początku chce zauważyć, że przeszedłem grę, wykupiłem i zrobiłem prawie wszystkie możliwe budynki i zadania. Brakuje mi trofeum z 4 sekwencji, za rozwalenie armaty oraz wykupienie 5 budynkow z antycznej dzielnicy (być moze o jakichś zapomniałem). Odrazu zaznaczam, że nie mam za bardzo czasu na ponowne przejscie np. 4 sekwencji (tzn. nie chce tracić czasu jeżeli nie mam potwierdzonej informacji, że to zadziała)

Czytałem na zagraniczych forach ze jest pare sposobów, który "niby" pomagają

Przytocze jedno z nich :

I teraz nasuwają mi się pytania - Czy postępując według tych instrukcji, strace zdobyte juz trofea? Czy ta metoda działa na 100% (chodzi mi czy ktoś juz tego probował)?

Z góry dzięki

Trofea są zapisane na serwerze psn więc ich nie stracisz. A to trofeum z armatą nie jest takie długie i trudne i trofeum na bank powinno wpaść i szybsze niż kasowanie gry i przechodzenie jej od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea są zapisane na serwerze psn więc ich nie stracisz. A to trofeum z armatą nie jest takie długie i trudne i trofeum na bank powinno wpaść i szybsze niż kasowanie gry i przechodzenie jej od początku.

No dobrze, rozumiem że jest krótkie bo je robiłem, ale chodzi mi o to, że jeżeli te trofea są zbugowane to i tak kolejne przechodzenie nic mi nie da.

Dzięki za odpowiedzi

Edytowane przez pytalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×