Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

1.Kiedy będą dostępne serwery ?????whistling.gif

Multi działa, tylko trzeba sporo czekać, aby dołączyć do gry. Większość siedzi w multi AC:R. rolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

faktycznie chyba mało ludzi już gra w Br. chyba że masz ekipę która się spotyka i można spokojnie dobić do 50 l :)

Wczoraj grałem chwilkę w multi AC:B (trochę czekałem na połączenie) i całkiem sporo ludzi :) Ale jak mówi Ola większość siedzi na multi AC:R ;)

Z ekipą to najlepiej trofiki porobić bo bez tego faktycznie ciężko. Ale lvl spokojnie sobie sam dobijesz do 50 :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka takie pytanie, a pro po trofków, czy ktoś byłby chętny jutro pomóc mi w zdobyciu tychże trofeów z multi ?,bo już sam nie daję rady :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

mam pytanie ponieważ nie mogę wejść na punkt widokowy znajdujący się na adwedukcje więc prosił bym o jakieś rady???

Jak mam tam się dostać?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

mam pytanie ponieważ nie mogę wejść na punkt widokowy znajdujący się na adwedukcje więc prosił bym o jakieś rady???

Jak mam tam się dostać?????

Najpierw musisz zdobyć dzielnice na której jest ten akwedukt, później odbudować ten akwedukt co sprawi że obie strony się połączą, następnie wbić na ten akwedukt po drabince na pobliskim budynku i dojść do punktu widokowego po odbudowanej części akweduktu :) mam nadzieję że dosyć jasno wyjaśniłem :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki udało się.

Teraz mam pytanie jak wykonać ten trofik z 10 likwidacjami zabiłem nożem i nie wpada???

Co robię źle??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też miałam z tym problem

rolleyes.gif. Próbowałam kilka razy i wpadło. Musisz zabić 10 wrogów pod rząd, używając kontry. W sekwencji 4 (4 wspomnienie) jest dobre miejsce do zrobienia tego.

Edytowane przez josephineola
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Mam pytanie skończyłem grę i mam pytania czy mogę powrócić do gry jakoś???thumbsup.gif

I nie otrzymałem trofea za zakończenie Fabuły??? Może dlatego ,że nie byłem w sanktuariach??????scare.gifwacko.gif

Bo nie byłem w dwóch sanktuariach i chciał bym sobie pozbierać różne drobiazgi jak flagi,piórka

Edytowane przez hubert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Start -> DNA -> Wybór sekwencji

... i gotowe ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Start -> DNA -> Wybór sekwencji

... i gotowe ;)

Dzięki thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie skończyłem grę i mam pytania czy mogę powrócić do gry jakoś???thumbsup.gif

I nie otrzymałem trofea za zakończenie Fabuły??? Może dlatego ,że nie byłem w sanktuariach??????scare.gifwacko.gif

Trofeum powinno wpaść po zakończeniu, albo w trakcje napisów końcowych. Chyba jedynym wyjściem, będzie przejście gry od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem opinie o "zgliczowanych" trofeach w tym tytule, co prawda mi się nie przytrafiła taka historia

o ile dobrze sobie przypominam puchar wpada po napisach rzeczywiście .... trwają one chyba z 10 min

ma się rozumieć ,że mam czekać 10min???? verymad.gif

Może nie wpadło po zostały mi 2 sanktuaria dziś zobaczę whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hubert ale Ty pytasz o platynę czy o pucharek za przejście ostatniego rozdziału?

bo jeśli o ostatni rozdział to, puchar powinien wpaść bez względu na to czy spenetrowałeś te miejsca za to są odrębne puchary

Za przejcie ostatniego rozdziału nie dostałem. Ale teraz czekam jak przejdą napisy może wpadniescare.gifsweat.gif

Tak jak pisałeś ,żeby wejść w DNA to w ostatniej misji tego się nie dapardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hubert sprawdź dobrze, wydaje mi się że bez problemów można..... chyba że nie została ukończona misja

może na wszelki wypadek zrób od początku

Trofik za zakończenie wpadł po napisach końcowych ,które trwały 12minscare.gif

A W ostatnie misji sie nie dało wejść do DNA i wiem czym był mój problem Dzięki!!!!!

Jeszcze jedno pytanie już ostatnie bo przeczuwał ,że nerwy masz już stargane moimi pytaniami sweat.gif.

Więc mam pytanie gdzie się znajduje Szczyt Castle Sant"Angelo???? laugh.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z misją jak w temacie: zamykanie bram, pomagam tam przyjacielowi, atakują go francuzi i musze zamknąć trzy bramy, napastników jest bardzo duzo, nie mogę tych bram zamknąć, trzeba nacisnąć kółko ale zamiast zamykać bramy Ezio upuszcza i podnosi bron na zmiane, jak to przejsc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z misją jak w temacie: zamykanie bram, pomagam tam przyjacielowi, atakują go francuzi i musze zamknąć trzy bramy, napastników jest bardzo duzo, nie mogę tych bram zamknąć, trzeba nacisnąć kółko ale zamiast zamykać bramy Ezio upuszcza i podnosi bron na zmiane, jak to przejsc?

To nie była taka trudna misja przywołaj swoich asasinów i po kłopocie.

Z tego co pamiętam to tam trzymało Kółko a nie wciskało się ,ale mogę się mylićok.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassinów przywołuje, jednak nie dają tez rady, spróbuje przytrzymac to kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie mogłem znaleźć osobnego tematu do Assassin's Creed więc możecie mi pomóc w tym. Wiecie gdzie znajdę jakiś poradnik do tegoż właśnie Assassin'a czyli 1 najlepiej nie płatny bo taki już znalazłem ale szkoda mi 8zł ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o część pierwszą? Przecież ona jest maksymalnie liniowa, w każdym mieście robisz to samo. Straszna powtarzalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie mogłem znaleźć osobnego tematu do Assassin's Creed więc możecie mi pomóc w tym. Wiecie gdzie znajdę jakiś poradnik do tegoż właśnie Assassin'a czyli 1 najlepiej nie płatny bo taki już znalazłem ale szkoda mi 8zł ;-)

A w czym pomocy potrzebujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o pomoc w przejściu tylko o jakieś mapki z tymi flagami i w ogóle

tu masz mapy z zaznaczonymi flagami KLIK

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

L1 (albo R1 - nie pamiętam) i kwadrat, później lewą gałką zaznaczas inny cel i naciskasz kwadrat. Najlepszym miejscem jest Sekwencja 6, wspomnienie 2. Na youtubie jest to świetnie pokazane.

Edytowane przez josephineola
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×