Skocz do zawartości
Xiem

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

To ja nie wiem czego oczekiwałeś od grafiki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co dyskutowac z ludzmi dla ktorych grafika to wyznacznik jakosci:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być więc ślepym chyba, żeby grać i nie móc się jakoś sensownie wypowiedzieć się o grafice. Ta jest ZDECYDOWANIE lepsza jak ta z 2jki, więc nie wiem o czym mowa... "beznadziejna" bez przesady już. A system rozgrywki został zachowany i dobrze mi się grało przez cały weekend w betę. Śmiało mogę podsumować, że nie dopatrzyłem się szczególnie minusów, prócz możę rozdzielania pkt atrybutów, a tak to reszta jest ok. Poprawią serwery i będzie ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co dyskutowac z ludzmi dla ktorych grafika to wyznacznik jakosci:)

Gdzie napisalem,ze to wyznacznik jakosci? Nie mozna juz zlego slowa o grafice powiedziec bo od razu sie pojawia jakis dziki tekst. Ogarnijcie sie ludzie troche. 12 lat robili gre. Mamy rok 2012 i ta grafika nie robi zadnego wrazenia. Moze bedzie lepsza w full wersji,dowiem sie jak dostane swoja kopie gry,ale to nie zmienia faktu,ze dla mnie poziom wizualny jest slaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skoro ta gra byla robiona tyle lat to nie oczekujmy od grafiki wodotryskow:)

Uwaga cytuje: "Grafika jest okropna. Absolutnie nic nie robi wrazenia. Do cukierkowej jej tak samo daleko jak do genialnej. Pozostaje nadzieja,ze bedzie ladniejsza w wersji full bo obecny poziom to lekka zenada"

Czyli, ze co? Jak bedzie lepsza grafika w produkcie finalnym, to i odbior gry bedzie lepszy? Co za tym idzie jakosc produktu sie poprawi?? To dlaczego mowisz, ze nigdzie nie napisales, ze jest to wyznacznik jakosci?

Skoro juz tak wjezdzasz na ta grafike, to pozostaje mi nic innego jak tylko stwierdzic, ze jest to glowny odnosnik dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy sporo grałeś...a jakbyś grał, to wiedziałbyś, że beta jest na poziomie "normal", to czego się spodziewałeś, że będziesz padał co 5 sekund? Nie rozumiem, co miałeś na myśli, pisząc o monotonnym klikaniu 1, czasem 2ch przycisków....a w Diablo 2 to jakieś combo robiłeś klawiszowe? No bez przesady... Grafika jest genialna, lokacje nie sprawiają wrażenia, że grafika jest "cukierkowa". Nie wiem czy każdy zauważył, ale sporo jest umiejętności pasywnych, coś za coś...

Really...spodziewam się jakiegokolwiek wyzwania, wszystko można robić z zamkniętymi oczami, ba, powiem więcej nie musiałem używac żadnych umiejętności przypisanych pod klawisze 1-5, przez całą rozgrywkę nie użyłem żadnej miksturki

Z całym szacunkiem dla poprzednich czesci po tylu latach licze na bardziej urozmaiconą rozgywkę niż nawalnie w dwa przyciski myszy. Taka mechanika rozgrywki sprawdzała się 10 lat temu, umiejętności pasywne....litości, automatyczny level up to sobie mogą wprowadzać do gier dla idiotów

Grafika jest słaba i cukierkowa przynajmniej w porównaniu do stylu poprzednich cześci i jak ktoś słusznie zauważył to że jest to wytykane i wspominane nie oznacza że jest ona wyznacznikiem jakości, ludzie to że ktoś napisze że grafika jest słaba nie oznacza od razu że stawia ją na pierwszym miejscu w kazdej grze

Może faktycznei granie z "kolegami" uratuje tą grę ale przy tak niskim poziomie trudności czy to będzie miało jakiś sens, nawet jeśli to poziom Normal nie zmienia to faktu że Blizzard idzie w złym kierunku

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz tak wjezdzasz na ta grafike, to pozostaje mi nic innego jak tylko stwierdzic, ze jest to glowny odnosnik dla Ciebie.

No i wlasnie z powodu tej slabej grafiki zlozylem preorder po graniu bety co napisalem w poprzednim poscie :D Good thinking bro :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się pare godzin temu pograć w bete.

Krótko:3 gorsza od 2,według mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika słaba? :blink:

Na kalkulatorze graliście czy co? No ale ok, każdy ma inne pojęcie stylu graficznego. Na szczęście grafika w Diablo to rzecz drugorzędna. Jeśli ktoś na to zwraca uwagę, to ta gra raczej nie jest dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troche poczytam jaka ta gra nie dla mnie przez to,ze mi sie grafika nie podoba i chyba odwolam preorder :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co racja to fakt, strasznie duże uproszczenie. Aż nie wiem czy nie zasmucić Homera i nie wycofać preordera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, gadanie takie. Zagra się na piekle to wtedy będziecie pisali, że "ułatwienia i że gra za prosta" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo na normalu nigdy wyzwania jakiegos nie stanowilo specjalnie, zabawa sie zaczyna od piekla a na inferno pewnie bedzie katorga dla masochistow. Co by nie mowic o tej becie poziom trudnosci to akurat sprawa drugorzedna, tymbardziej ze to sam poczatek gry.

Swoja droga ogralem wszystkie postacie na max lvl dostepny w becie i strasznie niezbalansowane sa, a przynajmniej na tym lvl capie w becie, mag i dh ssaja kule w porownaniu z tym co Witch Doctor na Soul Harvescie udanym moze zrobic lub to co Barb / Monk potrafia robic z grupa przeciwnikow w kilka sekund.

Co zas sie tyczy grafiki (gralem w 1080p i max detalach), jak na obecne standardy moim zdaniem jest do dupy, tekstury sa strasznie slabe (wciskajac Z robi sie zoom i wtedy widac to jak na dloni) i gdyby nie swietny design lokacji oraz genialny dzwiek utrzymujacy ten zajebisty klimat to moim zdaniem bylaby kompletna katastrofa.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, gadanie takie. Zagra się na piekle to wtedy będziecie pisali, że "ułatwienia i że gra za prosta" :)

Ale nie chodzi o to, że gra jest za prosta. Chodzi o to, że to nowe Diablo nie wnosi nic nowego. Fakt, bohaterowie nie są już tacy bezpłciowi, co chwile coś tam gadają, co jest na plus. Ale gdzie ten klimat? Gdzie to poczucie, że to RPG?

Szkoda, bardzo szkoda. Jak dla mnie Blizzard ostatnio schodzi na psy (nowy dodatek do WoW'a, teraz to Diablo). Może jest to wywołane samo zachwytem po takim sukcesie WoW'a, sam nie wiem. Wiem tylko, że twórcy się nie postarali. Hype ogromny sam się nakręcił a oni to wykorzystali.

Gdybym nie dostał tego Diabolo za darmo dzięki pormocji do WoW'a, wachałbym się nad zakupem. Ale tak to zagram, ale tylko z sentymentu dla poprzednich części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo. :) Blizzard to nadal wielka firma, każdy im może jedynie pozazdrościć nie tylko sukcesu WoW'a (który jest, nie oszukujmy się, ogromny, po 8 latach od premiery nadal jakieś 10 mln gra) ale i samych serii jak ten Warcraft (trójka to dla mnie nadal najlepszy RTS jaki kiedykolwiek powstał), Diablo, Starcraft...

Nowego IP teraz na pewno nie wypuszczą, bo teraz to jest hazard. Zresztą, i tak Blizz strasznie zwleka z Titan (ponoć mieli na serio rozpocząć prace po premierze drugiego dodatku do WoW'a).

Ale i tak dobrze jest. Trójka to przecież remake tych wspaniałych pierwszych części. I wyszło im dobrze, nawet bardzo dobrze. A przecież historia wie, że większości się nie udaje (tak Duke, o Cb sie rozchodzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, premiera DIII na PC już tuż za rogiem a o wersji na Ps3 ani ziarnka wieści ... :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yeah.. czas najwyzszy zmodernizowac kompa.. kupilem sobie platforme do gier, ktorych wiekszosc wychodzi na pieca.. :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydasz kase na PC a tutaj sie okaze ze jednak wersja na Ps3 wyjdzie.

Mam taka nadzieje po przemysleniu tematu, iz moze blizzard czeka na premiere gry na PC. Zobaczy jak sie przyjmie, jakie beda recenzje i podejmie ostateczna decyzje o konsolach. Wydawac czy tez nie wydawac, bo gra pewnie na konsole bedzie slabsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie do konca chodzi o to, czy wyjdzie wreszcie na PS3, czy nie. Bardziej o fakt, ze po raz kolejny jest to MOZE, a nawet jesli, to znajac zycie, w czasie gdy Pctowcy beda juz ogrywac jakiegos MMORPGa w swiecie Diablo, my dostaniemy dopiero wlasciwego porta z XBOXa i bedziemy po raz kolejny udawac, iz nie dostrzegamy roznicy w grafice i spadkach animacji... Wchodze na glowna PS3site i co widze? Kolejna gra (pomimo wczesniejszego gdybania -–> „moze”) nie ukaze sie na PS3. No kurcze ile mozna no.. I nie jest to wyraz jakiegos ukrytego „hejterstwa”, bo przez te wszystkie lata, moja czarnula dala mi multum dobrej rozrywki, ale nazwijmy to – „zmeczenia materialu”... Diablo to wlasnie jedna z tych gier, dla ktorych mysle ,iz warto zrobic ten „zdecydowany krok” :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo to akurat jedna z tych gier, która przynależy do PC i niech tak zostanie. Grało by się w to na padzie po prostu dziwnie. Wiem, że pierwsza część była bardzo fajna na PSX ale nie ukrywajmy, że tam chodziło się i "strzelało" tylko w 8 kierunkach a sama gra jest nawet gdzieś do znalezienia w wersji flash do grania w przeglądarce. Także to trochę inny poziom zaawansowania gameplayu, bo od strony technicznej nie byłoby prawdopodobnie żadnego problemu. Gra jest ładna ale to dalej prosty h'n's, który ma masowo trafić do konsumenta, więc jego wymagania sprzętowe muszą być niskie. I są. I bardzo dobrze. To naprawdę nie jest jakiś problem kupić kartę graficzną z przed roku za jakieś 100 złotych i rozkoszować się wspaniałą grą na PC, gdzie akurat myszka i klawiatura są w tej grze przedłużeniem ręki.

Jak na mój nos, to DIablo 3 nigdy nie zobaczymy na konsolach. Blizzard nigdy nie potwierdził, że trwają jakiekolwiek prace w tym kierunku. Poza tym tak jak mówię, dziwnie by się grało, trzeba by zmienić w zasadzie większość interfejsu co oznaczałoby zupełnie inną grę. Do tego dochodzi komplikacja z Marketem, łączyć z PC czy osobno? Może razem z Xboxem? BattleNet na konsolach? Więcej z tym wszystkim pierdo... było było niż realnych zysków. I tak większość graczy mających PS3, ma PC zdolnego udźwignąć D3, więc nie ma napięcia. Kupią sobie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos napisal ze gra nie wnosi nic nowego. Ja to was nie kumam ludzie albo jestescie za mlodzi albo nie bardzo z mysleniem. Pytam co ma wnosic tytul ktory jest produktem z danego gatunku? nic, chyba ze bedzie zupelnie nowym gatunkiem lub hybryda kilku, proste i oczywiste. Kazdy podstawowy gatunek jedynie co moze "wniesc" (juz mnie mierzi to slowo) to nowa grafike lub zaledwie ulepszona do obecnych realiow plus fabule z rozwinieciem (itemy skille itd). Jest masa niesamowicie grywalnych gier z lat 80 do 90 ktore wystarczy "odmlodzic" i ludzie by siedzieli godzinami no ale zapanowalo ogolne bledne myslenie jak: - nie wnosi nic nowego, na szczescie powoli sie ta sytuacja zmienia i programisci zaczynaja odkurzac stare dobre zasoby, szkoda ze ich nie stac na cos zupelnie nowego i odmiennego zeby sie juz nie rozgadywac.

Druga sprawa mniej burzliwa

To ze Diablo 3 przynajmniej teraz jeszcze nie wyjdzie na nasze czarnulki moze miec wszelakie podloza

Gra sieciowa globalna - problemy np z rynkiem gdzie firma jako taka bedzie zarabiala na handlu itemami za realne pieniadze przez userow, moze latwiej jest im zapanowac na obecna chwile z przekretami w grze lub dochodza jakies niejasnosci z siecia sony ktora tez moze chciec na tym zarobic i nie bardzo moga to ze soba pogodzic.

Jesli by juz byla na PS3 to dlaczego nie na x klocka i tu pojawia sie kolejna siec mocno piracona w dodatku platna, rodzi sie kolejne powiazanie sieciowe ze wszystkimi serverami. Brak polaczenia stanowi ubytek w handlu wszak konsole nadal nie sa tak powszechne jak PC.

itd itp

Swoja droga Blizzard i tak trzesie portkami o swoje servery czy podolaja, prostym przykladem jest darmowy starter ktory dostali tylko nieliczni testujacy bete a to moim zdaniem jest akurat wyjatkowo glupie bo kto testowal juz wie jak wyglada realna rozgrywka i albo kupi gre albo nie, reszta userow nie ma okazji sie przekonac, zostaja tylko filmiki ktore niekoniecznie odzwierciedlaja miodnosc rozgrywki. Sadze ze jest na forum kilka userow ktorzy utopili kase bo filmiki byly fajne, a po instalce tytuly czym predzej do szuflady bo szkoda gadac.

Tak czy inaczej chetnie bym pogral w D3 na sonce ze wzgledu na wygode, skoro jej jednak nie ma zostaje mi czekac za kurierem a w przyszlosci martwic sie czy dodatek pojdzie mi jeszcze na kompie czy kolejna niepotrzebna wymiana czego nie uswiadczysz na konsoli ktora w tym przypadku ma zawsze gruba przewage.

Na koniec dodam tylko ze : kto sie ze mana nie zgadza w calej rozciaglosci swojego rozumowania ma do tego prawo :)

Ja natomiast czasem zyje w swoim starszym swiecie i cieszy mnie kiedy w przyplywie totalnej nudy nowszymi produktami jakis dobry czlowiek pomyslal o emulatorach :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w mękach się instaluje, chyba od razu kompiluje w locie :)

Ale jak skończy to bierem barba i lecim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Heh, na Youtube zaroiło się od informacji i filmików o błędach logowania i errorach jakiś nr 37 itp.

Jak na razie wielki fail heh ciekawe jak to w praktyce wygląda teraz

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo było przy premierze Cataclysm, chyba dopiero o 3 w nocy dało się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×