Skocz do zawartości
Xiem

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda ze nie wiadom kiedy ps3 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie wiadom czy w ogóle ps3 ...

fixed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie będzie Diablo 3 na PS3. Już nawet nie chodzi o interfejs, który wymagałby aktywnej pauzy, albo obsługi K/M. To co jest największą przeszkodą by ta gra ukazała się na PS3 jest Auction House. Sony raczej nie da się obrabiać z zysków przez Paypala i Blizzarda, a wycięcie tego aspektu gry, to jakby bykowi ktoś uciął jaja. Poza tym trzeba by stawiać całą infrastrukturę osobnych serwerów dedykowanych, bo gra wymaga dostępu do internetu przez cały czas gry, nawet gdy gramy w singla. Dodatkowy Battlenet itd. Nie, to bardzo mało prawdopodbne. Oni i tak natrzaskają na tej grze krocie, więc po co mają się tak męczyć? Bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z ceną podstawki trochu przesadzili...teraz nic tylko brać kolekcjonerkę :) O ile podstawka w Anglii wypada gdzieś za 165zł czyli znacznie taniej niż w PL, o tyle kolekcjonerka jest za tyle samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nic bo widziałem, że sugerowana jest 200zł, ale tak czy siak to nieźle sobie liczą za grę PCtową. Ja zamówiłem kolekcjonerkę, a huk tam :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam za free. :D Zamówiłem sobie Annual Passa do WoW'a, nie wpłaciłem nawet za jednego miecha a tu jeb już D3 jest i już można pobierać. :P Ten Homer to kombinator jednak jest.

Daray nubku 15 gramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie jestem za bardzo w temacie ostatnim czasie bo praca itd, i mam mianowicie takie pytanko czy jest cos wiadomo o Diabolu na plejaka :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wygrałem w konkursie darmowy kod do zamkniętej bety Diablo III, co najzabawniejsze, nie będę mógł przetestować ponieważ mój komputer możne co najwyżej dwójkę Max Payne'a pociągnąć, oddam koledze i popytam czy się fajnie grało najwyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie jestem za bardzo w temacie ostatnim czasie bo praca itd, i mam mianowicie takie pytanko czy jest cos wiadomo o Diabolu na plejaka :P?

Co wyście się usrali za przeproszeniem z tym Diablo na konsole. Ktoś kiedyś puścił plote, że miałoby być, ale nie będzie. Blizzard by znowu musiał port robić itd... i zajęło by to ze dwa lata, bo jeszcze PvP nie skończyli robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie temat do kasacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie da rady się wycofać z annual passa? Czyli np zapisać się, ściągnąć, nie zapłacić i wypisać? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekasz aż minie. :biggrin:

Wziałem to dlatego, że w WoW'a i tak już nie będę grał (przeniosłem się na TORa + ten gejowski dodatek wychodzi niedługo) więc mi to rybka.

Ale ciekawe czy się skapną i mi tego Diablo zabiorą jak ten Pass minie. :D

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buuu..sprawdziłem, ale ja się na passa nie łapię bo ja miałem tylko to konto testowe, trialowe czy cuś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj zupełnie nie interesuje mnie ta gra. Nie śledziłem jakoś szczególnie losów tego tytułu, ale po tym jak pojawiła się ostateczna data premiery ostrzę zęby. A właściwie ostrzyłem do dziś. AH z przedmiotami za prawdziwą kasę, znaczy się zecisz, dolce i ojro??? No to jakiś żart. Nigdy ten tytuł nie zagości na moim dysku. Tak, wiem. Będzie też zwykły AH za wirtualny hajs, znaczy się złoto. Blizzard zabił tę grę. Będą dwie społeczności. Idiotów i durniów wydających kasę (najczęściej ich rodziców) na wirtualne przedmioty i graczy męczących się, robiących setki runów, żeby wyhaczyć interesujące ich itemy lub zgromadzić golda na te w normalnym AH. Padł Square, padł Bioware, teraz pada Blizzard.

Po drugie, żeby grać - nawet w singla - będzie trzeba być non-stop podłączonym do netu. Nie wiem czy to do końca potwierdzone, ale były takie oficjalne oświadczenia. Z resztą nie interesuje mnie to i tak nie kupię tej gry, ze względów opisanych wyżej. Jest to zaprzeczenie wszystkiego co cenię w grach. Blizz oficjalnie zatwierdził oszustwa, tak popularne D2. Bo jak inaczej nazwać kupowanie HR-ów na portalach aukcyjnych? Nawet nie będzie można odróżnić tych co zdobyli swoje przedmioty uczciwie, od patafianów płacących za itemy zwykłą kasą.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale będą to tylko przedmioty wystawiane przez graczy i wygląda na to, że na swoich przedmiotach będziesz też mógł zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że dożyłem premiery Diablo 3. Puki nie będę miał tej gry w dłoniach to nie uwierzę.

25 minut do bety. Zamierzam ograć każdą postać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadza kolega wyżej z tym AH. Po pierwsze, gracze też będą mogli wystawiać przedmioty tak jak Daray mówił (nikt nie powiedział, że nie będzie milliard jakiś runek czy czegoś od Blizza) a coś takiego jak mikro transakcje istnieje od dawna. Blizz coraz bardziej próbuje ze swoich wszystkich marek zrobić MMO, nie zdziwie się jak ten cały Titan będzie tak naprawdę jakimś Diablem czy Starcraftem MMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy właśnie Blizz ma niby tam nie wystawiać tylko gracze dla graczy. Po prostu stwierdzili, że skoro gracze kupują gdzieś na zewnątrz przedmioty to zalegalizujemy i coś jeszcze na tym zarobimy. Dokładnie tak jak powinno się zrobić z narkotykami w Polsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ci Blizz powiedział, że nic nie będzie wystawiał? A jeśli nawet, to wierzysz w to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Players Only

Blizzard does not plan to post items for sale in the auction house. The driving purpose of the auction house is to provide players with a fun additional in-game option for what they do with the items they obtain in the game. Items sold in the auction house will be posted by players and purchased by players.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bujda na rysorach czy jak to się tam mówi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auction House to najlepsze co mogło spotkać graczy takiej gry jak Diablo. Jest to w zasadzie serce tej gry. Każdy kto kiedykolwiek grał w D2 i chciał pozostać competetive dobrze wie, że samemu wyfarmić się nie dało perfectów, czy wysokich run. Na pewno nie na jednym koncie i bez pomocy botów. I kupowało się na allegro, albo po jakiś dziwnych forach. Teraz to wszystko ma być ujednolicone w jednym systemie. Jest to genialny pomysł ograniczający szarą strefę a przy okazji dający zarobić graczom hardcorowym, którzy będę siedzieć w grze non stop, albo po prostu szczęściarzom, chcącym oddać za jakiś grosz właśnie wyfarmiony unikat. A stałe połączenie z internetem właśnie jest po to, by nie było botów. I to też jest piękne. Nie będzie kilkunastu kopii gry odpalonych na tym samym kompie i zapuszcoznych na noc botów. Bo gra będzie sprawdzać na bieżąco kod źródłowy i jakikolwiek cheat będzie niemożliwy.

Także wszystko to na co się tak wkurzyłeś Grabeq to w rzeczywistości zalety i rewolucja w świecie gier. Nie tylko jeśli chodzi o serie Diablo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też nie możecie wgl. kliknąć przycisku "Login"? U mnie jest on szary i nie mogę do wgl. kliknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×